Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

witaj :) Regułą na tym topiku jets to ze nowo przybyły przedstawia się nam - skąd jestes, co robisz, co lubisz itp. O nas mozesz poczytać na wszystkich poprzednich stronach - miłej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby Warszawianka
Mieszkam w W-wie od 3 lat, uwielbiam się tu zgubić, czyli spacery dłuuuugie, poznawanie każdego zakątka i historii, moje koleżanki i koledzy mówią, że Warszawę znam lepiej od nich.Uwielbiam malarstwo, galerie, muzea, parki....kawiarenki i super restauracje.. co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co porabiasz, pracujesz? JAką masz profesję i gdzie najbardziej lubisz się zgubić? Ja przyznam że mam sentyment do Starówki ale a)musi być pusta, b) musi byc późno c) musi byc zimno d) idealnie jest gdy jeszcze dodatkowo znajdzie się jakiś zagubiony grajek (skrzypek) i rzewnie coś zagra :) Ps. gdy sełniony jest punkt c) zwykle spełnione są wówczas a) i b)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyżby Warszawianka
Pracuję w prywatnej szkole i pełnię rolę menedżera, dzisiaj mam radę więc siedzę długo.Bardzo lubię na Starówce "Gwiazdeczkę", Barbakan, "Pożegnanie z Afryką", łązić w deszczu też lubię, ale nie lubię łazić sama!!!Jak mój mężuś ma wolne to wszędzie chodzimy razem, ale czasami ma służbę, a ja mam ochotę połazić tylko samej źle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo everybody! poniedziałek, nowy tydzień czas zacząć, pobudka! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby - nie chciało mi się czytać tego więc wyłapałem tylko następujące wątki: -cytologia -trachnąć kubka -nie pić jakiegoś swiństwa -stanik za 300,- Z tych wypowiedzi interesuje mnie ten stanik za 300,- PLN - macie jakieś zdjęcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Stic a moze być zdjecie kubka zamiasta stanika :P Właśnie przeczytałam ze zmarł Steve Irwin \"Lowca krokodyli\" - ogladaliście jego programy - ja kiedyś regularnie :( Umarł tak jak żył i to chyba jedyne co może być pocieszające w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja oglądałem na Travel - super koleś - ale co się stało ?? Nie może być zdjęcia kubka 😠. No chciałem zobaczyc to \"cudo\" za 300,- , pewnie jakieś Panache :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam na interii ze dziabnęła go kolcem jakaś płaszczka :( Mimo natychmiastowej pomocy nie udało sie go uratować :( Szkoda faceta, mógł jeszcze sporo zrobić... Stic za prosto by było z tym zdjęciem :P niech Ci trochę wyobraźnie popracuję powiem tylko że jest czarno-zielony-purpurowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko, pozdrawiam z Wrocławia :classic_cool: ale się wytańczyłam w sobotę :D Nawet nie wiem o której do domu zawitalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co obserwuję ostatnimi czasy to zdziczenie i wyzucie z wszelkich dobrych uczuć u młodych ludzi to jakiś koszmar :( W sferze zainteresowań: kasa, sex i różnie pojęta rozrywka... Kary powinny być dotkliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale kiedyś widziałem taki Panache i był całkiem całkiem :) Też zastanawiam się skąd się bierze taka skrajna ludzka głupota ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) A ja dzisiej jakaś nie w formie :( Chyba szykuje mi się choroba - tylko jaka :O Czuje sie jakby ktoś mnie zrzucił ze schodów a potem dodatkowo stepował po plecach... Buuuu a tyle mam roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidulko, weź na noc paracetamol, albo coś innego byle nie aspiryne :o http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3595000.html Dzień bez tragedii to dzień stracony...:o Kurwa mać, wiem jakie bachory potrafią być, ale to nie usprawiedliwa takich czynów...jak już nie mógł wytrzymać to po dupie mógl natrzaskać...😡 Świat zmierza ku samozagładzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć plotkary :P Blondi nie bądź taka kasandryczna ;) Ty widzę kochasz tą gazetę wyborczą i wyszukwanie w niej różnego rodzaju tragicznych zdarzeń. Śliwka byłem na Piratach :O Ale kopa. Po tym jak na końcu zjawia się kapitan spodziewam się, że w III części zjawi się Sparrow w statku kosmicznym Azteków i oznajmi, że jest z innej planety choć Prince Polo są nadal takie same....Dzisiaj Lost - czekam aż w końcu otworzy się ten pieprzony bunkier 😠...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wzięłam aspirynę :( To jakaś porażka, przecież że tak powiem \"dbam o siebie\" więc nie wiem jaka cholera się przyplątała :O Blondi nawet nie wchodzę na ten link Koszernej :P bo nie mam dziś nastroju do czytania o przypałach :( Stic - to w sumie podobało Ci się czy nie? Ja na Piratach bawiłam sie wyśmienicie a w sumie końcówka rozgrzała tylko atmosferę i sprawiła że z niecierpliwością oczekuję 3 :D Ps. W 2 odkryłam że Norrington jest mężczyzną z krwi i kości a nie tylko ciotką w mundurze ;) Fajniutki był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic to jeden z wielu artykułów, które dziś przeczytałam, a poruszył mnie ponieważ dotyczy to mojego zawodu, a zatem jest w sferze moich zainteresowań. Najbardziej boli mnie, gdy krzywda dzieje się stworzeniom słabszym...taka już jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak aspiryne... :o :P:P:P najgorsze co można, jeszcze się dobijaj od strony żołądka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale aspiryna w takich przypadkach jest najskuteczniejsza. JA nie jestem jej fanką - zwykle łykam fervex ale na moje dzisiejsze dolegliwości myśle że aspiryna - rozgrzewająca będzie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem rozgrzewające się bierze na noc do lóżka a nie w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Blondi, marudzisz :P śliwka, aspiryna powinna Ci pomóc - ja myślę. a Piraci mnie się podobali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×