Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Śliwka >> no kluchy śląskie :D pierwszy raz robiłam i jestem zachwycona :) do tego sos z pieczarek i surówka z kapusty kiszonej z marchewką i porem, rewelacja, cud-miód :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mój weekend udał się wyśmienicie a Wasz? Sobota malutka imprezka wraz z przyjaciółmi przy winku i serach a wczoraj wieczór kładłam sie ze smiechu w kinie na filnmie Węże w samolocie :D To komedia roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mój weekend leniwy, wybierałam się na piwo najpierw w sobotę potem w niedzielę ale nic z tego nie wyszło :D Zostałam w domu i się miziałam, więc nie narzekam ;) lubię takie weekendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet daję radę o dziwo, mimo, że pobudkę miałam o 6:00 i zero kawy jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta chyba za to posnęła, albo zaginęła w akcji ;) bo nie wierzę, że tacy zapracowani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ja też wstałam o 6.00 i chyba dlatego zdycham :O Dawno ta się nie czułam po prostu non stop ziewam i mimo że mam trochę pracy nie potrafię wziać się w garść.... Reszta to chyba w sen zimowy zapadła. Ninna leży kaca po imieninach mamy, Landi zapewne kursuje gdzies między szpitalem a jakimś Elblągiem bądx Kaliszem ;) a Stic jak to Stic zagapił się gdzieś na nylony i odfrunął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja padam z nudów ale spać mi się nie chce...jestem uziemiona do 16-nastej bo dzieciak chory pod opieką...potem idę się przewietrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łee to stary test :P i nawet nie chcę myśleć o sexie bo i tak myślę :D W piątek nie jadłam surówki z pora tylko z kiszonej kapusty z marchewką i dodatkiem pora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ciotki, c\'mon, nie narzekać! ;) dzień piękny taki, słoneczko świeci, ludzie prątkują, żyć nie umierać! ;) śliwka, co do senności to miałam podobnie - ba! nawet cały czas mam! podejrzewam, że to przesilenie jesienne, mam tak co roku. trzeba się przyzwyczaić. no, to wracam w papiery. pozdro z rana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam z własnej nieprzymuszonej woli przed 7...ale nawet nie chce mi się wyskoczyć z pidżamki...dobija mnie stagnacja...ewidentnie zły dzień...😠 wrrrrrr... niech mnie ktoś przytuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Człowiek sobie na chwilę pójdzie i już mu dupsko Zaplutek obrobi :P Jest mi lepiej, chandra minęła, ale tego co mi pomogło nie nazwałabym \"parówką\" :D:D:D:D:D więcej klasy Zaplucior :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłużeszej nieobecności :) Przemek od soboty jest już w domu, jutro będzie miał zdjęte szwy z brzucha Lekko nie jest - bo wszystko jeszcze go boli,ciągnie ,palce ma w gipsie a pozatym wielu rzezcy nie jest w stanie sam zrobic.Najgorsze jest to, że od piątku jestem cholernie przeziębiona - nie pomogły wynalazki typu -miód, czosnek, wieć siegnęłam po cięższe działa ale to jakoś też średnio pomaga. Balam się, że go zarażę ale jak na razie odpukać - trzyma się, mimo, że też jest osłabiony bo przez 10 dni brał antybiotyk. Sliwka--> mam pytanie z Twojej branży - znasz jakies biura prawne, które zajmują się odszkodowaniami ale nie biorą kasy przed tylko po wygraniu sprawy. Bo nie ukrywam, że chcemy tego huja jakoś obciążyć, tym bardziej, że na policjant \"mysląc głośno\" zastanawiał się czy ten facet nie zrobił tego celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×