Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Fokal niby masz racje ale wiesz sa latarnie, a moge wpasc na zajomego itd. ja mam totalna blokade przed wyjsciem z domu bez tapety :-) to juz taki odpal moj ;-) mi sie wydaje ze bez tapety moja skora miewa sie lepiej, ale tez dusze ja wiecej bo wszystko widze. wiec po prostu jak nie przestane lapskami po twarzy macac to nie bedzie lepiej z tapeta czy bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Zuzak - te plamy od wysiłku to faktycznie nic fajnego... wiem bo jak biegam to lepiej żeby nikt mnie nie oglądał haha :] a co do przemrożenia to pamiętam, że kiedyś moja mama też mnie straszyła - kurczę może coś w tym jest? :/ lepiej się podleczyć przed mrozami :P A co do kremu to absolutnie nie reklamuję bo to, że mi służy nie znaczy, że innym też pomoże. Ale kupiłam cicalfate (avene) i zaczelam uzywac na noc (twarz i plecy). I niektóre ranki się raz dwa zagoiły - i stare plamy zaczęły blaknąć!! czego nie udało mi się wcześniej osiągnąć chyba niczym. ktoś tu polecał acne derm - ale ja pamiętam, że fajnie to było tylko na początku. a potem nie mogłam poradzić sobie z masakrycznym przesuszeniem. już nie eksperymentuje tak "drastycznie". mam w zasadzie już tylko jedno gojące się miejsce - bo oczywiście musiałam grzebać i grzebać - a pewnie dawno by się zagoiło samo :/ ale jak to jedno się zaleczy to chyba sobie ręce zwiąże! no to do gwiazdki musimy dać radę :) w końcu będzie okazja do zaprezentowania się rodzinie w "nowym wydaniu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak do gwiazdki musi byc ok to w koncu nie bede musiala kombinowac jak uniknac odwiedzin u rodzinki i z ktorej strony moja twarz sie lepiej prezentuje i ktora czesc zakryc wlosami i takie tam.. mam tego serdecznie dosc.. to masz calkiem dobra sytuacje Trianele jak tylko jedno gojace sie miejsce ;-) u mnie jest takich miejsc kilka ale i tak sytuacja sie polepsza w stosunku do np. poczaku tygodnia ja juz myslalam jakby to pieknie bylo zlamac obie rece i miec w gipsie az po palce... no tak ale kto by mi tapete nakladal.. ah nie ma sytuacji idealnej no wlasnie obawiam sie na mrozie z ranami chodzic po mrozie wiec jak jest mroz ograniczam do minimum wychodzenie na zewnatrz opuchlizna tez zostaje podobno mam wode termalna avene, ale czytam na wizazu i ciekawy opis, cos dla mojej suchej, zmaltretowanej skory ;-) moze sie za jakis czas skusze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Wianko:) Jacież pier-dzie-le!!!przedwczoraj wieczorem dostałam jakiegos wysypu malutkich krosteczek,naturalnie nie powstrzymałam sie....no tragedii nie ma,ale jak sie przyjrzeć to kaszka jakaś,QWA.postanowiłam wczoraj,że zmienie wszystkie kosmetyki jakie używałam do tej pory,poszłam do apteki i kupiłam cała serie,żel-krem do mycia,tonik,kremik,dzisiaj rano jest już o niebo lepiej,cud jakis czy cóś;)jesli te efekty beda sie pogłębiac w polepszaniu mojego lica napisze co to jest:D co do cicalfate avene,to ostrzegam,lepiej nakładac punktowo,no przynajmniej u mnie sie nie sprawdził,zapchał mnie strasznie i miałam wysyp,po odstawieniu wszystko zniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia dzieki za ostrzezenie, ja na razie zostaje przy aloesowym i zwyklym ochronnym z witamina A (zamiennie, aloesowy lepszy pod tapete bo sie ladnie tapeta trzyma) choc nie powiem interesujaco to wygladalo opis tego kremu avene na wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana doskonale cie rozumiem,mam takie miejsce na lewym poliku gdzie zawsze coś mam i obiecuje sobie,że nie ruszam to samo zniknie i nie rozniose bakterii,ale to silniejsze;/ domyślam się,że jeszcze ciężej dlatego,że tyle czasu wytrzymałaś,ale głowa do góry!pomysl ile w tym czasie twoja cera zyskała,w tyle dni na pewno odpoczęła,może nie będzie tak źle teraz jak może ci sie wydawać;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Lilac: Trzymaj się, jeden raz to jeszcze nie tragedia. Teraz dasz radę wytrzymać jeszcze dłużej, bo wiesz, że potrafisz! Małymi krokami do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue Lilac tyle dni wytrzymalas to potraktuj to jako male potkniecie, nie lam sie, Twoja skora po tylu dniach bez duszenia to jedno potkniecie szybko zregeneruje :-* jakbys miala dluzsze paznkocie mogloby byc gorzej (jak mam dluzsze to wieksze rany sobie robie) ah jakbym chciala zeby to wszystko czary mary i sie zgoilo i bylo pieknie... maz mnie chce wytargac na baseny (takie co sa zjezdzalnie itd. a nie plywanie w te i wefte) ale ja sie migam bo jak w takim stanie. jeszcze sie zrobi troche goraco to ja od razu jestem w ciapki :-/ na swieta bedzie dobrze - powtarzam tak sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcięłam bardzo krótko paznokcie i zakryłam lustro ręcznikiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Dziewczyny,zaczynam 3 dzień z moimi naturalnymi kosmetykami,dokupiłam jeszcze korektor i fluid co to tak do końca fluidem nie jest;) z mojej obserwacji wynika,ze pory są niewiarygodnie czyste,nawet jak polik naciągam a wcześniej zawsze cos tam dojrzałam,zwęziły sie bardzo a wcześniej uzywałam minimizera z estee lauder i efektu nie widziałam nawet po pół roku stosowania.Mam nadzieje,że to nie moja autosugestia...bede obserwowała dalej bo cholercia czy to możliwe żeby w tak krótkim czasie znikały zaskórniki??? obym znalazła wreszcie swoje kosmetyki na zawsze:) Blue Lilac -bedzie już tylko lepiej,bierz sie w garść i mysl pozytywnie:)kazdemu sie zdarzają chwile słabości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Dziewczyny wczoraj miałam napad....odpłynełam:((((( wydusiłam reszte zaskórników na policzkach już prawie mi plamy zaczeły ginąć a ja głupia podusiłam nowe:((( i znowu musze zasuszac sie....jestem załamana.... jedyne co mnie pociesza to fakt że te zioła szwedzkie bitner stosuje i widze efekty na plecach i dekoldzie same suche małe strupki sie porobiły a plamy bledną chyba zaczne to stosowac też na twarz.....stosował ktoś może te zioła co ja na twarz? nie mam już siły na te morde:( laski jak szybko zasuszyć te wycisnięte zaskórniki na pulikach pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
do moich urodzin zostało 26 dni czy zdąża mi poginąć te nowe i stare plamy po wyciskaniu?nałożyłam paste cynkową....a miało być tak pięknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia jestem ciekawa jak dalej bedzie z tymi zaskornikami przy naturalnych kosmetykach, a taki korektor i fluid naturalny kryje jako tako? justynucha23 nie wiem czy zgina ale jak nie bedziesz mietolic to beda malo widoczne, a co masz w skaldzie tych ziol bitnera? to jest jakis wyciag na alkoholu? ja mialam krotkie (ze wzgledu na brak czasu) doswiadczenia ale z przemywaniem pojedynczymi ziolami, efekty o.k. ale mi brakuje czasu wiecznie ;-) jakos w czwartek wydusilam na czole kilka zaskornikow i nie wiem czemu po wiekszosci zrobilo sie zaczerwienione miejsce i teraz nie ma nic a 2 albo 3 zaczelo robic sie bolace cos, wie ktos od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Zuzak ten fluid to tylko tyle robi że skóra wyglada na zdrowszą,niczego nie kryje a korektor świetny,nawet ponoc leczy:)tak myśle ten fluid używać jak stan mojej skóry sie polepszy to moze bedzie dośc dobry,zobaczymy,dziasiaj miałam tylko jego na sobie ale nigdzie nie wylazilam to było ok. Zuzak no i po jaka cholere tam gmerałaś na tym czole??;) ja tak mysle,ze jak sie nie dokońca cos wydusi to potem robia sie takie bolace gowna,niestety znam to z autopsji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Zuzak posmarowałam twarz tymi ziołami zaryzykowałam ale jestem mile zaskoczona bo mnie zasuszyło szybko i twarz po smarowaniu ma taki ciemniejszy kolor dzieki temu mniej widac te plamy po wyduszaniu chyba bede to stosowac codziennie zobaczymy jak zadziała przez dłuższy czas bo na plecach super zasuszona jestem i coraz mniej mam tego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
o tych ziołach wyczytałam w takiej książce gdzie są opisane wszystkie zioła na co są i ta mieszanka też tam była jest na plamy,skórne, tradzik. blizny, po operacjach, zranienia, głebokie rany i tam pisało że likfidują blizny i przebarwienia też i są na bolące miejsca, ogólnie to dużo tego tam pisało i były przykłady wyleczenia. W necie też cos tam pisze że pomogło wiec sie skusiłam i chyba teraz cała sie bede tym smarowac;p Te zioła są w aptece ja mam małą butelke za 7zł przemywam sie dwa razy dziennie wacikiem. To są orginalne zioła szwedzkie zawierają wyciąg z 25 ziół takich jak np.korzen ostryżu, arcydzięgła, lukrecji, kwiat gozdzika, owoc pieprzu, skórka pomarańczy itp.. Nie zawierają żadnego alkoholu przez to nie wysuszają skóry i leczą. Ogólnie polecam bo wyleczyło mi prawie plecy i dekolt a smaruje dopiero tydzien:)Teraz zaczynam smarowac twarz zobaczymy jakie efekty bedą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Kolinia z jakiej firmy masz ten korektor?mogłabyś mi napisac?bo też bym chciała jak gdzies wychodze sie nim pokryć;) Zuzak mi też sie niechciało smarowac tymi ziołami ale brałam je zawsze jak szłam sie kąpać i po kąpieli smarowałam plecy, ramiona, dekold i pomogło. Zobaczymy jakie bedą efekty po smarowaniu twarzy czy blizny znikną i tradzik, napisze za tydzien jakie efekty po smarowaniu twarzy. Pozdrawiam trzymajcie sie bużka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
justynucha co to sa dokładnie za ziała bo ja miałam orginalne szwedzkie,ale one były na alkocholu i wiekszosc tych ziół własnie jest na alkocholu dlatego pisza by na skóre stosowac w postaci rozcieńczonej. Co do korektora to jestem zadowolona bo jest jasny i zawiera naturalne składniki które lecza,no i co najważniejsze dla mnie nie zapycha:) miałam nie podawac marki do puki nie bede pewna w 100%że te kosmetyki sa dobre,ale jak narazie jestem zadowolona wiec ci napisze link do tego kjorektora: http://www.sklepestetyka.pl/szczegoly/2502/drhauschka__korektor_w_sztyfcie_naturalny_bezowy__pure_care_cover_stick_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Potrzebuję pomocy. Moja skóra jest bardzo wrażliwa :( Kupiłam niedawno Physiogel. Niby byłam z niego zadowolona ale teraz mam wrażenie,że wysusza mi buzię :( Co robić? Czym mam myć buzię? Może jakieś naturalne sposoby? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak juz jest prawie dobrze to musze cos spieprzyc, wczoraj wpadlam na genialny pomysl i zrobilam sobie mikro z daxa na twarz (no bo ostatnio na dekolcie robilam i bylo o.k.) no i jak juz robilam to sobie przypomnialam ze za chwile wychodze z domu i nakladam tepete. od razu po bylo ok, nalozylam tapete a dzis rano mam mase malych zaskornikow, kilka wydusilam reszte jakos znosze (choc ciezko) normalnie masakra tyle tego na czole, teraz posmarowalam olejkiem pichtowym i mam nadzieje ze nie polegne i nie wydusze. a dzis w pracy co wchodzilam do toalety to widzialam te nierownosci od zaskornikow - glownie na czole.. no szlak by to... Kolinia to na razie taki fluid dla mnie nie przydatny bo nie wygladam za dobrze bez. no chyba masz racje ze jak sie wydusi i czesc zostaje to potem to sie tak paprze, bo dlaczego wiekszosc sie zgoila a 2 to juz tak wybitnie nie chcialy.. justynucha23 a jestes pewna ze to nie na alkoholu? bo ja wiekszosc na alkoholu widzialam a to mnie wysusza ze wygladam jak suchar :-) bo jak nie ma alkoholu to czym to konserwuja? jakas chemia? bo jak ja kiedys sobie zrobilam ziola-wywar to mi szybko splesnial :-) ten korektor fajnie wyglada ale na razie to na moja twarz za slaby kaliber marika161 moze myj twarz płynem micelarnym, a pote spryskaj woda termalna? ja mam sucha skore i uzywam kremu ochronnego z witamina A a jak nakladam tapete to zelu aloesowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty,że ja odnoszę wrażenie,że na mnie działa źle absolutnie wszystko :( Po tych wszystkich żelach,tonikach kremach buzia wygląda po prostu gorzej:( Nawet,jak przecieram wacikiem,to lekko piecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze?
Nie polecam Sudocremu. Zawiera on Liquidum Paraffinum, który ma zgubny skutek dla cery, bynajmniej mojej - zapycha pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wracam po dluzszej nieobecnosci. Bywalo roznie. Ostatnie tygodnie byly bez masakr, do tego weekendu. Wszystko sie wygoilo, bylo ladnie chociaz mialam mocno zanieczyszczona skore. Nie wiem co mam robic. moge wytrzymac max miesiac i jest tragedia! pelno grudek i zaskornikow. chodzilam na oczyszczanie do kosmetyczek roznych, sa niedokladne, znow zrobilam to sama, poczeekam z miesiac i co dalej ? jakos trzeba oczyscic skore ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,wczoraj umyłam buzię samą wodą mineralną i buzia wygląda lepiej :) Kiedyś tak właśnie robiłam i miałam cerę,jak dziecko :) Pamiętam,że nie używałam toników i żeli,bo skóra źle reagowała...Wtedy tylko używałam od czasu do czasu jakiegoś żelo-peelingu ale to rzadko. Wątpię,żeby krostki były spowodowane dojrzewaniem.To raczej nie są typowe pryszcze,tylko takie czerwone,małe krosteczki z zadrapania :( Tak naprawdę,to nigdy nie dałam im możliwości się wygoić...Od ponad roku prawie codziennie coś drapię,chociaż teraz jest trochę lepiej. Teraz już wiem,że jedynym lekarstwem jest odstawienie tych wszystkich kosmetyków i co najważniejsze przestać raz na zawsze drapać! Ale to jest takie trudne :( Ah,musiałam się gdzieś wygadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Kolinia i Zuzak te zioła szwedzkie są bez alkoholu, pisze nawet na butelce pod nazwą "Nie zawiera alkoholu" dlatego je kupiłam marki BITTNER tylko w aptece dostepne. miałam napisac dopiero za tydzien jakie efekty tych ziół ale już moge napisac że jestem zadowolona stosuje je na dzien nadają skórze taki brązowy odcien i napinaja delikatnie przez co fluid mi sie trzymał i nic nie wyszło nowego a na noc stosuje ten aloes co pisałyście żeby nawilżyć twarz bo samymi ziołami to tylko smaruje plecy i dekolt, które już prawie wyleczyłam. Prosze was wypróbujcie nie pożałujecie ja jestem zadowolona:) po paru dniach od wyduszania zasuszył mi strupy i odpadły i nie ma po nich plam a te stare plamy znikają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Najlepiej same zobaczcie w aptece skład tam jest 25 ziół i nie ma alkoholu jedynie substancja konserwująca ale musi być żeby przetrwały mi po nich nic nie wychodzi a raczej wszystko schodzi i pięknie sie goi oczywiście póki znowu nie bede miała napadu wyduszania ale jakoś sie powstrzymuje;p Kolinia dziekuje za link do korektora napewno go kupie bo w domu jak siedze to wole nie nakładac fluidów tylko zakryć korektorem. Zuzak wiem czemu Ci wyszły te zaskórniki bo mam tak jak Ty jak zrobisz sobie przed nałożeniem tapety jakiś zabieg oczyszczający pory to musisz odczekac dłuższy czas żeby sie pozamykały wiec najlepiej robic taki zabieg wieczorem a najlepiej nie robic za dużo tych zabiegów bo im wiecej sie grzebie żeby być piękną tym gorzej, ja teraz robie maseczki raz w tygodniu z glinki i starczy;) Zuzak a czym myjesz twarz?bo ja od paru tygodni mineralną albo żródlaną bo moja kranówka ma za dużo kamienia i miałam szorstką skóre po umyciu a teraz taka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×