Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Sie manko. Mi się weekend tak średnio udał bo ierpiełem na chorobe poweselną :D W tym tygodniu kolejne :O. No to kto wygrał ten konkurs jak nie facet w lateksie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie - zwarzywszy że dnia poprzedniego odwiedził mnie kolega więc doiłem browara...dobra cofam się o stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj.... ktoś tu wspominał o śpiączce... i miał rację... a może by tak dziś po pracy zapaść w sen zimowy?.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi 🌻 dzieki za podpowiedz prezentu dla szefów z okazji pojawienia się malucha :) Bardzo sie ucieszyli z albumiku :) Ja nie wiedziałam o istnieniu takich rzeczy - bo i po co mi to ;) Ninna a czemu Ty nie dbasz o swój temat tylko wpadasz tu jak po ogień :P I jak tam zdrówko bo Ci się jakiś lekarz szykował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO!! No miałam pytać co kupiłaś :) Ja jako doświadczona niania wiem, bo moja malutka podopieczna taki miała :D Ninna widzi, że my dbamy :) Oglądałam fajny film wczoraj na Hallmarku, zupełnie przez przypadek trafiłam. Na faktach o pomyśle siostry zakonnej resocjalizacji więźniarek poprzez tresurę psów towarzyszących. Męska szowinistyczna świnia spała a ja oglądałam i łzy jak grochy mi leciały tak się wzruszyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, rozwinę się z rana, a co mi tam... ze zdrowiem generalnie OK, ale sobotę od rana spędziłam w przychodni, najpierw upuścili mi trochę krwi, później zaliczyłam panią alergolog, by zakończyć wtykaniem patyka do nosa przez laryngologa... urgh... jeszcze kilka wizyt i będę wiedzieć, czy to, co mnie męczy to alergia czy może coś innego. ogólnie nie jest to jakiś super hiper fantastyczny okres w moim życiu, chyba czuję za dużą stagnację i chęć zmiany... tylko jeszcze nie wiem, w którym kierunku. ale pracuję nad tym ;) zadowoleni z relacji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Śliwka dzisiaj kolejny odcinek LOST i Archiwum X. Jak ja uwielbiam wtorek... Ninna_ -> Może to menopauza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry , jestem nowa tu :) i tez z Wawy - dokladniej Tarchomin ... mam 25 lat, psa i za duzo wolnego czasu poza praca .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Stic>> Nie wkręcaj mnie i nie rób jakiegoś tv maniaka :P Archiwum X fascynowało mnie w czasach liceum, Lost mam za sobą :P Obecnie oglądam Fakty, 24 H i ewentualnie czekam na 3 serię LOST - to i tak dużo Ninna > jak nic menopauza :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku drogi, jeśli chcesz do nas dołączyć musisz się mocniej postarać :P tzn. Napisz co porabiasz i oólnie jak najwięcej o sobie! O nas możesz poczytać na opstatnich 162 stronach - skoro masz czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ja też mam złe dni :o W nocy oglądałam Zakochanego anioła, kontynuację Anioła w Krakowie. Super film, tylko dlaczego do cholery się o godz. 00 zaczynał 😡 Na końcówce przysnęłam :o Jakieś gówna o 20 nie ma co oglądać a oni na noc wpychają ku.wa!! Cały film to jeden zajebisty dialog, no rewelacja!!! No, ulżyło mi ;) trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic & sliwka - skoro tak dobrze znacie objawy menopauzy, jak mniemam, obydwoje przez to już przechodziliście? :P ;) co o ile w przypadku śliwki niespecjalnie dziwi, to stic.... no po Tobie to się takiej akcji nie spodziewałam!... ;) Blondi, zazdroszczę Ci tej samowoli w chodzeniu spać i wstawaniu.. ja to chyba tak będę mieć dopiero na emeryturze :P uroki pracy na tzw. etacie. fak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna to raczej przymus niż samowola... Nie pracuję więc śpię jak chcę przez co mam rozregulowany cały dzień i noc :o Dopóki słońce świeciło było cool a teraz dopada mnie deprecha...poza tym jestem w specyficznym okresie ;) Mam chęć zatłuc swojego faceta, albo go zostawić w cholere, męczy mnie magisterka i niepewna wizja przyszłości ogólnie jestem dziś czarnowidząca i wqrwiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna :D Blondi nie łam się! Ty taka bojowa kobitka nie powinnas się przejmowac pierdółami ;) Za mną też cuiągnie się widmo uwalonej aplikacji co raczej nie podnosi na duchu no i jesień już czuć co wpływa na moją psychikę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna_ -> Po mnie można się wszytkiego spodziewać - zazwyczaj najgorszego. Śliwka -> Ale teraz leci jakaś nowa seria X-Filesów i o zgrozo TV4 zaczął puszczać Rossean !!!! Cizys nie mogli zostać przy skrzydłach Blond -> No właśnie - Ty taka nadpobudliwa jesteś. Może niezdrowo się odżywiasz ... Kawa, papierosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliwka no :( 🌻 Stic Ty sie nie martw o moją dietę :P Gotuję więc wiem co jem ;) Fajek nie palę, kawy nie piję...w ogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pijesz kawy :( A tak można??? Ja jestem uzależniona - naprawdę. Gdy rano nie wypiję kawy nie radzę podchodzić do mnie bez tarczy... W sumie i tak spasowałam bo standardem jest 3 mocne kawy, kiedyś było więcej ale pompka zaczęła dawac znać :( :( Stic - jak moze być nowa seria X skoro oni nie kręcą juz tego a wszystko co nakręcili to chyba już u nas leciało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się w bardzo kryzysowych sytuacjach wypić mleko z kawą ;) i taka wypita rano działa przez 12 h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny.... 29.08] 09:40 śliwka niewęgierka Aniołku drogi, jeśli chcesz do nas dołączyć musisz się mocniej postarać tzn. Napisz co porabiasz i oólnie jak najwięcej o sobie! O nas możesz poczytać na opstatnich 162 stronach - skoro masz czas No to czekamy nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda się wściekła :( Cisnienie spada wszyscy nerwowi i w depresji :P Blondi - jednak cieniutka kawa :( Jejku ale w sumie to zazdroszczę - mnie można kawą przekupić ;) kofeinistka ze mnie i to od ładnych kilku lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nałogowo zieloną herbatę :) Spoko, popłakałam sobie i już mi lepiej :D Jako, że( niestety :P)nie jestem psychopatką, wiele spraw staram sie przemyśleć i przeanalizować po kilka razy, antycypować i zwizualizować:classic_cool:, żeby głupoty nie zrobić ;) Chociaż, gdy kobieta popełni zbrodnię podczas PMS to może liczyć na złagodzenie kary?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera :( zdaje się, że kiedyś tak było (afekt itp) No trudno 😭 schowam tę siekierę za łóżko i poczekam na okazję :D zjadłam Kinder pingui cocco a teraz sobie walnę zieloną :) Pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×