Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość torello
do Enigmatic witaj na tym lez padole! jak chcesz mozesz napisac po spelnieniu warunKow: 1. jestes kobieta 2. nigdy nie bylas facetem 3. nigdy nawet nie pomyslalas zeby byc mezczyzna zaloze sie ze nie napiszesz... a na powaznie to pisz :) pozdrawiam czekam na list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
Xanaxik chyba chciałabym isć do psychologa a potem na grupową terapię bo to ponoć super sprawa. tylko czy psycholog wyśle mnie najpierw do psychiatry czy niekoniecznie? i Zdrówko jak możesz pokaż się bo zapytanie mam rownież. pozdrowienia dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
hej drogie Panie! tu Wasz pocieszacz :) kazdej, ktora zechce, wysle [jako zalcznik e-mail] e-book'a Marcina Pietraszka "Dlaczego warto pokochac siebie" [publikacja legalna, format pdf czyli trzeba miec Adobe Readera] naprawde ciekawe, naprawde warto ... [naprawde pisze sie razem czy osobno?] :) rowniez mozna znalezc tego e-booka w necie jako torent lub sciagnac za pomoca Ares'a. ja udostepniam non stop w sieci Ares powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, jak sie czujecie dzisiaj? torello - naprawde pisze sie razem bo na pewno pisze sie osobno:) szramka_26 -pytalas czy ktoras z nas radzi sobie z nerwica bez lekow, ja sobie radzilam do momentu az nie pojawila sie depresja, teraz zastanawiam sie na wizyta bo za dlugo to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwinka-ja poszlam do pschologa po wizycie u psychiatry wiec.....ale moja przyjaciolka tyko do psychologa i nigdzie jej nie wysylal.pamietaj ,ze terapia trwa dlugo .dlatego jezeli samopoczucie jest naprawde zle warto wlaczyc leki. ja u psychologa zlapalam o co chodzi w terapi i zrezygnowalam.nie dla mnie .za dlugo,za wolno,zbyt duzo pytalam,nie dostawalam odpowiedzi.niby to mialo sens ale mialam ochote palnąc w leb pschologa bo czulam ,ze doi mnie na kase....😠(chodzilam prywatnie) sama w sobie terapia jest super.jak juz zalapiesz o co chodzi potem jakos sobie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmatic - musimy zaopatrzyc sie w kadzidelka z żywicy, najlepiej od razu hurtowo:), podobno ma kojace dzialanie dla mozgu.( oslabia uczucie leku i depresji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
redbulka !!! dzieki za proste i zabawne wytlumaczenie zasad ortografii :) kurde dlaczego ja sam na to nie wpadlem?! [raczej: nie zapamietalem tego] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
hej dziewczyny! uwazajcie z kadzidelkami... he, he, zebyscie nie wyladowaly na odwyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
kurde ale nudy... siedze w domu z przymusu... z kolegami nie pojechalem w gory z kolegami nie poszedlem na piwo koledzy wyjechali w gory i poszli na piwo beze mnie :) a tu jak na zlosc na najbardziej ciekawym forum na jakie udalo mi sie trafic [przypadkiem bo przypadkiem ale zawsze cos :) ] milczenie dlugie i szerokie jak makiem zasial... enigmatic miala cos do mnie napisac ale okazalo sie ze to jednak mezczyzna a moze nawet transyt :)) tylko ja mam odwage przyznac sie ze jestem rodzynkiem w babce :) P.S. dla tych ktore jeszce nei wiedza : jestem kamieniarzem czyli mam kamice - nie mylic z jakakolwiek postacia nerwicy narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantka 99
cześc wszystkim mialam dziś pracowity dzień więc dopiero teraz znalazłam chwilę na nasze pogaduchy czytam codziennie forum a mój synek mówi do męża śmiesznie ze jestem na kateferi oczywiście chciałam szramko ci powiedziec ze zastanów sie i szczeze sobie spójrz w sumienie co z tym alkoholem bo ja mam brata który mówił ze on nie ma problemu a teraz jest z nim naprawdę żle justah ja nigdy nie byłam w pracy za granicą ale myslę że tez bym się nie nadawała a jezeli moge doradzic to idz naprwdę do psychiary pomietaj ze nie leczona każda dolegliwośc ędzie coraz bardziej upierdliwa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zajęczeć......albo nawet zawyć!!!!!Boli mnie tylko lewa część gardła przy połykaniu!!!!!!Wiecie o czym myślę......?Tak!Pewnie coś tam urosło.....A co?No wiadomo!To co mam za każdym razem,gdy mi coś dolega!!!Ratunku!Boże oszaleję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torello -kamieniarzem?? w pierwszym momencie sobie pomyslalam ,ze kostke brukowa ukladasz na chodnikach haha:) enigmatic -to moze lepiej ty kadzidelek nie wachaj:) ja wyprobuje na sobie i dam Ci znac jak dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
Akrod to wyj i jęcz jak ci pomaga:)ja na szczescie nie mialam jeszce zadnej guli ale mam czasami tzn od niedawna tak jak wczesniej pisalam zaczelo sie jak bylam za granicą zawroty glowy, robi mi sie slabo i musze usiasc a najlepiej to polozyc sie a najlpiej jak jestem w domu i mama jest:) ale teraz jest na wakacjach i od przyjazd mojeg do polski jeszce jej nie wdzialam:( ale jeszce tydien i sie zobaczymy:) ehh stara krowa jestem a tak tesknie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
jolantko99 do lekazra pojde na pewno po tym zaslabnieciu w kosciele ehh nawet bog nie chcila mi pomóc ehhh ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej najpierw do psychologa? wiem ze dupcie Wam zawracam dziewczyny ale jak pojde do psychiatry to on porozmawia ale da leki a ja nie jestem na tym etapie jeszcze przygotowana na lekarstwa w koncu to nie będzie witaminka C...wiecie o co mi chodzi, boje sie ze jak zaczne to klamka zapadnie i juz na pewno bede myslec ze jestm chora no i te skutki uboczne na poczatku i przy odstawianiu leku... psychiatra do ktorego chce isc jest na urlopie do 3 wrzesnia wiec teraz to melisa tylko mi zostala jolanto99 a ty ile juz sie meczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolantka 99 chyba Ci zazdroszczę pracowitego dnia. bo ja nie pracuję już bo moja kolezanka wyjechała do grecji a z nią zawsze się trzymamy:) no i zaczyna mnie dopadać . dziś np. taka ciągła chrypka. to znaczy nie mam zmienionego głosu ani nic mnie nie boli tylko co chwilę muszę odchrząknąć i zaraz mam w głowie jakieś myśli o raku krtani haha. dzisiaj dzwoniła moja ciocia która ma straszną nerwicę. miała jakieś 2 okropne bakterie wywołujące zapalenie płuc ale po wszystkich badaniach i wizycie w szpitalu okazało się ze jest jak najbardziej dobrze. no i ma skierowanie do psychiatry. Ale najbardziej preraziło mnie ze nawet miała robione badania czy posiada komórki rakowe co mi humor zepsuło bo lekarze zawsze wszędzie muszą podjerzewać nowotwór. Tzn,. ja wiem że to na wszelki wypadek ale to okrpone bo zawsze z byle czym od razu takie podejrzenia. a to jednak nerwica w całej swojej postaci.. Oliwinka pytaj ,już jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
do red bullki: hej! kamieniarz - trudny i piekny zawod caly czas na kleczkach... w postawie prosby, modlitwy, jakby proszac o laske zrozumienia... dlaczego zycie jest czasem zimne i twarde jak skala budujesz komus trakt pod stopami by sie nie potknal o kamien by mogl stanac na pewnym gruncie twardo na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani:) wpadłam na chwilke zobaczyc co się dzieje i widzę, że ruch się zrobił:) torello - nie spełniam 3 warunku;) nie zachęcaj mnie tak do pisania bo się nie opedzisz, poza tym potrafie pisac naprawde długie \"liście\", jak się rozkręcę to nic mnie nie powstrzyma! póki co rodzina, rok szkolny itd. więc nie mam chwilowo czasu, a wciągu dnia pracuje ale jak mnie najdzie to napiszę:) red bullka - takie kadzidełka o zapachu opium mogłyby byc niezłe ...;) całuski dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
enigmatic! :D:D;D tu lejt ... ale sama jestes sobie winna... ciagle myslenie odkladasz na pozniej :D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizik
chyba tu nie pasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
elzik , a co? cos ci nei pasi? za wesolek ze mnie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
Elizik, przppepraszam... zrobilem blad w Twoim niku.. ale chyba jestem dyslektykiem... :) smiech to zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki wesołek jak torello bardzo nam sie przyda, nie możemy ciągle sie tylko zamartwiac a on jest świetnym pocieszaczem:) torello nadawaj! poczytam rano bo spadam do łóżeczka:) dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ale mialam dzis dzien szlam do mamy jak mi sie w glowie zakrecilo tak dziwnie mi sie zrobilo i juz caly dzien mialam stracha czy znowu mnie to za chwile zlapie ale jakos bylo ok troche mi sie krecilo w glowie co to moglo byc ??????? EFCIA u wnuczki narazie jest lepiej ponad miesiac byla poza domem teraz szkola to zobaczymy ma narazie apetyt i lekko ja skora swedzi czasem jeszcze beda wyniki nastepne i zobaczymy jak bedzie w domy moj maz dalej za granica bylam niedawno u niego pojade w pazdzierniku teraz jade do senatorium ale te zawroty mnie niepokoja pozdrawiam wszystkich czy wy tez tak macie napiszcie bo mi si zdaje ze tylko ja tak sie mecze z ta glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowniczka-mam dzisiaj to samo co ty......jakos mi dziwnie caly czas w glowie.pare razy zakrecilo mi sie ,ze hej!😭 staram sie nie analizowac tego ale trudno mi bo kiwam sie jakos😠 no nic, trzeba to przeczekac.bleeeee 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
Kierowniczki ja tez tam mam, w niedzile to w kosciele zrobilo mi sie slabo takze wytrzymalam tam tylko 5 minut:( w takiej sytuacji to tylko jak usiadę to jest mi lepiej, wiec zamiast w kosciele to ja pod kosciolem na schodach z 20min siedzialam!!!:) hahah a jutro tez muszewyjsc do babci na imieniny i juz mi sie nie chce bo od razu jakis niepokoj czuje dlaczego?? nie wiem ehh a ja jestem sama w domu takze jeszce nie ide spac, wolę ogladac TV i sie zmeczyc tym ogladaniem i wtedy zasnąć hehe pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
kierowniczko13 zawroty glowy nie wolno bagatelizowac.. zrob sobie takie cwicxenie/test: 1. stan prosto 2. zamknij oczy 3. wyciagnij rece przed siebie i trzymaj przez okres 30 sekund 4. UWAGA!!! natychmiast otworz oczy jak tylko poczujesz, ze tracisz rownowage!!! utrata rownowagi podczas tego testu swiadczy o koniecznosci zbadania sie u specjalisty neurologa [ moze byc, czyli istnieje prawdopodobienstwo, ze uszkodzony jest centralny uklad nerwowy] dobrej nocy jesli nei spisz i dobrego dnia jesli przeczytasz to jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po neurologach to ja sie nachodzilam chcialam rezonans zrobic to stwierdzila ze nie widzi potrzeby ale moge prywatnie hi hi to zolza za kase to widzi potrzebe mam lewostronny blednik ale to takie dziwne przez sekunde mnie zawrucilo i potem czlowiek sie nakreca co to moze byc choc do samych zawrotow to ja sie przyzwyczailam to mam na codzien ale to byl taki inny mocny i moment pozdrawiam i dzieki wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. zobaczcie która godzina a ja się męczę.. głowa cuda wyprawia.. czuję rozpieranie , na przemian z uczuciem jakby ktos mi głowę w imadle chciał zmiażdżyć no i pobolewa.. po głowie chodzą mi tętniaki itp.. nie mam sił.. nie widzę szansy na zasnięcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!:D robie kawke.ktora ze mna wpije? no i koniec wakacji😭dziecko na 8 do szkoly......... milego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×