Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pozdrawiam wszystkich długo nie pisałam bo dobrze się czułam ale dzisiaj chyba umre pomocy dziewczyny co jest drętwieje mi lewa ręka ramie i broda boje sie że to zawał czy komus drętwiała broda...........co to jest to tylko od serca ciśnienie mam niskie ale myśli skupiają się cały czas na brodzie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich długo nie pisałam bo dobrze się czułam ale dzisiaj chyba umre pomocy dziewczyny co jest drętwieje mi lewa ręka ramie i broda boje sie że to zawał czy komus drętwiała broda...........co to jest to tylko od serca ciśnienie mam niskie ale myśli skupiają się cały czas na brodzie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka nie denerwuj sie nic sie nie dzieje złego ,ja tez tak miewam. Ale zapewniam Ciebie że to nie zawał tylko nasza znienawidzona kolezanka !!!!! meliska ,walidol i bedzie o.k .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko30 ja też chyba wracam się do tyłu z tego kurestwa nigdy sie nie wyjdzie było już tak dobrze i co znów ta franca wróciła tylko że teraz doprowadzi mnie do zawału biedny ten mój synek co on zrobi jak będe umierac nie mam juz siły by walczyć mój świat sie zawalił boje sie boje się bardzo zawału .................czy ktos jest w stanie mi pomóc czy ktos miał takie objawy .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to taka mała panika ciebie nawiedziła ,na pocieszenie za mna tez dzisiaj chodzi jakis lęk ale trzeba to olać i nie dac sie nic złego sie nie stanie napij sie dobrej herbatki a moze zimny prysznic byłby pomocny !! jak chcesz pogadać a masz skypa to daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka ja teraz wiem że takie objawy trzeba ignorować ,powiedz sobie co ma być to będzie nie mam na to wpływu .A będzie na pewno dobrze ,nie bój się nic nie będzie to naprawdę tylko nerwica.Ile razy przezywałam takie objawy to juz nie zliczę ,wiem ze to jest nieprzyjemne ale musisz to przezwyciężyć mysl o czymś przyjemnym ,albo zabierz sie za cos co bardzo lubisz robić też pomaga 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kolezanki Nerwiczki!!!! Piekna pogoda,nastroj ok.Od rana bylam na poczcie ,w sklepie,kupilam material-len zielonkawy kolor na sukienke.Jestem zadowolona z tego.Musze jakas krawcowa znalezc.Cos polubilam zielen w tym sezonie.Teraz zupke gotuje,potem lece po corcie do szkoly i na zajecia z corcia,oraz zakupy male. Bianka,ja mysle ze to poprostu dopadl Cie atak leku panicznego-co nasililo objawy.Objawy za kazdym razem moga byc inne. zycze udanego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny
w kazdym twoim wpisie jest slowo XANAX chyba masz obsesje.......po co wciaz piszesz ze bierzesz xanax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Neciu ..uśmiechnij sie troszkę :) tak slicznie Ci z uśmiechem :) Kasieńko szykuj kawkę zaraz wpadnę do Ciebie do ..kuchni na ..plotki :) ..❤️ Pipuś ja mam hopla też na len ale na ..biały :) Bardzo lubie w nim chodzić chociaz jest ..bardzo gniotliwy ;) Jak byłam na wsi to chodziłam w białych rybaczkach lninannych i ledwo je ..doprałam . Miłego popołudnia ..i żeby wszystkie złe myśli sie rozpłyneły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie mam gg a teraz dopiero tu usiadłam po raz pierwszy od roku się tak rozkleiłam płakałam przez godzine nie mogłam przestac mam problemy w rodzinie i do tego dochodzi jeszcze brak kasy bo opłat mamy sporo zepsuł mi sie automat musiałam wziąść na raty jeszcze więcej opłat doszło leki dla męża miesięcznie 200 zł mama ostatnio cały czas mnie dołuje nie moge sie z nia dogadac cały czas mi wypomina że nie trzeba było mieć tyle dzieci a teraz nie możesz sobie dac rade .............no i ta nasza wspólna koleżanka która ciagle czeka by udeżyć z nienacka .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku nie moge tylko zrozumiec że lek daje objawy zawału kiedys dawno przeczytałam w książce że pierwszym zwiastunem zawału jest mrowienie brody póżniej ramienia reki itd. i u mnie własnie tak sie zaczeło walcze z tym od wczoraj a to sie coraz to bardziej nasila i pózniej przychodzi taki moment że myslenia mojego nie da sie przestawić na inny program a wtedy juiz tylko zosteje panika ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wrocilam z zakupow i kupilam sobie kwiaty do wazonow bo nic juz nie mialam a teraz pora na wszystkie Bardzo lubie miec ich bardzo duzo az pachna Kupilam lapcie bo robie w obuwiu porzadek a teraz obiadek gotuje dzis ziemniaki gulasz i mizeria lubie taki obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIPEK ja lubie zielony kolor i wszystkie jego odcienie mam kilka bluzek Kolezanka powiedziala mi ze moim znakiem jest wiosna i wszystkie kolory z nia zwiazane sa dla mnie Ona jest stylistka i najprawdopodobnie zna sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim u mnie tesz była mala paniczka ale sobie poradziłam wziełam Validol jak szłam z kolezanką na zakupy doszłam cała i zdrowa więc to tylko panika tak daje znac o sobie a na dodatek ten upał mnie dobija buziolki pozdrawiam wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDUSZKA CO SOBIE KUPILAS bo ja jak ide na zakupy to malenka rzecz ale sobie kupie dla lepszego samopoczucia Bianka PRZESTAN Z TYM ZAWALEM nic ci nie bedzie ja czesto mam czesto polowe ust dretwych ale to miejsca najbardziej unerwione - twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Marzenko już mi troche lepiej ale wzięłam się za porządki zdjęłam poszewki ze wszystkich pościeli z 6 łóżek to jak z dożej sali szpitalnej hi hi hi .........i robie pranie .........gotuje objad zupka pomidorowa po niedzieli i sprzątam wszystkie półki w szafach tak żeby ta franca nie miała dostępu do mnie .............albo padne na pysk albo przejde sama siebie ale myśli jeszcze swirują ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLI BEDA BO SOBIE JE ZAKODOWALAS kobiety w sporadycznych wypadkach maja zawal bo maja inaczej zbudowane serce niz chlopy ale przeciez jeszcze miesiaczkujesz TO SA NERWY I PRZESTAN O GLUPOTACH MYSLEC CIESZE SIE ze jest juz lepiej to tylko panika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaa
Witam wszystkie nerwuski! jagoda45 dzisiaj poszłam do laboratorium żeby zrobić sobie badanie na poziom serotoniny i kortyzolu i wyobraź sobie że......panie laborantki nic nie wiedziały na temat serotoniny! Badanie na hormon kortyzol jest ale na serotoninę nie! Jedna z pań była bardzo miła i szukała nawet w jakieś mądrej książce co to takiego, ale odp nie umiała dać!Powiedziała że to jest specjalistyczne badanie i robią je tylko szpitale! Ale przecież ty pisałaś że zrobiłaś oba badania w zwykłym laboratorium, tak??????Płaciłaś 40 zł za oba? U nas sam kortyzol kosztuje 40 zł bo to podlega pod hormony. Już sama nie wiem co robić?Możesz mi jakoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
lece w dol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glamurek
To ja Inaa.Tak się składa że ja też mam problemy z pęcherzem moczowym ale trochę innego typu.Mam ciągłe zapalenia pęcherza. U ciebie to faktycznie może być pęcherz nadreaktywny,nikt nie wymyśla sobie objawów! Koniecznie zajrzyj na topik o nazwie Zapalenie pęcherza i cewki moczowej.To jest też na Kafeterii. Zobaczysz ile osób ma takie problemy i ile jest beznadziejnych lekarzy - konowałów,którzy nie potrafią leczyć.Być może ty też do takiego trafiłaś! Jest tam osoba o nicku Nomina,która na pewno ci pomoże i podpowie co robić!Napisz do niej! Ona prowadzi też specjalną stronę poświęconą m.in. nadreaktywnemu pęcherzowi! Podaję link http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2845255&start=4500 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadoda45
Cześć Inuś. Dobrze że napisałaś o tej serotoninie bo nie pamiętałam kiedy mam wynik do odbioru. Zadzwoniłam do labora i jest do odbioru. Wynik jest w normie więc już sama nie wiem co z tą nerwicą i czy te wyniki mają jakś wartość diagnostyczną. Jutro odbiorę więc podam szczegóły. Jeżeli chodzi o cenę to zapłaciłam razem 60 zl kortyzol+serotonina, ale nie pamiętam co ile kosztowało, jurto się dowiem. Mimo, że biorę leki to i tak dziś nie mam najlepszego dnia. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale u mnie tzn. w Katowicach jest takie duże labolatorium FRYDA i oni robią te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście to ja jagoda już mi na oczy padło!!! =zawroty głowy i bóle to bardzo powszechne objawy nerwicy niestety ja też je mam (męczducha potworna). =Neciu moja erergia?????? kiedyś to była we mnie energia cały wulkan, a teraz to wypompowany balonik, taki flapek, może jeszcze mam przebłyski ale dobrze że ktoś to zauważył= dziękuję Neciu. Neciu ja też chodzę na psychoterapię i jak na razie efektów nie widzę. Pod pojęciem EFEKT rozumię pozbycie się objawów somatycznych. Na pewno poznałam siebie z innej strony, rozwiązuję relacje z matką (były bardzo zniekształcone przez moją wyobraźnię) i uczę się asertywności i okazywania złości. =bianka, był czas kiedy cierpły mi całe usta, mrowienie, uczucie okropne ale minęło. (moja terapeutka interpretowała to, że nie wypowiadam tego co mam w głowie i zaczęłam mówić ........ i minęło). =marzenko sorrki to przez mnie ktoś upierdliwy doczepił się że piszesz o tym Xanaxie. nie przejmuj się to żaden z nas bo przecież my nerwicowcy wiemy że nie należy oceniać, krytykować i dopierdzielać sie z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardko my cię złapiemy. nie damy ci upaść... jagódko jesteś wspaniała !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też liczyłam ze za pomocą psychoterapii pozbęde się wszystkich dolegliwości somatycznych bo właściwie to one napędzają najwięcej lęku. nie boję się zawału, wylewu czy innych chorób. boję się że zwariuję, tego najbardziej. niestety narazie nic mi nie pomaga. zaczynam myślec o lekach :-( wegetacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
netko dlaczego boisz sie lekow? jestem juz na dnie. dzisiaj z niego sie nie odbije. czuje, ze nawet bol mnie dzisiaj nie otrzezwi. zepchnieta na krawedz niezrozumienia spadlam. bo dzis jestem kamieniem, na brzegu gorskiego stawu, rozgrzanym letnim sloncem, ciezkim otoczakiem. wrzuconym w ton wody, hen w glebie. plusk czuje jak chlod wody syczy na mej rozgrzanej powierzchni, jak lamie sie krysztal wody, w niebieskosc, zgnila zielen, w ciemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×