Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

rozbawiłeś mnie.... naprawdę :D Co do Owena - polecam CLOSER - po tej roli mnie kupił ostatecznie! Nie zabrałeś głosu w sparwie Phoenixa - mój typ nr 1. - psychoza w oczach... Ta męskość jest ciężka do zdefiniowania - wszyscy wymienieni przeze mnie mają jakiś niepokój w oczach i to w nich jest pociągające - jakiś mrok - taka ciemna strona mocy skrywana gdzieś tam i ten smutek. Equlibrium - przykład idealny cały film jest w \"moim ukochanym klimacie\" ROZUMIESZ COŚ Z TEGO??? Czy zaplątałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups sorka - już kojarzę ... ale nie zmienia faktu że w Sin City zagrał nieprzekonywująco jak dla mnie...za to ten kark był świetny Joaquin Phoenix - no właśnie zaskoczyłaś mnie - słodki chłopak - bezpłciowy - zawsze ogolony, z poczuciem humoru, wyprasowany - zupełnie niestereotypowy w odniesieniu do \"macho mena\". Zawsze mi się wydawało że elementami męskości jest zaradność, pomysłowość, oryginalność ale chyba męskość to atrybut wyglądu a nie charakteru...czy jeśli spotkasz faceta, który będzie posiadał atrybuty wzrokowe powyższych panów to będziesz spełniona uczuciowo nawet jeśli się okarze że nie potrafi dokręcić kranu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńczuk ?? Hmmmm - toż to idealny przykład człowieka promocji udającego tylko twardziela. Aby nie narazić się na wasz lincz podaje moje typy jeśli chodzi o facetów: 1) Marcin Dorociński - Despero z Pitbulla 2) Mirosław Baka - super zagrał w filmie \"Nad rzeką której nie ma\" 3) Marek Bukowski z M jak Miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Phoenixa nie zgadzam się absolutnie!!! Zobacz go w Zatrutym piórze, Gladiatorze, Ślepym torze - czy MR Idealny- w Osadzie :) gra facetów którzy mają cechy które są u mnie wysoko notowane :P Facet musi mieć PRZEDE WSZYSTKIM charakter, ale kłamie ten/ta który/a twierdzi że wygląd się nie liczy :( Mój facet - będzie musiał mi sie postawić, ma mieć swoje zdanie, byc konsekwentny i lojalny. Co do kranów itp - mógłby nie robić z siebie świętej krowy ale należy też powiedzieć nie wiem jak, i jakby co wezwać fachowca! O matko ale się nagadałam :( A z tymi oczami - smutne spojrzenie - to mnie potrafi rozwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z M jak Miłośc a z Na wspolnej - znowu mie się pojeb...😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i ten z Magdy M jej luby ma coś w sobie i przypomina mi niesamowicie jednego z moich byłych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.malenczuk.art.pl/fotki/desmont/08.jpg Jak dla mnie ma coś w sobie :P Chociaż mój facet się kiedyś zestresował, czy to oznacza, że skoro podoba mi się Maleńczuk to on też jest brzydki ;) Śliwka, fakt, facet musi nami raczycami rządzić odrobinkę :D Jak facem się mnie słucha to adios amigos...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie po Osadzie spadła jego karma u mnie. Dla mnie smutek w oczach to oznaka bezradności, bierna akceptacja tego co dzieje się dookoła nas. To moje zdanie. W Gladiatorze zagrał nieprzokonywująco. Zresztą cały film dla mnie to papka. Świetnie to on zagrał kombinatora-cinkciarza w Bufflo Soldiers i tyle. A ten z Magdy M to zwykły laluś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńczuk jest spox wizualnie - ale ta ogolona klata ?? Magdo M. - drażni mnie okreslenie pocieszny i poczciwy kiedy mówi się o facecie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesssssu oślepłem - toż on pewnie ma między nogami cipkę albo siada na kiblu jak sika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Stic różni faceci nam się podobają, a innych sobie wybieramy :P Dla mnie mega męski jest Brad Pitt (tak tak) w Fight Club i tyle :P A Małaszyński ma super uśmiech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tgam czepiasz się klaty ;) Maleńczuk jest wysoki a ja zawsze miałam słabość do wielkich facetów :D uwielbiam mniam mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedy czasami \"pocieszny\" jest optymalnym stwierdzeniem ;) Bufflo Soldiers - niezły był. Poza tym nie przekonasz mnie - Phoenix to mój ideał :P, w osadzie był małomówny ale konkretny i zdecydowany :), a w Gladiatorze pociągająco zaślepiony :) a w Zatrutym Piórze (Quills), które jest moim ullubionym filmem i polecam goraco - był niepokojący :) A propos FIGHT CLUBu - takim niepokojącym typem jest też Edzio Norton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo niepokojący był w Rozgrywce i Primal Fear i American History :D Zatrute pióro widziałam aczkolwiek Phoenix jest dla mnie fuuuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie jasnookich preferuję A i Harris zgadzam się jest cool Bracia F. obaj mi nie pasują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak sobie gadamy o tych facetach, a ja kcem, żeby mój już z pracy przylazł :D zawsze to co można dotyknąć, lepsze od marzeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie rozgadaliście.......ja wstyd przyznac musialam wiekszosc tych nazwisk wyszukac w necie i sprawdzic jak ci faceci wyglądają, choc ogladam sporo filmow to nie przywiązuje do nazwosk niestety wiekszego znaczenia. wypowiem sie krótko; ten z zatrutego piora -owszem spojżenie jest super (film zresztą też jakis czas temu byl na polsacie) ale niestety chłopakowi coś sie utyło :O i teraz te jego niepokojące spojrzenie nikną na tej nalanej gębie http://www.imdb.com/gallery/granitz/4081/JoaquinPho_Vespa_7063641_400.jpg?path=pgallery&path_key=Phoenix,%20Joaquin&seq=8 reszta mniej lub bardziej mi sie podoba, dodatkowy plus dla tego z Closer Malenczuk--> tu musze głosno zaprotestowac !!!!!!!!!!!!fuuuu!!!!!!!!!!! nie dość, że wygłada jak trol z ciemnego lasu to jeszcze jego spoób bycia i psuedo intelektulany bełkot wywołuje u mnie najgorsze instynkty -normlanie tempym nozem do masła przy śniadaniu bym go pocieła !!!!! nie mówiąc już o tym jak on traktuje kobiety a w szczególności jego żonę vel ścierkę do podłogi, marnie nawet publicznie znoszacą chamstwo tego jak mu się wydaje półboga dla mnie z krzywym ryjem ja to jestem prosta dziewucha jesli chodzi o meskie typy odnosnie filmow -podoba mi sie Matt Damon (szczegolnie za Buntownika z wyboru) Jonny Deep i ten chlopak z tego szwedzkiego filmu Zło -(choc trochę za niski jak na moj gust) co zgralam na płytę co poniektórym.....tylko chyba zadna z was nie obejrzała tego filmu ...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są różne gusta, aczkolwiek do określenia Pana M. nie użyłabym słowa \"pseudo\"... Ja rzygam na wszelkie cukierki czy to męskie czy to kobiece, a właśnie taka "nieociosana" gęba jest dla mnie interesująca, szczególnie, ze TAKI głos i teksty się z niej wydobywają...tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszytkim Blondi -> Ociosana gęba fakt ale po co zaraz klatę golić ?? Dla mnie on nie jest prostacki bo to inteligentny facet ale już bardziej w typie takiego nie podporzątkowanego wypada P. Kukiz (dawny before płyta komercyjna Kukiz i Borysewicz) Landi -> Czy Ty mówisz o Andreasie Wilsonie ?? A ja chętnie zobaczę sobie ten film "Zło" Pyt 1: Czy ktoś ogladał wczoraj Love&Sex ?? Pyt 2: Na co macie zamiar wybrać się do kina: Palimpsest, Zabójczy numer, Dom nad jeziorem, Shinobi, 16 przecznic czy może jakiś inny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×