Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Hejka Amarylis no jasne ze pamietam super ze jestes zadowolona widocznie ci to bylo potrzebne a ja myslałam ze jest gorzej niz było i dlatego nic tu nie piszesz fajnie ze czyjesz sie lepiej pozdrawiam cie serdecznie trzymaj tak dalej buziolki gorace przesyłam :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka120
j znów te same pierdoły gówno wam jest macie zjarana psyche i nic wiecej głupie rozpieszczone baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis witaj bardzo ciesze się że wróciłas zadowolona, bo ja też za 3 tygodnie jadę do podobnego sanatrium. może masz jakieś nowe pomysły na tą \"zgagę\" podziel się dobrymi wieściami, napisz co najbardziej podobało ci się, i czy nauczyłaś się treningu autogennego-słyszałam ze to nie łatwe. Witaj w domu***** No cóż, faktycznie miałam Geburstag (urodzinki). Pięknie dziękuję za życzenia. Odespałam, odsprzątałam i po krzyku. Jakoś dziwnie, bo te lata uciekają strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ty głupolu? Ty na pewno nie jestes bianką podszywaczu jeden! Nie jestes lekarzem żeby ocenuac czy cos nam jest czy nie!!!A zreszta co to Cie obchodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis mam jeszcze pytanie Sorry że tak napieram, ale jednym z najbardziej uciążliwych objawów mojej \"N\" są zawroty głowy, czy coś wiesz jak pozbyć się tego?????????? Zignoruj tego aliena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis bardzo milo mi sie cztalo twoj wpis, tez poczulam sie taka radosna i pelna energi mimo, ze to wieczor. bardzo sie ciesze ze ten czas tobie sluzyl. mysle , ze kazda znajdzie jakies mile chwile i je powspomina one nas beda zawsze budowac w pozytywnym patrzeniu na zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam wszystkich z rana buziolki miłego dzionka zyczę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku. U mnie gorąco i parno, zjednej strony słońce z drugiej nadciągające ciemne chmury, ale ciężkie powietrze. Wszystkim życzę miłego dnia i miłego rozpoczynającego się tygodnia. Motto dzisiejszego dnia: cały świat działa na moją korzyść!!!!!!!!!!! buziaki do wieczora. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku. U mnie gorąco i parno, zjednej strony słońce z drugiej nadciągające ciemne chmury, ale ciężkie powietrze. Wszystkim życzę miłego dnia i miłego rozpoczynającego się tygodnia. Motto dzisiejszego dnia: cały świat działa na moją korzyść!!!!!!!!!!! buziaki do wieczora. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarylis bierzesz dalej leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Ammarylis pewnie że Ciebie pamietamy i czekałyśmy na Ciebie żebyś opisała jak było :) Z tego co napisałaś to widać że jesteś zadowolona z pobytu ..i nawet nawiązałaś znajomości :) jednak spotkałaś pokrewne duszyczki ..bo chyba trochę się tym martwiłaś :) Życzę Ci żeby ta pozytywna energia trwała ....bardzo długo ...i jeśli zdecydujesz tu nie zaglądać ..ja przynajmiej to rozumiem ..inni chyba też ... buziołki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a widzisz ammarylis.Jak ja bylam w tym psychiatryko w kobierzynie to moja psychiatra prowadzaca zabrala sie i pojechala na urlop na tydzien:O:OA o testy psychologiczne jakbym sie nie upomniala to by mi chyba nie zrobili.Raz byla muzykoterapia.Zreszta o tych testach pozal sie Boze pisalama wczesniej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. nie wiem co się ze mną stało ale kiedyś uwielbiałam upały. teraz porpsotu ich nie znoszę. U mnie znowu baznadziejnie. bardzo źle się czuję. porpostu nie mam już siły i ochoty do życia. przyjechał mój brat. myślałam że będzie super. a nerwica odebrała mi całą radość. przestałam już wierzyć że będzie dobrze :-( jutro mam iść na psychoterapie ale chyba nie dam rady.zresztą i9 tak to nic nie daje. prezepraszam was za ten pesymizm. cieszę się że każda z was odnosi sukcesy.ja tak jakbym się cofała. znowu ta choroba bierze górę nade mną. znowu zaczęłam się jej bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Własnie lekarz przepisal mi rexetin po 1 tabletce diennie. czy ktos to bral jak dzialakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
netka u mnie to samo:(Ucisk w gardle od samego rana.A w nocy myslalam ze umre cos dziwnego sie dzialo,jakby szatan byl tuz tuz:(:(Te tabletki chyba nic nie dadza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neciu ja też tak miałam parę dni temu, też myślałam że cofam się, ale minęło i to w wiekszości dzięki WAM. Wiec nie przejmuj się i pisz, pisz i pisz przecież my rozumiemy. Jeżeli możesz połóż się spać. prześpij ten czas złego samopoczucia. Ja tak robię i pomaga. Brat na pewno zrozumie. Jesteś silna i dasz radę !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez bym chetnie przespala ale nie moge sie uspic bo mysli ciagle wiruja natretnie:(Boje sie😭Po co ja sie wypisywalam z tego szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagódko niestety nie mogę się położyć bo jestem w pracy, niestety coraz trudniej mi do niej jeździć. mazanku ja brałam rexetin. nie miałam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kiedyś mogłam smażyć się godzinami na słońc (aż sobie przebarwień na skórze porobiłam) a teraz uciekam bo nie mogę wytrzymać. Ale myslę sobie może to dobrze, w pewnym wieku lepiej nie nastawiać się bo mocno skóra się starzeje a przecież nie o to nam chodzi. W ostatnim numerze URODY piszą, że mocna opalenizna kojarzy się z nie najlepszym gustem. Powiem szczerze,że kiedyś podobało mi się być mocno opalonym ale teraz jak rozmawiam z moimi kosmetyczkami to już dobrowolnie rezygnuję z wystawiania się do słońca. Jest taki puder w kamieniu z firmy BI-KOR \"ziemia egipska\" super tylko na naturalnych składnikach. To daje skórze ładny kolor jakby opalenizny. hhh , necia weżcie sobie kąpiel aromaterapeutyczną, zróbcie się na bóstwo i odeprzyjcie atak tej francy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że kiedyś szukałam kliniki gdzie mogłabym jechać i się leczyć. jednak na czytaniu się skończyło. nie wytrzymałam bym dłużej niż jeden dzień poza domem. nie odważyłabym się.wiem że nigdy nie poszłabym do szpitala psychiatrycznego. i nie dlatego że wydaje mi się że to miejsce dla innych ludzi niż ja. poprostu nie miałabym odwagi bo jestem cholernym tchórzem. podziwiam tych którzy sie na to świadomie zdecydowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pisze dzisiaj jak jakaś zakręcona. przepraszam za te byki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neciu rozumiem cię, nie wiesz jak bardzo. Tez miałam dni kiedy wyjście z domu było koszmarem. Tylko ja nie mam agorafobii tylko ze względu na bardzo silne zawroty głowy nejchętniej nie wychodziłabym z lóżka. Nie biorę lekarstw bo muszę jeźdźić samochodem a kiedyś po lekach o mało nie spowodowalam wypadku. Teraz jadę do salonu ale nie długo (mam nadzieję) wrócę, wiec trzymajcie się. Mam nadzieję, że już bedzie lepiej. TRZYMAM KCIUKI. JESTESCIE WSPANIAŁE. I WBREW POZOROM BARDZO SILNE ZE TO WSZYSTKO WYTRZYMUJECIE. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka i co pomogly ci te leki mialas mniej lekow lepiej sie czulas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka a może gdybyś poszła do lekarza to dał by ci parę dni zwolnienia i odpoczęłabyś sobie. Myślę tak jak Ty że szpital to totalna ostateczność ale w tej chwili nie biorę tego w ogóle pod uwagę. No to zmykam na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam buuu-nie potrafie odstawic dziecka od piersi-ciagle sie łamie jak on płacze:( 2ch lekarzy udzieliło mi roznych info na temat stosowania serotaxu podczas karmienia-poki co recepta czeka nie była zadna z Was w takiej syt? dzwonilam do psychologa ale musze jeszcze raz popoludniu bo teraz jest w 2gim m-cu pracy-po głosie straszny flegmatyk z niego-ale oni chyba musza byc tacy trzymajcie sie kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutello
witam serdecznie wszystkich roztrzęsionych :) mam pytanko czy przy objawach nerwicy mogą też występować zawroty głowy i uczucie ucisku na karku i całej głowie. serce lekarze już mi ozdrowili z fobi ale teraz przeszło na głowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutelo
jak najbardziej wystepuje cala gama objawow zawroty i sztywnosc karku jedne z glownych oprocz serca,poczytaj tu to zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutello
włąśnie czyatm i jestem w szoku skąd się to dziadostwo przyplątało kurcze zaprzestałem treningów ruchu bo się boje że padne i pogryze ziemie a schody ide powolutku aby nei dostać zadyszki i cały czas słucham czy bije prawidłowo ciśnienie mi szaleje pomiędzy 105/60 a 130/80 :) puls 90 ciśnienie mierzłyłem 10 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×