Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Agausiaaa23
jTo gratuluje :)a tez wypełniłam ta ankiete zaraz po tym jak pzryszło mi inf na @ ale nie dostałam powiadomienia o tym wiec widocznei nie znalazłam sie w tych pierwszysch 300 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny mam do was
cos spejalnego! Pare dni temu tutaj ktos napisal ze ze strony http://free.amciu.com/news.php reklamujace sie tam firmy cos wysylają! To swięta prawa! Ja dopiero jestem, poczatkująca i postanowilam sprobowac tego i udalo się dostałam -mail od firmy Milbi i Matgraf - wystarczy na stronie http://free.amciu.com/news.php kliknąć po lewej stronie w czerwone napisy i juz sie jest na stronie gdzi mozna pisac prosbe! Jakie to łatwe!!! Nie trzeba sie rejestrowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie u mnie ziołolek i ob. Ma może któraś niepotrzebne kody z actimela? Jeśli tak to bardzo prosze przeslijcie na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzisiaj przyszły do mnie folie z jaśak niezbednego - ale czemu x2? Ale fajnie, a łyzeczka z kieleckiego do tej pory nie przyszła - buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samantha22
Sory mała ale dostałaś od kieleckiego dvd i jeszcze ci mało? Sory, ale czegoś tu nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post powyżej-;O U mnie jak zwykle pustki ja w ten czas. Trudno, czasem tak jest, niestety. Pzdr4All 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cios specialnego SUPER
hej dziewczyny mam do was cos spejalnego! Pare dni temu tutaj ktos napisal ze ze strony http://free.amciu.com/news.php reklamujace sie tam firmy cos wysylają! To swięta prawa! Ja dopiero jestem, poczatkująca i postanowilam sprobowac tego i udalo się dostałam -mail od firmy Milbi i Matgraf - wystarczy na stronie http://free.amciu.com/news.php kliknąć po lewej stronie w czerwone napisy i juz sie jest na stronie gdzi mozna pisac prosbe! Jakie to łatwe!!! Nie trzeba sie rejestrowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do cios specialnego SUPER
my to wiemy poza tym nie tylko te dwie firmy ale i inne tez takze warto wysylac do nich a tam gdzie pisze "masz żadkie włosy?" - czerwony napis na http://free.amciu.com/news.php nalezy wyslac e-mail i zapytac sie o probke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamido no
a ja jestem pewna że tam jest napisane "masz RZadkie włosy" analfabetko... nawet poprawnie przepisać nie umie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry :) Dzisiaj tylko pieluszka DryNites (dla corci mej) oraz \'Ksiega dla rodzicow\' i bajka \'Nieziemska ksiega nocnych przygod\' w jednej ksiazeczce. Zamawialam to juz dawno ze ztrony: http://suchenoce.pl/index.php?section=36 Negatyw od Podlaskiej Wytworni Wodek ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Hej a macie ten adres do Milbi, bo ja go nie znalazlam. A jak narazie u mnie pustki.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co??? \"do samantha22 Sory mała ale dostałaś od kieleckiego dvd i jeszcze ci mało? Sory, ale czegoś tu nie rozumiem... \" Mała??? buhahaha, nie rozśmieszaj mnie - to że wygrałam dvd to najmniej cie to powinno obchodzic - zazdrośc zżera??? tak trudno zrozumiec, że łyżeczka też mi sie należy - wkońcu była gwarantowana - widocznie coś masz z głową jeśli nie rozumiesz... a w temacie - powsłałam roche maili - ale juz na dzien dobr dostałam dzis jednego negatywa - zobaczymy co bedzie dalej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam, pochwale sie ;) Przed chwilka sprawdzilam poczte, a tam : Witaj, Miło nam Cię poinformować, że zostałaś nagrodzona w konkursie SKÓRA WRAŻLIWA organizowanym przez La Roche-Posay. Już wkrótce dotrze do Ciebie zestaw miniproduktów: * Woda termalna z La Roche-Posay 50 g - łagodzi wszelkie podrażnienia skóry, bogata w selen * Lipikar do stóp 5 ml - regenerująco-wygładzający preparat do stóp * Emulsja natłuszczająca do ciała Lipikar 15 ml * Fluid do twarzy Anthelios spf 50 + 2 ml - ultrawysoka ochrona przeciwsłoneczna * Mela-D 5 ml - krem do codziennej pielęgnacji rozjaśniający przebarwienia Gratulujemy wygranej, Zespół La Roche-Posay No nie powiem, ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuśka, ja nie korzystalam z tej strony, totez nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie :) Jednakze doradzalabym ostroznosc, bo mp3 player\'a nie dadza za darmo kazdemu, kto poprosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też taki sam mail jak do katjen ;) I to*3 bo na mnie, mamusie i siostre. Dobrze, że jest woda termalna, bo właśnie kończąmi się poprzednie próbki. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też taki sam mail jak do katjen ;) I to*3 bo na mnie, mamusie i siostre. Dobrze, że jest woda termalna, bo właśnie kończąmi się poprzednie próbki. Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) U mnie dzisiaj pusto...eh... :/ exemate, ja, niestety, nie posiadam ani jednego takiego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schmettelingchen
Ja dzis dostałam magazyn "Ty i tówj dom" wraz z próbeczką Dove - kremu nawilżajacego do ciała :) , a Wy co ostałyscie wrz z magazynem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi12
A może któraś z Was wie jak zrobić, żeby próbki dostępne tylko dla USA przysłali do Polski? Jest dużo takich fajnych zagranicznych próbek a jak sprawdzam w "state" czy jest Polska to nigdy nie ma :( proszę odpowiedzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! :) No, cos drgnelo ;) Dzisiaj dostalam: * TENA lady - 3. wkladki (normal, mini i ultra mini) oraz broszura; * kartka urodzinowa z Klubu Konsumenta Delektynka :D ; * Pharma CF - 4. probki i list; * dlugo wyczekiwany DAX COSMETICS - 25. konkretnych testerow (w tym cale mnostwo optymalnych dla mnie) i ulotki; oplacalo sie czekac :) megi12, no w rubryce 'state' - to raczej nigdy nie bedzie opcji 'Poland'. A dlaczego ? Dlatego, ze 'state' - to 'stan', a nie 'country' - czyli 'kraj' ;) Zawsze mozna wypelnic formularz i przy miejscowosci zamieszkania dopisac nasz kraj, np. Katowice / Poland. Jednakze niezbyt czesto mozna otrzymac cos z USA; przynajmniej ja nie dostalam niczego konkretnego :) Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×