Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efcia nie jeden tylko cały stos!:) z całego kilograma mąki....mam super przepis jest niezawodny...wzięłam z dzisiejszej gazety...rogaliki z marmoladką truskawkową...teraz jest pół tego stosu ale dla was jeszcze wystarczy,..zapraszam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Aniołku mąż mnie troche przytłoczył :D bo powiedział coś o czym stale teraz myślę ...ale to nie jest związane z chorubskiem ... tylko tak bytowo-finansowo-emigracyjne ...a jak niby ja miałabym się tam gdzieś w świecie odnaleść i kto by mnie tam dowiózł :O takie teraz mam ostatnio z nim tematy. I chcem i nie chcem ... Najwyżej znów będę żyła w samotności ...i zostanie mi telefon lub komp....ale ogólnie to jest ok :D jak zwykle ...a nie było mnie bo pożądek w szafach robiłam ..na zimę się przygotowywuję :D i stwierdziłam ze mam dużooooo kozaków ,przez tyle lat trochę się zebrało niektóre wcale nie noszone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej już czuje zapach pieczonych rogalików ..... a one na drożdzach czy na proszku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia na drożdżach.......mówie ci jakie fajne ..leciutkie..pulchniutkie i pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kg. mąki.. 4 łyżki śmietany 5 łyżek cukru 2 margaryny 4 jajka 10 dag drożdży marmolada wszystko wsypałam do michy, wyrobiłam ciasto i włożyłam do lodówki na 1 godzinę, póżniej rozwałkowałam ciniutko ciasto posmarowałm cienko marmoladą ,pokroiłam na ósemki, pozwijałam i do piekarnika nagrzanego na 180 stopni, .....wszystko...miłego pieczenia i przyjemnego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mi dzis smutno, zle, jakis lęk dzis czulam. mialam przeboje z samochdem , ale ostatecznie wszystko gra.ach smutno mi jakos, chce mi sie plakac, zaczeam tak zle mylec, ze juz nigdy mi to nie minie, opadal chyba z sil, nie chce sie poddawac ale to takie trudne, caly czas trzymac sie na wodzy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczkins a co chodzi po tej ślicznej głowie ,przeciez wiesz że to tylko NNNN i nic wiecej a z nia mozna zyc miec dzieci rodznie . Prosze mi tu nie płakac tylko pioseneczki poprzesyłac fajniutkie kolezamiechnij sinkom niedoli .Usmiechnij sie prosze bo też będę beczec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.przepraszam ze dzis w poludniu nie pisalam dluzej ale moj boss przyszedł i musiałam kończyć.renka dzieki ze odpowiedziałas na moj problem.loczku ja tez mam dzis straszny dzień.zwątpienie i wogóle beznadzieja.mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kasiula ale to trudne:(ja mam wesole usposobienie ogolnie , ale sa takie dni kiedy mysle totalnie na odwrot, tak bardzo negatywni, nie widze wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczus nie możesz tak mysleć !!! odganiaj od siebie takie mysli !!!! to tylko pogarsza sprawe. Szybciutko czymś sie zajmij czyms co cie zaabsorbuje ,sama zreszta wiesz co robić jesteś piekna młoda dziewczyną ,pełna planów na przyszłosc . Loczku prosze usmiechnij sie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Miloszka ja znam inny przepis pozwolisz że tez podam :D 0,5dkg drożdzy margaryna 3łyżki cukru 0,5szklanki mleka o,5kg. mąki Drożdze rozrobić i żeby wyrosły,połączyć wszystko i na 30 minut (ja to trzymam w misce z zimną wodą ) ochłodzić . Rozwałkować kroić trójkąty ,posmarować dzemem ,konfiturami... zawinąć zostawić na 30 minut do wyrośnięcia ...i piec ja piekę na oko :) aż się zarumienią . Po upieczeniu polewam lukrem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku i Kasienko dziękuje za piosenki ...:D Dzisiaj chyba taki dzień bo wszystko zawiało i nasze humorki coś nie ..teges :O Jutro będzie nowy dzień i na pewno będzie lepszy ..bo następny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku byłaś u lekarza ? dlaczego tak Ci smutno? To co nie wyszło już jest za Tobą ...przed sobą masz następną szansę i możliwość ...i nadzieję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
czesc dziewczyny!czy ktoras brala serotax?mam zmienione leki i chcialabym sie czegos dowiedziec.Napiszcie mi,zamiana rexetinu ktory biore na serotax a i lekarz mnie zważył na wizycie i kazal na kazdej następnej sie ważyc,bo moge albo tyc albo chudnac a jak u was było?Pozdrawiam nerwuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki widze ze tu niezle smakolyki pieczecie.a ja nie mam dla kogo upichcic :-( ale za trzy tygodnie troche przy garnkach postoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dziewczyny miałam mocne bóle serducha ...ale nie bałam się kuło jak nic ..dawno tak nie miałam . Gdybym się zamartwiała to bym nadal cierpiała ,my nie możemy myśleć o przykrych rzeczach ...trzeba na siłę w takim stanie zmusić się do czegoś co odwróci naszą uwagę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny ja to mam tez strasznego doła dzisiaj.ale usiadlam z mamą i zaczelam sie z tego smiac.mama mowi tu mnie boli, tam boli i ja tak samo i wkoncu zaczelyśmy sie z siebie smiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w nocy miałam problemy z reką tak strasznie cierpła że az mnie to budziło ,ale co tam mozna z tym zyc .Byle do przodu dla wszystkich i❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
dzięki serdeczne ale dlaczego kazał sie wazyc i mowil zebym lepiej za miesiac wiecej nie wazyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×