Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

godzine temu listonosz byl,ale brat siedzial na kompie i ja dopiero weszlam,wiec pisze co dzisiaj dostalam-7probek,smycz,kalendarz,dlugopis,euro,bransoletka silikonowa,zakladka do ksiazki,3mapy,2gazety,ulotki,broszury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollipop_ patrzalam na niemieckiej str i angielskiej.... ale na niemieckiej jak daje wyslij to wyskakuje blad,ze musze zaznaczyc kraj.... a na angielskiej nie ma nic takiego...jesli bedziesz mogla to zobacz potem z jakiej stronki zamawialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dzis jeszcze: - paczke dla mojego psiaczka - latarke z vattenfall - 2 katal;ogi firanek - katalog kosmetyczny - i gazete \"ogolnopolski przeglad medyczny\" Mam do Was prosbe, baaardzo lubiem kubki, wiec jak macie jakies linki to bylabym bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ale ludzie to świnie. Na pewnym zamkniętym forum właśnie przeczytałam, że jakaś panna, która tam nazywa się joguretka, kopiuje nasze wypowiedzi i to słowo w słowo, za co nabija sobie punkty. Ale świństwo. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djBasia a ta bransoletka silikonowa to skąd? Bo ja kiedyś gdzieś też pisałam o taką ale jak do tej pory to nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud a czy ta panna z nickiem - joguretka nie przebywa też na naszym forum????? czy to może chodzi o goodbye cellulite ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud masz rację co do słowa. Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi. DjBasia właśnie mam zamiar sprawdzić stronę i niebawem Ci powiem, co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty_sweet miasto konin:) taka czerwona:D roksi= dalabys mi linka do katalogu z kosmetykami i paczki dla psa?:D kosmetyki sie przydadza i paczka tez,bo mam malego psa tzn.suczke:) ma 2miesiące:) a tu na forum jest jedna joguretka...mozliwe,ze to ta sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewt awy4
a ja dostałam dzis serduszko z vattenfalla ( w mailu poprosiłam właśnie o serduszko) i mam pytanie:nie wiem co trzeba zrobić,żeby zadziałało.Wie ktoś,kto dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjBasia ja wpisywałam wszystko po kolei w formularzu, w kraju zaznaczyłam Deutschland, a przy mieście wpisalam Polen. Dotarły już 2 koperty, więc ten adres jest sprawdzony. I pisałam z tej strony, którą podałaś...:) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj : * ambasada Turcji - świetne foldery dotyczące każdego regionu w Turcji z osobna, mapa turystyczna, plan Istambułu (szkoda, że dopiero teraz, gdybym go miałą wczesniej może bym się tam nie zgubiła:D) * z biura turystycznego foldery i mapa Portugalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chciałam się Was zapytać dziewczyny, czy te z Was które dostały paczkę Pedigree rośnij zdrowo otrzymały ją raz, czy po wypełnieniu ankiety przyszła parę razy? Nie wiem dokładnie, jak to jest, więc chciałam spytać...;) z góry dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nią zajeli moderatorzy z tamtego forum. Bo nikt nie będzie mnie kopiował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uitoftu
marud powiedz jak skrystalizować serduszko z vattenfalla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksi= a Ty sie tam rejestrowalas? czy wypelnialas ankiete jakas? bo moj brat miesiac temu to zamawial na siebie,i jak ja weszlam to sie zarejestrowalam i kliknelam potem na cos tam juz po zarejestrowaniu i wyskoczyli mi takie cos,ze juz nie ma darmowych paczuszek dla psów czy cos takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fampirek2
ja dzisiaj dostałam tylko katalog domów:( już od jakiegoś czasu nic nie dostaję {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazurowy78wp.pl
jesli ktos moze , to niech poda mi meila do tej firmy produkujacej wode-ZLOTY POTOK, ja wyslalem do nich meila do dzial. marketningu i mi zwrocilo. Z gory dziekuje;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazurowy78wp.pl
poprawny meil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazurowy78wp.pl
lazurowy78@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o Pedigree to w momencie zapisywania się takie coś wyskoczyło. ------------------------------------------------------------------------------- Dziękujemy za zainteresowanie. Aktualna edycja programu Rośnij Zdrowo została zakończona. --------------------------------------------------------------------------------- A oto link do tej stronki: https://www.mh-uni-ssl.pl/mf/PedigreeZaslepka.aspx ------------------------------------------------------------------------------------ A to jest stronka do tego darmowego prezenciuku: http://pedigree.pl/psygora/pl-PL/Rosnij+zdrowo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edryn sri
halo!!!!!!Powie mi ktos jak skrystalizowac serduszko z vattenfalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×