Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich :) Dziewczyny i ch艂opaki jesli tacy tu s膮 ;) nie zwracajcie uwagi na wpis vagnieszki bo ona ju偶 nie pierwszy raz takie rzeczy pisze :) Wiadomo kazdy ma prawo do wypowiedzi przecie偶 to jest og贸lnodost臋pne forum . Vagnieszko tak jak ci ju偶 p贸艂tora roku temu pisa艂am ...psychologiem nie jestem a to co pisze to jest moje w艂asne do艣wiadczenie . Dziewczyno sk膮d wiesz co ja robie ? Jak zyje ? zrozum ja nie b臋de pisa艂a streszczenia w艂asnego 偶ycia ... wi臋c nie dowiesz si臋 relacji z kazdej minuty tego co robie ... ale ja id臋 do przodu a ty ... stoisz i dalej zioniesz agresj膮 .. nie wciskaj mi 偶e czasami tylko czytasz ... bo potrzebujesz kontaktu z ludzmi a to 偶e masz taki charaktr 偶e zamiast ludzi do siebie przyci膮ga膰 ...oni uciekaj膮 od Ciebie ..i chyba dlatego nie mo偶esz patrzy膰 偶e kto艣 jest ..mi艂y dla innych ! Jednak dalej czekam na odpowiedz jak膮 zada艂am ci p贸艂tora roku temu gdy r贸wnie偶 przyczepi艂a艣 si臋 do mnie .... Dlaczego nie odpisa艂a艣 ??? przecie偶 prosi艂am o pomoc !!! nie krytykuj innych zobacz co sama robisz ... i wiesz ..nadal nie jeste艣 w stanie wyprowadzi膰 mnie z r贸wnowagi ... Pisz sobie co chcesz bo to forum jest dla wszystkich . I jeszcze tak zapytam to w ko艅cu na co ty cierpisz bo nigdy nie napisa艂as czy jestes zdrowa czy chora ... czy mo偶e cierpisz na borderline ? nast臋pna sprawa to wiesz ja to tak rozumuje skoro jestem na topiku ..moja nerwica to raczej pisze na temat .. rozumiesz to ? wi臋c pisze o w艂asnych zmaganiach i o tym jak coraz bardziej czuje si臋 lepiej . Gdy spotkamy si臋 na innych tematach to r贸wnie偶 mam w艂asne zdanie .. szkoda mi Ciebie bo cierpisz i chyba jestes bardzo samotna .. Dla Ciebie ...馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze si臋 czuj臋
dziewczyny, odpu艣cie sobie. Jak ja to czytam ,to si臋 denerwuje niepotrzebnie. Moja rada jest taka, b膮dzmy kulturalne, nie obra偶ajmy nikogo, pomagajmy sobie nawzajem dobrym s艂omem. Bedzie to w贸wczas dla nas jaka艣 forma terapii. Nie mo偶na wiecznie sie wszyskiego czepia膰, kto co艣 napisze .Nikt z nas nie jest chodz膮cym idea艂em. szanujny si臋 nawzajem a b臋dziemy szanowane:):(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do powr贸t ...v... Agnieszki
Wydaje mi si臋 ,偶e tu przez ciebie tyle zamieszania. Wazyscy ci臋 krytykuj膮 niejest ci wstyd? Zamie艣ci艂as drugi raz ten sam wpis, ktory o niczym nie 艣widczy. Reasumuj膮c wszystko dochodz臋 do wniosku ,偶E G艁UPOTA LUDZKA JEST GORSZA NI呕 NERWICA. tEJ SI臉 JU呕 WYLECZY膯 NIE DA :):);

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie moje kochane nerwuski.To prawda co pisze Efka43 i dobrze sie czuje,ze nie warto tak sie zachowywac.Gdy weszlam na te forum, ktore polecila mi mojamcorka,to bylo bardzo milo, przutytulnie i cieplo,atmosfera rodzinna,wzajemne zrozumienie a teraz? To przykre....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 od nas samych
zale偶y , jaki tu b臋dzie klimat. Darujmy sobie uszczypliwe uwagi, bo to niczemu nie s艂u偶my. przecie偶 dzieci si臋 lepiej zachowuj膮.Sama nie wiem jak wyt艂umaczt膰 takie zachowanie. To nic , 偶e pozostajemy anonimowe . Mnie byloby wstyd przed samym soba. Dzielmy si臋 lepiej swoimi spostrze偶eniami na temat naszego zdrowia. Bez powodu nie znale偶li艣my si臋 na tym forum. Serdecznie was wszystkie pozdrawiam i prosz臋 za偶egnajcie wasze spory i wa艣nie. Dbajmy o usmiech i dobre s艂owo, to czasem wi臋cej 0)ni偶 nam si臋 wydaj.:):):

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 usmiechnij sie nerwusko
Przepis na dziecko: dwa jaja, cztery kolana, uciera膰 do rana, a偶 powstanie piana, a potem odstawi膰 na dziewi臋膰 miesi臋cy i kupi膰 w贸zek dzieci臋cy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Basia z po艂udnia
Z nerwic膮 walcze juz 38 lat i jeszcze jej nie pokonalam.Dzi臋ki niej ju偶 w m艂odym wieku nabawilam si臋 tylko chorob .Od paniki , l臋kow , stresu ,otrzyma艂am wysokie nadcisnienie tentnicze , kolatania serca, cukrzyce , 偶ylaki ,tr膮dzik rozowaty, psychike zr贸jnowan膮 i ginekologicznej operacji ..Wszystkie te choroby s膮 zwi膮zane ze stresem jaki towazyszy przy nerwicy .To paskudztwo mo偶e zniszczyc czlowieka okropnie. Przykro mi jak czytam was i taka z艂a atmosfera panuje wsrod nerwowo chorych .Badzmy dla siebie dobrzy .Niech ten w膮tek tentni 偶yciem , niech zagosci tu rado艣c , niech 艣wieci nam zawsze sloneczko , bo i tak ju偶 mamy ciezkie zycie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basie z poludnia masz racje ta nerwica to nas rujnuje caly nasz organizm i jeszcze sami sie wnerwiamy na tym forum

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basia - w twojej wypowiedzi pojawi艂 si臋 fanatzym pt. \"Nerwica\", wszytskie choroby 艣wiata przypisujesz nerwicy. Nie ka偶dy kto ma nerwice musi chorowa膰 na cukrzyc臋, nadci艣nienie t臋tnicze i mie膰 operacj臋 ginekologiczn膮. To zbyt proste prze艂o偶enie. Efka43 odpowiada艂am na pytanie, powtarzam: 偶e chorowa艂am na nerwice l臋kow膮z atakami paniki, ale ju偶 jej nie ma. Nie czepiam si臋 Ciebie tylko pr贸buje obudzi膰 ci臋 ze snu nie艣wiadomo艣ci. I wyt艂uaczy膰 Ci, 偶e odczuwanie z艂o艣ci nie jest niczym z艂ym. Je艣li nadal b臋dziesz s艂odzi膰 wszytkim i wszytskiemu co si臋 rusza to nigdy nie wyzdrowiejesz. Nie chodzi o agresj臋, ale o umiej臋tno艣膰 wyra偶ania swojego niezadowolenia. Wolisz udawa膰 a w 艣rdoku czujesz bezradno艣膰 i nieopisan膮 z艂o艣膰 i pytania Ci臋 dr臋cz膮: dlaczego ? Zr贸b co艣, masz w sobie si艂臋. ale najpierw przesta艅 oszukiwa膰 sam膮 siebie. Nie musisz by膰 lubiana przez wszytkich - to Ci臋 nie uratuje ale pogr膮偶y. Pozdrowienia dla mamy Julki - kobieta warta na艣ladowania. Efka 43 pomy艣l nad tym....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
vagnieszko ... dla przypomnienia .... 26.11.2006] 17:30 mamaJulki vagnieszkav je艣li ci klimat dotychczasowy nie odpowiada tego tematu to przeciez nikt Ci臋 tu nie trzyma to tylko wirtualny 艣wiat wi臋c przesta艅 miesza膰 , kto艣 wcze艣niej forum podawa艂 gdzie si臋 wy偶ywa膰 do woli mo偶na .. je艣li mo偶na to bior臋 przyk艂ad i na艣laduje ... jak uwarzasz 偶e odstajesz od nas zawsze mo偶esz zmienic miejsce swoich wypowiedzi . Jeste艣 dziwn膮 osob膮 bo wiesz co inni my艣l膮 i kim s膮 .. zapewniam Ci臋 ze odczuwam te偶 i z艂o艣c , ale twoje wypisy nie s膮 w stanie ich we mnie obudzi膰 . Ty jednak bardzo zosta艂as skrzywdzona , 偶y艂as bez s艂odzenia 偶e teraz rusza ciebie gdy czytasz 偶e robie i pisze na co mam ochote . Przypisujesz mi cechy kt贸re mo偶e widzisz u siebie ..bo wybacz zdaniem ludzi kt贸rych znam nigdy infantylna nie by艂am . Nie wiem czy dzi臋kowa膰 ci ze znajdujesz we mnie nowe cechy o kt贸rych poj臋cia nie mia艂am ... mo偶e to ty jestes tu tym ...psychologiem ???? Ja mam wyb贸r wiesz ... i zdaje sobie sprawe z tego 偶e inni te偶 go maj膮 i wcale nie da偶e do tego 偶eby wszyscy wko艂o mnie uwielbiali ... bo to by dopiero by艂o chore . Ale widz臋 ze z tob膮 jednak jest bez zmian ..bo wpadasz ni z gruszki ni z pietruszki i dobitnie robisz innym wyk艂ady o tym kim i jacy s膮 inni ..nadal jednak o sobie nie piszesz ...NIC!!!!! Vagnieszko tak jak p贸艂tora roku temu pisa艂am daj mi spok贸j !!! analizuj innych ..albo lepiej skup si臋 na sobie . Chcesz dyskusji , masz co艣 do powiedzenia w temacie to pisz ... ale tu si臋 pisze o ..w艂asnej nerwicy a nie pisze si臋 o cudzej .. a gdy b臋de potrzebowa艂a porady to na pewno do ciebie si臋 o ni膮 nie zwr贸ce . Sorki ale tak jak predzej gdy napiszesz co艣 na temat to ja w艂膮cze si臋 do dyskusji .. ale ty pisz ... mo偶e ul偶ysz sobie gdy w艂asne my艣li przelejesz tu na forum ... to cz臋sto pomaga ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj Basiu z po艂udnia ... 馃尲 wsp贸艂czuje Ci tego co przesz艂as i tego 偶e tak bardzo cierpia艂as . Ale ja te偶 mam d艂ugie do艣wiadczenie i wiem 偶e wiele lat temu zupe艂nie inaczej si臋 do tego problemu podchodzi艂o . Teraz jest wi臋cej mo偶liwo艣ci i lekarze wi臋cej o tym wiedz膮 . Kierowniczko ..jak dzi艣 si臋 czujesz ? Pozdrawiam wszystkich :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WITAM jak sie masz EFKA43 JA SIE CZUJE PO JAPONSKU HI HI JAKO TAKO WIESZ ZEBY NIE TE ZAWROTY I TEN SMUTEK TO BYM TU NIE MUSIALA NAWET BYC TAK BY BYLO SWIETNIE ALEEEEEEEE TO SWINSTWO MNIE TRZYMA WIEC JESTEM Z WAMI PA CALUSKI SLE IPOZDRAWIAM CIE

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znalaz艂a si臋
wzi臋ta psycholoszka, ktora wszystkim daje rady. a sobie poradzi膰 nie mo偶e. Na wszystkim sie zna najlepiej i nikomu nie daje spokoju. Matko, co za upierdliwa baba. wszyscy jej to pisz膮 a ona swoje. agnieszko. twoje glupie uwagi nikogo nie pouczja.Jak masz dokucza膰 i innych denewowa膰 tu , to lepiej znajdz sobie inne forum, ju偶 ci臋 tu szyscy maj膮 do艣膰. Niewiadomo, czy do ciebie co艣 dociera, robisz wra偶enie ,偶e nie> Napisz jakie masz problemy ze sob膮 a postaramy ci si臋 偶yczliwie pomoc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze sie czuje
ja boje si臋 cokolwiek tu napisa膰, czy zaraz mnie kto艣 nie skrytykuje. taka okropna wytworzy艂a si臋 atmosfera. Ja z moj膮 nerwic膮 czuj臋 si臋 tu 偶le.Chcialabym sie z kim艣 podzieli膰 swoimi doznaniami, tylko nie wiem ,jak zostan臋 odebrana. Efka , ty masz dla ka偶dego dobre s艂owo i dzi臋ki ci za to. Zadbajmy o to, aby by艂o tu tak , jak przed kilkoma dniami:):):).Niech zago艣ci rado艣膰, u艣miech i 偶yczliwo艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dla mnie nie jest wa偶ne czy mama Julki b臋dzie mnie lubi膰, uwa偶am, 偶e dzielnie i odwa偶nie zmaga si臋 ze swoimi problemami i nie jest tak chorobliwie za艣lepiona jak Ty Efka 43 :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Basia z po艂udnia
Coraz mniej u艣miech贸w... Ciep艂ych s艂贸w....Swobody... Ci膮g艂e napi臋cie, 偶al, krzyki i wyzwyiska... Dzie艅 w dzie艅... . Coraz bardziej serce rani膮, krzywdz膮 umys艂, psychik臋... Niesprawiedliwo艣ci zrzucane na ka偶dego, tylko nie na siebie. B艂臋dy wytykane wci膮偶 ...Coraz gozej z tym forum.Zegnajcie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Te wpisy nic jej nie da艂y
Jak ju偶 zostajesz, to prosz臋 panuj nad sob膮, bo przez ciebie wiele os贸b odesz艂o.:(: Ambicji ani za grosz.:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kierowniczka witaj kochana,jestes boska z tym tekstem,ze \"Agnieszka juz tu nie mieszka\"!!! Dobrze sie czuje,napisalas wspaniale,ze juz nic nie mozna pisac,boze pare dni mnie nie bylo a co tu sie stalo? Ja mam tez zle dni ale nikomu nie smrodze na cudzym form,jak nie chca tu byc niech nie zagladaja albo tylko czytaja bez tych komentarzy... Czy chca aby wogole te foum umarlo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochane nerwuseczki,kierowniczko jestes boska,efka 3maj sie,nie warto na takie cos psuc sobie nerwow,a dobrze sie czuje masz racje,ze ttaj az sie zle pisze,bo wszystko obroci moze sie przeciwko nam. Caluje Was ide jesc troszke witaminek,bo mi cisnienie dzis strasznie skacze a grapefriut jest dobry na obnizenie cisnienia... A te jadowite intruzy poszly stad!!!! To jest forum kulturalnych kobiet i znerwicowanych,majacych jakies problemy i potrzebujace pomocy... A Wy tgu jestescie niepotrzebni lub niepotrzebne,jak zwal tak zwal..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Basia z po艂udnia
powr贸t_v_agnieszki -nie ponizam sie do twojego poziomu .JESTE艢 DLA MNIE ZASMARKATA ZEBY Z TOB膭 DYSKUTOWA膯

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobrze si臋 czuj臋
Ale偶 droga Basiu. Mo偶e zn贸w tu b臋dzie normalnie.Tak jak by艂o dotychczas. Ja uwa偶am 偶e mamy si臋 wspiera膰, dzieli膰 radamia nie krytykowa膰. Zal mi ciebie , 偶e tyle w 偶yciu przesz艂a艣 . Ja te偶 ju偶 do艣膰 d艂ugo zmagam sie z t膮 chorob膮 . Pr贸bowa艂am ju偶 wiele r贸znych rozwi膮z艅 , jak do tej pory nie uda艂o mi si臋 pokona膰 tej nerwicy. Najwi臋cej pomog艂 mi pobyt w ctnw mosznej. Tam znacznie podreperowa艂am moje zdrowie psychiczne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Basia z po艂udnia masz racje, nie poni偶aj si臋 lepiej powiedz co艣 w stylu Efki 43, z艂贸z 偶yczenia albo pozdr贸w s艂odko do snu, Jestem w wieku przedemerytalnym wi臋c Ty chyba musisz by膰 90-latk膮. Mam - zjedz i 100000 grejfrut贸w, nerwicy grejfrutami nie przep臋dzisz haha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×