Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

dobra już jestem CZARNA, mój mąż też do odsyłki nie chcę go widzieć przez najbliższe dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa,oha dodam jest uczynny i lubi dwa razy dziennie zjesc do syta i obejrzec co najmniej 20 wydan wiadomosci, pewnie tak na wszelki wypadek , gdyby ktoras stacja zapomniala cos istotnego powiedziec co w naszym .......grajdole sie wydarzylo, gdyby byl jakis mecz w tv - to takie cos jak wielu facetow biega za jedna pilka, ew. skacza zawsze z gory na dol po snieznej skoczni , tam w obrazach nic sie nie zmienia zawsze tak samo gora a potem dol , to posadz go przed tv, nie ma sensu bys do niego cos mowila i tak nie uslyszy jedzonka jak postawisz nie zauwazy wtedy trzeba karmic, tylko uwazaj jak bedzie wykrzykiwal jeeeeeeeeeeest bo wtedy zdarza sie ze macha lapami.czasami miewa slowotok , z reguly w najmniej odpowiednim czasie , trzeba wtedy zgrabnym ruchem wrzucic mu cos smakowitego do paszczeny bo sie nie zamknie, klape w sedesie opuszcza, do pracy chodzi i wraca o normalnej porze, nie klopotliwy w obsludze. jakby za duzo marudzil daj mu jakies auto-mota albo cos o motorach albo ciezarowkach ewentulnie znowu przed tv discovery civilisation tam zawsze jest o II wojnie to go uspokoi. aha trzeba troszke przypilnowac jak sie ubiera lubi czasami zalozyc rozowa koszule , zielone spodnie do fioletowego sweterka, wtedy lagodnie wytlumacz, ze to akurat musisz dzis koniecznie wyprac bo za chiny ludowe inaczej nie zdejmie i nie daj sie nabrac koszule sam sobie prasuje, bedzie usilowal cie w to wmanewrowac. w sumie to kochany chlop. i to by bylo wszystko.nie martw sie odbiore go za kilka dni, jak mi przejdzie zal do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz zareklamuje mojego.Nie ogląda meczy, ogólnie twierdzi ze nie lubi telewizji chyba ze leci top gear na tvn turbo.Zapomnij wtedy że obejrzysz cos innego. Lubi sobie pdjeść, ale i czasami cosik ugotuje sam.Zeby miec spokój kup mu kilogram chałwy waniliowej lub orzechowej.Wpierdzieli wszystko a potem bedzie narzekał jak go boli brzuch.Do pracy równiez chodzi, ale po powrocie i zjedzeniu obiadku i ewentualnie wspomnianej chałwy siada przed komputerem na chwilke.Czasami widzisz go wtedy juz w lóżku wyrwana ze snu tak około 1 w nocy,bo sie zaczytał, zapracował ,cokolwiek.Oczywiście zapomnij żeby wiedzial co to znaczy miec mrówki w głowie, ale jak sie źle czujesz to dostaniesz śniadanko do łóżka.Czasami.Jak o cos poprosisz pomoże ale ile przy tym nagada to jego.Jest kochany, ale czasami to taki gburek ogórek.Dbaj o niego prosze i otwórz szeroko okienko.Już wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki , biere, kazdy byle nie swoj wlasny ,choc na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Depresjaa
Chcialam wam bardzo podziekowac...wszystkim ktore mi pomogly...bardzo bardzo dziekuje i teraz wiem ze jak mam jakis klopot to bedziecie mi pomocne...wasze rady sa wspaniale sadze ze jeszcze kilka dni i bedzie lepiej...nadal nie jest idealnie ale cieszy mnie kazdy krok ktory robie w strone polepszenia swojego stanu...jeszcze raz bardzo dziekuje...👄❤️ ....teraz wychodze na maly spacerek a potem postaram sie tu zajrzec chociaz na chwilke...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie,dziewczyny pouciekaly ,okna pozamykaly na cztery spusty w obawie ,ze obcy chlop mi wleci niczym golab pocztowy hehehe! Ja sie wreszcie dobudzilam ,obiadek zrobiony ,jeset mi milo i dobrze chociaz pogoda brrrrrrrr! sniegu napadalo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powoli dochodze do siebie, zaraz zaczne galopke by nadrobic stracony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to gdzie Punca? mam nadzieje ze wrocila cala i zdrowa z Wisly :D i ze swietnie sie bawila mimo szkolenia :D dziewczyny przerazacie mnie tymi mezami :D bede sie musiala jeszcze raz powaznie zastanowic nad tym czy sie zdecydowac na malzenstwo :) Depresja ciesze sie ze juz lepiej samopoczucie :D tak trzymaj :) pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i zycze milusienskiego dzionka :D oczywiscie bez pani N :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdziapek, pozwol, ze dorzuce jeszcze to: jesli sadzisz, ze po slubie jak bedziecie razem to on sie zmieni , zapomnij, to jeszcze sie czadnej nie zdazylo. a tak poza tym malzenstwo jest w porzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! chciałam was spytać czy miewacie czasem albo czy miałyście kiedykolwiek za czasów swojej nerwicy ból w innych częściach ciała nie związanych z sersem? bo mnie wczoraj w nocy zaczęły nerki pobolewać i zaraz w głowie zrodziły się myśli : \"pewnie to rak... no tak, musiało mnie dopać.. umrę i tak.. jak nie na zawał, to na jakieś inne potworne choróbsko..\" . Czy to tylko wytwór mojej psychiki czy faktycznie może coś mi być? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka12
czesc dziewczyny brala ktoras z was paroksetyne??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia12
napewno to napewno twoja psychika ja tez tak mam codzien cos innego ,nerwica wejdzie wszedzie staraj sie nie nakrecac to ci przejdzie ja zawsze sie nakrece a potem caly dzien cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam Wszystkich🌼 U mnie dziś deszczowo, a w domku mam maly szpital, wszyscy chorzy, na czele ze mną.pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Czuję że zaraz się udusze, że świat się zatrzymał. Mój lęk jest niewyobrażalny jeszcze taki nigdy nie był. Pomóżcie Mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie JESTEM zuza......(małymi literkami i 6 kropeczek) rrenka miło Cię poznać aduś czy Ty dzisiaj coś nie tak, o jakich ja mrówkach słyszę ej..niedługo wraca mężulek wiesz,że musisz ...wiesz co.... uwielbiasz moją córcię a ja, ona dzisiaj jest okropna gada cały dzień jak nakręcona a mnie boli głowa, mój synuś się rożłożył dzwonili dzisiaj ze szkoły, że ma wysoką temperaturę i leży.. Później napiszę resztę, bo przyjechali gośc ie...trzymajcie kciuki żebym nie zjadła słodkości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana,wspolczuje i zycze zdrowka. Angel,ja w takich w bardzo trudnych momentach ja lęk paniczny-biore niestety uspokajacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza,to znaczy ze to ta sama osoba.Mylilas sie i pisalas duzymi literami.Klikajac w nicki,doszlam do takiego wniosku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, bardzo Tobie wspolczuje z powodu choroby syna.Znowu jakis wirus panuje,bo cala przychodnia dzieci chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ale duzo wpisów nawet nie zdażylam jeszcze poczytac ale to nadrobie Danusiu kurukcie sie :):)pozdrawiam buziole Goscie juz pojechali szkoda :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomniałam corcia mnie pochwalila ze takie radio slucham ona podala swoim znajomym link i tez sie im podoba stwierdzila ze jestem na cazsie hi hi hi :):):) Pozdrowienia dla Jack hi hi hi i radio party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel masz afobam pod reka. jak nie to zajmij glowe czym , moze byc glupawka w tv. moze byc mycie podlogi , rysuj kolka albo kreski wszy6stko jedno cowchodz i schodz po schodach , ten lek napewno przejdzie mnie jak trzyma to ok. 0,5 godziny potem spokoj i jestem wyczerpana najczescie wtedy placze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w pracy koleżanki więc nie mogę ani iegać po schodach, ani płakać. :( Ale mi ciężko Dziękuje Wam mimo wszystko Kochane jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel,a moze masz jakas tabletke ziolowa?to wez /na uspokojenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel wejdz może na czacik tam jest Zgredzisław może coś ...pomoże , pogada :) jeśli chcesz .... Zgredku pomożesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada to juz wiem o co chodzi z dzieckiem niby Twoim a tak naprawde Zuzy! kuruj corcie! dana oj szkoda Was bidulki ,zycze zdrowka jak najszybciej! U mnie dzis cala rodzinka ziewa jak smoki ,zarzadzam dzis wczesny wymarsz do łóżka spac! o 21szej na AXN ogladamy z mezem LOST3 i zamierzam abysmy juz w pizamkach ogladali a pozniej lulu...co z tego wyjdzie to sie obaczy!:D angel popisz na forum jak mozesz -to zapomnisz ,ze cos Cie tam neka ,nie daj sie poddac tej wrednej malpieN agdzie pracujesz ,tzn.co robisz jesli wolno spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza a ty znowu masz gości,najedz się slodkiego ,bo jesteś za chuda,czego ci zazdroszczę.Oj przydałoby się zrzucić pare kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a ty co .Szybciutko przywołaj się do porządku to tylko N ,wiem ,że to trudno wytrzymać ,ale może zajmij się czymś.Ja jestem z tobą i trzymam kciuki.Musi być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu kochana,ja Ci wysłałam zdjęcie i Twoje też mam.Pomyliłas mnie z kimś najprawdopodobniej.Czy wiesz może ile kosztuje prywatna wizyta u psychoterapeuty? Albo ktoś z Was dziewczyny wie? Nie mam szans na spotkania refundowane przez nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×