Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

osobniku o różnym nicku :) bądź cierpliwy/a, bo widocznie osób, które owe serduszko posiadają nie ma teraz przy komputerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie tam zarejestrowalam pare dni temua dzis mi przyszlo: opakowanie suchej karmy Pedigree® Junior 500g cztery saszetki mokrej karmy Pedigree® Junior 100g (kurczak w galaretce) Pedigree® DentaStix™ książeczka \"Wszystko, co powinieneś wiedzieć o swoim piesku\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o tą paczuszke dla maluszka to nie mogą dwie osoby z tego samego adresu zamieszkania ja otrzymać. Wiem dlatego bo moja siostra chciała też wysłac na siebie i nie dało rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaaaaaa ja nic nie chcę mówić ale dostałam 2 razy w tej edycji już dla psa i 2 razy dla kota..hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy pisałyś cię meila do vattenfall, bo ja dostałam potwierdzenie, że mi wyślą 8 dni temu i jak narazie to nic ;| A i dzisiaj 5 paczuszek ^^ Skrzynka była tak zapchana, że 20 min sie z nią i z moją koleżanką męczyyłam, a moje zdobycze to: - pierścionki 2 smart 4 u - już 2 raż, czy ja na pewno 2 razy zamawiałam? - próbki z Ziołoleku i Bielendy - mnóstwo ładnych katalogów z ambasady słoweni - książeczka o gimnie Tłuszcz :DD I to na tyle na dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko - w środku jest pałeczka, trzeba ją złamać i zacznie się krystalizacja, a ciepło wytworzone w tym procesie stanowi o zastosowaniu tego serduszka - ogrzewacz; potem trzeba je ugotować, czyli rozpuścić kryształki i od nowa; zresztą na opakowaniu w którym to serduszko przyszło, jest wszystko napisane; chyba że to kolejna podpucha;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam pozytywa z vattenfall 8.08 br. a paczuszke dzis (10.08.07) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edycja tego,ze tak powiem programu o tym darmowym jedzeniu dla piesków zakonczona....moze innym razem zamowie:) Mardud jesli mozesz odezwij sie do mnie na maila,bo ja przez przyapdek usunelam wiadki od Ciebie i nie mam Twojego maila....(w koszu ich nie mam,bo to z kosza sie usunely)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdol;ei znowu się zaczy spokój i już od nowa! Ile razy kurwa ułomne dzieci można do was mówić, pisać i się pluć kurwa?! Ja pierdo ty jebańcu jeden weź kurwa raz napisz jeden post a nie 3 pod różnymi nickami, co ty se kurwa myślisz, że my jesteśmy tępi i nie poznamy, że to jeden i ten sam zasrany link!? Spierdalaj mi stąd kurwa, bo i tak ci w to klikać nikt nie będzie -_-* (Jak zwykle przepraszam za przekleństwa, ale ileż można do jasnej szmaty pisać jedno i to samo czy ci polacy to takie ułomy, że tego nie rozumieją?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
Wygrałam plecak shreka :) i nie kasowalam ciasteczek itp potwierdzenie na maila przyszlo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naTic przestan
Przestan przeklinac ciagle,ile Ty masz lat? 15?16?17? Poziom extra a jak sie denerwujesz takim czyms widniejacym w internecie to nie chce nawet wiedziec co robisz jak sie zdenerwujesz w realnym swiecie. Jeszcze jeden taki post i wysle Twoj nik do moderatora,nie wiem czy wiesz,ale jest takie cos jak regulamin kafeterii,po nie zabraniaj niczego innym,jak sie nie podoba to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa - to ty lepiej idź gdzie indziej i zostaw stałych bywalców w spokoju. A tych co tu wchodzą, żeby sobie adresy połapać lub lipne linki wstawiać bardzo proszę o odrobinę samokrytyki. Fajni ludzie są na tym forum i było miło, ale ja się wypisuję, dostałam bowiem meila takiej treści: \"Droga Pani xxxx. Z przykrością muszę stwierdzić, że się bardzo na Pani zawiodłem. Wysłałem Pani upominki w dobrej wierze i w drodze wyjątku, gdyż bardzo spodobał mi się Pani list. Niestety od kilku dni dostaję setki meili, z prośbą o wysłanie darmowych gadżetów. Jeśli już musiała Pani dać komuś mój adres, mogła Pani wybrać osoby z wyższym poziomem kultury słowa. Pozdrawiam, xxxxxxxxxxxxx xxxxxxReklamy i Marketingu w xxxxxxxxxxxxxx\". No i to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
no nie dzisiaj sobota :( listonosz nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
próbki orientalnych perfum- biuro@gwiazdy-pustyni.pl. [wysyłają max.6 próbek] w mailu trzeba napisać jakie lubi się zapachy(słodkie, kwiatowe, ziołowe,ciężkie) ja do nich pisałam to odpisali że mi wyślą tylko czekają na dostawę flatoników, bo sami rozlewają perfumy do flakoników ;) myślę że to pewniak :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
^ | wzięte ze strony www.promosfera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
www.promosfera.pl to fajna stronka:) nie trzeba się zajerestrować i dodawać nowych linków do próbek warto czasem na nią wejść następny link z tej strony: http://www.infoplus24.pl/?page=PSkinTest rozwiąż test po którym poznasz jaki jest typ twojej skóry potem kliknij na REJESTRACJA 'Po dokonaniu rejestracji prześlemy Państwu próbki produktów odpowiednich dla Państwa rodzaju skóry.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiń.
Ostatnio otrzymałam przesyłkę z Vatenfalla. Niestety tylko smycz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa ty mnie tu nie pouczaj, bo jak byś była choć tyle odwarzna to byś zarejestrowała nick, a później pisała to może bym się tym przejęła, a jak ci coś nie pasuje to nie czytaj moich wypowiedzi i temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natic rozumiem twoje oburzenie ,bo mnie też tacy i owacy tutaj denerwują...ale to nie powód by tak przeklinać...troszkę opanowania :)) Wczoraj dostałam kilka paczuszek : -Pedigree paczuszka dla maluszka (bez zabawki,ale nie przejmuje się :P) moja koleżanka dostała bez i napisała do nich to przysłali jej samą zabawkę + denta stic (to do gryzienia :P) -Latareczkę chyba każdy wie skąd...no z Vatenfalla. -Pierścionki (dwa) z 2 smart4u -Okrągłą...yy latareczkę...bardzo fajna z pewnej firmy oświetleniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudlee
a. u mnie od tygodnia nic, ale dalej czekam. mam pytanie. z jakiej stronki dostajecie te pierścionki.? bo szukałam posty wcześniej i sie nie doszukałam. z góry dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×