Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

moj slubny pozwolil sobie wczoraj skomentowac moj brak woli, albo jak kto woli maly postep prac, jego skarpetki z dziorkami do zacerowania leza juz miesiac na wierzchu, a on je tak lubil nosic. wiec moze dlatego czuje sie dzis rozbita, bo jak mu samochod szwankuje to od razu szuka literatury co i jak zrobic by dzilal, a ja go wielokrotnie prosilam by poczytal o depresji i mi pomogl a nie rozwalal mi psychike komentarzami ,ze tytanem pracy i postepu to ja nie jestem,przeciez ja nadal mam klopoty ze wstaniem, zrobic obiad to wyzwanie to fakt nie jestem lux torpeda wszystko powoli,zdarza sie ze niektore rzeczy musza nabrac mocy bym je zrobila.a po jego komentarzach mam wyrzuty sumienia ale i wieksza blokade. dobry chlop tylko taki nierozumny. jestem dzisiaj rozdrazniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te mrówki w głowie są okropne ,ja wtedy strasznie się denerwuje ,bardzo ,ale to bardzo ich nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ada , adulku rozumiesz mnie , prawda? Bosie jaka rozciapana dzisiaj jestem.Ryczeć sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
witam wszystkich:) czytam codziennie wasze posty, tyle tu się dzieje... a łączy nas jedno hihi. Każdy ma swoje sprawy, czasem te lepsze czasem gorsze.. i mimo tego że moje dni teraz również nie należą do tych CUDOWNYCH, to lubię sobie tu do Was pisać. :) iiyama :) jesteś artystką?? to bliskie mi bo skończyłam asp i chciałabym wiedzieć czy mogę oprócz naszej N pogadać jeszcze o sztuce ;) dziewczyny!! ( i chłopaki !!) trzymajcie się cieplutko i nie poddawajcie!!!! p.s. aha może się powtarzam ale czy ktoś wie coś o ParoMerck, chce wreszcie zacząć terapie ale jeszcze mam obawy, CIUMOLE!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne lu* jakkolwiek pomaranczowy to ladny kolorek w przeciwienstwie do czerni, to jednak namawialabym cie do zmainy koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do męża to najgorze jego słowa które na mnie działają i mnie w..... to jak coś mnie boli a on mówi żebym ugryzła się w palec i wtedy ten ból palca będzie silniejszy od tego bólu który mam i na pewno o nim szybko zapomne .... tiaaa tylko że paluch będzie mnie dłużej bolał! Teraz uciekam bo synek wstał i film chce oglądac więc do wieczorka Nerwuski! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka43: czytałem na skype :) tylko poprosze więcej danych hehehe. Jakieś logi z czaciku co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
a jak to się do diaska robi???? he??? mi pasuje do pokoju hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa jestem z tobą i trzymaj się to przejdzie .Ja odrazu strasznie panikuje przy tych mrówkach ,mam wtedy wylew.Jaka ja jestem głupia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis: ano nikt nie chcial ze mną pojeździć :D Lista była ale się nikt nie dopisywał to sobie przyspieszyłem wypadzik. Ale tamten do krakowa nadal aktualny Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede sie trzymac bo musze.A co do mężów i ich reakcji to też mam pocieszenie w formie słów, że weź sie w garść, nie panikuj i maruda.A jak mam wytłumaczyc ze mam gorszy dzien i mrówki w głowie i jestem podłamana z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: nie miałem z kim się poszwędać to zabrałem bota na szwędanie się hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłop też twierdzi ,że udaje i tyle ,bo jetem leser .Jak ja bym go wtedy strzeliła w ten durny łep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: czemu zdrajca o co biega :D hihihihihi O czym nie wiem lub co nie pamiętam ?? Zgredek zamyślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: moge podac flintę. Narazie leży u mnie bezużyteczna i rdzewieje. bo nie ma gdzie postrzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lu* to proste wchodzisz w preferencje a dalej dasz sobie rade. zgredek skoro mowia ,ze jestes zdrajca to jestes i ja nie pytam dlaczego. kto chce mojego slubnego , oddam za darmo na pare dni na przechowanie , dobry chlop, ciut marudny i stary , ale posasdzi sie go w katku nie bedzie przeszkadzal a ja sobie od niego odpoczne tak na kilka dni, no dziewczyny nie bic sie wlasciwie zgredek tez go mozesz wziac, a co ja pies ogrodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było cię tyle czsu ,że już myślałam ,że wyrwałeś jakąś małolatke.A tu nic z tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie zmienimy? Ja mam gburka, nie mylic z Burkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co prawda to nie mydlo i się nie wymydli ,ale to ja już wolę swojego marude.Chociaż z obcym też może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: ej no czemu zdrajca co ??? mówić mi tu o co biega usiadły dziewuchy na mnie no Zgredek poddenerwowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dobrze go zapakuj zeby sie nie potłukł.Mojego wysle gołębiem.Otwórz okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredzio no bo jak mogłeś nas zostawić na tyle czasu ,a my tu same jak rodzynki na torcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak my się sprężamy ten 1000 to będzie chyba dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dawać dawać.Lece po flaszke.Upije Was ,siebie i mrówki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×