Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Gość taka jedna warszawianka
ja tez sie mogę do Was przyłączyć,czy juz zamknięty krąg? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście - nie jesteśmy jakąś sektą - choć genotypy zapowiadają sie ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam ona to zrobila bo jest zazdrosna bo jestem od niej ladniejsza :) a pacan lubi gole baby tralalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj żmijka, a Ty nie lubisz gołych chłopów? ;) krąg nie jest zamknięty, dopiero się formuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pozwólcie że dołączę do Was. Sadyba pozdrawia Wiekiem odpowiadam średniej - tak mi sie przynajmniej wydaje i charakterek patrzac na powyzsze wywody mam raczej odpowiedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, charakterki dopiero teraz wyłażą, wcześniej była kulturka, ą, ę ;) a z innej bajki - też macie monitoring internetu w pracy? bo ja mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie krąg się formuje a raczej istny szwadron :P a gołe baby lubie i owszem szczegolnie wtedy kiedy do golizny sam doprowadziłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a propos fajnych miejsc w których bywam: HELICON JAZZ CAFE - zimąkoniecznie trzeba zaliczyć śliwowice i jakiś koncercik, Oficyna - na małe conieco bez względu na porę roku -mają super wątróbkę, La Cantina - odkryłam niedawno i polecam gorąco, no i oczywiście sushi w TAHATA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan znasz ten wierszyk?: wąską ścieżką równo gładko szło do rzeźni cieląt stadko a za nimi szło dziewczęcie i o dziwo też na rżnięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto tu jest świntuchem?? aż się czerwieniłem jak czytałem rymy tego niejednoznacznego wierszyka :D widze żmijka, że niezłe z Ciebie hardcore\'owe gadziątko co lubi pełzać posród śliskich (wilgotnych?) tematów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka, i kto tu świńtuszy? ;P śliwka - La Cantina, heh, poznałam ostatnio służbowo ale od strony właściciela. jeżeli restauracja jest równie fajna, muszę się koniecznie wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka z pacanem, idźcie na stronę, bo reszta jest gotowa pomyśleć, że my się na jakąś orgię umawiamy a nie na kulturalne, zapoznawcze spotkanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty może nie myśl tyle, co? ;) zakładam się, że ta śmiała koncepcja spodoba się pacanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nineczka skąd te orgiastyczne podejrzenia - pacan jestem owszem ale kulturalny i z zasadami - jakas choć symboliczna gra wstepna z podchodami musi być :P w kwestii monitoringu - najlepszym sposobem jest bywanie na piwie z administratorami sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety u mnie jakieś drętwe chlanko u znajomych - umawiane od paru miesiecy - nie da się wyłgać... a jutro popijam w dekadzie z ludź z pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... wszyscy tylko imprezują... ciekawe czy jest ktoś kto robi coś porzytecznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię. wybieram się na siłownię. ciekawe, czy dotrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na warszawiankę to się wybieram na saunę w bliżej nieokreślonej przyszłości. pacan, a jakie Ty możesz mieć zasady? weź napisz kilka, bo jakoś sobie nie mogę wyobrazić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×