Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

Gość dio klebek nerwow
W testach ciazowych nigdy nie ma 0. Ponizej jeden to jest negatyw. uwierz mi bo znam sie na tym (pracuje w laboratorium).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa
mam takie pytanko....wiem ze czasem w pierwszych miesiacach ciazy pojawia sie krwawienie...czym ono sie rozni od normalnej moiesiaczki..?? o ile jest krótsze?? cz jest mozliwe ze po prawie 5 tyg od "zaplodnienia" nie wystapia zadne obiawy ciazy...a okres trwal tak samo dlugo jak zwykle i byl w tym czasie kiedy powinien byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: dio klebek nerwow bardzo Ci dziekuje :) o takie cos mi wlasnie chodzilo.ten niezdecydowany glos pani ktora mowila ze to negatywny troche mi jeszcze truł w glowie. dzieki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 8666666
dziewczyny mam pytanie !!!!!! czy moge odstawic tabletki tydzien przed przerwa bo brakuje mi 7 tabletekk i nie wiem czy kupowac specjalnie nowe opakowanie aby wziasc te 7 tabletek bo do logestow napewno nie wroce bo sa za drogie!!!!!!!! prodsze o szybka odp!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz, skutki mogą być rózne jak to po odstaiweniu tabletek tylko pamiętaj aby sie dodatkowo zabezpieczac ja osobiscie uwazam iz odstawienie tabletek nalzey takze konsultowac z lekarzem jakby nie patrzec to jest jakis szok dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa-zazwyczaj takie krwawienie jest krótsze i mniej obfite...jednak jeżeli kobieta normalnie ma taki okres (skąpy), to krwawienie trudno odróżnić kłębek nerwów-gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja8666666 - ale musisz liczyc sie z tym, zedostaniesz wczesniej \'okres\' ;) Konsultacja z lekarzem jak najbardziej wskazana. Ja za logest kiedys placilam 35 zl. ostatnimi czasy 26 ;-) wiec moim zdaniem nie taki drogi jak sie kupuje z chlopakiem/mezem na pol ;-) W koncu to tez ich sprawa :) Mimo wszystko logest nie sa pigulkami dla mnie - zmienne humory,psychika, okropna suchosc w pochwie!! (za takie anty to ja podziekuje, ochota na sex odrazu przechodzi) Dorobilam sie powiekszenia zatoki mlekowej (pol roku juz to trwa) , stresy zwiazane z onkologiem...Jedyhe co pozytywne to to ze wyniki badan bilirubina, AspAt, AlaT byly idealne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czasie
po jakim czasie od zazycia pierwszego opakowania i pierwszej tabletki moga pojawic sie skutki uboczne??? np. plamienia... wzielam 1 tabletke tydzien temu na 2 dni okres ustapil a teraz do tej pory mam bardzo skape ale uciazliwe plamienia ;/ Kiedy to sie skonczy?? czy to jeszcze okres??? Czy przyzwyczajanie sie do hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skutki uboczne moga pojawić się w każdym momencie od kiedy weźmiemy 1 tabletkę...często przy tabletkach podczas 1 cyklu występuje plamienie...sporadyczne plamienia mogą potrwać nawet przez 3 cykle...niekiedy przez całe pierwsze opakowanie ma się plamienie...także nic nie wiadomo w sumie...nie da się jasno sprecyzować ile to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czasie
dzieki za odpowiedz - malo pocieszajaca ale jednak odpowiedz ;) Gdyby tylko te plamienia nie byly takie uciazliwe ;/ kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie
giligili i reszta:) macie jakies info cos w formie tabeli od tabl zawierających najwięcej hormonów do naj mniej i jesczze jedno tak w miare dopasowywane do wagi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojokok
nie ma tabletek dopasowane do wagi przyjmuje sie ze powyzej 27,5 BMI tabletki moga zmniejszyc skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co o tym myslicie
a jak obliczyc to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigulki i plastry moga byc nieskuteczne u kobiet o wadze > 90 kg lub o BMI > 30 (BMI oblicza sie tak: waga w kg. podzielona przez wzrost w metrach do kwadratu czyli np. 48 : 1,60x1,60 = niecale 19 ) Z kolei 70 kg przewaznie jest wymieniane przy pigulkach z mala zawartoscia estrogenu, ale nie ze wzgledu na mala skutecznosc lecz ze wzgledu na slabsza kontrole cyklu (plamienia, krwawienia itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mięsieczna przerwa absolutnie nic nie da organizm nawet nie zdarzy przyzwyczaic sie do braku hormonow z tabletek zeby normalnie funkcjonowac a Ty zawalisz go nowa porcja,to napewno nie prowadzi do czegos dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cra
czy istnieje cos takiego jak wiagra dla kobiet??? prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda16543
Lekarz przepisał mi pigułki Yasmin. Dobrze wiem o ich działaniu. Ulotkę znam chyba na pamięć. Wiem że trzeba przyjąć pierwszą pierwszego dniz cyklu itd. Jednak u mnie nie tak coś z tym cyklem... Miesiączkę dostałam o 1 dzień za wcześnie o godz. 21 - były to zaledwie niewielkie plamki (ale były), Tabletkę wzięłam ok 2,5 godziny później bo uznałam to za 1 dzień. Czy dobrze zrobiłam biorąc ją od razu czy może powinnam wziąść ją następnego dnia??? Proszę napiszcie coś bo nie wiem czy mogę czuć się pewnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cra
wlasnie biore vamea drugi tydzien jak na razie nic sa dosyc drogie za 180kapsulek placi sie 90zl a zeby byly efekty trzeba brac 3tabletki 3 razy dziennie !"dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie sporo to kosztuje,...czy efekt ma być długotrwały? czy taki ,,jednorazowy\" że tak powiem... bierzesz, brałaś tabletki? byłas u sexuologa? opisz to wszystko jeśli masz ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cra
biore femoden.. (mieszkam w Anglii ) wczesniej bralam micrygon (czy jakos tak) ale zmienilam na femoden bo przestalam palic. femoden biore ok 7dmiu miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego Twój chlopak jest tak mało wyrozumialy dla CIebie:) jesli nie chce kapturka to niech posci. No sluchaj dzidziusia chyba jeszczce nie chcecie, prawda? nie obraz sie ale faceci to czasami wogole nie mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam obawę
jak wzięłam 3 tabletkę z opakowania po 2,5h miałam jednorazową biegunkę,czy to mogło wpłynąć jakoś na skuteczność, już później wszystko było ok..bo kochałam się z facetem bez zabezpieczenia i nie wiem,czy coś może się stało??proszę o pomoc.... jestem cała w stresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×