Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do madziarka27
podaj namiary na tego dobrego neurologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki wieczorkiem Madziarko emocje są złym doradcą, uwierz mi wiem coś na ten temat, ale bardzo cieszę się , że minęła ci złość i zmieniłaś zdanie. Smutno byłoby bez ciebie:) Jaki zbieg okoliczności bo właśnie na ostatniej terapii rozmiawiałam na temat udawadniania racji. Moje relacje z innymi ludźmi czasami nie były najlepsze bo uparcie stałam na straży swoich racji, ...............ale co to jest racja?Jakieś subiektywne stwierdzenie poparte osobistym doświadczeniem , a nie prawda bezwzględna, która musi dotyczyć wszystkich ludzi na świecie. Dlatego ten mój wpis o wodzie. (wcześniej) Chętnie wypowiem się szerzej na ten temat , ale może już jutro. Miłych snów Całuski dla wszystkich kobitek;) Jak nie piszę to myślę o was, a jak myślę w was to podczytuję i przepraszam , że tak mało piszę. Jesteście w moim sercu = wszystkie ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka wysłałam ci mój numer gg na skrzynkę. Czasami nie docierają do mnie wiadomości, bo w pracy korzysta z czatowego gg i ono czasami mi pożera lub wywala wiadomości, ale zawsze wieczorem jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Basiu dostałam meila dziękuję :) Madziarko nikt nie zrobił z Ciebie kogoś kim nie jesteś , ale po to piszemy żeby siebie zrozumieć . Gdy ktoś czegoś nie zrozumie to wystarczy wyjaśnić i teraz nie mam na myśli tego że Ty negujesz fakty kto leczy nerwicę , ale czy inni dobrze Ciebie zrozumieli z tego co napisałaś . Nie złość się i nigdy w takich sytuacjach nie uciekaj . Owszem kazdy ma wybór i nikt nic na siłę nie musi . Ale kochana tak jak napisałam lekarz neurolog to nie jest specjalista od nerwicy . On szkoli się w swojej dziedzinie ale owszem ma pojęcie o innych chorobach . Nie ważne jednaj jest to wszystko gdy trafnie potrafi leczyć i inne objawy . Ale widocznie masz szczęście i dobrze trafiłaś . koledzy mojego męża są lekarzami o różnych specjalizacjach i mogę sobie z nimi pogadać o anestezjologi o chirurgi i chorobach wewnętrznych a nawet o stomatologi lecz gdy pytam o nerwicę to kazdy z ręką na serduchu mówi że to nie jego działka że owszem chcę leki nie ma sprawy mam powiedzieć jakie ...ale mi nie o leki chodzi tylko o to żeby mi ktoś dobrze w głowie poukładał i wyjaśnił . I to co napisałam prędzej to mi o to chodzi że owszem kazdy lekarz jesli ma pojęcie może nam pomóc .... ale to likwiduje objawy a nadal zostają powody . Jesli ja pisze to nie wstydzę się pytać jesli czegoś nie jestem pewna dlatego wyjaśniam Ci o czym ja myślę bo kazdy ma prawo do innej interpretacji . Madziarko kochana a Ty nie obrazaj się bo nawet gdy ktoś nam wytyka błędy owszem możemy się nie zgadzać ale można chociaz pomyśleć .. ja tak zaczełam poznawać siebie . Słuchałam co inni mówili do mnie co oni widzieli a czego ja dostrzec nie mogłam . Chcesz o tym nie wiedzieć ? czy wolisz żeby ludzie zamiast za plecami mówili prosto do Ciebie , ja zawsze wolę prawdę niż mam się domyślać co autor miał na myśli . rozumiem że mogłas się zdenerwować ... ale zrozum też innych póki Ciebie ktoś nie pozna to zna tylko Ciebie taką co napiszesz . Niektórzy tutaj na forum \"zęby zjedli\" na nerwicy lub depresji i mają nie jedno doświadczenie z lekarzami , psychologami i dlatego kazdy ma prawo się wypowiedzieć . Pozdrawiam Cię cieplutko ...i nigdzie nie uciekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarko i nie ma tu lepszych i gorszych bo wszyscy tak samo zmagamy się z podobnym problemem :) ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka nie opuszczaj forum, bo ja bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi, zawsze są takie pełne optymizmu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
sorki ze wywołałam burze-ale podzieliłam sie swoja wiedza-a prawda lezy posrodku Neurologia - dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia i psychiatria są dziedzinami pokrewnymi, a niektóre choroby są domeną zarówno neurologa jak i psychiatry. Neurologia zajmuje się głównie schorzeniami, których podłożem jest proces uszkadzający układ nerwowy, a psychiatria z kolei zajmuje się głównie chorobami, których podłożem jest biochemiczne zaburzenie funkcjonowania mózgu jako całości. ja nadal twierdze ze nerwice -jako np zaburzenia lekowe ,agarofobie etc-lekami leczy psychiatra natomiast rozmowa leczy psycholog madziarka-ja nie chciałam podwazac Twojej wiedzy i przekonan i gratuluje fajnego neurologa bo teraz trudno o dobrych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam
psychlog moze byc mgr psychologi wiec lekarzem niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja znowu ze swoim optymizmem wyskocze PODPOWIADACZU kimkolwiek jesteś ROZEJM . Szkoda życia na dyskutowaniu a raczej kłóceniu i obrazaniu się na siebie tylkodlatego że mamy troszkę inne rozumowanie. Zresztą uważam ten problem za zakonczony bo szkoda czasu a niewiadomo ile komu zostało. PODPOWIADACZU dzięki pozytywnemu nastawieniu do wielu rzeczy min do działania leków które biorę, widze świat w jaśniejszych barwach i za to ze potrafię przez to sama siebie zrozumieć dziękuję Bogu, że mimo że nerwica zabrała mi część życia obdarzając mnie tymi wszystkimi okropnymi objawami , dała mi też motywację i siłe walki z samą sobą. dzieki dziewcxzyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziarka27
a mozesz podac namiary na tego lekarza?Kolejny raz proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnica Tak właśnie dawno temu było Że w sercu cicho się paliło I choć nie widać było ognia Tliło się coraz mocniej co dnia Nie widać było iskier błysku A wciąż płonęło tam ognisko Niwecząc wszelkich logik prawo Dym się unosił w niebo mgławo Lecz w ogniu siedzi tajemnica Gaśnie gdy nikt go nie podsyca A kiedy zgasło na popiele Wyrosło trucizn pełne ziele Teraz gdy zielem wiatr porusza Łka wypalona w ogniu dusza A słońce skwarem ziele suszy Wyschnięte w popiół zgliszcz się kruszy Nic nadaremnie się nie dzieje Wiatr w zgliszcza ogień znów przywieje Wystarczy jedna iskra mała By cała rzecz się znowu działa ...................................................................................... to zupełnie jak z naszą nerwicą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zależy kto pyta. przedstaw sie bo widzę że chyba niie masz odwagi . i z kąd jesteś bo chyba nie wybierzesz sie do specja;isty z drugiego konca Polski. I przedstaw sie w końcu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zależy kto pyta. przedstaw sie bo widzę że chyba niie masz odwagi . i z kąd jesteś bo chyba nie wybierzesz sie do specja;isty z drugiego konca Polski. I przedstaw sie w końcu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zależy kto pyta. przedstaw sie bo widzę że chyba niie masz odwagi . i z kąd jesteś bo chyba nie wybierzesz sie do specja;isty z drugiego konca Polski. I przedstaw sie w końcu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zależy kto pyta. przedstaw sie bo widzę że chyba niie masz odwagi . i z kąd jesteś bo chyba nie wybierzesz sie do specja;isty z drugiego konca Polski. I przedstaw sie w końcu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki zależy kto pyta. przedstaw sie bo widzę że chyba niie masz odwagi . i z kąd jesteś bo chyba nie wybierzesz sie do specja;isty z drugiego konca Polski. I przedstaw sie w końcu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam nie mogłam wczesniej tu pisać chyba jakas awaria Madziarka ale cie skopiowało miłego wieczorku zycze Esterarakoczy doszedl mail do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że tak pozno .. Angel61 ..witaj słonko :) jak się czujesz ? tak dawno nie pisałaś .. Iiyamo...Tuniu widzę Cie i również pozdrawiam ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U mnie ciężko ta nerwica natręctw zjada mi mózg, myśli które mi dokuczają są okropne, lęk brrrr aż mi się gorąco boli jak mnie zalewa , w ogóle kiepściutko u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, nie pisze, enrgia mnie rozpiera, po depresji zostala pokora wobec zycia i ludzkich slabosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam cytat jaki sobie wybralam dawno temu,to pod moja wypowiedzia,caly czas jest dla mnie wazne i jest dla mnie drogowskazem w zyciu. dziewczyny, buziaki, i te \" stare\" i te nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFKA43 ten wiersz to niestety nie moje dzieło ale badzo mi podobał a znalazłam przypadkiem na necie. Napisała go jakaś Julka ale skojarzył mi się z atakami nerwicy dlatego postanowiłam go bardziej rozpowszechnić. U nas to tak jak z tym ogniem, on cały czas sie w Nas pali delikatnym płomieniem- to nasza nerwica, trucizny to wszystkie te sytuacje które nas doprowadzają do ataków,raz ogień słabnie raz szaleje ale tak jak pisze julka że wystarczy jedna iskra by to się powtarzało.... nostalgicznie tak trochę się zrobiło ale racja EFKA43 bardzo fajny wiersz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszko no racja nieżlie mnie skopiowało...he he he ja też odczułam tę awarię a to kopiowanie jest właśnie jej efektem bo nie chciało mi wysłać i próbowałam wiele razy ale nic a jak się okazało to dzisiaj kafeteria publikowała komentarze a raczej chodziła jak diesel na mrozie....he he i wszystko wskoczyło powielone no ale widać że teraz jest ok więc piszę żeby sie nie załapać na następną awarię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja wogóle nie mogłam wczoraj nic wysłać, ale dzisiaj już widzę wszystko działa:) Czy któraś z Was jest na naszej-klasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×