Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

j_ka

Ślub 26.08.2006. Kto jeszcze?

Polecane posty

Gość aaneeta
Hej Dziewczyny! A jak wam się jakaś sukienka spodoba to kupujecie ją już tak wczesnie czy zamawiacie?J na razie tylko ogladam bo nie wiem czy tak wczesnie się kupuje sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ida przygotowania przyszłe Panny Młode??? Ja na razie zastopowałam. Chodzę teraz na kurs przedmałżeński. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
witam-my bierzemy slub 5 sierpnia 2006r .W niedziele jestesmy umówieni z ksiedzem!mamy juz lokal i fotografa !!chcemy dja -bo bedzie bardzo buzo młodych osób!!moj narzeczony pracuje w delegacji i niestety wiele rzeczy jestem zmuszona zalatwiac sama!!on przyjezdza na weekendy!a moze któras przyszła panna młoda jest z Krakowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
witam! polecam zespół muzyczny blue heaven są super rewelacja grają wszystko co dusza zapragnie bawia gości zarówno przy stole jak i na scenie tel 606450920 w zespole śpiewa również dziewczyna naprawdę warto pozdrwiam darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leteecia
No i oczywiscie Letee slubuje tego dnia !!!!!! W Rudzie Slaskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam!! ale na mnie też kiedys przyjdzie pora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matilde
26.08.2006 - jesze ja i mój Mężczyzna. Sala już załatwiona. Teraz szukamy zespołu, który zagrałby w okolicach Krakowa. Czy słyszeliście coś o FIRE-Band? Jak wypadają na żywo? Pozdrawiam wszystkich Narzeczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na mój temat Pierwsze spotkanie rodziców. Macie to już za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli zaczynamy zapraszać rodzinę, aby mieli czas do namysłu. U nas taka moda, ze się prosi na 2 miesiące wcześniej. Potwierdzenia chcemy do 5 sierpnia. Suknia juz zamówiona, a teraz poszukuje butów. A co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! Jestem pierwszy raz na tym topicu :) Też biorę ślub 26 sierpnia :) Już się nie mogę doczekać!!! My też bedziemy niedługo wysyłać zaproszenia! A poza tym większość rzeczy już mamy załatwione. Tylko misiek nie ma jeszcze ubranka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony miał zamiar kupić garnitur dopiero w sierpniu. Chyba wszyscy faceci tak mają. Koleżanki mąz kupował garnitur tydzień przed ślubem i miał ogromny problem z zakupem. Na szczęście coś mu się trafiło. Jestem nadal w fazie zapraszania i mimo, że zaczęliśmy w 1 weekend czerwca to nadal się to ciągnie. Zaczyna mnie denerwować zachowanie 1 pary z rodziny mojego przyszłego męża. Zawsze jak do nich dzwoni to nie mogą. W końcu chyba sam tam pojedzie, bo się umówić nie możemy. Czy razem każdego zapraszacie, czy osobno? Staramy się każdego razem odwiedzać i jeździć, a nie wysyłać. Kilka zaproszeń jednak wysłałam, bo musiałabym jechać 150 km, a i tak mi ta osoba powiedziała, ze nie przyjdzie. Musimy się jeszcze umówić do Poradni. Zgroza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panny Młode jak przygotowania? Powoli mnie przeraża, że to już tak blisko. Jestem jednocześnie strasznie zestresowana i szczęśliwa, że to już wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala25
No tak ja też sie strasznie denerwuje,a to dlatego ze do slubu juz tydzien a z moja cera nie ejst dobrze.Non stop mnei coś wywala. Denerwuje sie jeszcze gorzej, na szczecsie jutro jestem ostatni dzien w pracy moze przed slubem troche odpoczne, wycisze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja także mam ślub 26.08.2006. I jestem teraz coraz bardziej przerażona. Nic nie jest po mojej myśli. Przeżywam kryzys: moja wymarzona suknia przestała mi się podobać, fryzura próbna wyszła do bani, makijaż próbny także do bani. A jakby tego było mało to odkryłam że moja kupiona 3 miesiace wcześniej biżteria na ślub zaczęła czernieć... Załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala25
Na pocieszenie Ci powiem, ze moja probna fryzura tez wyszla do bani, nie tak jak myslalam,a sukienke jak mierzylam to wydaje mi sie za sczzupla, wiec tez przyzywam nerwowke.trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbna fryzura wyszła mi Ok, makijaż robię sama. Wyszedł mi w porzadku, ale jak będzie w dniu ślubu to nie wiem. Martwi mnie to, że co jakiś czas ciągle mi coś sie pojawia na brodzie. Mam nadzieję, że korektor pomoże. Suknię miałam odebrac już w czwartek, ale jeszcze jest minimalna poprawka, więc we wtorek powinnam ją już mieć. Ale blisko do tego ślubu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także odbieram suknię we wtorek :) Strasznie blisko do tego ślubu... Straszne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy sie jakoś trzymać, by nie umrzeć ze stresu. Ja się jutro odstrewowuję na wieczorze panieńskim :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam mój wieczorek panieński - było super!! Pewnie dostaniesz klika gażetów na noc poślubną :) Trzymajmy się jakoś :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja też mam ślub 28 sierpnia. Już jestem wykończona psychicznie. Jeszcze w zeszłym tygodniu babcia mi zmarła. Bardzo sie cieszyła na ten ślub :( Heh, ciągle mamy pod górke... Mam nadzieje, że za to nasze życie będzie słodkie i pełne miłości. W sumie mamy już wszystko przygotowane, tylko takie kosmetyczne sprawy typu dekoracja, spotkanie z zespołem... Strasznie sie stresuje.... Trzymajmy sie, żeby nie zwariować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eve84 - Twoja babcia na pewno będzie podziwiać Cię z góry :) Trzymaj się. Wszystko będzie dobrze. Moja koleżanka która brała ślub 12 sierpnia powiedziała że nie ma sensu się denerwować i stresować. Jej ślub i wesele były dla niej niezapomnianym przeżyciem - nie ważne że coś tam się nie udało. Także kobity trzymajmy się. Zostało nam jeszcze 7 dni wolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×