Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam Dawno mnie tu nie było :) Muszę przyznać, że codziennie coś dostaję no i resumując od piątku dostałam *Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania *UM Józefów *SP w Lwówku Sląskim *UM Gdańsk *UM Bursy *Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie *Lispol Plus * OIT Słupsk *CIT Nowy Sącz *UM Krotoszyn *OB *UM Bolesławiec *UM Legnica *UM Duszniki Zdrój *UM Żnin *Domy które kochacie *Black Red White *Vox *UM Nowa Sól *VATTENFALL *Nutricia *UM Kórnik *Music Store *UM Radzymin *UM Świdnik *UM Bolesławiec *Euro Travel Group *UM Sępólno Krajeńskie *Ziołolek *UM Katowice *Dekoria *UM Nowa Ruda *Nutricia *Tempe Arizona No to wszystko....Większość makulatura ale trzeba przyznać, że bardzo ciekawa....Kilka ciekawych gadżetów też się trafiło :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiOcIaKlOcIa
z tym http://free.amciu.com/ to fAKTCZNIE serio! Dzis dostalam pozytyw od Magfraf czy jakos tak (adres znajdziecie bez re jestracji - czerwony napis).Czy ktos tez juz do nich pisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
skad wy dostajecie tyle gratisow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi 28
weszlam czwaoraj na free amciu i kliknlam na czerwone reklamy - super sprawa, dzis pozytyw od kolagenu czy cos podobnego (nie pametam bo e-maila przypadkowo skasowalam)! Radze szybko pisac bo mi juz napisali ze w drodze wyjatku bo juz duzo dostali takich prosb! Moze wam tez sie uda! adresik www.free.amciu.com :) CZERWONE NAPISY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta ! To tak; w piatek - pusto, we wtorek - pusto, a w poniedzielnik dostalam jedna koperte z probkami kosmetycznymi i z odrecznie podpisanym listem (!) z Niemiec, rzecz jasna (bo przeciez na te krajowe to trza i 2. miechy czekac ;) )... O ile sie doczeka... To firma Rufin Cosmetics; dostalam 4. spore testery roznych szamponow do wlosow i 1. tester samoopalacza. Ponizej adres; ja pisalam po niemiecku; info@rufin.de Dzisiaj czekam na pania \'pocztowke\'. Pzdr4All :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, umiera nam ten topic... Dawniej nie było godziny żeby nie było postu a teraz... Są dni że przybywa tylko jeden post! Poza tym susza na całej linii. Inwazji próbek spodziewam się w piątek i może w przyszłym tygodniu... Fajnie, że już wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchawki
Pisze bo widze ze nikt tu nie psize heheheh:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ocenia się czyjegoś sposobu na spędzanie wolnego czasu, prawda, bezmózgu? Idę o zakład, że sama teraz \"płaszczysz się\" dla \"kilku głupich próbek\" bo \"nie stać Cię na całe produkty\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam- daWNO MNIE TU NIE BYłO U mnie ostatnio pierścionek z 2 Smart4U pełno makulatury paczka dla maluszka i wygrana w konkursie olay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Siema dziewczyny. Mam pytanie. Czy na tej stronie olay mozna glosowac na ile sie chce zdjec czy tylko na jedno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Wczoraj dostalam malutki, ale nascienny ;) kalendarz od UPC...a ja, naiwna, liczylam na czapeczke :D A dzisiaj to nie wiem, czy juz jezdzila \'pocztowka\' na tym swoim rowerze, czy jeszcze niet...hm... Milena24nt, gratulacje ! :) nataliaaaaaaaa, ale ten konkurs juz sie chyba zakonczyl... Pap !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA12345
kikusia85.. moge wiedzidziec co dostałas z um Kórnik? Czysta ciekawosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
No wiem ze chyba sie skonczyl ale widze ze dalej mozna dawac punkty, dlatego sie pytam czy mozna wiecej zdjec oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Jednak sie chyba nie skonczyl jeszcze ten konkures bo wlasnie teraz sprawdzalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam witam :) Heh ale ten ktoś kto się nie podpisał pojechał te osoby które piszą meile z prośbami o darmowe gadżety...... Sory ale to świadczy o tym kimś..... Każdy inaczej spędza wolny czas no tak? Nie powinien w tem sposób oceniać ludzi i jeszcze takimi słowami :) Żal mi cie kolego lub koleżanko ..... :) Śmieszna jesteś :) ANUSIU12345 z UM Kórnik dostałam folder z informacjami, długopis bardzo fajny zresztą :) i magnes na lodówke :) A w tym tygodniu dostałam *SEJM - 2 pocztówki, 3 zakładki, folder Polskie Konstytucje, folder Sejm Polski, Sejm Rzeczypospolitej folder, podkładkę po mysz :) *UM Więcbork - 6 pocztóweki 2 foldery ale koperta była otwarta niestey :( i jak zwykle można by było coś powiedzieć o naszej poczcie :) *UM Horodło - 4 pocztówki, Ziemia Hrubieszowska czeka na ciebie przewodnik turystyczny, folder gmina Hofodło *Welmax - Zapach do samochodu, kalendarzyk, długopis Nie wiem czy pisałam te jakym się powtórzyła to sorki :) *UM Radzymin *UM Świdnik *UM Bolesławiec *Euro Travel Group *UM Sępólno Krajeńskie *Ziołolek *UM Katowice *Dekoria *UM Nowa Ruda *Nutricia *Tempw Arizona No i to wsio :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Siema. Ej czy któras z was pisala moze meila do Tarnowa?? I czy przyslali wam cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie tu dawno nie było, ale niestety nie mam teraz czasu na wysyłanie maili - trzeba troszke zakuwac bo sesja na studiach - bleeee ;) Przez te dni też nic nie przyszło - szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zniwa z tego tygodnia : UM Szamotuly- pocztówki, naklejki, mapa, informator, UG Wegliniec- informator UM Boleslawiec, długopis, mapa, informatory 5 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pytał o mateiraly z Tarnowa, ja dostałam:kalendarzyk, broszurę \"tarnów i region\", ulotke o Tertilu, gazetkę z 6-06 Mówia wieki-tarnów i galicja to samo o kórniku ja mam dlugopis, 1 informator, list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaga2o2.pl
Dziewczyny, czy możecie mi podać na firmy które przesyłają gadżety czy też inne produkty dla dzieci (mam 3 letniego synka)? Z góry dziękuję za pomoc. -Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulaga2o2.pl
Dziewczyny, czy możecie mi podać na firmy które przesyłają gadżety czy też inne produkty dla dzieci (mam 3 letniego synka)? Z góry dziękuję za pomoc. -Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi 28
weszlam czwaoraj na free amciu i kliknlam na czerwone reklamy - super sprawa, dzis pozytyw od kolagenu czy cos podobnego (nie pametam bo e-maila przypadkowo skasowalam)! Radze szybko pisac bo mi juz napisali ze w drodze wyjatku bo juz duzo dostali takich prosb! Moze wam tez sie uda! adresik www.free.amciu.com CZERWONE NAPISY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patataj-ka
Na www.prizee.com przez granie w gry zdobywa się pieniądze, które można wymieniać na nagrody. Naprawdę warto. Zapisując się możecie jako polecającego wpisać: Patatajka A jeśli są jakieś problemy ze zrozumieniem, to na www.prizee.pl wszystko jest przetłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Hej! A u mnie dzisiaj próbeczki, makulatura z Sopotu i paczuszka dla kotka z Whiskas. I tyle. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cicho, co jest! Dostałam dzisja od Jana Niezbędnego 5 folii do pieczenia :) I to bu było na tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! :) Ni ma sie z czego cieszyc, bowiem pustki nastaly... Jedynie w piatek dostalam ten \'prezent\' od JanaNiezbednego - 5. szt. folii do pieczenia. Dodam, iz wyslalam sporo maili ostatnimi czasy; ale wychodzi na to, ze trzeba wyslac ok. 20. efektownych wiadomosci kazdego dnia, zeby potem jako - takie plony byly :) A ja jakos weny nie mam obecnie... ;) Pzdr4All :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja... ;) Dzisiaj \'Paczuszka dla maluszka\' od whiskas\'a dla mojego koto - psa :) A w niej: torebka suchej karmy z kurczakiem (300g), 4. saszetki karmy mokrej (po 100g w kazdej; chyba kurczak w galaretce :) ), buteleczka mleka (200ml), zabawka - myszka na sznurku i poradnik wraz z ulotkami :D A na e - skrzynce taki pozytyw: \'W związku z tym, że był Pan/Pani jedną z pierwszych 300 osób, która wypełniła ankietę online otrzyma Pan/Pani zestaw próbek kosmetyków Kolastyna, który prześlemy pocztą.\' :) Ciekawe, co znaczy te 300. osob ? ;) No i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×