Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Anty Te艣ciowa

TE艢CIOSTWO

Polecane posty

Go艣膰 tereska26
do o_rany! dziwie sie bardzo sie dziwie tesciowej ja nie chce zeby ona sie bila w piers bo to nie o to chodzi ale o slowo"przepraszam"a tu wedlug mnie Ona wypiera sie w zywe oczy!jej slowa"nas w to nie mieszaj"wedlug mni powialo tupetem i brakiem szcunku dla mojego chorego ojca,nie sadzisz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ____o rany
Nie s膮dz臋, 偶eby艣 si臋 od niej doczeka艂a przeprosin, bo po pierwsze, w膮tpi臋, 偶eby czu艂a si臋 winna, a po drugie trudno by by艂o chyba udowodni膰 taki zwi膮zek... R贸wnie dobrze te艣ciowa mog艂aby oskar偶y膰 Ciebie o chorob臋 Twojego Ojca, bo np. zamiast radzi膰 sobie ze swoimi problemami, dzwoni艂a艣 do Niego i Go denerwowa艂a艣... Tak, 偶e na przeprosiny nie masz co czeka膰. Tupet ta kobieta na pewno ma... Zerwali艣cie stosunki, to nie odzywaj si臋 do niej wiecej, staraj si臋 zapomnie膰 o tych z艂ych chwilach, uspokoi膰 si臋... To wszystko. C贸偶 wiecej mo偶esz zrobi膰? Toczy膰 wojn臋 z ni膮? Chyba szkoda Twoich nerw贸w, z postu wnosz臋, 偶e jeste艣 dosy膰 wrazliw膮 osob膮, mnie by moja te艣ciowa nie doprowadzi艂a do stanu za艂amania cho膰by chcia艂a, ja si臋 po prostu nie dam. Skoncentruj si臋 na zapewnieniu spokoju sobie i reszcie Waszej rodziny. Powodzenia, trzymaj si臋. :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
Nie ide do tesciowej na 100%. On idze. jak che to niech idzie. Juz widze gadki na moj temt czemu nie przysz艂am. Ciekawe czy mi opowie jak by艂o. Jutro zdam relacje...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
Nie ide do tesciowej na 100%. On idze. jak che to niech idzie. Juz widze gadki na moj temt czemu nie przysz艂am. Ciekawe czy mi opowie jak by艂o. Jutro zdam relacje...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ____o rany
Nie powinien i艣膰 bez Ciebie... :-/ Po co idzie? Ty nie id藕 i napisz, co by艂o. Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tereska26
ja weim ze to bledne kolo ale ja tez bym mogla powiedziec ze gdyby ona sie zachowalajak normalny czlowiek to by problemu nie bylo itd....dziwi mnie to ze ona zachowuje sie tak WLADCZO jak jakas zazdrosna kochanka a nie matka!ona potrafi byc o takie duperelki zazdrosna chodzby o to ze za grosze syn mi kupil krem na promocji....niestety ona iw kto,gdzie i jak.....wie nawet kiedy kupilam sobie podpaski hihih

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
o rany---> no myslam ze nie pojdzie!a on, ze woli miec za soba to gadanie dzis. Bo wiem, ze go (nas) to nie ominie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak czytam i cholera;) chyba wszystkie mamy ta sama te艣ciowa{w艣ciek艂y].Ja to juz mam przechlapane, bo sie postawi艂am,napyskowa艂am i Tesciowa mnie teraz ignoruje. A huj jej w dupe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jeszcze jedna synowa
Nic tak nie 艂膮czy ludzi jak wsp贸lny wr贸g. To cytat z jakiego艣 serialu, ale do tego tematu pasuje"jak ula艂". Jaki艣 czas temu pisa艂am,偶e u mnie jest pok贸j.Niestety pomyli艂am si臋, jak zwykle:( . Moja te艣ciowa to okropna baba.I z waszymi te艣ciowymi to powinna podac sobie 艂apk臋.Te偶 wtr膮ca si臋 we wszystko,ale o tym ju偶, gdzie艣 pisa艂am. 呕y膰 mi si臋 odechciewa. jdnego dnia jest milusia, bo zazwyczaj ma w tym sw贸j cel, a drugiego wbija n贸偶 w plecy. To okropna, parszywa zmija.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do---> oj no i jak tam po wizycie? opowiadaj jakie by艂o kazanie :) 艁apcie wr贸ci艂y na nie swoje miejsce? Co do mojej te艣ciowej to nie widuj臋 jej cz臋sto. Dziewczyny piszcie co tam u Was bo to na pewno mobilizuje inne dziewczyny by si臋 przeciwwstawi膰. W ko艅cu ma sie tylko 1 偶ycie no nie ?!! A czy u Was jak sie dziecko pojawi艂o w 偶yciu to jaka by艂a potem sytuacja? Te艣ciowa wie lepiej czy a teraz rad藕cie sobie sami?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
Witam Kobitki! Tak jak pisa艂am ja nie posz艂am. Wroci艂 i widzia艂am ze jest z艂y wiec nawet nie pyta艂am jak by艂o. Zabra艂 sie za robienie szafy. W sumie pogadalismy dopiero ok 24-tej. No i tak jak sie mozna by艂o spodziewac by艂y jazdy o sytuacje z wtorku a poznej wywleka艂a jakies stare sprawy. Oczywiscie najazdy na mnie jak ja mog艂am nie przyjsc, ze czasem jestem niemi艂a i ogolnie. Moj mowi艂 ze zadna z nia rozmowa by艂a bo jak chcia艂 jej cos wyt艂umaczyc to sie poprostu nie da艂o. Tesc tez walno艂 tekst ze jak do nas przychodzi to mu nawet nic do picia nie damy. A by艂 u nas raz w pierwszy dzien a wtedy jeszcze nawet nie by艂o w czym zrobic tego picia! Oczywiscie gadki na temat umeblowania mieszkania ze jest wszystko zle....Szkoda gadac kobitki! Moj sam pierwszy raz powiedzia艂 ze ona jest chora. Ogolnie jestem wsciek艂a i d艂ugo tam nie pojde!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No i finish po weekendie mam si臋 wyprowadzi膰 matka mojego nazeczonego wywali艂a mnie z domu:( dzi艣 z samego rana 6: 30 narobi艂a rumoru czego ona si臋 nie dowiaduje na sw贸j temat od s膮siad贸w, a i to ja im tego nagada艂am...Masakra kaza艂a mi si臋 wyprowadzi膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do tiss
i uciekaj dziwczyno jak najdalej od tej por膮banej rodzinki!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kochana b艂膮d zosta艂 pope艂niony juz duzo wczesniej: trzeba by艂o sie za 偶adne skarby nie wprowadzac!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _____o rany
Cze艣膰, Synowe! U mnie spok贸j i cisza, kontakt telefoniczny, ale nik艂y, bo mamy tydzie艅 odpoczynku. :-) Oj... - ja sobie nie wyobra偶am, co to za tupet, 偶eby do Twojego M臋偶a nadawa膰 na Ciebie... Sama sobie kopie gr贸b! Dobrze, 偶e 艂apcie nie wr贸ci艂y, jak jej si臋 u Was nie podoba, niech nie przychodzi i tyle. :P Tiss - a czemu to Twoja przysz艂a wyrzuca Ci臋 z domu Twojego narzeczonego? Mieszka razem z Wami? To jej dom? A co na to narzeczony? Narin - w kupie si艂a, jak to m贸wi膮, grunt to trzyma膰 si臋 razem! :-) ;-) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _____o rany
Aha -ja dziecka jeszcze nie mam, i na razie nie planuj臋. Zw艂aszcza, 偶e moja te艣ciowa, jak chodzi po swoim mieszkaniu, to rzuca takie uwagi, 偶e np. tu jest dobre miejsce, 偶eby wstawi膰 艂贸偶eczko... 艁贸偶eczko mojego dziecka b臋dzie sta艂o w MOIM domu, czego ona chyba jeszcze nie wie... :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tiss a jak jest twoja sytuacja mieszkaniowa? ____o rany dok艂adnie mnie czytanie o Waszych problemach przynosi ulg臋. Wiem, 偶e jest kto艣 to czuje podobnie. Oczyiwi艣cie nie ciesz臋 si臋 z czyjego艣 nieszcz臋艣cia. oj.... mam nadziej臋, 偶e tw贸j luby jest po Twojej stronie? Ja z pocz膮tku pr贸bowa艂am rozmawai膰 z m臋偶臋m dlaczego jego matka jest taka a nie inna. Ale to by艂 du偶y b艂膮d. Raczej nie powinno sie m贸wi膰 facetowi, 偶e jego matka jest taka i owaka. To przynosi odwrotne skutki... Ja ograniczam kontakty do urodzin wizyty w 艣wi臋ta i jest mi z tym du偶o lepiej. Ale ci膮gle mam takie dziwne uczucie, 偶e zaraz mnie zapyta czy mam \"po偶yczy膰 5 z艂otych\" Taka ma艂a fobia Dziewczyny najlepsze rozwi膮zanie to mieszka膰 500 kilometr贸w zdala od potwor贸w :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
to bardzo dziwna rodzina i na ich temat mo偶naby艂oby ksi膮偶ki pisa膰. Matka wychowa艂a synia i c贸rci臋 w taki sposob ze nie pozwala艂a im prawie na nic, byli chowani pod kloszem:D a co najlepsze jego siostra w wieku 30 lat nie spotyka艂a si臋 nigdy z facetem. Siedzi naokrag艂o w ksi膮zkach, odchudza si臋 itd.Grzesiek ma 31 i wcale nie mysli sie wyprowadza膰 od mamusi, on chce zebym ja by艂a siostra mama i jedna wielka rodzina, no chyba go pojeba艂o A Tesciowa teraz zchzuje zmienia zas艂ony co tydzie艅 itd. pozatym chce nam kupic osobne mieszkanie, a Grzesio nie chce si臋 wyprowadza膰. Dom jest duzy nale偶y do matki ona tam wszystkim rz膮dzi a ja mam g贸wno do gadania, pozatym teraz Te艣ciowa ma pretensje 偶e mieszkamy przed 艣lubem razem a wczesniej to nic nie m贸wi艂a tylko dopiero teraz... Ach tyle bym mog艂a jeszcze napisa膰 ale nie wiem od czego zacz膮膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
Pisz Tiss pisz. Po to ten topik. :) U mnie spokojnie-zero kontaktow z tesciowa! tylko we snie dzis mnie na moment nawiedzi艂a 馃槧

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie wiem mi to si臋 odechciewa ju偶 Grzesia, maj膮 pretensj臋 ze nic nie robie a jak co艣 zrobie to jest 偶le, pozatym wykrecaja 偶ar贸wk臋 z 艂azienki i zabieraja lusterko, zebym nie siedzia艂a w 艂azience.Syf taki 偶e szok, pozatym Grzesio za mamusia stoi, i mama chce mu znale偶膰 bardziej rozs膮dna dziewczyn臋, blabla

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
Tiss---> co z tym Twoim ch艂opem!!! jak by moj sta艂 za mamusia to nie wiem czy zdecydowa艂a bym sie na slub! moj jest za mna i ona to wie i tez sie na to wkurza ze on liczy sie z moim zdaniem a nie z jej!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ____o rany
Tiss - Grzesia puszczaj kantem! Oj... - mo偶e jaka艣 muzyka relaksacyjna przed snem...? :-) Narin - pisz, pisz, ja akurat mam wolne od te艣ci贸wki, ale jak si臋 znowu zacznie, to te偶 sobie pofolguj臋... :-) Od czego w ko艅cu mamy ten topik... ;-) Pozdrawiam, Synowe! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jesusssssss dziewczyny wy to macie przechlapane. Ja ze swoj膮 to mam raj. 艢lubu nie ma (ja nie chc臋, uzna艂am 偶e mi niepotrzebny) a dziecko jest - a ona dzwoni i pyta, jak si臋 czuj臋, cieszy si臋 偶e malutka zdrowa, przywozi czasami jedzenie, a gotuje wy艣mienicie. Pyta przy tym, co bym chcia艂a zje艣膰, a nie gotuje co uwa偶a za stosowne. Owoce jak przywioz艂a, to m贸wi艂a: kupi艂am CI, bo potrzebne CI KOCHANA, to samo zdrowie... CI, a nie WAM :p mieszkamy w wynaj臋tym mieszkaniu i wszystko si臋 jej podoba. A dziecko \"takie m膮dre i takie 艣liczne, sk贸ra zdj臋ta z ciebie\" - chyba komplement :p dodam 偶e jak przychodzi to siedzi max godzin臋, a przewa偶nie w granicach p贸艂. Kiedy艣 u niej pomieszkiwali艣my, by艂a taka sama. Po dw贸ch latach nic si臋 nie zmieni艂a...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Grzesio m贸wi no podpadam coraz bardziej mamie bo trzymam twoj膮 straon臋i mama my艣li 偶e ja jestem taki sam jak ty:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
Per艂a ! - pozazdro艣cic!!! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oj...
Per艂a ! - pozazdro艣cic!!! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tiss - z tego co piszesz, to te偶 by mi si臋 Grzesia odechcia艂o. A jak ma niby nie trzyma膰 twojej strony - mia艂by naje偶d偶a膰 na ciebie razem z mamusi膮? 馃槨 Mojej te艣ciowej (no prawie, bo 艣lubu nie ma ;) ) moje dziecko zrobi艂o 艣wietnie na samopoczucie. Zacz臋艂a dba膰 o siebie, zn贸w si臋 malowa膰, nagle ujrza艂am w niej (a ma ju偶 63 lata) t臋 kobiet臋, kt贸r膮 ogl膮da艂am na starych zdj臋ciach. A by艂a to 艣liczna kobieta, wysoka, bardzo szczup艂a, z pi臋kn膮 twarz膮, laseczka 偶e mucha nie siada. Za to wasze te艣ciowe to 偶ywe kopie te艣ciowej mojej siostry! Nie zawaham si臋 nazwa膰 jej wredn膮 suk膮, chocia偶 przyznam, 偶e ostatnio do niej dociera, 偶e ma syna b臋cwa艂a. Te艣膰 jeszcze lepszy - ten z kolei to pieprzony potw贸r. Siostra zapiernicza na dw贸ch etatach, jej m臋偶u艣 to bezrobotny ochlaj i cham, o czym ma艂o kto wie, bo dla obcych jest bardzo mi艂ym, kontaktowym facetem. Syn siostry (17 latek) niedawno mia艂 k艂opoty w szkole, co prawda wybrn膮艂 koncertowo, w czym wydatnie pomog艂a scena, zrobiona mu przez siostr臋 wsp贸lnie ze mn膮 (dosta艂 ochrzan nie za to, 偶e ma pa艂y, tylko za to, 偶e o nich nie m贸wi艂), ale zar贸wno ochlajstwo i nier贸bstwo m臋偶a, jak k艂opoty w szkole dziecka, to jest jej wina. Niewa偶ne, 偶e zapieprza jak dzika 艣winia na ostrym zakr臋cie i sama wszystko utrzymuje, nie? Cud 偶e z synem ma niez艂y kontakt, mo偶e dlatego, 偶e jest bardzo m艂odzie艅cza. A te艣ciowie? a 偶eby ich szlag jasny trafi艂!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 TERESKA26
PISALAM JUZ O TYM KIEYDS TERAZ SYTUACJA SIE SKOMPLIKOWALA BO SZWAGIEREK PRZYLATUJE( MAZ NIE CHCE SIE SPOTKAC A JA TEZ NIE MAM OCHOTY) PRZYPOMINAM CO ROBIC SPOTKAC SIE ,DODAM ZE ON NIE ZABIEGAL O PODTRZYMANIE KONTAKTOW PRZED PRZYJAZDEM JESTESMY TU Z MEZEM DWA LATA...WYSLAL MOZE DWA RAZY EMAILA TO WSZYSTKO... dzien dobry wam wszystkim!.mam problem ze szwagrem a bratem meza,kiedys jeszcze w czasach narzeczenstwa zagladnelismy do niego do domu(maz mial klucze do domu to ich mieszkanie rodzinne w ktorym sie wychowali)brata nie bylo a mysmy pojechali po kilka starych rzeczy meza,sytuacja wygladala tak ze maz dal mi klucze zebym otworzyla a on sobie porozmawial krotko na korytarzu z sasiadem- kolega,ja weszlam do pokoju meza i tam zastalam zapalony monitor od komputera i rozmowe na g-g szwagra z matka,wiem zenie powinnam jej czytac ,wiem ze zle zrobilam ale przeczytalam ja do tej pory nie wiem czy on to zrobil specjalnie,nie wiem,widac bylo ze w sumie chyba sie minelismy bo kawe w kubku mial niedopita i ciepla..mniejsza o to w kazdym badz razie rozmowa wygladala tak ze ona czyli tesciowa skarzyla sie mu zeMarek nie liczy sie podobno z ich zdaniem ze wyjezdza sobie do kraju zeni sie jakby nigdy nic i wogle jak on tak moze,na to brat meza o dziwo nie wiedzialam ze taki jest z niego czlowiek (wszystko dzialo sie po slubie)to teraz zobaczymy jak co z tego bedzie....? bylam w szoku...sytuacja wygladala tak:ze wszyscy dostali kiedys zaproszenia do ameryki lacznie z laska jego brata a ja....nie bo tesciu jeszcze wtedy nie tesciu powiedzial"a czy ona musi,my nic nie musimy"!a ja glupia myslalam ze zaszczytem dla tegoz brata mojego meza bedzie jak go poprosimy za swiadka na slubie a wiecie co on zrobil(tylko nie myslcie ze jestem materialistka) zapytal sie co chcemy dostac na slub-slub cywilny-tylko:ja wazne jest ze bedziez w tym dniu z nami -taka byla moja odp. a meza-na symbolicznego obrazka a szwagier na to ok.i tyle w dniu slubu przyniusl kwiaty a pieniadze suma 200$ dostalismy po prawie 2 tyg.rzucil nam na kanape jak siedzielismy w duzym pokoju przy okazji odwiedzin u niego!nie nie podal do reki tylko rzucil!dodam ze on nie sklada mi zyczen urodzinowych..nic...ja jemu skladam...a zyczenia swiateczne sklada tak ze w sumie mozna to interpretowac tak ze sa przeznaczone do brata tylko!reszta rodziny nic nie wiedziala nie chcielismy ich widziec na naszym slubie-decyzja meza-natomiast matka z ojcem przyslali nam kartke wirtualna co dla mnie jest jakims absurdem-nie mialam internetu i kartka owa zostala odebrana przez przypadek kilka tyg.pozniej....owszem zadzwonili do nas ale to byla sucha i lakoniczna rozmowa,jak teraz zachowac sie mam w stosunku do szwagra? czy ja tylko widze problem?czy to mozna nazwac brakiem szacunku dla nas? i forma wreczenia tej koperty po czasie jest dla was tez czyms nienormalnym?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rgeeee
up up

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 piq
Witam wszystkie panie.Dawno mnie nie by艂o ale ju偶 nadrabiam.Przypomnia艂o mi si臋 pierwsze i jak dot膮d jedyne starcie z moj膮 te艣ciow膮.Zaplanowali艣my 艣lub i m贸wimy o tym te艣ciowej .A ona w krzyk,ze nigdy w 偶yciu,po jej trupie bo to w adwencie itp.A 艣lub mia艂 by膰 cywilny (jestem ateistk膮)M贸j przysz艂y uszy po sobie i m贸wi:a mo偶e by艣my rzeczywi艣cie prze艂o偶yli.A ja na to,偶e ja w og贸le rezygnuj臋 bo si臋 rozmy艣li艂am i trzask drzwiami.Lata艂 za mn膮 i przeprasza艂 8 m-cy zanim zacz臋艂am z nim z 艂aski rozmawia膰.Pobrali艣my si臋 po 4 latach od tego zdarzenia w dniu 16 pa藕dziernika-jak si臋 p贸藕niej okaza艂o ko艣cielne 艣wi臋to (papie偶).Ale to艣ciow膮 w tej chwili mam bez zarzutu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×