Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dupajana

nadzienia do pierogów... pole do popisu

Polecane posty

czym można nadziewać pierogi? hmm... chce zrobic jutro obiad i mam nadzieje ze mi sie uda :) ale do rzeczy... wiem jak zrobic ciasto pierogowe, mam taką książke kucharską dla początkujących, ale farsze wiadomo, oklepane, truskawki, jagody, mieso, itd... a ja chce cos niebanalnego ale zarazem prostego... słyszałam o pierogach z serem topionym... bedzie jadalne? a pierogi z pomidorami? jak wtedy przyrządzić farsz? prosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio z czym początkująca kucharka ;) moze zrobic pierogi? z marchewką? juz nie wiem co wymyslic? podajcie prosze jakies jadalne przyklady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię ze szpinakiem ale takim swojskim nie kupnym. Albo z farszem z kapusty kiszonej, grzybów i jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj robie tradycyjnie: truskawki, borówki, jabłka, ser biały, rabarbar, śliwki, wiśnie, kapusta. Nie wiem z czym jeszcze. Musisz coś na internecie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinak plus ser feta
bossssskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a takie nie będą dobre
z podsmazonym plasterkiem kiełbaki z cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wlasnie planuje z jabłkami... ale tak mnie korci z marchewką to by bylo malo kaloryczne... ale to chyba bedzie niejadalne... non i te marchewke surową czy jak? jako farsz? powiedzcie please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, z marchewką to chyba będa niedobre. Ale jak już się bardzo upierasz to spróbuj ją troszkę poddusić na masełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka odpada >>> też mi sie tak wydawalo :D ale zapytac nie zaszkodzi... a marchewka z groszkiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki wszystkim a ta marchewka z groszkiem? i jak przygotować to nadz9ienie jesli to bedzie jadalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tego nie da się jeść, ale spróbuj a może wynajdziesz nową potrawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to będą pierogi z jabłkami chyba ze uda mi sie kupic jakies inne owoce JADALNE :P, słuchajcie a np. z suszonymi śliwkami? albo suszonymi morelami? pomóżcie niedoświadczonej kuchareczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Nogdy na to nie wpadłam ale suszone morele chyba się nadają. A te jabłka to koniecznie zrób z cynamonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolinaW >>> jednak sie dogadamy :D no to zrobie pare na próbe bo w sumie co mi szkodzi, tylko musze kupic te morele najpierw:) a śliwki suszone? chyba nie, co?. :( a z pomidorami pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślałam o pomidorach ale jakoś mi to nie pasuje. A śliwki można spróbować ale raczej z jabłkami. A z czarnymi porzeczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ugotowana kasza gryczana,podduszone miesko mielone,przysmazona cebulka,surowe jajko,przyprawy MNIAMUSNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione pierogi to oczywiście nieśmiertelne z kapustą i grzybami ;) z serem Ricotta i szpinakiem i na słodko z białym serem, polane śmietaną :D z jagodami też ujdą ;) w Wawie, na Krakowskim jest restauracyjka U Hopfera - Pierogi świata, czasem warto zajrzeć i podpatrzeć nowe pomysły i poznać smaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie mniej banalne, jakie jadlam to: 1. na slodko: - z ryzem i bialym serem - z musem truskawkowym (truskawki zmiksowane chyba z bialym serem) - z jablkami z cynamonem 2. na slono/ostro - z soczewica (pycha!) - z podrobami (fuj!) - z kasza gryczana z ziemniakami i cebulka - z kiszona kapusta z pieczarkami i jajkiem na twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorja skapitulowałam i poszłać spać, ale dzięki Wam za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, a trochę odbiegając od tematu, jak robicie ciasto do pierogów takich z owocami? z jajkiem czy bez? proszę o instrukcje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja- Pomyslałam jeszcze onadzieniu z bananów. Agnieszka - ja robię bez jajka, tylko woda i mąka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×