Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

iiyama okno u mnie otwarte jakby co ,lap jakiegos przystojnego golebia ......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wietrze po przypalonej kaszy a teraz i kapuscie , jakis dzisiaj dzien na zdyme kuchenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też posprzątałam a teraz biore się za czytanie książeczki :) Magdziapek ja Ci dam kaftan bezpieczeństwa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Iiyamo, Hexo - odpisałam na maila! Maleństwo, Tobie jeszcze nie odpisałam - muszę pomyśleć trochę, bo już się gubię, co pisałąm, a co nie. Punco, nie mam jednak żadnych książek. 😭 Basiu, nie mam Twego zdjęcia- jakieś zaniedbanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RReniku, wielkie BRAWA! Dzielna byłaś i tę francę gdzieś zgubiłaś! Pipku, zapraszam ugotuję 4 talerze, więc możesz śmiało z małą podjechać - prosto od lekarza. A mi ta alergia dała spokój - podłogi miały widocznie coś na sobie. I strach też mi nie dokucza, bo w takim towarzystwie chyba poczuł się nieśmaiały- on tylko bohater, gdy jest sam ze mną, a przy innych troszkę się wstydzi, czy co? Zuziu, zazdroszczę tego spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Inkę poproszę, a nad morze też byłoby fajnie. Właśnie Maleństwo, Ty teraz na urlopie będziesz, więc chyba na pewno się spotkamy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, Zuza, Angel, Axis, Jaco, wejdźcie na stronę 817 lub 815, znajdźcie tam tabelkę, skopiujcie i się może dopiszcie, co? To takie uporządkowanie nas wszystkich, żeby np. w kółko nie pytać się, skąd jesteś, a też masz nerwicę lękową, czy depresję, czy agorafobię?. Mi ta tabela ułatwia życie, więc zapraszam do wpisania się. Ada, ale dlaczego tam Ciebie nie ma? dziwię się, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Pelasia po drodze zabierzemy reszte dziewczyn i nie będziemy się przejmować że się boimy bo zawsze od kogoś dostaniemy kopniaczka albo słowo:nie bój się ja też nieswojo się czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............wiek..................dolegliwość............miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek......... Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki ja dopiero teraz zobaczylam że Madziapek jest ze slaska hi hi czołem krajanko ale numer pozdrawiam jak ja mogłam przeoczyć u mnie dalej paskudna pogoda nic nie chce mi sie robic ale co tam dycham puki co Punaca ten mail to byla stronka forum tymczasowego ale juz mamy to swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam - pychotka! A kto zna jakiś fajny przepis na zapiekankę ziemniaczaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............wiek..................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja...................Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia...............Warszawa Marska...........42.................n.lękowa..................Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.................Katowice Marzena.........47..................agorafobia.................Łódź Ada7777........ Dopisałam jeszcze kilka personek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu! Jak masz numer gg podaj mi przez emaila , mam sprawę a nie mogę przez telefon. Jestem jeszcze z 15 minut w pracy. Buziaki dla wszystkich kochanych nerwusków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..............wiek..................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777........ Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę zaczeło mnie dusić w środku góla mi w gardle sterczy. Ale juz tylko 45 min i do domku. Pójde sobie na zakupy i kupie jakis ciuch choc na chwilke zajme czyms innym myśli. Jestescie Wszyscy kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszam wszystkich :) na jedzonko ...zrobiłam cały kociołek bigosu , bo synek w weekend połowe zabiera do pracy bo jego kolej podkarmić współpracowników ...i upiekłam karkówke i zrobiłam do tego buraczki :) Mam dużo jedzonka jak by kto był głodny ;) Praca w kuchni mnie tak pochłoneła ze trochę przestałam myśleć i wyluzowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zawsze chyba na gorsze samopoczucie zakup drobnostki daje kobiecie radoche :) Więc udanego i trafionego zakupy życzę :) żeby pojawił się uśmiech i radość na Twojej twarzy i zostaw tą \" gulę \" gdzieś tam i zapomnij o niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, zastanów się, co to za emocje, które tłumisz tak chcą Cię zadusić. Weź, wciągnij głęboko powietrze i wydmuchnij je z całej siły - najlepiej w łazience, zeby nikt nie słyszał, to nie będziesz się krępować. Pewnie, ze jesteśmy kochane, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu,dzieki za zupke,zeby nie te nasze brzuszki ,to bym chetnie wstapila.Ale dzieki za zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel popraw sobie humorek nowym zakupem,ja właśnie chodze na szpilkach po domu i je rozciągam specjalnym preparatem(ale zakup poprawił mi humor).Pelasia przyjde do Ciebie na piechote w ty butach to je tak rozciągne aż spadną mi z nogi;) Angel to daleko masz do pracy.Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×