Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Eeeee właściwie to ja się w tej kwestii dostosuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic----> no i własnie z wami tak jest marudzicie, mieszacie, wybrzydzacie a jak przychodzi co do czego to nie macie ani chęci ani pomysłu-mimo to z wyższością oznajmiacie nam ze mozecie się dostosować -tak jakby to dla nas byla ogrona nobiltacja i zaszczyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko ale żeś elaborat wyrzeźbiła - oki nie mieszam, nie mącę i się nie wtrącam. Po prostu to tak jabym ja się zapytał Ciebie gdzie chcesz się ze mną spotkać w Lublinie a Ty widziałaś tylko plan miasta. Mir egal - podrażnić się nawet nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gaduły :P Ja dziś wstawałam jak złamas rano do pracy pierwszy dzień po feriach ;) mało tego, jeszcze się z sobotnio-niedzielnego kaca nie wyleczyłam...zresetowałam się na maxa :D Byliśmy w klubie Apsters i podobało mi się, tzn byłam bardzo, bardzo pijana, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> zartowałam :) a ja w Lublinie przeszłabym się np. albo do Graffiti albo do kawiarni artystycznej Hades, do Obsesji---gdybym oczywiście była w Lublinie :) ale tak bardziej serio to fajnych miejsc jest tam chyba niewiele...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłas w Obsessji - hahahaha mieszkałem dosłownie 20 m od niej ale nie w tych kamieniacach tylko w wym jakby bloku - no jeszcze jest Piekarnia i Megido, Fabryka - ale ta ostatnia to już tylko dla \"lasek z Brzeskiej\" :) Ależ ja wiem, że żartowałaś - no nie \"czepiasz się jak stara baba\" ;) Cześć Blondi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam dziewczyny 🖐️ - spoko nie zapomniałem o Was :D - topik widze swietnie sie trzyma i oby tak dalej -> stik - no chłopie widze, że swietnie sobie radzisz z tym lachonarium :P hahaahha - niech moc bedzie z Toba - a bedziez jej potrzebował bo dziewczynki sa pewnie temperamentne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w piątek chętnie o ile mi nic dziwnego w budzie nie wypadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam pojęcia, coś tam słyszałam o klubie Barbibar (czy jakoś tak) że fajny... no tak, żeby się nie trzeba było przekrzykiwać i piwo nie kosztowało fortunę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję Qufajkę - to są okolice Pl. Konstytucji. Byłam tam wczoraj. Kameralnie i niedrogo chyba. Póki co obojętne mi czy w piątek czy w sobotę, ale wolę chyba w piątek, bo w sobotę nei mam netu, więc jak coś zmienicie to nie dotrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to się zebrać w jednym miejscu i czasie, a później zawsze możemy się gdzieś przemieścić together :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz rację, ale ja widzę po sobie jakie mam problemy by wyskrobać sobie trochę czasu :( Gdyby tak doba miał 30 godzin byłoby idealnie ;) ale ja Was jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie kwestia braku czasu, tylko słabej organizacji ;) jeżeli piątek, to poproszę o 19:00, bo na 18:00 nie dam rady dojechać. a jeśli sobota to się dostosuję, bo póki co nic nie mam na wieczór. landr. chyba się letko wkurzyła, bo coś się nie udziela?.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy kobiety jeszcze w pracy siedziecie?? :) Mi pasi w piatek 18:00 albo 19:00 tylko żeby to było gdzieś gdzie ja trafię jednym tramwajem a nie Lasek służewiecki, że nie będę widział gdzie wysiaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz stic niektórzy pracują by odpoczywać mógl ktoś ;) Ja jestem wściekła bo przed chwilą spłynęła na moje biurko kretyńska umowa, która jeszcze dzis musze zopiniować :( fuck fuck fuck Jak spotkamy się w Centrum to powinnam wyrobić na 18, ale moze być i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty myślsz, że gdzie ja siedzę - na Borneo...:P też w pracy hulam cisza spokój - żadnych telefonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra robaczki, starczy tej pracy na dziś, spadam na aerobik, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja też już spadam - do usłyszenia jutro w godzinach popołudniowo wieczornych :) Ladni --->daj znać czy mnie znienawidziałś i masz mnie za psychola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
witam :) no jak tam zaczął się Wam wtorek bo mnie niestety pracowicie :( i na dodatek rozbiłam ulubiony kubek :O Czy przywiazujecie sie do rzeczy - ja niestety tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się zaczął bardzo dobrze, a na dodatek ściągnęłam se piosnkę z netu i nogi mi same tańczą :) ja też się przywiązuję do rzeczy, a jakże :) śliwka, Ty w ogóle dużo pracujesz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ninna ja już nie wiem czy pracuję dużo czy nie. Różnie z tytm bywa - początek stycznia był luźny a teraz znowu zapowiada się siedzenie do upadłego. Pocieszam się że mam znajomych którzy mają zdecydowanie gorzej ;) Ty też ja mniemam raczej się nie obijasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Ze mną to jest różnie. Ja po prostu jestem dobrze zorganizowana i efektywnie wykorzystuję czas. Robię, co mam do zrobienia i laba :) I generalnie nie muszę zostawać po godzinach z nawałem pracy - no, chyba że jak wczoraj, sytuacja jest wyjątkowa i tego wymaga. Ale to się zdarza na szczęście sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co do mojej organizacji to też nie jest zła. Gorzej z moimi klientami którzy potrafią sobie przypomnieć o czymś \"za pięć dwunasta\" i często właśnie tak jest , a w mojej branży nasz klient nasz pan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×