Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

oj dziewczyny,znow wczoraj polecialam;( ale to wina tego,ze poszlam sie ostatnia kapac i mialam duzo czasu i tato ktory zawsze sie dobija bo chce sie kapac juz spal i dlatego byl czas na kombinowanie:( ii teraz czuje ze mam taka zmeczona skore,a musze przyznac ze po cholere ruszalam bo bylo i nawet jest ladnie z tym ze teraz mam otarcia;/ ja uzywam tego zelu z undre 20 dwa dni juz robie te maseczke z zaparzonego rumianku i potem przecieram tym twarz i ten isotrexin i brevoxyl pozniej...oj kochana mam ochote sprobowac tych twoich ziolek ale wiesz boje sie ze one np na mnie nie zadzialaja i ze mi nie pomoga i ze teraz sie nakrece a tu znow przyjdzie rozczarowanie...mam dzis ogromnego psychicznego dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartel;p;p
kupilem te ziolka szwedzkie u mnie 10 zloty kosztowaly, wczorak pierwszy raz na plecy pposmarowalem wiec nic powiedziec nie moge, choc tak jakby mi zasuszylo troche te wypryski , zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolinia tez takie mam wrazenie ze tam moga byc bakterie wiec ja piore w goracej wodzie takiej co mi rece juz lekko parzy a jak mam pranie jasne to leci do pralki. nie wpadlam na to by do mikrofali wpakowac ale ja mam zle doswiadczenia z mikrofala bo raz zrobilam pozar w niej :-D i 1,2,3 razy bede pilnowac a za 4 zapomne i sciereczke spale bom roztrzepana :-) ja mam ogolnie sucha skore wiec loju to za duzo nie produkuje, ale po 7-8h w tapecie to nie jest najlepiej i wtedy robie sie niespokojna i szukam gdzie sie przetapetowac :-) justynucha23 pewnie latwiej isc do apteki ale trzeba do tej apteki dojsc :-) czyli nalozyc tapete i wyjsc z domu :-D ot to jest glowny problem, po pracy zawsze tylko pedze do domu i apteki po drodze nie ma, zreszta wtedy marze zeby zmyc w koncu tapete, no i dlatego sie tak zabieram do zamawiania powoli :-) a ten fluid mocno kryje? cos jak dermacol? bo ja uzywalam rozne ale plam zaden nie zakrywal skutecznie http://allegro.pl/szmatka-muslinowa-muslin-z-the-body-shop-i1877227543.html to sa te szmatki, tzn moje mialy ciut inne opakowanie ale to chyba to samo :-) bartel;p;p jestem ciekawa jak Ci te ziolka zadzialaja bo ja sie zbieram zeby kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
zuzak ja mam na mikrofali taka opcje 10 sekund dlatego taka mądra jestem,inaczej tez bym juz ja spaliła:) tez piore w ukropie ale do pralki nie wrzucam bo boje sie detergentów.jak kiedys używałam reczników do mordki to jakiejs alergii dostawałam,wiec nie używam tylko ściereczkę praną recznie albo reczniki jednorazowe. Co do podkładów to jeszcze takiego nie miłam co by dal rade wszystko pozakrywać,ale tez takiego nie szukam,ma poprostu sie nie ważyc i upiększac w jakis czarodziejski sposób lico;) A macie w realu kogos z kim o tym mozecie pogadac??przyjaciółkę(ela)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Anja932 po co znowu grzebałaś? oh Ty;) ale nie przejmuj sie ja nieraz popłynełam ale od kiedy stosuje te zioła i widze znaczną poprawe i sie sobą zachwycam i znajomi też to widzą to nawet mi nie przyjdzie na myśl żeby coś ruszyć bo chyba nie mam już nawet za bardzo co wszystko sie tak wygoiło. To nie nastawiał sie tylko kup te ziółka zapomnij na jeden wieczór o wszystkich kremach peelingach posmaruj sie ziółkami i zobacz rano jak na ciebie podziałały, nie musisz sie obawiac mojej koleżance też poleciłam i po dwóch dniach jest zachwycona że skóra sie zmienia, goi sie i jest mobilizacja żeby nie dusić.Spróbuj nic nie tracisz... bartel zobaczysz po paru dniach jak ci wszystko zacznie ładnie schodzić:)tylko stosuj regularnie zuzak nie wstydz sie iść do apteki;)przesyłam linka do flujdu jak dla mnie kryje najlepiej http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=32761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
ten fluidzik ma 3 odcienie: kość słoniowa, piaskowy, brązowy, ja mam piaskowy bo najlepiej mnie krył ale od paru dni wystarczy mi korektor:) jak ide na wieksze imprezy to zawsze go daje ostatnio najpierw sie smaruje ziołkami jak wyschne po paru minutach to daje ten fluid efekt: cera jest długo matowa i sie nie świeci. Ogólnie to musze wam napisac jeszcze jedno po tych ziółkach skóra mniej mi sie zaczeła świecić kiedys jak nakładałam sam fluid i szłam na impreze to po 5godzinach tańca oczywiście nie uniknione świecenie;/ wczoraj użyłam ziółek potem fluid i trzymało ponad 10 godzin:)) i co najważniejsze jak rano sie zmyłam to nic nie wyszło i skóra nie wyglada jak po nieprzespanej nocy:) teraz nałożyłam krem żeby troche nawilżyć ale wieczorkiem znowu przesmaruje moimi kochanymi ziółkami:) buziaczki miłej niedzieli wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Laski ja sie już uzależniłam chyba od tych ziólek:) zachwycam sie nimi każdego dnia ale skoro pomagają to czemu miałabym nie być uzależniona;) ciekawe jak sie sprawdzą na wiosne lato, jeśli moja cera do świąt bedzie wygladała cudnie to je odstawie, blizny sie też zmniejszyły ale przed okresem na małe niespodzianki napewno bede stosowac;p Dziewczyny musze sie wam do czegoś przyznać ja kiedyś (rok temu) chodziłam na solarium i przez to miałam jeszcze gorszą skóre przebarwienia, wysypy ale wmawiałam sobie że jak bede opalona to nikt nie zauważy moich niedoskonałości teraz wiem że to był błąd i warto było sie nie opalac bo przebarwienia znikły z czasem. Lubiłam kiedys sie opalać a Wy? chciałabym na święta sie opalić ale tak myślałam żeby twarz zakryć i nie opalać bo jak mnie wysypie albo dostane znowu przebarwien, chyba nie warto ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynucha23 chyba nie warto. Długo walczymy a po solarium przebarwienia mogą być bardziej widoczne. Ja sobie powtarzam, że lepiej być bladą. Trochę różu i będzie pięknie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynucha no właśnie nie jestem przekonana....powiedz mi ty masz takie rozowawe przebarwienia i one ci znikaja po tych ziolkach?juz mam dosyc tych ciaglych eksperymentacji....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Anja ja miałam różowe, czerwone i fioletowe;) ogólnie twarz jak pizza aa i brązowe też plamy nie warto robić tych wszystkich peelingów maseczek bo jeszcze bardziej sie pogłebia te plamy stosuj te ziółka przez tydzien i smaruj tylko krem nawilżający nie rób żadnych zabiegów i nie wyduszaj a zobaczysz różnice mi już ledwo widac te plamki niespodziewałam sie takiego efektu ale musisz sama postanowić że ten tydzien bedziesz sie smarowac nie bedziesz dusić i zobaczysz jak to pomoże:) i nie załamuj sie zapewne masz taką buzie jak ja miesiac temu nie moge patrzec jak ktos cierpi przez cere tak jak ja cierpiałam :( jeśli mi pomogły i wielu osobom tobie tez pomogą jutro do apteki ale już i pisz mi tu efety same dobre bedą zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Laski a może zamiast bez przerwy sie oczyszczac i szukac środków do oczyszczania zastosujecie to co ja, mam wrażenie że niekóre z was nie wierzą w te zioła, pamietajcie że póki nie spróbujecie nic na ten temat nie wiecie a kto nie ryzykuje ten nic nie ma:) ja też sie bałam i zamist to kupowałam cudowne kremy typu np:no-skar który teraz leży w szafie bo zioła wyleczyły mi prawie buzie w 9dni do świąt wierze że nawet te dziurki mi zginął od wyduszania bo sie zmniejszyły. Chyba to nic trudnego nasączyć wacik ziołami i wysmarowac buzie na noc a rano wstaje i nie moge uwierzyc że wygladam coraz ładniej. niestety jest wielu niedowiarków i nikogo tu nie zmusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Laski za dużo sie oczyszczacie;p jak sie ma zregenerowac tta skóra jak ciągle sie ją złuszcza..?ja kiedyś stosowałam prawie codziennie garnier żel peeling oczyszczający, glinke zieloną, hymalaye i te plamy jeszcze bardziej było widać i jeszcze wiecej zaskórników było. Teraz raz w tygodniu robie sobie glinke zieloną i jest ok ale może to dzieki ziółką nic mi nie wychodzi. sorki że sie tak rozpisałam ale jestem mega szcześliwa bo wszystko zaczyna mi sie układac i co najważniejsze cera coraz ładniejsza. bartel odezwij sie jak tam moje ziółka?napisz dziewczyna efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nazywają te zioła? Może spróbuję :) Ja teraz stosuję Acne derm. Mam brązowe przebarwienia. U mnie działa rewelacyjnie. Skóra się wygładziła i zaskórniki zniknęły. Tylko na pryszcze które powstają w czasie okołookresowym nie pomaga. Przebarwienia powoli znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
Blue lilac podawałam link do ziół jakieś 3 dni temu sprawdz sobie;) w aptece za 7zł mała buteleczka to jest mieszanka 25ziół i przez to działa szybciej. to nie są jakieś cudowne zioła na wszystkie problemy ale ja po tygodniu stosowania jestem zachwycona bo mi nic nie wychodzi żaden zaskórnik ani pryszcz stare sie skurczyły i odleciały strupy po wyciskaniu tez odleciały i co najważniejsze nie zostały po nich te okropne plamy, nawet przestałam sie świecić;). A plamy i przebarwienia które miałam o połowe zbladły i ledwo je widac po 9 dniach przemywania na noc i na dzien(jak byłam w domu) ale co drugi dzien stosuje krem żeby nawilżyć twarz;) Ja miałam najgorzej z tymi plamami i zaskórnikami. Na wągry to stosuje glinke raz w tygodniu i jest ok Nie śmiejcie sie ze mnie;) że sie tak podniecam tymi ziołami ale tylko one mi pomogły i w końcu nie musze nakładac tony fluidu jak wychodze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nic to ja tez sprobuje,kupilam dzisiaj,moze pomoze,nie mam juz sily,na zuchwie non stop robia mi sie te bolaki,od soboty robie sobie parowki i nakladam rumianek ale nie wiem czy to cos daje;/ jak twoje ziola nie pomoga to moja pani dermatolog znow bedzie moja deska ratunku....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze?
No i muszę się wygadać... Poniosło mnie dzisiaj. Broda w porządku, czoło i nos także, ale policzki są okropne. Jakieś 18 zmian doszło w które wliczam: ranki, zadrapania i poczerwieniałe place. Koleżanka mnie dzisiaj pochwaliła, więc coś mnie napadło żeby sobie zaszaleć w domu, bo przecież i tak jest dobrze. Ech... Nikt chyba nie powinien mnie chwalić, może tak będzie lepiej. Posmarowałam miejsca zmian ziołami szwedzkimi, myślicie, że to pomoże? Uspokoi się jutro jakoś? Sądzę, że spory udział w dzisiejszej akcji mają też nerwy. A ja ostatnimi czasy mam dość ich sporo. Nie potrafię się ich pozbyć, więc twarz obrywa, a błędne koło się nakręca. Czuję się okropnie. Nie chcę wracać do historii z zeszłego roku... :( Jestem okropnie smutna, tak smutna, że słowa chyba tego nie wyrażą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile jeszcze? ja Cie rozumiem bo ostatnio też mam stresowy okres i jak się zapomnę to jest odjazd i dochodzą "nowe" cosie. justynucha23 zachwala te ziola moze sprubuj? :-* dla Ciebie, nie smuc sie bedzie lepiej bo musi byc justynucha23 ja do apteki z braku czasu nie ide :-) po prostu mi nie po drodze do/z pracy, no i leniwa ciut jestem, ale kupie sobie jakos pdo koniec tygodnia bede miala (mam nadzieje) wiecej luzu to sobie kupie te ziola :-D ja Wam powiem ze ostatnio mam dluzsza przerwe w solarium, pozatym ze jak zmyje tapete jestem blada, nie widze zeby przebrwienia te ktore mialam na solarium zostaly a nowe schodzily szybciej niz jak sie opalalam. moj naturalny kolor to kolor sciany wiec pewnie jakos blizej gwiazdki pojde sie poobalac bo taki kolor bylby ok gdybym miala idealna cere, bo na takiej jasnej skorze widac najmniejsza plamke kolinia moja mikrofala jest glupszego typu takiej opcji nie ma :-) mnie na szczescie jeszcze detergenty nie uczulily wiec wrzucam do pralki, na poczatku sie balam ze cos sie sciereczce stanie ale potem doszlam do wniosku ze delikatniejsze rzeczy piore to przezyje no wlasnie w realu nie mam nikogo kto by zrozumialm problem, kiedys jednej bardzo dobrej przyjaciolce chcialam sie wygadac to popatrzyla jakbym wlasnie z kosmosu przyleciala no bo co to za problem? po prostu nie dus,nie tykaj a bedzie o.k. ludzie wieksze problemy maja... no i chyab jak ktos nie mial takiego problemu nie zrozumie. To tak jak mi nie jest latwo zrozumiec alkohholika - no wystarczy nie pic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynucha23 a jak ten podklad zachowuje sie po nalozeniu na strupek? kryje to? bo tak czytam opinie i sa bardzo rozne. bo dermacol swietnie kryje tylko po 3-4 h strupek sie podnosi :-/ i dermacol tez skorki uwidacznia bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynucha te ziolka takie brazowe?!mam mieszane odczucia jestem sciagnieta jak nie wiem co,brazowa i pachne jak jakas przyprawa do zupy;| ojj dziewczyny jestem na tym samym etapie co wy,z nerwow codziennie rozpierdzielam twarz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze?
zuzak dziękuję za wsparcie, to naprawdę wiele dla mnie znaczy. :* jak na tą chwilę mam około 6 ran, które są dość widoczne - załamka. już myślałam, że takie przykre chwile nie powrócą, bo było naprawdę dobrze od kilku miesięcy, zaczęłam akceptować siebie. A teraz co...? Przez nudę, nerwy i własną głupotę, czuje że wracam do punktu wyjścia.... :( ziółek próbuję, ale moje nadzieje na lepsze jutro są nikłe. po dniu mam dość, a co będzie niebawem...? boję się myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trianele
Ile jeszcze? - głowa do góry! każdy ma chwilę słabości. Najważniejsze to teraz zapomnieć i iść dalej - nie wyciskając! tyle czasu wytrzymałaś, że naprawdę nie powinnaś się aż tak dołować obecnym stanem. sama się nie odzywałam bo było u mnie lepiej aż do momentu, kiedy w napadzie narobiłam sobie nowych ran :( długo się goiły ale teraz jest przyzwoicie i znowu postanawiam, że wytrwam. Mimo wszystko rzadziej się zapominam i myślę, że to też ma znaczenie. A co do ziółek tu polecanych - miałam je w domu na żołądek ;) nigdy nie słyszałam, że można je stosować "Zewnętrznie". ale jak już miałam to co mi szkodzi ;) na razie posmarowałam dwa razy na noc. spektakularnego efektu nie ma, ale poczekam. Fakt - mocną ściągają i człowiek jest żółty i "pachnący" niczym zielnik ;-) boje się, że mnie wysuszą - a jestem i tak już sucha, że ho ho! ale próbuję. zrezygnować zawsze można ;) Ja się staram od jakiegoś czasu przerzucać na lżejsze podkłady, żeby nie dobijać tej zmaltretowanej cery. Ale jak jest źle, albo po masakrze to sięgam po EL. Na szczęście on ukryje co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
zuzak opinie o tym flujdzie są różne ja sie skusełam ze względu na krycie i przez to że mi nic po nim nie wychodzi. Kryje dość dobrze ale musiałabyś sama wypróbowac lekko wysusza stupki a po nałożeniu ledwo je widac, plam wogóle nie widac ale to jest tylko moja opinia:)wybór należy do ciebie. a po tym dermacolu nic ci nie wychodzi? Anja932 przeszkadza ci że wyglądasz brązowo od tych ziół? bo mi nie i nawet mnie już nie korci na drapanie. Zapach jest ok. najważniejsze chyba że działają dość szybko smaruj sie tylko na noc jak niechcesz siebie oglądać za pare dni sama zauważysz różnice cierpliwości:)i nie duś twarzy!!! one same cie wyleczą ja przestałam dusić i mi pogineły i wygladam coraz ładniej!!! Opamiętaj sie prosze cie! Trinele one nie wysuszają tylko złuszczają stare strupki i rany najważniejsze żeby nic nie dusić i sie smarowac na noc albo pod podkład a na noc krem. Cierpliwości ja byłam zachwycona po tygodniu wam też sie uda tylko nie dusić nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynucha23
ile jeszcze nie poddawaj sie każdy ma gorszy dzien ale najważniejsze to odbić sie od dna i powiedziec "ja jeszcze szcześliwa być musze" Laski ja całe wakacje wstydziłam sie wychodzić siedziałam w domu, byłam załamana a teraz jestem mega szcześliwa bo znalazłam coś co mi pomogło skoro ja wygladam coraz ładniej a stosuje tylko te zioła na noc czasem pod podkład i krem co 2 dzien i nie wiecej To wam tez to musi pomóc. Anja może zakryj lustro i nie patrz przez pare dni chociaż?chcesz być ładna czy chcesz znowu wygladam jak poduszona pizaa? sorki ale musze was troche zwyzywac żebyście sie opamiętały:) i tak jak ja wyszły z tego cholerstwa z podniesioną głową!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
Witam wszystkich:) Ja mam swoja ulubioną maseczkę jak cos nabroję albo nie jestem zadowolona ze skóry,mi zawsze pomaga: -garść płatków pełnoziarnistych owsianych -dwie torebki rumianku zalewam przegotowaną wodą,tak by woda lekko to przykrywała,przykrywam talerzykiem by sie zaparzało 15min.potem dodaje płaską łyżeczkę miodu,mieszam i nakładam na twarz,żeby nie spadało na to kłade rozdwojoną chusteczką higieniczną i tak łażę 1 godzinę,maseczke robie przez dwa,trzy dni i jest pieknie:) Polecam:D Zuzak ja tez kiedys sie zwierzyłam przyjaciółce,ale nie pracowałm wiec ona stwierdziła,że to jest powód bo mam za duzo wolnego czasu,bo ona tez tak robiła jak nie pracowała...srutututu jak pracowałam tez to robiłam. ile jeszcze-bedzie dobrze,zobaczysz,mysl pozytywnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinia
*torebki z rumiankiem rozrywam i zawortośc wysypuje do płatków przed zalaniem wodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×