Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Po przerwie witam starych ;) i nowych forumowiczów. Cieszę się że niektórzy z was są w dobrej formie. Ja natomiast niestety jestem w nienajlepszej formie.... Nocki mam do d.., puls mam wysoki, serducho telepie i ogólnie czuje nieuzasadniony niepokój. hmmm ...... ciężko mi jakoś ludziska :( Daj Boże aby było to tylko przesilenie wiosenne. Całuski 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, telefon za mna, za chwile chyba zwymiotuje ze stresu, ale rozmowa ok, zalatwilam.jeszcze to pieprzone pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosiak, ja dzis z rana wyspana jak nigdy i zalatwiam trudne sprawy, kuje zelazo poki gorace, jak mnie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Corcia wczoraj wieczorem dostala wymioty i biegunke.Mnie poscilo .Maz od czwartku sie meczy.ja od soboty,a corcia od wczoraj.Syn po powrocie z zimowiska chorowal.Pewnie wirus jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! :) Dzień dzisiaj mam ciężki, nie mogłam otworzyć oczu do tego dopadło mnie przeziębienie :( iiyama, wiem te trzęsące nogi to moja zakała do twgo mam jeszcze poruszenie w środku:) rrenka wszystko Cię wkurza? dzisiaj trzeba trochę zwalić na pogodę jest paskudna a ciśnienia to chyba wogóle nie ma...głowa do góry chodź wypijemy razem kawę...:) zgredek chcę adzie podsunąć moją córcię, bo jest nie znośna.. zamęcza mnie pytaniami i wogóle gadulstwem a razem z ada to one się nadają ...ada ma mało swoich problemów to często zabiera moją niuńkę.....Pozdrawiam Was cieplutko we wtorek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek w naszej mieścince też wpadła taka zaraza, zaczyna się często od przeziębienia i kończy biegunką ...wczoraj zaczął mój synek...współczuję ..życzę dużo zdrówka Tobie i rodzince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest ta ada...jeszcze nie zwlekła się z wyra... ?????? wstawaj leniuszku i chodź na ciasto!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek zlapaliscie pewnie wirusa grypy zoladkowej! wspolczuje ! ale nie martw sie szybko przechodzi.... zuza dzieki ,kawke juz pije ja dzis czuje sciskanie w zoladku i jakies rewolucje- nie cierpie tego, wiem,ze to od pogody no bo na cos trzeba zwalic ,faktem jest ,ze z duzych mrozow jest raptowne ocieplenie i do tego deszcz wiec jak dla mnie to zbyt duzo gosiak nie daj sie ,zobaczysz bedzie lepiej!mozemy sobie lapki podac ,ja tez dzis kiepsko ale razem pokonamy N !:D:D:D iiyama czysbys w sprawie pracy pisemko szykowala?..... najwazniejsze to wlasnie kuc zelazo poki gorace zamiast sie czaic i zwlekac ,gratuluje szybkiego dzialania ,bylas po recepte?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel jak tam dzis u Ciebie,lepiej? acha i doczytalam ze aniolek21 sie zareczyla ,no to wieelkie gratulacje!!!!🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka, niestety nie w sprawie pracy , zaluje, kto by tam chcial stara kobiete zatrudnic, wysylam cv i nikt nie odpowiada. po recepte nie doszlam ale zapisalam sie na terapie z nfzt w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie ma z tym problemow ,jestem asertywna! iiyama co Ty z ta stara !!??no nie wolno tak myslec....usmiech prosze!:D:D:D iiyama ,nie wiem czy dobrze robisz ,ze przerwalas tabletki ,sama pisalas ,jak paskudnie sie czulas przed nimi i gdybys nie stracila kontaktu z psychiatra to bys je dalej brala..... bo to jeszcze za krotko aby je odstawiac,fajnie ze zapisalas sie na terapie ,gratuluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wnerwiaja te gadulce na 2 bo wlasnie takie bleble ,skacza jak malpy po tematach ,same polslowka ,lataja z kamera po garach ,nie daja dokonczyc dyskusji ,glupawe popisy Prokopa i Wellman jeden wielki haos w tym programie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wiekiem to jest tak, ja sie w swoim wieku czuje dobrze nawet trudno by mi bylo powiedziec ile mamlat, ale metryka jest nieublagana, patrza pracodawcy , na date juz nie urodzenia , bo nie pisze ale ukonczenia studiow i wszystko jasne , oni uwazaja ze juz do niczego sie nie nadaje, wyksztalcona za peerelu to ma stare nawyki, pracowac nie umie , z nowinkami technicznymi tez sie pewnie nie zetknela pewnie ma menopauze a jak ma to ma i szmergla pod kopula to po co im taka , kiedy w mlodych tez jest co wybierac na jedna oferte po kilkadziesiat odpowiedzi.a na wlasny biznes ,jedyna sznsa na prace, nie mam dostatecznie energii, juz tak pracowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wyjątkowo dobrze czuje nawe podleczyłam się więc prawie nic nie boli(zobaczymy co będzie potem).Trzymajcie się cieplutko i oby to był dzień bez nerwów Pipek a jak samopoczucie? Niestety grypa żołądkowa jest paskudna ale szybko przechodzi:) Rrenka zmień kanał na mało denerwujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiama wysyłaj cały czas cv,fakt że różni pracodawcy mają różne wymagania ale znajdzie się ktoś kto nie spojrzy na Ciebie w ten sposób który opisałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama fajnie, że zapisałaś się na terapię...muszę Ci powiedzieć,że 5 lat temu miałam straszny kryzys wtedy wszystko się zaczęło byłam 3 tygodni e w szpitalu - silna nerwica ....podjęłą leczenie i je przerwałam i teraz są skutki.. straszne wszystko musiałam zacząć od nowa, no ale teraz jestem mądrzejsza, też na początku brania tabl. źle się czułam może nawet okropnie, niesamowicie schudłam, wogóle miałam takie załamanie,że szok ale jakoś teraz to się normuje.Ada też mnie dużo wspierała, pilnowała mi dzieci i...jakoś teraz ciągnę i wiem, że muszę to przetrwać i wygrać z panią N..mam nadzieję,że tym razem mi się uda... Ty też trwaj!!!idź po receptę....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo ja juz od 5 lat tak pisze i wysylam, w sumie na depresje trzeba sobie zapracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza, postanowilam, ze pojde jeszcze raz po ta recepte, ale jeszcze nie postanowilam kiedy, postanowienie musi nabrac mocy. tez sie trzymaj. co nas nie zniszczy to nas wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wypiłam już jedną kawkę i zaraz zrobie drugą bo zasypiam mam malusieńkiego dołka takiego ..tyci ;) martwie sie synem a teraz drugą noc mąż mnie budzi bo się zle czuje ..boli go brzuch . Nie ma żadnych innych objawów , ale mnie to bardzo martwi . Nie ma czasu isć do lekarza bo nie może przerwać kontraktu ....chyba sie troche boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza przerwałaś wtedy,trudno...Ale zaczełaś znowu i już teraz z każdym dniem będzie lepiej.A wiesz już czym kończy się zaprzestanie terapii więc drugi raz doprowadzisz ją do końca.Dobrze że masz Ade w pobliżu i razem się wspieracie :) IIama mimo wszystko trzymam kciuki ;) Czsam coś przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki malenstwo , jak dostane prace to bedziemy razem to oblewac, hihih. efcia wez moze meza na diete lekkostrawna, delikatnie traktuj jego zoladeczek, bo moze nagromadzilo sie w latach troche stresow i oladeczek sie buntuje, moze tez powzmacniaj go, bo jezeli jest jak wiekszosc mezczyzn to do lekarza bedzie trudno go wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama fajnie ..przyjdzie czas i to niedługo, wiesz musimy też pomyśleć o sobie i zwrócić uwagę na to co rozwija i wzmacnia nasze życie. maleństwo dzieki za wsparcie Ada gdzie jesteś?????????:) :) :) a może wyszłaś sama z domu ??? :) :) :) może idziesz do mnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani Rrenka wziełam rano Andepin i przed chwilką Lorafen , jestem spokojniejsza. Ale nie mogę doczekać się godz. 18 kiedy bede wychodziła z pracy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×