Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

do mamo: ja nie zaliczyłam jeszcze żadnej na biegu szukałam toalety ale były chwile że lada moment... Ale wkurza mnie że moje życie kręci się wokół srania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamo.zapytam brata ale obawiam sie ze juz nie bedzie pamietal bo to bylo pare lat temu.jutro dam znac bo brat jest za granicą i bedziemy rozmawiac dopiero dzis wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam o pampersie,żartuję ale jak bym wyglądała w obcisłych spodniach? ha, ha wtedy pewnie nikt by się nie domyślił że jestem jakąś świruską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? wywaliłam trochę z siebie i jest mi lżej. Jest mi przykro że wy też musicie pokonywać swoje lęki, ale z drugiej strony cieszę sie ze są inni z takimi przypadłościami. Wtedy nie czuję się jak jakiś psychol. Przraża mnie tylko fakt że muszę z tym żyć do końca swoich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ja mam wizyty zawsze w czwartki ponoć to jest ważne ,aby spotkania odbywały się regularnie.Zauważyłam u siebie ,że więcej nerwy dają mi popalić w czwartek rano nieraz zdarza się ,że już w środe wieczorem. Nie rozmawiam o innych pacjentach tylko o sobie .Ona pyta ja mówie no i wychwytuje moje zachowanie po tym jak mówie ,składam zdania .Nie mówi mi jak mam żyć ,ale uczy mnie poznawać samą siebie i służy radą.Od niej dowiedzialam się ze jestem cholernie dobrze zorganizowana ,że zanim coś zrobie to mam plan awaryjny .Nigdy się nad tym nie zastanawiałam myślałam ,że robią tak wszyscy,a okazuje się że nie.Kiedy na pierwszym spotkaniu spytala mnie o rodzine odrazu wiedziała,że coś jest nie tak ja nic jej nie mówilam o ojcu wstydzilam się a ona mnie rozgryzła.Wiem równiez ,że wterapii trzeba być cierpliwym mi tez nieraz ręce opadają i mówie ,że już nigdy nie pojade ,ale w czwartek zawsze jestem gotowa do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ten pampers to może być wstę do jakiejś nowej zabawy erotycznej z mężusiem np. na pampersa.Może być intrygująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieje się ,ale ja mam taki problem z sikaniem nie raz jak sią wkurze to popuszcze no i same wiecie jest to nieprzyjemne.KUPIE SOBIE CEWNIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że mój małżonek woli bardziej skąpą bieliznę niż pampers, ale musze mu zaproponować zobaczymy dobra lecę muszę dziecię odebrać ze szkoły odezwę się później , już Was lubie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry nerwuski, wy tu od rana gaworzycie a ja dopiero przecieram oczy. Marysiu, nawet nie wiesz , jak bardzo cię rozumiem.... Nieraz uda mi się zasnąć dopiero rano, dziś tak było i dwa dni temu. To niespanie to mój problem od wielu lat....Mimo że wczoraj wzięłam hydroxyzynę i proplanolol nic to nie dało. Nieraz z tego niewyspania zawracam się przez resztę dnia... Pozdrawiam was - nowe też- i życzę miłego dnia.Idę robić obiad dla moich głodomorów. Do Pipek: Życzę ci byś miała zawsze takie dni, których byś nie chciała ani poprawić, ani przespać, czyli byś zawsze była szczęśliwa, pogodna i przede wszystkim zdrowa. Dużo pozytywnych myśli ci przesyłam i kwiatów cały kosz.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy i wy macie taki problem , że czujecie się trrasznie storo ja mimo moich 29 wiosenek czuje się czasem starsza od mojej babci i mam wrażenie że ona ma wiecej wigoru i spontaniczności odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a powinnyśmy tryskać energią , korzystać z życia a ja już się martwie o poniedziałek, przecież to jest chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów jestem na moment :D pomiędzy obieraniem kartofelków a praniem :D dziewczyny jesteście KOCHANE ! dziękuje Wam za te tłumy pod moim śmietnikem ... nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy ...przebić się przez taki tłum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ..kochana nie myśl teraz o zebraniu :) Wierzę w Ciebie że sobie poradzisz że jesteś dzielną Babką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ja tez sie dzisiaj czuje dzisiaj zle bo bedzie zmiana pogody od wtorku Ja moze pojade w niedziele po krzewy jak dam rade tam moze sie wyluzuje Co wy sie martwicie o poniedzialek to kupa czasu ja sie martwie o kejna noc Cz wy tez mialyscie dretwienie ust jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 43 lata a czuje się pomimo nerwiczki na 20 :D dowartościowujmy się ... przecież każda z nas jest wspaniałą kobietką ... a przecież małe wady zawsze są dopuszczalne . Jesteśmy wspaniałe bo jesteśmy wrazliwe i ciepłe ...:D tylko nie wszyscy mogą się na nas szybko poznać . Mamy ogromne serducha na cały świat ,ale czasami trzeba być trochę egoistką i wołać o swoje potrzeby... bo inni mogą nas nie rozumieć .Najważniejsze kochajmy siebie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
dzieki za otuche juz myslalam ze jest ze mna zle a glowa tez ci dretwieje ja choruje8 miesiecy to moze wszystkiego nie wiem ma 45 lat jestem tu najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusiu zebranie mam w poniedziałek w szkole u dzieci ,a że jestem społecznicą to mam zebranie rady rodziców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napr.e.z mi się skura na głowie przynajmniej odnosze takie wrażenie i sztywnieje mi kark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada Ty i tak jesteś lepsza odemnie i dzielniejsza bo co tydzień wiesz że musisz się zmobilizować i jechać do psychologa. A to już jest wyczyn na miarę co najmniej jakiegoś orderu :D Za dzielność i odwagę :D więc nie \"pitol \" że masz głowe jakąś tam :D bo coraz lepiej Ci idzie. bałaś się być Sama i widzisz nic sie nie dzieje ,bo się zmobilizowałaś i wiesz że trzeba być silną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×