Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

PRAWDA-JEST CZY JEJ NIE MA ?

Polecane posty

He he nie gniewam sie lolek, nie gniewam :-) A tak przy okazji ten cytat (2) to wypisz wymaluj ty (bez obrazy). Patrz twoja charakterystyka made by Ruda. Podpisuje sie pod nia obiema rekami. Jak to mowia \"Jak ci jedna osoba powie zes...lolek to sie nie przejmuj, jak ci to powie 10 osob...\" ;-) Pozdrawiam, Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję Y..., że urywek ten nie zacznie cię od dzisiaj prześladować ... ;), a wręcz przeciwnie ... zabierzesz się wreszcie do pracy ... :) ruda ... a w krakowie jesteś spalona ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poraził mnie wczoraj temat na ogólnych: „jutro mam aborcje” Było to zadziwiające jak w po prostu przeciągu chyba godziny, zrobiło się tam 6 stron i tylko nieliczne wpisy były normalne, cała reszta to po prostu jedno wielkie bydło i to takie, którego jeszcze nie widziałam na żadnym topiku. Śmiejecie się z ludzi, którzy mają wartości i niby nic sobie z tego nie robicie, a nawet posługujecie się naszymi autorytetami i słowami Pisma Św., ale jak ktoś z nas chce przekonać kobietę, by nie zabijała swojego dziecka, to nagle zaczyna wam to bardzo, ale to bardzo przeszkadzać, potraficie udawać obłudnie, że jesteście katolikami, potraficie robić z siebie idiotów, jakieś szalone krowy i inne Genowefy, byle by ta kobieta zabiła…….Powiedzcie mi, dlaczego? Dlaczego wam tak na tym zależy, wolicie zrobić z siebie śmiecia, byle by tylko osiągnąć cel i zagłuszyć innych? Dlaczego? Co wam to da, do czego jest wam to potrzebne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ... uważaj lolek ... ja jezdżę autem codziennie :D:D ... nie znasz dnia ani godziny :D:D ... i wreszczie znowu bedziesz miał o czym pisać :D:D . I seks też uprawiam na ścieżkach leśnych parkujkąc wspomniane wyżej auto w poprzek tychże ścieżek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doda dziękuję za info, zajrzałam ;) jak zauważyłaś ruda🌻🌻🌻 dla Ciebie jak lolek \"trzymie rękę na pulsie\" uda się heheeh czarna perła no coś Ty:D dlaczego miałabym się obrazić, bardzo dobrze, że podałaś, może ktoś przeczyta:) Sunia wybacz ja rozmawiam podmiotowo i z nikogo się nie śmieję Yaqui sam zostałeś powodzenia:D Jola Cz. jestem z Tobą:D Pozdrawiam z naszej sekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... najczęściej jest to po prostu zwykły strach .... brak wiary w PRAWDĘ powoduje, że liczy się tylko te życiu tu ... więc trzeba je wykorzystać na maksa ... kłamiąc, oszukując, zabijając ... zwykły strach ... kto wierzy naprawdę, ten się nie boi ... kto nie wierzy, boi się ... i ze strachu zabija ... księga Hioba, do której wracam ;), pokazuje jak należy postępować by być szczęśliwym człowiekiem ... no ale do tego trzeba wiary ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , z ciekawoscią czytam co piszecie ... czasem czyjaś myśl daje mi do myślenia ze tak powiem ... Wierze w prawdę ... ale nie szukam jej w ksiązkach ... ani w kosciele... choć czytam wiele i kiedy Ktoś mówi , słucham uważnie ... lubię też obserwować ... Ja szukam prawdy w sobie ... Pozdrawiam Wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he lolek, fajnie napisales. Zgadzam sie z toba - jakby ktos mi powiedzial ze jestem...lolek natychmiast biore sie do pracy ;-) Malutkaa, ja chyba tez juz spadam. btw moglibysmy zalozyc jakas sekte i organizowac wyuzdane orgie ;-) ale lolek zaraz by nas przeklal. Juz raz sie mnie czepial jak zaproponowalem (podobno zartem - tak mowia ;-) innym forumowiczkom uprawianie tantrycznych praktyk w celu zjednoczenia enegrii Szakti i Sziwy i osiagniecia oswiecenia :-) Ciekawe jak ta religia lolkowa (lolkizm?) nie lubi seksu... Pozdrawiam wszystkich, Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda -prawda jest jedna- powtarzasz w kółko ty zakuty barani łbie może tak jest nie zapominaj jednak że ta jedna prawda ma więcej zakamarków i pięter niż The Worg Trade Center 110-pietrowy nowojorski wysokościowiec w którym pracuje 500 ludzi a każdy widzi z okien to samo i co innego Józef Baran 2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maalutka……. podmiotowo i z nikogo się nie śmiejesz? Ale nie bardzo wiem o co Ci chodzi i dlaczego mi to mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam pomału podejrzewać, że masz jakąś schizofrenie i słyszysz różne głosy……Może dla odmiany powiedz coś od siebie, a nie tylko cytuj jakieś teksty, które do tej rozmowy pasują jak piernik do wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia w temacie topiku wypowiedziałam się już 10 dni temu, bezsensownym uważam przytaczanie tego samego. Autor topiku ma najwyraźniej zawężone pole widzenia, więc starałam się pokazać rożne aspekty, stąd cytaty. Nie podoba Ci się, że cytowałam Sokratesa? czy że cytowałam PAPIEZA Jana Pawłą II?? Rozmawiam podmioto i z nikogo się nie śmieję dotyczyło tego fragmentu Twojej wypowiedzi: \" Śmiejecie się z ludzi, którzy mają wartości i niby nic sobie z tego nie robicie, a nawet posługujecie się naszymi autorytetami i słowami Pisma\" Twoich podejrzeń nie skomentuję:) ruda Ty uważaj kobieto na tych ścieżkach;) heheeh rozmarzona 🌻 Pozdrawiam z mojej sekty teraz Wam tylko pokibicuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym jest twój problem malutka, że usiłujesz mi pokazać jakieś tam aspekty, uważając, że mam zawężone pole widzenia i nie przyjdzie ci do tej twojej główki, że patrzysz jedynie i wyłącznie ze swojego punktu widzenia .... oznacza to, że twoja wyobraźnia jest mocno ograniczona, stąd nic dziwnego, że mało kto rozumie twoje \"aspekty\" ... co więcej, mimo, że ludzie ci to mówią ty uciekasz wciąż od swojego następnego aspektu ... do nowego swojego aspektu ... hm ... ja bym umieścił twoją chorobę gdzieś między manią, a depresją ... skoki z tematu w temat ... napady bojaźni ... paniki ... malutka ... wydaje mi się, że wymagasz fachowej opieki lekarskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola Cz., Yaqui, Czarna Perła 🌻 ja Was również pozdrawiam sekciarsko:D lolek spokojna Twoja rozczochrana wymagałam fachowej opieki lekarskiej- chcialeś powiedzieć, dopuki nie zaczełąm rozmawiać z Tobą, teraz juz wiem co mi jest heheeh, tak wszystko wiesz a nie zauważyłeś diagnozy wybitnego psychiatry wybitny:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIE!!!!!JA oczom , nie wierze! L O L E K ... wroc jednak do Hioba a diagnozowaie chorob zostaw w rekach specjalistow. Lepiej sprawdzasz sie jako nawiedzony kaznodzieja , niz jako psychiatra , psycholog , psychoteraputa. Nie odbieraj nam chleba!To , ze masz ciasny umysl nie CHCESZ zakceptowac faktu, ze innimaja PRAWO patrzec, na te sama sytuacje z roznych stron, nie daje Ci prawa do oceniania zdrowia interlekutorow!Mowisz, ze Malutka pisze niezrozumiale, ja JA rozumiem , ale chwilami nie rozumiem Twojego bełkotu. Starasz sie nam powiedziec , ze TYLKO TY MASZ MONOPOL NA PRAWDE I JESRES W TYM WZGLEDZIE nieludzko OSWIECONY! Mam wrazenie, ze procz Bibli, Goscia Nedzielego, i ksiazki kucharskiej NIC INNEGO NIE PRZECZYTALES. Bo gdybys przevczytał, to tez bys sie zastanowil , czy TY MASZ RACJE i monopol, na PRAWDE! :-( Jestem zdegustowana, tym , co napisałes Malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani opamietajmy sie - mialo byc o Prawdzie a sa bluzgi, klamstwa i wzajemne pretensje. Tu juz nie ma dyskusji z argumentami, tu sie toczy normalna wojna. I to o co? O Boga ktory jest miloscia? Ja tez zgrzeszylem bo zapalczywosc w udowodnianiu MOICH racji przeslonilo mi najwazniejsze - skupienie i akceptacje rowniez tych z ktorymi sie niezgadzam. Dzis przepraszam wszystkich ktorych atakowalem. Mysle ze malo sie nawzajem rozumiemy i zbyt latwo wyciagamy pochopne wnioski. Im glosniej krzyczysz o Prawdzie tym bardziej sie od niej oddalasz. Cicha modlitwa i czysty umysl - ta droga chce isc. Tu sie zrobilo za glosno - rowniez, a moze przede wszystkim prze ze mnie. Jeszcze raz przepraszam. Pozdrawiam wszystkich, Y. PS Na prawde polecam lekture Anthony de Mello i Thomasa Mertona. Oni nie gryza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YAQUI napisałam to już, za nim: \"Ci, którzy wiedzą, nie mówią, Ci, którzy mówią, nie wiedzą, PRAWDĘ można jedynie przyblizyc przez opis, jej nie można wypowiedzieć\" ja czasami mówię jak ON, znam prawie wszystko na pamięć, są chwile, że wiem...chwile...nie mówię.... ktoś to porównał do schizofrenii :D rozbawiło mnie to bardzo, wiesz jak bym chciała umiec tak żyć? to było lepsze niż trafić wszystkie szóstki w totka...lepsze.. ale nie umiem tak... To nie przez CIEBIE , bardziej przeze mnie, ale to nie było zamierzone:) naprawdę, to nie było zamierzone. Jesli ktoś ma się lepiej poczuć przez \"przepraszam\" to mogę przeprosić:) chociaż nie czuję się winna. Jolu Cz. BARDZO DZIĘKUJĘ naprawdę miło 🌻 jesli znajdziesz czas napisz proszę na priv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Yaqui, ja również podpisuję się pod Twoim postem. Wróćmy do dyskusji, spokojnej rzeczowej, nawet żartobliwej. Bez wzajemnego obrzucania siebie inwektywami. Proszę Was - więcej tolerancji. Od nas samych zależy, w jakim tonie będziemy ze sobą rozmawiać. :) Maalutka, Jolu! Lolek to prowokator, myślę, że i Wy o tym wiecie. Robi wszystko, aby podgrzać temperaturę dyskusji. ;) Pozdrawiam Wszystkich serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Lolku \"chłopie \" ... wrzuć na luz ... więcej cierpliwości i tolerancji ... kazdy ma prawo do swojej Prawdy ... i ta Prawda musi wypływać od niego ... nie może być narzucona ... bo to juz nie będzie Prawda ... to będzie czyjś pogląd , stanowisko w jakiejsc sprawie ... czyjaś Prawda ... ja mogę po przemysleniu przyjąć czyjąs Prawdę ale to musi wypływac z mojego przekonania ... z tego co naprawdę czuję i myślę ... Pozdrawiam Wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ... jestem cały czas spokojny i cierpliwy ... i wyrozumiały ... niektórzy jednak non-stop próbują manipulować miast wysuwać argumenty ... ale jestem cierpliwy ... ;) zwracam jedynie uwagę na niekonsekwencje i manipulacje ... rozumiem, że sekta wreszcie zacznie rozmawiać ... :) z góry dziękuję .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDa ElEkTroda
Za cienki chyba jesteś w uszach lolek, mówi Ci tyle osób lolek, żes bolek a ty tylko te głupawe stroisz minki nie wiadomo do kogo i po co. Chyba rzeczywicie niewiele wiecej przeczytałeś oprócz goscia niedzielnego i z tego co tu widzę to poziom nie ten, o czym ty lolek możesz dykutować z Jolą, Malutką albo z Yaqui jak nawet nie pojmujesz małym rozumkiem co mówią. Zwykły pajac jesteś, czytałam na innym twoim topiku lolek jaki reprezentujesz poziom. To porównanie do świni było THE BEST!!jest czy nie ma -ty się lolek tego nigdy nie dowiesz. To wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to moze pogadamy jak sekta z sekta... ;-) A tak powaznie to pogadamy jak przerobisz zadana lekture (patrz PS w moim poscie wyzej). Potem proponuje praktyke kontemplacji lub medytacji - patrz lubin.benedyktyni.pl Lolek - do lektury a ja ide pograzyc sie w praktyce milczenia. Pozdrawiam, Y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDa ElEkTrOdA
Yaqui !!! bo Cię przestanę lubić:D szoda Twojego czasu na takich bolków jak lolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoDa ElEkTrOdA
to cienki bolek jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz raz ci przytoczyłem kilka zdan, po których wymiękłeś ... ostatnio natomiast, gdy piszczałeś jak szczeniak, bym z tobą zamienil choć kilka słów, ulitowałem się ... choć byłem przekonany, że i tak będziesz kręcił i tak, gdyż twoja wiedza jest gazetowa i czasopismowa, ale miałem nadzieję, że może coś do główki dotrze ... :) z drugiej strony wiedziałem, że jak nie dotrze, to przynajmniej powtórnie pokażesz, żeś dupek ... hm ... pokazałeś ... ;) aż mi się przypomina dowcip o policjancie i fibaku ... ;) gdy policaj błagał znanego tenisistę o to, by mu odpowiedział cześć, gdy go zobaczy z dziewczyną ... fibak się zlitował i gdy powiedział cześć, gdy zobaczył policaja z dziewczyną, to policaj odpowiedział mu spier..... śmieszna z ciebie istota Y.... ;) strasznie się czujesz niedoceniany ... a wystarczy jedynie spojrzeć PRAWDZIE w oczy i ... mógłbyś miec lepsze samopoczucie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blu___cafee
Z ciebie lolek to podłe stworzenie widze jest, bo nie dość żeś głupi to jeszcze zarozumiały jak cholera, ty lepiej spojrz w prawdzie w oczy i na nogi się lecz bo na głowę za późno, oj za poźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Repermenka
Ludzie o czym Wy chcecie dyskutować z Lolkiem? Z tych ostatnich postów widzę, że to palant jest, bezczelny na dodatek. Oj udał Ci się Lolek dowcip, oj udał:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×