Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Ania36
ja sie boje ze juz jestem uzalezniona od tych prochow ,niby antydepresany nie uzalezniaja fizycznie ale psychicznie tak ,zawsze musze miec cos w torepce .z objawow somatycznych mam zawroty głowy ,chcialabym tutaj nawiazac przyjazn z wami ,bo czuje ze znalazłąm to czego od dawna szukaląm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
jagoda 45 chodzisz na psychoterapie w katowicach? jaka to jest indywidualna czy geupowa?czy tam maja wszyscy nerwice/czy to jakas inna grupa wsparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!.........wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja też mam zawroty głowy i ten objaw to jeden z najbardziej utrudniających mi życie = primo W torebce no nie mogę dać głowy że 100% wszystkich z tego forum znajdziesz jakieś medykamenty w mojej też czyli jesteś normalna.=duo Chodzę na prywatną indywidualną psychoterapię w Katowicach. Ale z tego co wiem w Tychach jest prężnie działający ośrodek leczenia nerwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mąż ci mówi że cię kocha??? Sraty, pierdaty malowana dupa w kraty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
włąsnie dowiedziałąm sie o tym osrodku ,nie wiem czy to ten o ktorym myslisz ,ja chodze na ulice bukowa ,bo to jest osrodek leczenia uzaleznien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po północy muszę nyny bo jutro napiety grafik. Jeszcze ogadamy, odpocznij nabierz dystansu i bądź z nami tu jest super. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
jagoda ,dzieki za rozmowe,mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy tutaj ,zajrze jutro pozdrawiam i dzieki za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz i mnie...............kilkadziesiat stron temu opisalam troche moje objawy... bywaly lepsze i gorsze tygodnie...ale panika zawsze wracala:-( dzisiaj rano dostalam takiego ataku,ze nie wytrzymalam i wezwalam karetke.chcialam sie upewnic,ze naprawde wszystko fizycznie jest w porzadku-myslalam,ze jak lekarz mnie przebada i tak powie,to sie uspokoje. nigdy nie mialam az takiego ataku-nieprzemijajaca slabosc,klucie w glowie i klatce,zimny pot na czole,uczucie,ze zaraz zemdleje,trudnosc z oddychaniem i strasznie trzesace sie rece,oczywiscie wysoki puls. lekarz przebadal mnie,zrobil wydruk pracy serca i badanie krwi-wszystko w normie,tylko serce troszke nieregularne ale to norma przy takim ataku. w koncu dal mi tabletke na uspokojenie bo sie cala trzeslam i pomimo lezenia godzinnego wciaz czulam,ze zemdleje. dal tez recepte na wiecej tabletek zalecajac zazywanie tylko \"okazjonalnie\" i jak najrzadziej(oxyzepam czy jakos tak). szczerze mowiac tylko troche mi przeszlo,jest wiele godzin pozniej,nie trzese sie,ale dziwne cisnienie w glowie i ucisk stresu w sercu nadal jest:-( chociaz sie przespalam dwie godziny po tym oxyzepamie:-( zaczelam sobie przypominac znane mi przypadki odsylania ludzi do domu i znajdywania ich rano umarlych bo lekarze tez niczego nie zdiagnozowali:-( tak bardzo nie chce miec tych mysli,lekow......rzucilam palenie,cwicze,jem zdrowiej,duzo sie smieje i staram nie przejmowac,a to i tak zawsze wraca. kiedys miewalam ataki przed zasnieciem (nigdy nie az takie silne) ale dzisiaj byl pierwszy raz w ciagu dnia i wsrod ludzi.obawiam sie,ze nie daje rady temu potworowi:-( mam nadzieje,ze jutro poczuje sie lepiej pozdrawiam Was wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania36
jagoda jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie mogę teraz znaleźć a nie chcę wprowadzić cię w bład, mogę się skonsultować z moją terapeutką ale dopiero za dwa tygodnie bo wyjeżdżam OK????? A teraz idę do łóżeczka dobrej nocki papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agais wpiszę cię ale podaj ile masz lat i miejsce zamieszkania ale już jutro. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:-) u mnie dopiero 22.50 bo mieszkam w Islandii. mam 29 lat a miasteczko gdzie zyje nazywa sie Keflavik. do jutra! teraz poczytam sobie troche wybranych fragmentow z roznych stron topiku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jeszcze spicie?.....pewnie tak, ja dopiero wybieram sie do spania (roznica czasu). a wiec zycze Wam spokojnej, slonecznej soboty, sobie kolorowych snow i do uslyszenia...... a co sie dzieje z liduszka? gdzie ona sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!.........wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................Warszawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia......................Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia.................Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......................Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wroclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik miłego dzionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ,jak dla mnie to ranek ale ja dzis juz sporo zrobilam ,wrocilam nawet z zakupow a to dlatego ze wstalam wczesnie wyprawic syna na wyjazd na oboz,pojechal pociagiem a wiec bezpiecznie..... Jest cieplutko ,slonecznie bez wielkiego upalu ,moze tak byc dla nas pozostajacych w miescie a dla wyjezdzajacych zamawiam wieksze ciepelko! Lidus pewnie juz wyjechalas,no to baw sie dobrze! Jagodo kiedy wyjezdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kolezanki!!!!! Tak ,Lidzia juz wyjechala-wczoraj poznym wieczorem przyslala mi sms.Juz odpoczywa. Ale fajnie dziewczyny sobie w nocy pisaly.Milo tak .Fajnie,ze ta lista jest.Prosimy o wpisywanie siena nia,te osoby ktorych jeszcze tam nie ma. Mozemy powysylac sobie zdjecia,padla taka propozycja.jestem za. Dopijamy kawke i jedziemy do marketu na wieksze zakupy.po drodze wpadne do krawcowej po sukienke-mialam pojsc wczoraj po poludniu po odbior,ale zabraklo mi czasu podoba mi sie ta sukienka,bo widzialam ja rano wczoraj,ale byla nieco nie wykonczona. o,juz sloneczko wyszlo-robi sie przyjemnie. Zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam co napisalyscie wczoraj..... Ania kazda z nas nosi przy sobie tabl.ja mam w takiej malenkiej fiolce pokrojone tablety i na serce i na uspokojenie,rzadko z nich korzystam ale mam je zawsze,jak raz ich zapomnialam w drodze na impreze a moj maz nie chcial sie zawracac samochodem to zrobilam taka bonanze ,ze.......bez gadania natychmiast zawrocil ,o mojej fiolce pamietam tak samo jak o wziciu kluczy przy kazdym wyjsciu z domu,no jedeynie jak ide z psem czy do budki pod blokiem to nie biore i wierz mi nie jestem jedynym takim przypadkiem to prawie standard u nas nerwusow,tak samo przezywanie wszystkiego na zapas Aniu u nas na forum jest taki zwyczaj ,ze jak ktoras mocno przezywa jakis wyjazd ,trudna sprawe ma zalatwic...to my wirtualnie ladujemy sie na siedzenie obok Ciebie w autku czy autobusie i razem jedziemy ,trzymamy sie za rece ,nawet nie wiesz jak to pomaga ostatnio byl tlok w moim bagazniku :D jak jechalam na pogrzeb-diewczyny siedzialy wsrod kwiatow z wienca pogrzebowego:D powiedz tylko o ktorej w poniedzialek wyjezdzasz a zameldujemy sie obok Ciebie!:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek ale laska bedziesz w nowej sukience ,wyslij zdjecie! ale Ty ganiasz kobieto ,jestes nie do zdarcia!:D i dobrze!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nosze tabletki przy...dupce.nawet jak ide z psem.Czuje sie bezpiecznie z nimi.Rowniez bardzo zadko z nich korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Renia.Ale tez wiem,co to znaczy nie wychodzic z domu-tragedia!!!!!I ciesze sie ,ze juz z tego wyszlam.:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agais w ciekawym miejscu mieszkasz.... Beatea a Ty gdzie mieszkasz? ata27 bywaj z nami czesciej a zobaczysz ,ze poczujesz sie lepiej my Ci nie damy sie zadrecza,wiecej wiary w siebie dziewczyno! i dla Ciebie🌻mozesz napisac co robisz -to chyba ma zwiazek z kosciolem o ile dobrze zrozumialam..... Neciu mnie tez dopadlo jak mialam 29 lat nie zdayzlam az tak sie wyszumiec bo wczesnie wyszlam za maz 21 lat i po roku dziecko(taki standard) nie zebym zalowala ze mam meza i dzieci ale wlasnie moze za szybko wkroczylam w swait doroslych..... teraz nie spieszylabym sie tak bardzo ,wolalabym sie wlasnie wyszalec ,wyszumiec.....fajnie ze dzis jest inna moda,akurat to ok.30-tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipku ja na szczescie pojedyncze dni nie wychodzilam bo i nie mogalm sobie na to \"pozwolic\",musialam dzieci poodbierac ze szkoly czy z przedszkola ,podpieralam sie niemal na rzęsach ale wychodzilam a jeszcze wiekszego kopa mialam jak sie dowiedzialam ze wlasnie ludzie sie zamykaja w domach ze strachu ,wtedy sobie powiedzialam ze sie nie dam zamknac najwyzej wykituje na ulicy ...no i jakos nie wykitowalam i sobie radze nienajgorzej ale co czulam wiele razy to byl dramat:( dobra nie smece ,lec pipek na te zakupki ,ja sie troche poobijam i za sprzatanko sie zlapie ,moja cora jeszcze spi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask boze, chyba czas wreszcie wstac z lozka. bo tak mam, ze albo wstane zanim sie jeszcze do konca rozbudze, zanim zrozumiem, kim jestem i gdzie.... albo bede lezala w lozku godzinami, nie myslac, wiszac gdzies jak mucha w zsiadlym mleku. ani na powierzchni, ani na dnie. czekajac jak mnie zycie sponiewiera. a zycie mna nie szarpie, nie bije, nie zauwaza. jestem mu obojetna. ta obojetnosc mnie wkurza, ten spokoj swiata wywoluje atak zlosci, ze znowu poludnie, i popoludnie i dzien sie skonczyl, nic nie zmienilam, przewegetowalam, warzywko w ogrodzie. a raczej grzyb na scianie... wstaje. teraz wstaje wstaje wstaje wstaje dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Jagódko ..dziękuje ! :) Neciu ..Aniołek to już jest nawet formalnie zaadoptowana wirtualnie przez moją rodzinę :) jest wspaniałą dziewczyną i bardzo bym chciała mieć taką ..córkę :) Tobie również dziękuję za słowa napisane , bo Ty również potrafisz pomóc ..❤️ Beatea ..ty to chyba ze stanów klikasz jeśli dobrze pamietam ? a Liduszka wyjechała na wakacje w swoje ukochane Bieszczady do rodzinki :) Ania36 szukałaś moze pomocy u DDA ? tam też mogą pomóc osobom współuzaleznionym od alkoholu . Powiem Ci z doświadczeń dziecka z takiej rodziny ... chociaż uwarzałam że kocham ojca to błagałam matkę żeby się z nim rozwiodła bo to co przeżywałam codziennie to był koszmar . Chciałam zasypiać normalnie wieczorem , chciałam przyprowadzić do siebie koleżanki ale nie mogłam bo stale czułam strach i lęk że ojciec przyjdzie pijany i zacznie sie awantura . Dlatego dziewczyno ratuj swoje dziecko od takich przeżyć ono nie powinno żyć w takim domu gdzie ważniejszy od rodziny jest alkohol .Ja teraz wręcz mam ..alergię na alkohol bo on zabrał mi to co było dla mnie ważne ...zabrał mi rodzinę i na wiele lat pozbawił mnie bezpieczeństwa . Nie słuchaj swojego męża że jesteś do niego przywiązana bo gdyby on sie z tobą liczył to by wybrał was ! nie wierz też w jego zapewnienia że się poprawi ...bo takim ludziom bardzo rzadko sie udaje z tego wyjść . Zawsze jednak pozwól mu na kontakty z wami ale jesli twoje dziecko będzie tylko takie chciało utrzymywać . Zadzwon na Niebieską linię ..tu masz linka kliknij na niego i poczytaj .......http://www.niebieskalinia.pl/index.php?w=1024. I myśl o was o Tobie i dziecku ....poradzisz sobie lepiej niż z takim mężem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×