Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Go艣膰 wesolych swiat
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasn膮 spory, goj膮 si臋 rany, 偶ycz臋 Wam zdrowia, 偶ycz臋 mi艂o艣ci, niech ma艂y Jezusek w sercach zago艣ci, szczero艣ci duszy, zapachu ciasta, przyja藕ni kt贸ra jak mi艂o艣膰 wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi i w oko艂o pe艂no 偶yczliwych ludzi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wesolych swiat
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasn膮 spory, goj膮 si臋 rany, 偶ycz臋 Wam zdrowia, 偶ycz臋 mi艂o艣ci, niech ma艂y Jezusek w sercach zago艣ci, szczero艣ci duszy, zapachu ciasta, przyja藕ni kt贸ra jak mi艂o艣膰 wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi i w oko艂o pe艂no 偶yczliwych ludzi!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wesolych swiat
duzo zdrowia kochane nerwusiatka!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ciotka z op艂otka
Weso艂ych 艢wiat! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wszystkich i zycze Wesolych Swiad i szczesliwego nowego roku > bez nerwow niemam czasu nawet nerwica sie uspokoila tylko mnie trzepie mysl ze nie zdaze wszystko porobic i nie moge spac tu to ona daje popalic niech ja > a tak po zatym latanie bieganie jak to przed swietami chlop w domu to kolo niego tez trzeba poskakac bo czuje sie oposzczony ze niemam czasu dla niego wiecej ale cotam jakos to bedzie pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madziaaap
Nie wiem czy ktos tu mnie jeszcze pamieta...rozpoczal sie rok akademicki i mnostwo obowiazkow,pisanie pracy magist itp a na dodatek zaginal mi pierscionek zareczynowy,jestem zalamana:(.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Madziarko wida膰 kondycja Ci dopisuje :) ja ju偶 wysiadam z tymi porz膮dkami ;) nie wiem kto wymy艣li艂 tak膮 tradycje 偶eby przed 艢wi臋tami tak sprz膮ta膰 ;) . Kierowniczko zazdroszcz臋 Ci ma艂偶onka w domu m贸j w艂a艣nie wczoraj pojechach spowrotem i nie b臋dzie z nami . Ale wiem jak jest gdy nagle druga osoba jest w domu i wszystko jest wywr贸cone ;) ja ko艂o mojego te偶 lubie lata膰 , ale jak prosi 偶ebym codziennie ciasta piek艂a i ulubione jego obiadki gotowa艂a to jestem z艂a :) bo po tym wszystkim ja tyje :) Pozdrawiam i mi艂ego dzionka 偶ycz臋 !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Delektyna
A ja tylko troche posprzata艂am, wieksze porzadki planuje jak sie bede nadzwyczajnie czu艂a i bedzie cieplusio,>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
do mamaJulki Pozdrawiam Ci臋 serdecznie. Ja r贸wnie偶 mieszkam w tych okolicach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutna_ja
Witam drogie Panie. Czy ktoras z Was wie czy w Warszawie sa jakies bezplatne psychoterapie (w ramach NFZ?) Bo wszystkie osrodki, ktore znalazlam sa prywatne, nie stac mnie na to, pracuje tylko w wakacje ze wzgledu na studia dzienne. Czy dla takich osob nie ma pomocy:-(?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
witam wszystkich,ja te偶 walcz臋 z tym od 5 lat i jest r贸偶nie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
ale si臋 nie podaj臋,mi du偶o pomog艂y leki a zw艂aszcza jeden seroxat i czesto do niego wracam.Ale walcz臋 nadal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
jestem tutaj nowa, ale mysl臋 ze poznam tutaj wiele wspania艂ych os贸b.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do smutna_ja>>>>> w Wawie jest refundacja leczenia nerwic na Sobieskiego ,wiecej szczegolow poda Ci pewnie pipek ,ktora wiecej wie o tej placowce,co prawda teraz sie przebniesli na l.Dolna ale poczekaj az pipek Ci napisze..... Pozdrawiam wszystkich ! 馃憚馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam Efka masz racje chlop z poczadku czlowiek sie cieszy przyjechal jes a tu prosze upiekla bys jakies ciasto albo wymysla omleciki a tu swieta czlowiek zaganiany ale co tam on by teraz to zjadl tag ze chlop jak przyjeztrza to jest upierdliwy hi hi hi Figagrz witam w klubie nerwusow opowiec cos o sobie a tak po zatym jestem zaganiana ale na chwile tu zagladam codziennie pozdrowienia i wesolych swiat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
Witam ponownie..mam 27 lat i mieszkam w g贸rach; niedaleko Zakopanego..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
w przysz艂ym roku bior臋 艣lub i musz臋 sobie poradzi膰 z N..ale m臋czy mnie ju偶 jak ja przetrwam w kosciele ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
a tak po za tym to przygotowania do 艣wi膮t i dzisiaj b臋dzie ju偶 m贸j narzeczony..wreszcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hhhhheeeeeee
Rozwiodlam sie z ksiedzem ! Dobrze czytacie , 16 lat by艂am poprawna zona ksi臋dza z parafii w miejscowo艣ci pod W-wa ! Na stale mieszkali艣my w Zielonej Gorze . My艣licie ze kto艣 o co艣 pyta艂 ? Jedno powiem, m贸j eks m膮偶 , nie tylko do dzi艣 jest kap艂anem , to jeszcze ma kochank臋 i dziecko, bo mu na stare lata odwali艂o zupe艂nie ! Siwa g艂owa , brzuszysko wisz膮ce ale mercedes a jak偶e za grosze dewotek. Nie chce by膰 ob艂udn膮 wiec powiem ,ze impnowalo mi to ze jest ksi臋dzem, jak jest odrobina tajemniczo艣ci , poczucie bycia "agentem" kim wyj膮tkowym , podnieca艂o nas oboje , jego a偶 za bardzo he he . Ja raz w miesi膮cu je藕dzi艂am z nim do G贸ry K. na msze , bra艂am nawet odzia艂 w spotkaniach jako jego kuzynka. jaki艣 czas 艣piewa艂am w hurze ko艣cielnym , ostatnio w Warszawie studiuje nasza starsza c贸rka i ona 艣piewa u niego w ko艣ciele i mieszka w pi臋knym apartamencie na plebani , zupe艂nie na koszt wiernych , nie wspomn臋 o jedzeniu . 2 grudnia sad orzek艂 rozw贸d ! Ciekawe czy teraz o偶eni sie z ta nowa , o 20 lat m艂odsza ode mnie ? Wtedy mia艂 farta i pewne zbiegi okoliczno艣ci mu pomaga艂y , ale teraz ma kas臋 i znajomo艣ci ! Najlepsze jest to ze pozna艂 te dziewczyn臋 podczas spowiedzi . Obrzydliwe , pono膰 spowiada艂a sie z grzechu wsp贸艂偶ycia przed 艣lubem ze swoim ch艂opakiem z kt贸rym zerwa艂a chodz膮c na randki do ko艣cio艂a . Nic ludziska nie wiecie o waszych pasterzach , nic !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hhhhheeeeeee
i co wy na to ?????b艂adz膮 oni sami!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hhhhheeeeeee
i jak tu nie mie膰 nerwiccyyyyyyyy!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc do Hhhhheeeeee czy wiesz ze Ty tez zbladzilas ale Ci wspulczuje to sie mozna nabawic nerwicy czujesz pewno wscieklosc do niego znam podobne historie to nie nowosc tylko Ty zostalas sama i tu jest problem musisz sobie radzic a oni i tak wyjda na prosta ich bog rozliczy trzymaj sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutna_ja
Slyszalam i czytalam na temat IPiN na Sobieskiego w Warszawie, ale czy to jest jedyne wyjscie? Nigdzie w internecie nie ma informacji, ze sie przeniesli na Dolna...Caly instytut? Dzwonilam pod numer podany na stronie internetowej, ale powiedzieli, ze pani doktor, ktora zajmowala sie typowymi terapiami nerwic odeszla. I niby jest jeszcze jakas doktor, ktora prowadzi terapie, ale teraz do konca grudnia jej nie ma, wiec trzeba dzwonic dopiero w styczniu. A poza tym slyszalam, ze tam na wizyte czeka sie nawet miesiacami. Dziwne - zeby w takim Instytucie nie bylo lekarza od nerwic??? Czy ktos tam sie leczyl albo leczy? Chcialabym sie dowiedziec do kogo mam sie tam zwrocic. Trzeba sie zapisac do tej poradni przyklinicznej? Do psychologa?Czy do kogos innego?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 figagrz
do hhhheeeeeee.to jest straszne co piszesz,

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bzdury pisze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam!!!!!!! Do Smutnej!!!! Z ta terapia to jest prawda.Zadzwon po 7 stycznia na podany numer.I wtedy beda zapisy.Teraz terapia miesci sie na Dolnej 42 w zoltym budynku.Jest wspaniala terapeutka-zreszta niejedna. Polecam .Wlasnie tam uczeszczam i jestem zadowolona.Od czwartku-wczoraj Centrum Psychoterapii zmienilo siedzibe. Pozdrawiam Nowe i Starsze Nerwuski.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Smutna!!!! Mysle ze po 7 stycznia beda krotkie terminy na wizyte,poniewaz teraz sa wstrzymane zapisy ze wzgledu na zmiane siedziby.Musisz miec dowod osobisty i zaswiadczenie o ubezpieczeniu na pierwsza wizyte.Skierowanie niepotrzebne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hhhhheeeeeee
To nie bylam ja tylko skopiowalam artykul co wyprawiaj膮 ksiedza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hhhhheeeeeee
To nie bylam ja tylko skopiowalam artykul co wyprawiaj膮 ksiedza

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×