Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość bashah77
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanek - oddychaj głęboko i powtarzaj że wszystko będzie dobrze, jesteś bezpieczna i nic CI nie jest!. Tylko nie oddychaj szybko - staraj się czuć oddech w brzuchu i nie nakręcaj się ...postaraj się czymś zająć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I weź magnez z witaminą B6- jeżeli tylko masz go pod ręką -pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem spokojna
mazanek mów sobie czuję spokój, czuje spokój, jestem bazpieczna, wstań i wyprostuję sie, weź głębokie oddechy, pochyl sie do przodu aby krew dopłyneła do głowy trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem spokojna
racja weź sobie magnez napij sie wody jak nie masz magnezu a potem herbate z wieksza iloscia cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashah77
dodatkowo możesz złączyć palce wskazujące z kciukami obu rąk na 15 minut- to mudra uspokajająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem spokojna
ta mudra z kart runicznych, czytała kiedys o tym, ciekawa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaj
Mazanek ja też jestem z Krakowa a nawet z okolic i też na to cholerstwo cierpię. A skąd konkretnie może się kiedyś spotkamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze nadrobic te wszytskie wpisy wasze:))) Zapowiada sie wakacyjna nuda...juz po egzaminach:( boje sie ze znow zaczne sie uzalac nad soba i myslec co to bedzie:(((( BRał ktos OMEGA3????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashah77
Mazanku widzę że jednak Ci przeszło;))) Jeśli jesteś z Krakowa, to muisz, ale to naprawdę musisz udać się na terapię metodą drbacha. Ja ją przeszłam. to link: http://www.drbach.pl/ tam zresztą masz mnie na forum jako baszele;) zobaczysz z czym się borykałam i z czego wyszłam;) Buźka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashah77
jak masz jakieś pytania to wal śmiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila chciałam cos pokazać mamie w internecie i poczułam ze zaraz stracę świadomosć. i wyszłam sobie, na szczęście mama nie widziała ale okropnie było;-/ co do magnezu bo widzę ze co poniektórzy z was piszą- łykajcie bo jak byłam u neurologa to ona własnie kazała mi łykac magnez. już 3 tygodnie to robię i żebym czuła sie jakoś lepiej ,inaczej to nie.. ale biore dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia39
Witam wszystkich!!! Widze ze jest nas tu dzis sporo- pozdrawiam! Mnie dzisiejszy dzien mija jako tako, raz kolo poludnia mialam lekkiego swirka w pracy, ale jakos przeszlo i to bez lekow.Teraz jestem juz w domu to czuje sie oczywiscie bezpieczniej . Jesli chodzi omagnez to jestem jak najbardziej za, lecz wiem ze trzeba go zjesc bardzo duzo, to nieststy niejest tak ze kilka tabletek czyni cuda- tu trzeba systematycznosci, prawda? KARCZOCHA - nie martw sie ta gula w gardle ja tez ja miewam , nie czesto ale jest, staraj sie po prostu o tym nie myslec ( wiem ze to trudne), ale damy rade,pomysl jakie my musimy w gruncie rzeczy byc silne jesli dajemy rade znosic ta przekleta nerwice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4775
witajcie nerwuski:) ja ostatnio miałam dwa ataki w przeciągu 2 tygodni, ale wcześniej dwa miesiące nie było nic, teraz wróciło bo jestem po sesji. powiem wam jedno, zauważyłam że siłą woli potrafie zdziałać cuda, jak bardzo się staram to mija wszystko i czuje sie naprawde dobrze, to jest męczące wmówić sobie że jest dobrze i nic się nie dzieje, ale jesteśmy w stanie to zrobić, ja nieraz miałam wrażenie że umre bądż zemdleje albo zeświruje, ale wmawiając sobie że to chwilowe i zaraz przejdzie mijało naprawde szybko. to wymaga od nas bardzo dużo siły ja ją zaczynam w sobie zbierać, czasami siadam w kącie i zaczynam płakać bo zdaje mi się że już nie dam rady dłużej nad tym panować i chce się poddać, ale wtedy mówie sobie jeszcze trochę i to całkiem przezwycięże ale muszę jeszcze wytrzymać. Naprawde myślcie pozytywnie odgońcie tew cholerne czarne myśli, i wszystkie problemy, myślcie o czymś przyjemnym.Ja kiedyś tak sobie wmówiłam że jestem słaba że nie mogłam wstać z łóżka, ale jak przyszedł do mnie chłopak to minęło po 5 minutach bo się zajęłam czymś innym. pamiętajcie siła woli!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkaj
mazazenk ja mam 28 lat i dwójkę wspaniałych dzieciaków ja mieszkam blisko Skawiny. Miewam też takie głupie myśli że wszystko jest bezsensu cały ten śwait i życie nic nie mam ochoty robić ah szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia39
Do gosia4775 - ajak wyrobic w sobie te sile woli, gdyciagle ci cos dokucza, a te okropne mysli drecza? Staram sie jak moge myslec pozytywnie,lecz to trudne.Moze sie wydawac smiszne ale ja sie boje , gdyz czesto jest tak , ze jak nastawie sie na cos pozytywnie (mowie sobie ze napewno sie uda bedzie dobrze) to niestety jest na odwrot. Niekiedy niemam sil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bashah77
magnez tak, ale bez przesady. Nie mozna w siebie wwala magnezu na siłę ful, ale zalecana dawke, najlepiej przed snem, bo podczaS SNU NAJBARDZIEJ SIE WCHłANIA W ORGANIZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stres-stop
TAK BIORE OMEGA3 JUZ Z JAKIS ROK .a dlaczegopytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia39
dziewczyny mam pytanie , czy ktoras z was przez nerwice miala problem z miesiaczka, tzn. z jej zanikaniem? Bo ja takowy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4775
do alercia39- ciężko mi powiedzieć jak to zrobić każdy z nas jest inny, i inaczej reaguje na różne rzeczy dlatego każdy z nas ma różne dolegliwości nerwicowe. ja poprostu jak jest bardzo żle zaczynam sobie myśleć czego się przejmujesz kobieto przezcież wszystko jest ok, nic złego sie nie dzieje, nie przejmuj sie wszystkim na zapas bo to nie ma sensu.i jakoś pomału porpawia mi sie humor i mijaja dolegliwości. wiem ze to ciężkie bo mnie np. ciągle coś boli, dusi, kreci sie w glowie, slabo i w zasadzie codziennie trzeba sie z tym zmagac i to zduszać ale jak raz sie uda to potem jest coraz łatwiej. jak zbliża mi sie atak to myśle sobie i tak zaraz to przejdzie, zaczynam mysleć o czymś miłym albo poprostu wychodze z domu i ide do znajomych, bo jak zajme sie rozmowa to mi zaraz mija wszystko. naprawde jest mi trudno wytłumaczyć komuś jak ma to zrobić, zbierz wszystkie siły jakie masz, myśl o czymś miłym a nie wiecznie analizujesz wszystkie problemy które masz i dolegliwości które ci dokuczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4775
ja nie maiałam problemow z miesiączką, ale musiałam odstawić leki antykoncepcyjne bo wcale mi one w nerwicy nie pomagały wręcz czułam sie sto razy gorzej.po odstawieniu czuje sie dużo lepiej.napewno nie mam aż takich stanów depresyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich.. czułam sie dzisiaj tak dobrze. a teraz? głowa na górze ,jak zwykle lewa półkula boleśnie pulsuje.. nawet nie przy gwałtownych ruchach tylko po prostu.. nie znoszę tego choć dawno nie nawiedzało mnie to.. blech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia39
Mnie dokladnie tak samo kazdego dnia cos boli dusi doskwiera i radze sobie do momentu gdy ogarnie mnie lek panika , wowczas to tylko dom ,kanapa i czekam az minie . To i tak sukces bo bywalo ze musialam po prostu pojsc do lekarza . Nie poddaje sie walcze kazdego dnia tylko niekiedy mam dola bo jestem tym po prostu zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia39
Wiesz co ZDROWKO sprobuj sobie wymasowac wziasc kapiel i wymasowac stopy to naprawde pomaga , choc nie zawsze.Trzeba jednak probowac wszystkiego,nie martw sie zanim sie polozysz spac napewno minie--BEDZIE DOBRZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arleciu kochana już jakby lepiej ale znowu moja świadomość uśpiła sie na kilka sekund, to chyba 4-y raz dzisiaj. zawsze nie znosze jak to sie zbliża bo czuję dziwny lęk, niepokój, dobrze że szybko mija . mam nadzieje tylko ze normalnie zasnę dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez biore tabletki antykoncepcyjne:( ale juz dlugo.... a tak zle ze mna od lutego... w sumie marca. Pytam o omega3 bo cos czytalam na necie ze to: dla osob majacych klopoty z sercem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow czuje ten bol plecow i brzucha:( ale juz wmawiam sobie ze to z nerwow wiec moze mi minie do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darecia
czesc, jestem nowa (nie do końca bo czytam was od jakiś 3ech dni). też czuję sie dziwnie. mam podobne lęki jak ty zdrówko i wogóle mam świra na punkcie bólu pleców i głowy z tyłu. nic mi nie jest a trzęse sie przed kazdą chorobą i ciagle boli mnie jedno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×