Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

czyli trafiłaś bez pudła ;) napiszcie coś o sobie, czego Wam najbardziej brakuje, takie tam... musimy się lepiej poznać, skoro zakładamy wspólny klub... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misticradiii
witajcie dziewczynki :) to i ja sie dolacze. niedawno rozstalam sie z chlopakiem. no i musze przeorganizowac sobie zycie. szukam kolezanek do plotek, zakupow, kina, teatru, do klubow i innyh wariactw :) Te ktore sa maja zazwyczaj chlopakow, no a wtedy inaczej sie spedza czas. wiem to z autopsji. aha i moze napiszcie cos o sobie tez. ja mam 28 lat, pracuje, zadbana i aktywna. reszta na gg 4318911, zapraszam! sorki, ze tak krotko i na temat, ale musze biec dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frytka
no prosze prosze, moze jednak zmienie zdanie o tym forum. czasami tu wpadam, i juz znudzily mi sie ciagle tematy typu: sex!! Moze sie tu zadomowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kul, moze w koncu powstanie watek na poziomie :) facetow zapraszamy tez, jak najbardziej - z nimi sie bardzo dobrze kumpluje. tez was uzdrawiam i zmykam, bo mi sie przypomnialo, ze lekarza mam. buziale i do jutra. paaaa!... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z Wawy
Nieśmiało spróbuję sie przyłączyć. jestem w Wawie juz prawie dwa lata i ... nie odbieram tego miejsca jako najbardziej przyjazneg0o n świecie. Jestem z Bemowa. czy moge tu czasem zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 33
Ja też jestem z Wwy, na Bielamach mieszkam, mam 33 lata, dwoje dzieci i jednego męża, trochę samotnie się czuję, brakuje mi koleżanek na ploteczki, piwko itp. Może tutaj znajdę bratnią duszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też jestem...
ze stolicy.....witam wszystkich...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z Warszawy, ale ... spod :P 30 km to nie aż tak dużo, żeby nie móc się z Wami spotykać, hmm? Mam prawie 28 lat. Po 10-ciu latach ostrej pracy postanowiłam odpocząć. Zgubiłam się..o mało nie zniszczyłam swojego związku, zapomniałam co lubię, co umiem i dlaczego żyję. Stare wartrościowe przyjaźnie staram się odświeżyć... Pseudo \"kariera\" zniszczyła mi zdrowie. Praca po kilkanaście godzin, zawalonych kilka kierunków studiów...to bilans wejścia na górę...ale nie na tą górę chciałam wejść okazuje się... Pozdrawiam Was z ten gorący wieczór 🌻 może razem odnajdziemy sens życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klania sie Praga Pln. pozdrawienia dla wszystkich, szczegolne dla misticradiii ----- mamy podobna sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 33
Cześć Electra, cieszę się, że ktoś tu odpisuje, ja kafeterię odkryłam parę dni temu, przez przypadek zresztą, też mam nadzieję, że może tutaj znajdę "towarzystwo', chociaż jakoś do tej pory nie byłam przekonana do poznawania ludzi przez internet. Zamiast siedzieć w internecie wolałabym umówić się z kimś na kawę, ale rzezcywistość jest inna, za mało myślałam o sobie, więcej o dzieciach, pourywały się moje kontakty ze znajomymi no i teraz tu "wylądowałam". Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Ja jestem na Kafe chyba od samego początku :P Przyznam, ze kiedyś tu pisałam, a później byłam tylko \"czytaczem\" :) Przeraża mnie chamstwo i wulgaryzmy. Przeraża mnie to, o czym piszą dzieciaki :( Sama teraz staram się o dziecko i nie wiem w jakim kierunku pędzi świat... Mam kilku znajomych - fakt. Na pytanie \"co u Ciebie?\" słyszę \"wspaniale! właśnie kupiłam samochód /dom, mieszkanie, drogie buty, wycieczkę na hawaje itp/ Męczy mnie to... Chciałabym usłyszeć - \"jest fajna sztuka w teatrze, kino, książka, płyra....\" Chcę żyć dobrze..jak dobry człowiek. Mieć rodzinę, mieć o czym myśleć.Nie chcę być konsumentem i adresatem reklam... Chciałabym poznać tu fajnych ludzi :) Z pomysłem na życie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) Mogłbym się do was przyłączyć ? Mam podobnie chętnie bym się gdzieś z kim wybrała, większość moich znajomych wyjechała a ci którzy zostali to siedzą i piją:) mieszkam koło targówka ale jestem chyba troszke młodsza mam 19 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja, i ja się dopisuję do tego klubu jeśli można!!:) Też po niedawno zakończonym (toksycznym jak cholera)związku, zapracowująca się i mająca większość kumpelek z chronicznym brakiem czasu. dodam jeszcze - Bemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genek, a jakie jest Twoje doświadczenie w obserwacji młodzieży? Sam jesteś młodzianin czy tylko w tv widzisz? Chętnie poczytam o Twoich obserwacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 33
Electra, a ja właśnie rodziną za bardzo się zajęłam, a sobą za mało, praca była zawsze dla mnie na 2 miejscu więc kariery żadnej nie zrobiłam niestety, owszem, prawie zawsze pracowałam odkąd mam dzieci, więc nie jestem ani typową "matką Polką", ani karierowiczką, coś po środku. W tamtym roku w ramach "wzięcia się za siebie" zaczęłam drugie studia, idzie mi na razie bardzo dobrze. Teraz mam pomysł na własną działalność i zastanawiam się jak się za to zabrac i już powoli się zabieram. Brakuje mi koleżanek, mam samych kolegów, ale z facetami to nie zawsze da się pogadać, poszaleć. Dlatego pokładam wielkie nadzieje w tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 33
Aha, a w teatrze jestem min. 2 razy w miesiącu, uwielbiam teatr. Jutro idę do Ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Powiśla to tu chyba jeszcze nie było? Jestem ę, mam 26 lat, jestem (a raczej: bywam) lektorką dziwnego języka, uwielbiam góry, muzykę, przyrodę i... wiele innych rzeczy ;) Pozdrawiam Was gorąco, niestety nie będzie mnie przez tydzień, ale po powrocie zajrzę do Was znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z Wawy
Cieszę się, ze mnie przyjęłyscie. Mieszkam z ukochanym, jest nam cudonie razem. Brakuje jednak czasem kogoś, tak pogadać, pośmiać się, pójśc do kina... Będę zaglądać. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej: też z WArszawy Zaczerniłam się i zmianiłam nick. Dzień dobry w ten duszny dzień. Mam nadzieję, ze zaczął się miło. A topic przetrwa i nowe znajomosci też. To ważne mieć przyjaciół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj:) ja jeszcze nie odczulam upalu ale pewnie niedlugo sie to zmieni:) fajnie byloby polezec sobie na plazy a nie tkwic za biurkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×