Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Dziś Blondi z Zaplutkową załogą zamiast po zakupach do garów se piwko strzeliła :D A będzie pitrasić gulasz z pomidorami i cynamonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Samotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Śliwka jak Stic czasem coś powie...to mi się słabo robi :P Tym bardziej, że osłabiona jestem od wczoraj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia co się stało...słabo się czułam rano, potem po piwku było ok, a potem znów masakra :o Dziś jakby lepiej, na szczęście, bo mam misję - zająć się bachorem, a do tego trzeba siły ciała, ducha i przede wszystkim nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj - znajomi \"dzieciaci\" powiedzieli mi że w Wwie znów jest epidemia wirusowego zapalenia jelit :( Trzy dni czujesz się słabo i jakby Cię ktoś mydłem nakarmił. Niektórzy też mają fajerwerki toaletowe..... Po trzech dniach jak ręką odjął - masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie miałam jeszcze styczności z dzieciakami, no oby mi się taka akcja nie przytrafiła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapier...jak mały samochodzik tyle mam do powiedzenia. Normalnie nie ma czasu nawet zapalić i iść do kibla - na biurku burdel że tylko alfonsa brak, ciągła rozpierducha organizacyjna, żadnych konkretnych decyzji :( Lipa a ja siedzę w tym bagnie po uszki i mi tylko główka wystaje w probie uporządkowania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze wkurwiona w gotowości od godz 12 i nie wiem o co chodzi...😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam smsa, zadzwoniłam...ma oddzwonić:o tak czy siak już przepadło to co miałam zrobić...ojcowie są czasem beznadziejni... zdenerwowałam się, bo to chodzi o dziecko,inaczej to miałabym w dupie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to nie o kasę chodzi...tylko w tym momencie mam rozpieprzony dzień... Najgorsze, że to mój przyszły szef :P i znów go muszę ochrzanić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat kasa na nim wrażenia nie zrobi ;) poza tym zawsze płaci szczodrze więc źle bym się z tym czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto mija kolejny dzień gdy na dworze była piekna pogoda a ja przesiedziałem go na przeciewko baby z klimakterium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na spacerze w słoneczku :D i jeszcze mi za to zapłacą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×