Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

o właśnie, też powinnam zainwestować w jakiś krem do prostowania! moje ulubione preparaty to guma OSIS Schwarzkopfa i nabłyszczacz z Avonu (właśnie taki do rozpylania) z serii Advance Techniques - zresztą szampony z tej serii też są rewelacyjne. a co tam u Was poza tym słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina - mówisz że to coś na włosy z Avonu jest dobre - zapamiętam ;) U mnie trochę pracy się zaczęło ale na szczeście piatek więc się nie zmeczę. Czekam z utęsknieniem na jutrzejszy dzień - marzy mi się BRAK odgłosu budzika o 7 :) no i ten Potter 🌻 A w ogóle odliczam do połowy lutego bo wtedy biorę urlop i śmigam do rodziców :) A Wy planujecie jakieś narty czy cos w ten deseń??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narty nieee, zupełnie nie jest to mój klimat. ja jestem zwierzę silnie ciepłolubne i nie wyobrażam sobie tak się dobrowolnie na zimno wystawiać. lato, jakaś plaża, słoneczko, drinki z palemką - to tak, a nie tam jakieś narty w ponury luty ;) a Ty po co do rodziców na 2 tygodnie? mi zazwyczaj 1 weekend w miesiącu z nimi w zupełności styka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam świetny kontakt z rodzicami i jak ich długo nie widzę to za nimi dziko tęsknię :( a nie jadę do nich na dwa tygodnie tylko na 5 dni :) Przyznam że to optymalny czas pobytu w moim rodzinnych stronach potem zaczyna mnie brać cholera, bo ile można się w końcu wyciszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość USA_DR_JERRY
Kto czyta Harry Pottera ? Jako absolwent universytetu w USA postaram sie wam odpowiedziec na to pytanie. 1. Dziewczyny z kompleksami, które nie mają chlopakow są mało atrakcyjne 2. Dziewczyny co nie potrafia stawić czoła codziennym problemom i "zanurzają" sie w świat fantazji ktory jest dla nich psychicznym wsparciem, jednak tylko przez moment, potem trzeba wrócic do normalnego świata i tych samych problemów 3. Dziewczyny co wieża w księcia z bajki, widzą w nim właśnie młodego Harrego, podnieca ich jego magiczna pałka i okulary intelektualisty 4. Dziewczyny nie mających żadnego towarzyskiego życia 5. Dziewczyny nie lubiane przez rówieśników, Harry ich lubi bo w sumie jest postacią książkową i za bardzo nie ma wyboru 6. Dziewczyny z małym bagażem doświadczen emocjonalnych z chłopakiem 7. Dziewczyny co wierza w UFO lub to że kiedys zostały porwane przez Zielona Ludki 8. Dziewczyny rozpószczone i bezwstydnice, z odchyłami do praktykowania czarów i innych niezydentyfikowanych zjawisk :) ~USA_DR_JERRY, 27.01.2006 09:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaha :D ale magik się nam tu pojawił :P i w dodatku domorosły psycholog :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opresji szukania \"tematu\" wybawiła mnie landi, która znalazła mnie o dziwo w temacie dla singli. Na dodatek dostałem od niej zdjęcia, na których widnieje na tle Nowego Jorku :D Co się dzieje z tym tematem w czasie weekendu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta nie mają netu w domu, żerują na pracodawcach :P;) BTW kurde ale tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to paraża głupota i brak wyobraźni tych co projekt hali zaakceptowali i dokonali jej technicznego odbiory - bo u nas to jest tak : powstanie fajna piosneka - będzie happening a i tak nikogo z tego nie rozliczą. To mnie wkurza bo przecież w Wawie była już akcja z zawaleniem się dachu tylko, że było przed otwarciem marketu i nikt nie zginął. Kto wie czy to nie ci samo robili hale w Chorzwie czy Katowicach ... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic----> ubiegłeś mnie :)...a tak chciałam na Ciebie poskarżyć :P,ze na jakichś obcych forach jakieś inne baby podrywasz...:) i powiem więcej-mówisz, że NASZ TOPIC UMARŁ -ZGROZO!!!!!!!!!!!!!! cieszę się, że zdjęcia w koncu doszły -są z róznych miejsc i okresów ... A ja znowu samotnie piję dzin -wszyscy poszli spac-była u nas mała impreza z okzaji urodzin Przemka- niestety coraz bardziej uwazam ,ze moj facet to idiota -upił się-strącił moją zaschniętą jemiołe na cały dywan -po czy zaczął odkurzć-tak mu się spodobało-że wysypał specjalnie chipsy z miski a potem zbierał je odkurzaczem a te które się nie zmieściły do strodka-wyjadał z rury odkurzacza----:( byłam zażenowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi ----> Że ja lis w kurniku (cyt. Sliwkę), że ja obce baby podrywam (to zupełna nieprawda), co do zdjęć to na każdym wyglądasz inaczej :D a już na tym ostatnim w porównaniu do Nowego Jorku to chyba nie Ty ;). A co do faceta no cóż ?? Popisy i akrobacje cyrkowe to nie żadna nowosć w wykonaniu facetów - pozostawię to bez komentarza. Pierwszy mówię wam dzisiaj dzień dobry dziewczyny, mamy już 4:52, ja biegnę z wszelkimi manelami (ciuchy, laptop, kot - i jeszcze jak z umierającego generała na Woli \"pas kordelas, ładunki...\" - zestaw małego skauta) na pociag. Jak tylko poootwieracie swoje piekne zaspane oczka i się przypudrujecie ;) czekam na was z kawą i rogalikiem w pracy...czyli kafeterii Miłego dnia dziwewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już jestem po małej porannej wymianie zdań z moim imprezowym błaznem i clownem....szkoda gada...... on uważa, że to było smieszne :( i ze się czepiam jak stara baba...z tym, że nikt się wczoraj nie smiał z tego pajacowania...Mam wrazenie, że myli mu się z tym co śmieszne a ośmieszaniem się. Najgorsze jest to, że na kazde zwrócenie uwagi na pewne rzeczy ( bo nawet nie krytykę ) on reaguje tak jabym dokonowyała gwałt na jego wolności i osobowości i pieprzyła 3 po 3 :( Stic---> to djęcie z NYC jest sprzed 3 lat-hmmm Dlaczego uważasz, że to nie ja????? Natmiast to w czerwonej sukience jest z lipca tego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, landrynka, a nam to wysłałaś tylko jedno zdjęcie a koledze całą kolekcję?? :P w ogóle jeszcze a\'propos tej halil - wiecie co, wnerwia mnie to już. bo ileż można słuchać o tym samym? ja rozumiem, że tragedia, że żałoba narodowa, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- Jak chcesz tobie też mogę dosłać...Sliwka tez dostała parę jakoś tak wyszło... Co do Katowic -poniekąd się z Tobą zgadzam bo mam wrażenie, że jak oni tak informują o tym co 5 min-to bardziej chodzi im o to żeby temat dłużej byl na tapecie - a im tragiczniej tym lepiej...:( z tego powodu rózne stacje np. spekulują na temat liczby ofiar -po to żeby trzymać w napięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą kolekcję:) (trzy) :D. Ja nie wiem dlaczego uważam że to nie Ty - no inaczej wygladasz :). Ja w ogóle z własnego doświadczenia jakoś wiem, że jak facet nie zrobi z siebie bałwana w zimie (ja nie rozsypuje chrupek tylko odpalam żymskie ognie w chacie - jeszcze bardziej hardcorowo:P) to nie facet. Razzrobił i nie zrobi więcej :D ninna_--->No że ja nie wspomnę, że niektórzy w ogóle nie wysłali :P bo pewnie im się nie chciało :) nawet spama Odp. na pytanie dlaczego chemik :) Bo byłem dobry z chemii na pierwszym roku studiów - proste nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry - rozgadane ranne ptaszki (>> to w szczególności do Ciebie Stic ;) ) Ale był weekend :( wiecie przeraża mnie to że przez ludzką głupotę dzieją się takie tragedie. Najgorsze jest to, że nie ma na to mocnych, przecież to równie dobrze mogło wydarzyć sie w miejscu gdzie byłoby któreś z nas albo naszych bliskich :( ale ktoś podsumował powyzej fanki Harry Pottera... Zawsze wiedziałam że nie jestem normalna, ale że aż tak :P ha ha ha... A na marginesie - Harry Portier przeczytany :) W weekend wybrałam się na Dumę i uprzedzenie - polecam - dawno sie tak nie uśmiałam - świetny film by się zrelaksować i poprawić sobie nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo się landrynka czepiasz chłopaka ;) żeby na trzeźwo tak zrobił, to by było niepokojące, ale że po pijaku to go nieco usprawiedliwia ;) bosz, jakie rzeczy się po pijaku robiło, ho, ho!.. ;) :) niniejszym oficjalnie proszę o dosłanie reszty kolekcji z naciskiem na fotkę w czerwonej sukience. stic, a chciałeś? :P bo nie zauważyłam zwerbalizowanego komunikatu, a zdolności jasnowidzenia póki co nie posiadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie -ja się nie czepiam -problem w tym, że jego stary miał i ma problemy z alko i za czasów swojej młosości odpieprzał własnie takie zabawne scenki -typu -wszyscy siedzą przy stole a on się nagle rozbiera i sika do salaterki- i niesety widzę, że Przemo idzie pięknie powoli w jego śłady...on po prostu w niczym nie ma hamulca....każdy po wypiciu ma jakies wpadki - ale zaczynam dostrzegać sygnały, które mnie niepokoją ...a zeby było ciekawiej -jego stary zaczął swoje zabawne przygody tak po 20 roku życia Nina -zaraz Ci wyslę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha :) no to niezły ten Twój Przemo :) ale starszy jeszcze lepszy :) a tak serio śmiechy chichy, ale rozumiem, że jako jego dziewczyna nie masz \"letko\"... i co Ty na to? przyzwyczaisz się czy będziesz go zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow no to niezłe cyrki robi. No to teraz zonk - ale po jakiego grzyba on odwala takie numery kobiecie - ja rozumiem prywatnie z kumplami ale tak przy kobietach się błaźnić...ja rozumem podpalić ognisko za pomocą benzyny :D bo było zimno ale nasikac do salaterki - dziwne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zaraz dziwne - fantazję niektórzy panowie mają, nie to co stic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy czytacie nie uważnie -to z slalterką to jego tatuś....Ja się martie, że on pojdzie w jego slady...moze się martwię trochę na wyrost no ale coz taka jestem:) Nina---> zdjęcia poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to on powienien zrobić full performance i nalać do wazonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi powiedział, że źle Wam przedstawiłam całą sytuację i stawiam go w złym świetle -jak więc bedziecie chcieli iść do cyrku to zapraszam do siebie....:) moze ja jeszcze na tym coś zarobię... :) a zmienijac trochę temat za jakies 3 miesiące zmieniam chyba miejsce zamieszkania i wracam poniekąd na stare smiecie tylko ciut bliżej (czyt. Pruszków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu się przeprowadzasz? a jeszcze w kwestii znoszenia różnych wybryków - podobno miłość ci wszystko wybaczy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×