Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

No kochana, a to się tego nie spodziewałaś? My byliśmy w weekend na Targach Mieszkaniowych i inwestycje, którymi byliśmy zainteresowali zdrożały po ok.2 koła za metr.... Zastanawiamy się teraz na domkiem, ale ogólnie jest paranoja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć rybko :) No to chyba nie śledziłaś aż tak wnikliwie cen i ich zmian w Wawie i okolicach jak my.... ja już rzygam tymi informacjami i prawdę mówiąc mam na dzień dzisiejszy w głębokim poważaniu plany mieszkaniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź mnie blondi nie osłabiaj :( Ja się nie mam zamiaru tak bawić. Czy ja wyglądam jak córka albo utrzymanka Bila Gatesa :P Dla kogo te ceny :O Ja wysiadam :( Dzis w TVN WŁADCA PIERŚCIENI :) zrobię grzańca wskocze pod kocyk i przeniosę sie daleko daleko od pieprzonych problemów mieszkaniowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gotuję nasze wyroby z modeliny. Dziś z dzieciakiem tworzyliśmy :D No nie powiem, takie ugniatanie odstresowuje ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytam bardzo zróżnicowaną literaturę, w zależności od humoru, pory roku itp :D Omijam romanse i science - fiction....tak jak w kinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja omijam co do zasady romanse. Chyba że klasyka gatunku (np. Anna Karenina :) ) a czytam różne rzeczy choć ostatnio mam opóźnienie :( bo mam mnóstwo literatury branżowej ;) i to przerabiam do poduchy... Ale lubię biografie, horrory, thrillery polityczne i s-f. Tak jak w kinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpadła mi się suszarka do bielizny😡 bujała się bujała aż padła wrrr....złośliwa menda😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko dokręcić śrubki w miejscu, gdzie ich nie ma :P Rurki się ZŁAMAŁY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to d.... no cóż czeka Cię więc imponujący wydatek 30 zł na nową machię suszacą :P A swoją ścieżką coś Ty robiła a raczej co szuszyłaś (futro z norek czy arrasy) na tej suszarce że rurki się połamały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś kretyn, debil, idiota zarzucał na nią nogi jak siedział przy kompie 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 🖐️ ja dzisiaj pewnie będę siedział w Warszawie - 😭 - cholera szlak mnie trafia bo tak nie lubię Wawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez mieliśmy dziś pić. Ja zdycham i mam doła - ratuje mnie tylko pewien unikatowy pierścień ;) Blondi też nie ma nastroju. Natomiast Nina i Landryna nas kolokwialnie mówiąc olały :( To co Stic bedziesz robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka nasza TRADYCJA :P No, mam z głowy dzieciaka teraz spróbuję się zrelaksować... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewegierka
:) Witam :) Info dla kobitek. Kupcie TWÓJ STYL z D. Segdą na okładce. JAk co roku pażdziernikowa akcja profilaktyki nowotworowej - jest tam kupon zniżkowy m.in. na usg piersi do wielu warszawskich placówek! Warto :) ja dziś się umówiłam i Was zachęcam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wielką agitatorkę ;) Jak tam weekend? Ja w piątek jednak wylądowałam w centrum na piwku :D Stary mnie wyciągnął :) No a sobota leniwa, niedziela zakupowa (już mam nową suszarkę na pranko :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czas zaproponować inny termin ;):P U mnie przyszły weekend odpada ale 20.10 jest si :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×