Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

:) Śmieszny jest, nie wiem jak kogoś to moze podniecić, bo ja bym się tarzała ze śmiechu :D A już swojego faceta totalnie w tym nie widze :D Nawet chyba nie ma takiego rozmiaru :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was plotakry - fiu fiu - że niby ja ponyboy - takie show to nie w moim stylu ... ja bardziej pasuje do czegoś w stylu grupy ratowników z \"grubasem na czele\" jak w reklamie tak-tak\'a.........zanućcie Bonnie Tyler i zamnijcie oczy.... Where have all the good men gone And where are all the gods? Where’s the street-wise Hercules To fight the rising odds? Isn’t there a white knight upon a fiery steed? Late at night I toss and I turn and I dream of what I need I need a hero I\'m holding out for at hero \'till the end of the night He\'s gotta be strong And he\'s gotta be fast And he\'s gotta be fresh from the fight ....i potknąłem się o nadmuchiwane koło z głową kaczuszki ...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Stic ale nie umiem zanucić Bonnie Tyler :P Tego w antyradio nie puszczają :classic_cool: ale w zamian zaśpiewam: \"Little Horn\" There\'s an apple in the pussy mouth Now I am the dinner whore There\'s a tumor in the t.v. mouth Burn it out before it grows Someone better get the dog to kick, Jaws wired shut to save the dick Out of the bottomless pit comes the little horn \"little horn is born\" :classic_cool: By Marilyn Manson of course :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, ale się towarzystwo rozhulało!.. i jaki progres! stic nowa smerfetka, śliwka nowe mieszkanie! naprawdę jestem pod wrażeniem! tyle niusów ;) ja natomiast miałam urlop, trochę chorowałam, ale już. aha, Blondi - ja też bardzo lubię Maleńczuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ninna 🖐️ O!! Ja już się przyzwyczaiłam, że każdy słysząc o Maleńczuku mówi:bleee :o A na koncert zajrzysz? Ja już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ale się wczoraj rozśpiewaliście :D U mnie syfu ciąg dalszy.... Wczoraj wieczorem wpadł sąsiad mieszkający 2 piętra niżej - był na wakacjach i wczoraj wrócił - zauważył że ma basen w pokoju dzieki nam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie powiedz coś więcej o tym koncercie, bo zakonotowałam jedynie, że się jakoś beznadziejnie wcześnie zaczyna! ale poszłabym!!! śliwka - współczuję.. chociaż ten sąsiad to powinien najpierw zrobić awanti pani spod Was, co nie? ;) bo skąd by mógł wiedzieć od razu, że to Wasza sprężyna? a raczej tego nieszczęsnego fiutka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie na marginesie: kojarzycie takie obrazy pajacyków, takie pastelowe - potrzebuję wiedzieć KTO je malował! PLIIIZZZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest info dot. koncertu: http://www.antyradio.pl/warszawa/ nie byłam na żadnym wcześniejszym, ale podejrzewam, że o czasie się nie rozpoczyna...no ale pewności nie mam... Pajacyków nie kojarzę... Stic a kto ma się uczyć śpiewu? Jakby ktoś chciał to prędzej do Zapendowskiej niż youtube :P Śliwka no współczuję i Wam i sąsiadom, bo to jednak kłopot dla wszystkich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to są dwa pajacyki co mają takie jakby kwadratowe czapeczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, właśnie te, dwa, jeden samiec, druga samiczka ;) mnie się podobają :) więc? kto to maluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, dzięki za linka. Ale to już Homo Twist bez Maleńczuka, rajt? OK, namierzyłam gościa od pajacyków, Twardoróg się nazywa, ale dupa, internet o nim milczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej z Maleńczukiem :) To Pudelsi grają bez Maleńczuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topiciem się wstrzeliliście w nastroje społeczne .... :) ja w wawie od niedawna, też byłoby mi miło spędzić trochę w sensownych miejscach z sensownymi ludźmi ... ciekawe, jaki tu jest na forum przekrój wiekowy? ja mam 23. pozdrawiam Matkę Założycielkę sprawdźcie to : www.slowmovement.com właśnie z zachwytem odkryłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dzis dyskutujemy o kulturze (koncerty, muzyka...) mam pytanie - gdzie w Łazienkach jest \"Letnia Estrada\" za Starą Pomarańczarnią - która to :( Uprzedzam że odpowiedź \"za starą pomarańczarnia mnie satysfakcjonuje\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś mi powie o co chodzi w LOST z obcymi - oglądałem wczoraj odcinek i jestem niepocieszony co się znajduje pod klapę bez uchwytów z szybką ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem fanką tego serialu :) Obejrzałam już dwie serie i czekam na trzecią. Tam jest bunkier w którym rozegra się spora cześć 2 serii :) A oglądałeś wczoraj to co było w tv czy jeszcze inny odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałme tylko to co było wczoraj ale mam zasadnicze pytanie czy koniec bedzie po prostu końcem wyjasniającym wszytko czy po prostu nie bedzie żadnego końca tylko masa pytań bez odpowiedzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×