Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Maju - z tym magnezem to u mnie bywa różnie , jak czuje sie ok- to 1 ,. ale jak mam schizy , to nawet 3. Po za tym wmówiłam sobie ,że jak będę się zdrowo odżywiać i uprawiać sport to będę żyła dłużej . Głupie , co? Ale mi pomaga . Skoro mam czynnik , który mnie wyniszcza , czyli nerwicę , to musiałam znależć na to antidotum , czyli coś co przedłuża życia. I tak staram sie dobrze odżywiać , jeżdże na rowerze , zimą na łyżwach . Traktuje to jak lekarstwo , które musi pomóc.Nie wmawiam sobie już ,że nerwica mnie zabije , tylko ,że sport mnie wzmocni i pozwoli dłużej żyć. Wiem ,że to głupie ., ale skoro moje dolegliwości to psychika to szukam też lekarstwa w swojej psychice. Mi to pomaga. dziewczynki , wiem ,że może to co powiem was zszokuje , ale przestańcie biegać po lekarzach . tak naprawdę na świecie nie ma idealnie zdrowej osoby . każdy coś ma , nawet ci , którzy nie mają nerwicy.Jeszcze raz powtarzam , im człowiek mniej wie , tym lepiej śpi. Gabi 147- u mnie zaczęło się podobnie , 9 lat temu zmarła mama, na moich ręcach, tylko - ja, mama i smierć,potem zaraz dowiedziałam się ,że moja siostra nie jest w 100% moją siostra , rok po śmierci mamy zmarła moja przyjaciółka w wieku 30 lat na białaczkę .Ale przecież nie zwrócę im życia, muszę być silna , bo mam córkę do wychowania , ma 11 lat i juz w tej chwili czuje sie z nią bezpieczniej . jest na tyle duża ,że w razie co ,mi pomoże. Myślę ,że jak Twój synek podrośnie też bedziesz czuła sie przy nim bezpieczniej . w tej chwili jesteś na etapie,że to Ty za niego w pełni odpowiadasz, potem on bedzie mógł Ci pomóc.To jest chyba tajemnica mojego jakiegoś tam sukcesu w walce z chorobą. Trzymam kciuki za Ciebie, z czasem bedzie lepiej , uwierz mi, będą ataki , ale znacznie rzadziej i słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fermata
Kiedys wam napisze o swojej nerwicy, z ktora sie czesciowo upaoralam, ale niestety nie do konca.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Zaraz wychodzę. Ale akurat taki upał, że już mi się robi słabo, a w dodatku te emocje!!!Mam nadzieję że lekarka choć dojedzie na tę wizytę no i że wogóle tam trafie sama. Kłuje mnie lewa strona cała, wali serce i ...ach. Ale mam pietra! dzięki za podtrzymanie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_wawa_
powodzenia :) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kringa ,z Toba tez sie zgadzam,ja tak samo sie zachowuje.gdy mnie dopadnie lęk a nie daj Boze panika-do nie moge myslec pozytywnie,wogole nie moge myslec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,jak wrocisz,to napisz cos.jezeli to nie tajemnica,to moge wiedziec gdzie bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! No fajnie, już jestem i musze powiedzieć, że ...oczywiście nie było się czego bać. pani przemiła, bardzo ładnie się uśmiechała i cierpliwie słuchała. W nadludzkim tępie opowiedziałam jej swoje życie i obecne męki. Chyba wszystkie???Pani powiedziała, że jest na to lek/i tu wpiszę zaraz jaki, ale zapomniałam karteczki/ Ma kosztować 50 zł-tyle zapamietałam. Jest z tych nowszych a działa podobnie do tego seronilu tylko lepszy bo nie zostawia w ciele jakiś odpadków po sobie.Mam brac 2 miesiące, a po 3 tyg. na kontrolę.Ponoć może tez zachamowac te moje serducho!! To byłaby rewelka!Wracałam uszczęsliwiona jak już dawno nie byłam, choć serce i tak na razie podskakuje. Jutro mam odebrać lek bo w aptece nie było i zamówią na jutro.Ponoć ma działac szybciej niż ten seronil, ale nie uzaleznia i można nawet po nim prowadzić auto.Tyle na razie.zaraz doppisze nazwę leku. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze Ty sie cieszysz.tyle w Tobie radosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja,gratuluje Ci odwagi ze w koncu sie zdecydowalas pojsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alooooo alooooo dziewczynki;)chcecie sie posmiac,byłam u wrozki wrozka powiedziała ze serce mam zdrowe,ze mam dbac o jajniki i jakaies tam pierdułki babskie,a idbac o nerwy;)hahahahaha polecam taka kobieta moze tak poprawic humor ,ze szok buzkaaaaaaaaaaaaa Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaaja a byłas u psychologa????bo chyba cos mnie omineło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek ano jestem na czarno;)Maaaja doczytałam sie byłłłas u psychiatry chyba ja tez pojde hhahahaahah;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka dziekuje Ci za piekne słowa skierowane do mnie za Ciebie tez trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana.........wawa dziewkuje za słowa;) Za Ciebie tez trzymam kciuki buzkaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej! Ale tu dziś Wersal! Wszyscy sobie tak pięknie dziękują i wogóle. No dobra, ten lek mam tu karteczkę-I teraz parę wersji bo nie mogę odczytać---Ferawin, Fewarin, Feracin????Ktoś zna ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fevarin - nie brałam ale to antydepresant z tych nowszych niz Seronil Ciesze sie ze wizyta przebiegła pomyslnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek przeciwdepresyjny i przeciwlekowy,moze uposledzac sprawnosc psychofizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym nie kazde działanie niepozadane wystepuje u kazdego. Jak brałam Asentre50 mg działan ubocznych zero a w ulotce zawsze cos musza napisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×