Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

To żadna teoria. Przecież jak się jest samemu to lepiej zainwestować np w samochód. Przyczaić się niczym drylowana śliwka, konfiturowy przecier i poczekać na facia/kobite* i docelowo kupić z nim/ nią* już mieszkanie - wspólne...:) (*) niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic..... normalnie nie mogę :) Ale jak się już sprowadzę do tego Pruszkowa to na pewno sprawię sobie samochód 1) by yć jeszcze bardziej niezależnym , 2) by miejsce w garażu zpodziemnym za które zabulę jak za woły nie stało puste 3) no i przede wszystkim by wyrwać jakiegoś entuzjastę szybkich samochodów i niezależych kobiet ;) Słuchajcie poważne pytanie- mam na zbyciu srebrne spinki do mankietów - nowa kolekcja Kruka.... Problem w tym że są na nich wygrawerowane inicjały MW - jeszcze są w pudełku - firmowo zapakowane.... Znacie kogoś kto chciałby je kupić??? POWAŻNE PYTANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, mocne pytanie ;) landi, z tresurą jakoś sobie radzę ;) poza tym mam książkę fachową w tym temacie pt. \"Dlaczego faceci kochają zołzy\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Śliwka, kolega ma dokładnie takie inicjały, ale napisał,że nie ma koszuli z mankietami ;):D Ninna sekrety alkowy kaman :P Stic rozwalasz mnie :) A jak Twoje gniazdko? Ptaszyna jakaś się tam panoszy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz nina - cos się rozpadło zanim się na dobre zaczęło a prezent straszy w szafce - gdyby nie te cholerne inicjały :O łatwiej byłoby opchnąć... Blondi spinki się nie starzeją - moze kolega sobie je sprawi a na koszulę czas przyjdzie... Szkoda mi ich wyrzucić ale jak na nie patrzę to mnie skreca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega nie wyraził entuzjazmu ;) Nawet nie będę próbowała go namawiać, bo to taki specyficzny typ i chyba ma ze sobą problem :o chociaż lubię go nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka opanuj się :D;) Dobra ja uciekam po bilet i na male piwko z kuzynką :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina--> nie odpowiedziałaś na moje pytanie ani na ponawiane pytania przez Blondii-- uroczo się wykręcasz :P od kiedy z nim jestes???? Sliwka --> a za ile chcesz sprzedać te Twoje srebrne cuda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh... ale macie zagadkę, co? ;) ;) ;) \"jestem\" to za dużo powiedziane ;) - ostatnio zdecydowanie \"bywam\" ;) od czerwca. więc najwyższy czas, żeby zdjąć te różowe okulary i wziąć się za niego ;) no, to poproszę o repertuar dobrych rad, jak się powinno traktować faceta ;) słucham, doświadczone kobiety! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja tam jestem daleka od dawania takich rad...każdy człowiek, związek jest inny i nie mogę powiedzieć na podstawie tylko swoich doświadczeń, ze takie czy inne postępowanie jest dobre czy złe. Najlepiej chyba na wyczucie, no i niezbędna manipulacja :D Ty tresujesz a to on myśli, ze tresuje Ciebie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, co to za klęska? czemu klęska? opowiedz coś ku przestrodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co ja powiem mojej smerfetce jak dostanę jakieś spinki wygrawermowanymi inicjałami. Zaraz będzie: Co to za rura daje ci spinki ze swoimi inicjałami?? Ze względu na szacunek dla swojego zdrowia, słabej kondycji finansowej NFZ i jej umijętności posługiwania się przedmiotami, które w rękach Specnazu nie sią nawet niebezpiecznymi, a w jej stanowią śmiertelne zagrożenie (jak metalowa rura od odkurzacza, żelazko) odpowiem: NIE, DZIEKUJę...:classic_cool: Czy to inicjały Twojej sympatii Magdo M.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to inicjały jednej z bardziej spektakularnych porażek ;) ale zostawmy ten temat... Nie sądziś ze kretyńsko wyglądałbys ze spinkami na których wygrawerowane byłyby inne niż Twoje inicjały - myślałam bardziej, że może masz kogoś (dobrego przyjaciela) któremu chętnie sprawiłbyś miłą niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwko kochana, do Ninny, zeby nie rozgrzebywała... aleś Ty zakręcona ;):P Stic Ty pantoflu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondasku 🌻 ja dzis naprawdę jakaś denna jestem - bo nie dosć że piszę dwa pisma na raz - konwersuję z Wami to jeszcze sprawdzam co nabazgroliły studentki i odbieram telefony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam denna...dzielna :) Ja spadam na działkę z mamą poobcować ;) na śiweżym powietrzu posiedzieć...jutro 5 h w pociągu :o i megasprzątanie zapewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi -> ;) Pies na kobiety raczej...hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Śliwka -> Nie mam żadnego kupla - zresztą spinki to zakłada się do ważnych okażji: podpisanie wielomilionowego kontraktu, włąsny ślub, kolacja z kochanką w Gran Hotel. Ja nie mam kochanki, moi znajomi już orzenieni i żaden nie jest Donaldem Trumpem - więc i tak odpada ale fakt że kupiłaś je facetowi sprawia że tamta \"pomyłka\" to był totalny osioł...Magdo M. z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Stic :) właśnie się szeroko uśmiechnęłam :D osioł który mnie \"pociachał\" ale ja nie byłam dłużna ;) Wiecie jak to jest kiedy się spotka dwa żywioły - ogień i woda. Oba tak samo intensywne i tak bardzo rózne.... Brrrr może i przeciwnosci się przyciągaja ale nie aż tak wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×