Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ojj sylko. Napisalam tak, zebys popatrzyła na siebie. Z mojej strony wcale nie chodzilo o jakies chamstwo czy cos w tym stylu. Wiesz, jakbys byla bardziej zrozumiala..hohoh.. no czemu mi na gg nie napiszesz? Cykasz sie? Niby czego? Chcce porozmawiac. Nie bede przy ludziach. Jak sie nie myle masz zaledwie 12 lat.. a tak poskkakujesz oj.. nie ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wcale mi nie chodzi o obrazanie się nawzajem. Napisz. Nie mam zamiaru Cie obrazac, czy cos w tym stylu. Do 20 po jest jescze troche czasu. Napisz. 4760240.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda_dupcia
Ma ktoś coś do Myssy ? Ty Sylwio jakaś tam co Cię tranwaj przejechał ? Uszkodził Ci mordę kochanie :) Oj Biedactwo :] Lepiej sobie uważaj z Kim zadzierasz,to jest tylko Ostrzeżenie :) Nie zbiję Cię,bo za daleko mieszkasz,szkoda by było tracić cennej złotówki na Takiego KULFONA jak Ty :] No to złotko lepiej nie sepleń tak bo Ci sztuczna szczenka odpadnie. Dobra,nie bede ci docinac,bo znam kilkanascie tych haselek:) Ty masz maske gazowa co to TYLKO wyraz Twojej pieknej twarzy??? Ochh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestescie awanturnice... im patrze wstecz na to forum tym przyjemniej, kiedys byl wiekszy spokoj (albo tak mi sie wydaje)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odpowiedź dziś dostalam poprostu rewelecja: cytuje: \" Tak , wysyłamy przebrania debila , tych co chcą darmowych gadgetów\" od Jacek Towalski niestety nie zapisalam z jakiej to \'niby firmy\', w kazdym razie na tego @ nie piszcie... no chyba, ze chcecie dostac przebranie ;) ale chamówa nie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to
Podaj adres to napiszemy wszyscy do pana Jacka. Na peeeeeeeeeeeewno się ucieszy,że dostał tyle listów e-mail. ( hi.hi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale ja w poprzedniej wypowiedzi napisalam jego dokladny adres :( nie mozna tu umieszczac maili ??? niestety wiadomosc juz usunelam bo nie lubie takiej korespondencji...to chyba zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przesiedziałam pół nocy na czytaniu forum iwyszukiwaniu adresów do nowych zdobyczy, wszędzie wysyłałam prośbę o gadżety: *tan-viet@tan-viet.com.pl -Vifon *BOK@wawel.com.pl -Wawel -SERIA POLMOSÓW- * vsluksusowa@vsluksusowa.pl *polmos-siedlce@pro.onet.pl *marketing@polmos-warszawa.pl *biuro@polmos.lodz.pl *polmos@polmos.szczecin.pl *kontakt@polmos.bialystok.pl *polmos@polmos.krakow.pl *polmos@polmos.torun.pl do Hainekena bezpośrednio z ich strony: http://www.heineken.com/poland/ Gatta ze strony: http://www.gatta.pl/kontakt.php *centrum.informacji@gerber.com Gerber *info@amour.pl -kosmetyki i perfumy *contact@jnjpl.jnj.com JOHNSON & JOHNSON *tina@bauer.pl pismo TINA *http://carlsbergpolska.pl/?a=kontakt piwko :) -CZASOPISMA- *multimedia@gjpoland.com.pl niaj, claudia, gala etc... *redakcja@bravo.pl bravo *redakcja@dziewczyna.pl dziewczyna *webmaster@popcorn.pl popcorn *metro@agora.pl metro *asp@axelspringer.pl forbes *detektyw@pwrsa.pl detektyw *poradnik@agora.pl poradnik domowy *info@przyjaciolka.pl przyjaciolka *http://www.shell.com/home/Framework?siteId=pl-pl&FC2=/pl-pl/html/iwgen/zzz_lhn.html&FC3=/pl-pl/html/iwgen/form_kontaktowy_smart_22102004.html shell Mam nadzieje, ze beda same pozytywy :) i ze nie bedziecie mnie braly za 'sępa' jeśli tak myślałyście. Nie wiem kiedy się znów odezwę, bo jutro wraca właścicielka kompa i netu a ona tez zalatwia duuuuuuuzo interesow drogą elektroniczną. Więc pozdrawiam (mam nadzieję, że takie ''wkupne'' może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuoooonka
:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy jak pisałyscie do zeptera to dostałyscie odpowiedz czy poprostu przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w tubeczkach
dostałam 6 szt od zeptera dziewczyny czy nie dostajecie na swoj adres jakichś meili zbytecznych po wysyłaniu swoich danych czy swego adresu meilowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepter najpierw napisał(po ok.2 dniach)ale na próbki czekałam miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w tubeczkach
pallmal a co zrobi ,zeby nie dostawac i ci z tym spamem bo wlasnie dostaje zagraniczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... qrcze mam wrażenie, że mam tu ignora od wszystkich, zero reakcji na jakąkolwiek moją wypowiedź :( milutko jak cholera... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właczyc anty spam zawsze bedzie tego troche mniej jak sie logujesz w poczte to pewnie tam gdzies pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sylka Masz głosik znów ode mnie Tak poza tym to piszcie do firmy Fiskars. Dostałam od nich długopis i małe nożyczki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też przychodzi mnóstwo tego spamu! Nie moge znaleźć żadnego antyspama niestety :( Ale to potrafi być wnerwiając jak zaglądam do skrzynki a tam nawet 30 wiadomości spam! Beznadzieja... A tak poza tematem...kto zagłosuje na mnie? http://www.sunsilk.pl/user/7071/WerkaZ%3A%29.html Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do veann
Dzięki za wszystkie namiary.Zostawię sobie adresiki na później jak już wszyscy napiszą.To dobra i sprawdzona metoda.Gdy jednego dnia dostają setkę maili to je po prostu kasują.Wystarczy odczekać trochę i często się udaje wtedy otrzymać gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spam możecie ograniczyć nie podając prawdziwego adresu e-mail na stronkach,gdzie wpisuje się dane. Jak wam mają coś przysłać to i tak przyślą. Natomiast nic nie poradzicie na to,że są programy ,które \"wyłapują \" z sieci adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam poczte w interii to na dole po lewej stronie jest anty spam wyłapuje 90% spamu do specjalnego folderu który sie usuwa sam po 14 dniach ale zawsze kasuije wczesniej bo jest tego ze 150 to mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glaneczka
WerkaZ, to faktycznie słabo Ci się trafiło. Mi przysłali: buteleczkę szamponu buteleczkę kremu do rąk buteleczkę kremu porzadnego buteleczkę żelu liftygującego buteleczkę perfum w kremie buteleczkę kremu dla meżczyzn Miałam szczęście. Wam też takiego życzę w łowach. ;) A dla Was bonusik : amerykańska firma DuWoup (błyszczyki i podkłady przysłali) Pozdro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też w tubeczkach
pallmal i maxima dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze dzis cos fajnego listonosz przyniesie,ze moja dzidzia dostanie kaczuszke fisher price zakupony z pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochewka
moja pochwa jest bardzo rozdmuchana po weakendzie hi hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim! U mnie narazie nic nie ma w skrzynce ale wlaśnie sie dowiedziałam ze do czwartku nie ma szkoły bo są odwołane zajęcia. teraz to sobie nazamawam próbek(oczywiście jak cos znajde do podam adres)U mnie listonosz różnie chodz czasem o 12-13 a czasem nawet 9-10 raz nawet ok.4 Pozdro i wypchanych skrzynek życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey zapomniałam wam podac jednego adresu.Dziwnie bo w sobote przyszły mi próbki zlewozmywaków tj.takie kążki z dziurką z materiału(kwarcyt granit) z jakiego wykonują zlewozmywaki w różnych wybranych prze ze mnie kolorach(najwięcej4).Trzeba wejsc na ich stronę kliknąć (te kwarcytowe są takie ładniejsze bo oszlifowane) na DOSTĘPNE KOLORY i sobie obejzec a potem to juz tam pisze co dalej zrobić jak klikniecie ZAMÓW BEZPŁATNE PRÓBKI KOLORÓW. http://www.promar.prx.pl/shopping/?id=10&si=974f9de19f17b978f8c24b8201d57d84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja dostalam dzisiaj probki z wczesniej podanych przez was adresow: iwostin, yves rocher i lacosta (kartka zapachowa) :) poza tym z 10 @ odmownych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×