Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wawa,ten szpital to dobra sprawa-zrobia wszystkie badania i znajga przyczyne dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex,szkoda mi ciebie ,bo ty bardziej cierpisz od nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
wszystko bylo by ok tylko że ja paniecznie boje sie zostać w szpitalu, wiem, wiem zachowuje sie jak małe dziecko ale to prawda :O A może to samo minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto cierpiec,moze jednak idz,albo moze prywatnie do neurologa,bo to sprawy neurologiczne-tak przypuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Georgeal
Mam tylko nadzieję ,że to co wam napisałem wam w czyms pomoże ,jęsli tak to dobrze jeśli nie..Nie szkodzi! Pozdrawiam was,aha i jeszcze jedno nie lekceważcie tego schorzenia i robcie za wczasu terapię !! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa,widze ze udzielasz sie takze na innym forum-to sie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdziesz jeszcze cos ciekawego to przeslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
pipek byłam u 2 neurologów i nic nies stwierdzili :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
ja mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
wawa ja terz chodzilam po neurologach i tez nic nie stwierdzali tylko jak pisalam ci wczesniej laryngolog cos tam wynalazl a nie masz moze zapalenia blednika? jak chodzilam po lekarzach to i tak mi nie przechodzilo pamietam ze moj psychiatra dal mi nootropil to lek na dotlenienie mozgu i potem zawroty mi przeszly i bole tez czecdsiowo w ogole jak zaczelam sie leczyc u psycha to po pewnym czasie wszystko zaczelo przechodzic trzeba bylo nwyciszyc nerwy i caly organizm i objawy ustapily ale pojawil sie znow ten okropny bol glowy i neurolog mi przepisal depakine chrono 300 to lek na padaczke ale tez na depresje a mialam napieciowy bol glowy ze mdlalam i mi przeszlo jak mozesz to zrob sobie kompleksowe badania nawet w szpitalu poobserwuja ciebie ze3 dni i zobacza wtedy wyklucza wszystki mozliwosci i dojda co ci dolega ja tak mialam w liceum jak bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
niech ciebie neurolog skieruje na eeg zapis pracy mozgu czy wszystko jest ok i moze idz po silniejswze leki uspakajajace do dobrego psycha bo moze4 faktycznie to jest na tle nerwowym i trzeba cie od srodka wyciszyc ja tak mialam i teraz nie mam takich problemow no ale musialam przez wszystko przebrnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
a tak w ogole laski jak sie czujecie ????? upal jak cholera ja caly dzien w domu siedze i jeszcze na dodatek przedwczoraj zaczelam krwawic a jestem po porodzie i sie przestraszylam i pojechalam do szpitala i zrobili mi badania myslalam ze mam jakis krwotok a sie okazalo ze dostalam okres 4 tygodnie po porodzie juz mam niezle co?! i sie mecze i w ten upal musze sie na dodatek wiazqac bandazem bo mi jeszcze cycki sie nie zasuszyly i wygladam jak mumia i nie moge oddychac i jezu ajk goraco;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co lekarze mowia ze od czego to jest-te bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bylas u laryngologa?jak sugerowala Pinka23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny ,masz ogrom obowiazkow i jeszcze czas na nerwice?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
moj synus dzis konczy miesiac staram sie nie myslec o chorobach i tym podobnych ale jak mi sie kreci w glowie albo jak dzis rano mnie telepie to sila wyzsza musze brac lek i troche sie boje zeby nie pasc bo co on wtedy zrobi wiec staram sie tzrymac twardo i biore leki bo nie moge sobie4 pozwoklic na odloty i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
ale pipek sama wiesz jak to jest raz nic man nie dolega i myslimy ze jestesmy w stanie udzwignac swiat a czasem umieramy z bolu lub strachu ta nerwica jest okropna a przy takim mally dziecku jeszcze duzo nie ma tak do robienia na razie moj maz ma urlop i razem sie ni8m zajmujemy jak aj spie albo mam schizy itp. to on malym sie zajmuje a ja odpoczywam ale kiedy pojdzie do pracy to dopiero sie zacznie jiz sie boje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
a jka ty sie4 czujesz teraz??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
tzn.chodzi od kiedy choruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×