Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 pinka23
czesc wszystkim ja tez pijam ale wino czerwone na podwyzszenie cisnienia a tak w ogole mialam straszna noc dokladnie nie wiem co mi bylo tzn.ja zasypiacie to macie moze jak juz spokojnie lezycie takie zadrganie calego ciala tak jakby rzucalo wami tak nagle raz i nic dalej i wszystko ok?? macie tak moj mazs mowi ze to ze zmeczenia a ja slyszalam ze jak dusza chce o9puscic cialo i nie moze to tak jakby wychodzila i sie cofa do ciala dlatego taki rzut cialaem ale teraz serio9 ja mialam tak zasypiam i nagle takie prady,taki rzut mialam w glowie tak jakby skurczyly mi sie nerwy w glowie i zaraz rozkurczyly i juz zasypialam i to mnie wybilo i otworzylam slepka i krecilo mi sie w glowie i mialam przy tym zgrzyt zebami i potem w nocy sie powtorzylo mialyscie cos takiego ?????? nie wiem co jest czy ze mna ok???no chyba nie dostane wylewu ani czegos takiego odpiszcie co o tym myslicie caluski dla was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pinka23
馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pinka pisa艂am, 偶e w trakcie zasypiania mam ,,prady\" nie wiem czy o takie same ci chodzi, ale ja mam to od tego, 偶e co艣 gdzie艣 puknie, stuknie, wtedy przechodz膮 mnie takie wewn臋trzne prady ale si臋 nie rzucam. Tj. Cia艂o mi nie podskakuje, a Tobie podskakuje? Kiedy艣 mia艂am te偶 i tak , 偶e przes sekund臋 podskakiwa艂am a偶 na 艂贸偶ku, ale teraz czuj臋 co艣 innego, bardziej wewn膮trz.Musz臋 i艣膰 do apteki po stopery do uszu, mo偶e mi to pomo偶e, bo mam jakis przeczulony s艂uch chyba.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 depresyjna
Czytam Wasze wypowiedzi on niedawna i serdecznie pozdrawiam wszystkie nerwuski. Dzi臋kuj臋 Wam za to ze piszecie tak szczerze o sobie, pomaga mi to przetrwa膰 i utwierdzi膰 si臋 w wierze 偶e jeszcze nie zwariowa艂am :)) Pinka ja te偶 cz臋sto miewam takie "drgawy" w momencie kiedy usypiam. Dzieje si臋 to w贸wczas gdy jestem baaardzo zm臋czona i wydaje si臋 偶e ledwo przy艂o偶臋 g艂ow臋 do poduszki i od razu zapadn臋 w kamienny sen. A tu nagle wstrz膮艣ni臋cie ca艂ego cia艂a, kt贸re mnie wybudza. To tak jakby organizm nie zd膮偶y艂 si臋 wyciszy膰, pozby膰 emcji nagromadzonych przez ca艂y dzie艅. Czyta艂am te偶 o tej teorii o "wychodzeniu" duszy z cia艂a na czas snu i nie wiem co o tym s膮dzi膰..... Nie przejmuj si臋 tym, bo wielu ludzi tak ma. Buziaki dla wszystkich nerwus贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaaatakajedna
Mam pytanie i prosz臋 o pomoc.czytaj膮c kiedy艣 od samego poczatku ten topik,czyli ca艂e 95 stron,ktos pisa艂 ,ze boi si臋 sam zostawa膰 w domi i sam wychodzi膰 z domu.Nie pamietam kto,a nie bed臋 tego raz jeszcze czytac.Jak jest mama,m膮偶,czy kt贸re艣 z dzieci jest u mnie w miar臋 oki,jak tylko zostaj臋 sama domu zczyna sie: duszenie na mostku,k艂opoty z oddychaniem, straszne ziewanie przynoszace nieco ulgi, miekkie nogi,b贸l po lewej stronie.Boj臋 si臋 ,偶e sie przewr贸c臋 i umr臋. Pilnuja wi臋膰 mnie w domu jak dzidziusia,a dodam niestety ,偶e jestem w okolicach 40,stare babsko a boi sie byc samo w domu,to doprawdy zenada.Do miasta te偶 sama nie wychodze bo objawy podobne do opisanych.Czuj臋 si臋 bezpiecznie tylko w domu.Ludzie to jakas paranoja!!Za偶ywam4 miesi膮膰e seroxat i sedam a ten cholerny strach nie mija!! Jak tu 偶yc??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 depresyjna
do taaakiej jednej Witaj. Ja mia艂am podobne l臋ki, tzn wydawa艂o mi si臋 ze zaraz si臋 przewr贸c臋 i co艣 strasznego si臋 stanie, ale obecno艣膰 innych wcale mi nie pomaga艂a. Dzia艂o si臋 to i w domu i w pracy. Najbardziej si臋 ba艂am ze to si臋 stanie przy dzieciach i nara偶臋 je na straszny widok. Prze艂ama艂am si臋 i posz艂am do lekarza kiedy l臋k nie opuszcza艂 mnie ju偶 ponad tydzie艅 (bez przerwy) i zacz臋艂u si臋 k艂opoty ze snem. Zacz臋艂am bra膰 Rexetin i po dw贸ch tygodniach po l臋kach nie by艂o 艣ladu. Troch臋 gorzej z ta bezsenno艣ci膮 kt贸ra mnie nadal trapi. Mo偶e trzeba zmieni膰 lek? Pozdrawiam, trzymaj si臋 ciep艂o. ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 depresyjna
Acha, zapomnia艂abym, zanim zacz膮艂 dzia艂a膰 Rexetin dosta艂am Lexotan, bra艂am go dora藕nie tylko w stanach b.wielkich l臋k贸w. To 艣wi艅stwo co prawda bardzo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 depresyjna
mnie ot臋pia艂o ale dzia艂alo dos艂ownie po p贸艂 godzinie i wycisza艂o wszystko. Bra艂am 1/2 tabletki, rzadko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
aataka jedna - nie bedzie to pocieszeniem jak napisze ze tezmia艂am takie stany - ba艂am sie i w domu i na polu - na poczatku pomaga艂y mi leki asentra , to nie jest zenada to takie w艂asnie stany sa w nerwicy . Zapytaj kontrolnie;-) lekarza czy np zwiekszyc dawke leku badz zmienic na inny . Duzo jest teraz tych lek贸w i kazdy organizm reaguje inaczej Pinka mam ostatnio to samo ja na to m贸wie \"zrywy\" i otwieram oczy i zawroty g艂owy mam . Piersze s艂ysze o tej duszy..chcacej opusic cia艂o ..w moemncie zryw贸w - .podchodze do tego z przymr贸zeniem oka ;-) bez urazy Predzej mnie przekonuje ze to jest ze zmeczenia i d艂ugotrwa艂ego stresu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kringa,tak ja robie sobie kawe w szklance.po 1 lyzeczce,pije 2 dziennie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tez mam takie ala drgawki,jest to reakcja organizmu na rozstrojone nerwy,w czasie snu organizm wycisza sie,nerwy rozluzniaja sie,i niekiedy organizm drga.nie jest to niebezpieczne!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
potr膮ci艂 mnie dzisiaj samoch贸d, jak jecha艂am na rowerze . Nic mi nie jest , 藕yj臋.Je偶eli to mnie nie zabi艂o to ju偶 nerwica napewno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣c wieczorkiem. Lojka uwa偶aj na siebie! Jak to potr膮ci艂? Jecha艂a艣 po jezdni? ja na rowerku ju偶 wcale nie jezdz臋 bo si臋 boj臋 偶e dostan臋 tych skurczy dodatkowych i padn臋 gdzie艣.Mimo leku i tak je mam prawie codziennie, zawsze to sie wi膮偶e z odbijaniem, albo gazami w brzuchu. No co to mo偶e by膰?Gastrolog twierdzi, 偶e wystarczy ta zastawka mitralna jaka艣 tam wiotka i mog膮 te skurcze powstawa膰, ale dlaczego w tym momencie jestem taka nagazowana? nawet mi gastroskopii nie proponowa艂a zrobi膰, za to mam i艣膰 do hirurga 偶eby sprawdzi艂 woreczek 偶贸艂ciowy? Co to ma do rzeczy? Oj chyba ju偶 trace cierpliwo艣膰. jutro zobacz臋 co u tego psychiatry si臋 dowiem. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czy konieczny jest psycholog
oj nie mialam czsu tu wejsc.. lekarze zadnych lekow mi nie przepisali. chyba ma zrobic w/g nich wlasnie psycholog.(ma takie uprawnienia????). poza tym ucze sie ale w szkole nie ma psychologa. lekow uspokajacacych nie biore zadnych bo biore tabl. antykoncepcyjne (w ulotce jest inforacja ze nie wolno brac lekow uspokajajacych). nie wiem czy skladnie to napisalam a,le jestejm tak zmeczona ze ledwo na oczy patrze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabi147
Aloooo aloooo dziewczynki jak tam ;)u mnie jako tako ;)mam prosbe czy ktos moze wie jak zlikwidowac swoj mail zeby nie przychodzi艂y powiadomienia o kolejnym temacie,bede wdzievczna buzkaaaaaaaaaa i mi艂ego dnia;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabi147
Do Landrynka dziekuje Ci i mi艂ego dnia .........MUSI BYC DOBRZE NIE PODDAWAJMY SIE DO CHOLERY JASNEJ,TE SCHIZY NAS WYKONCZA KTORE SAME SOBIE WKRECAMY,BUZKAAAAAAAAAAAAAAA I ZACZYNAMY NOWE ZYCIE:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabi147
pIPEK CIESZE SIE ZE WSZYSTKO OK MOWI艁AM,JA JUTRO IDE ROBIC GASTROSKOPIE HAHAHAHAHAHAHAHAHAAH juz mnie wszyscy lekarze znaja w miescie;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAJU- mi rowerek pomaga, jak jad臋 to nie my艣l臋 o g艂upotach . Gorzej nieraz jest gdy zejd臋 z roeweru , bo w nogach wata , a serce lata jak szlone, ale jestem na etapie,偶e umi臋 sobie to wyt艂umaczy膰 . A wczoraj jecha艂am ulic膮 , na rondzie , oczywi艣cie zgodnie z przepisami i facet wyprzedzi艂 mnie i zajecha艂 mi drog臋. No i trzasn臋艂am w niego . Oczywi艣cie go艣膰 okaza艂 niesamowit膮 skruch臋, tak ,偶e nawet nie zawo艂a艂m policji( przera偶a艂 mnie okres oczekiwania na policj臋 na s艂oneczku i zestaw pyta艅 od nich , wola艂am sobie zaoszcz臋dzic nerw贸w)mam siniaki i bol膮 mnie mi臋艣ni , ale mysl臋 ,偶e to przejdzie . Wszystkim mog臋 rusz膰 , czyli chyba jest oki. Co do Twoich dolegliwo艣ci gastrycznych - przechodzi艂am ten etap , czasami jeszcze to wraca. te偶 mia艂am podejrzenie o woreczek , wyrostek ,w ko艅cu okre艣lili to jako zesp贸艂 dra偶liwego jelita. Objawia sie u mnie to czasami b贸艂em brzucha po prawej stronie , wzd臋ciami ( i tu kazali bra膰 nospe i epssumisan), zgag膮 i uczuciem ci臋偶ko艣ci w brzuchu. Nieraz mam brzuch jak balon, to podobno domena nerwus贸w.podejrzewam ,偶臋 u Ciebie jest to samo . Acha i jeszcze wyst臋puj膮 u mnie raz zaparcia i wtedy cz臋sto mam hemoroidy , a raz prawie biegunki -i wtedy mam wzd臋cia. dzis mam jak ja to nazywam \"duszny dzie艅\"- brak mi tchu , jestem s艂aba i juz wiem ,偶e nigdzie dalej nie wyjd臋. Do tego mam sraczk臋 -to w艂a艣nie jelitka. pomaga mi w takich sytuacjach woda mineralna w duzych ilo艣ciach i magnez. Do wieczora bedzie dobrze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! Ja sobie dzi艣 na noc zatka艂am uszy i pr膮d贸w nie mia艂am. Czyli, 偶e by艂y one od tzw.nads艂uchu. Co do jelit Lojka to pewnie to mam jak piszesz, bo raz wzd臋cia, raz sr..ka, a raz normalnie. Brzuch w sumie to pikus, bo gorsze to serducho i te arytmie. Id臋 dzi艣 do psych. 1 raz i juz mam nad wyobra藕nie i obawy. No ale musze si臋 poradzi膰 fachowca.Najgorzej, 偶e mam te cechy wypadaj膮cego p艂atka zastawki i lekarze wszystkie moje obiawy na to spokojnie zwalaj膮, ale ja mia艂am to od urodzenia, a serducho dopiero mi wariuje od p贸艂 roku, wi臋c to chyba nie tak, 偶e te wszystkie moje l臋ki, dygoty i nogi z waty s膮 od serca. mam pytanie, mo偶e kto艣 wie bo na Holterze wysz艂a mi opr贸cz dodatkowych skurczy 1 para-co to jest ta para? Pono膰 to groxniejsze od skurczy. Pa dzieki. Mi艂ego i spokojnego dnia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Maju - to serducho to nic innego , jak za du偶o adrenaliny. kiedys tez codziennie mierzy艂am puls , robi艂am ekg , mia艂am nadci艣nienie. M贸j rekord ci艣nienia to 170/130- nie藕le co ? I to wszystko to adrenalina.Czasami jednak sie boje ,偶e dostan臋 jakiej艣 zapa艣ci. Te moje biedne serce musdi tyle wytrzyma膰 przez moja niepouk艂adana psychik臋. Po kilku latach nie rozstawania sie z aparatem z konieczno艣ci musia艂m przesta膰 mierzy膰 ci艣nienie i puls , bo wyprowadzi艂am sie od rodzic贸w , a ja takiego urzadzenia nie posiadam.teraz zyj臋 w nieswiadomo艣ci jakie mam ci艣nienie , ale dobrze mi z tym . Im cz艂owiek mniej wie , tym lepiej 艣pi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Chcialabym powiedziec wam jedno-nie mozna umrzec latwo za to mozna codziennie umierac.Zyjac z nerwica i zamykajac sie w domu umieramy powoli. Tak bo umiera czesc nas. Nic nas nie cieszy i czujemy sie odizolowani i zaczynamy sie nie lubic. Majac atak paniki rowniez umieramy tzn wydaje sie to nam. Serce wali, skacze, zamiera, brak tchu, drgawki. A jednak zyjemy. Mowi sie ze umieram ze zmeczenia. I faktycznie mozna tak umrzec. Umieramy ze starosci. To normalne. Dlaczego wiec boimy sie umierac?? W koncu zycie kiedys sie konczy. Moze dzis moze jutro a moze za 30 lat. Dlatego nie warto go marnowac. Ja wole robic wiele rzeczy madrych czy glupich ale robic. Nie chce w chwili smierci pomyslec, ze siedzialam w domu, wsluchujac sie w moje serce lub nerwowo szukajac afobamu bo mam napad paniki. Dlatego codziennie jak czolg pre do przodu. Od kilku dni skacze mi serce i to inaczej niz zwykle, tak jakby mi prad odcinali. Trwa to 5-15 sekund i zyje. Kluje mnie serce i zyje. Boli mnie glowa i zyje. I staram sie to ignorowac. W koncu co komu pisane to go nie minie. Ale wierze w to, ze nie umre latwo bo moj lek umarlby ze mna. A on nie chce bo wcale nie jest tak latwo znalezc inna ofiare, ktora pozwolilaby mu zyc 10 lat. Dlatego tak mnie lubi. Moze w koncu i ja go polubie i zaprzyjaznimy sie. Ludzie wyjdzcie z domu, usmiechnijcie sie i pomyslcie ze wkolo jest wielu oszolomow i wariatow gorszych niz my. A swiat jest taki piekny. Tylko pamietajcie, ze swiat jest za kruchy by sie na nim opierac i dlatego pomocy szukajcie w sobie bo kazdy z nas ma w sobie wielka moc o ktorej nie wie. A ta moca jest milosc, usmiech, zyczliwosc, pomoc dla innych, pzryjazn. Ja wierze, ze nam wszystkim sie uda a nawet jesli nie to warto probowac bo nie wiemy ile czasu mamy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabi147
Maaaaja ja mam do Ciebie prosbe,mozesz mi powiedziec na jedno pytanie;)czy te moje takie uczucie nacisku i nie moc odgiecia sie po lewej stronie dok艂adnie przy serce to jest na tle nerwowym,bo juz jestem durna mam wrazenie ze zaraz dostane zawa艂u

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 za艂amana_wawa_
lojka fajne jest to co napisalas... mnie dzis str boli glowa i pecherz ale staram sie to ignorowac. moja terpauetka zawsze mowi czlowiek ma za mala glowe zeby sie martwic, kon ma duza to niech on sie martwi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabi147
Lojka super napisane ale wez i to zrob ja staram sie nie myslec o tych bolach w klatce wydaje mi sie ze to serce ale to bie serce bo wyniki dobre,ale te migotania te k艂ucia fuuuuuuuuuuuuuuu jeden dzien dobrze nastepny zle juZ mam dosc serio,martwie sie bo mam cudownego synka i chce wychowac na madrego ch艂opca,bozeeee rok temu wogole nie mia艂am takich schizow:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gabi147
Ja mam pytanie czy kr臋gos艂up moze miec wp艂yw na serce ,np jak boli to moze cos uciskac???Wiecie cos na ten temat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×