Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Czy ktoś was kiedyś tak wkurwiał, że podnosiło wam się ciśnienie na samą myśl o tej osobie? :o 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego faceta w pracy jest taka durna istota... właśnie zobaczyłam ją na foto z wyjazdu firmowego i już niskie ciśnienie poszło w górę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby na noże z nikim nie poszłam, ale od początku mi nie pasowała, a jak się zaczęła zachowywać u nas w domu i gadać głupoty takie,że głowa boli to ma u mnie prze..... tylko znajomi wiedzą co to znaczy mieć prze.... u Blondi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu pustki jak w niedziele w siedzibie LPRu :P Blondi- szacuneczek - jesteś moja prywatną Czarną Mambą ;) nie chciałabym mieć w Tobie wroga.... ale Ty chyba we mnie też nie ;) bo jak ja się zdenerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka dość już tej słodyczy :P bo nas zemdli ;) Na piwo trza się wybrać jak wrócisz od rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich smętów to nawet na dancingach w \"Czarciej łapie\" nie puszczają .... Czemu kobiety czepiają się siebie samych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot chociażby z tą \"pseudo Cichopkową\", wychodzi jakaś dziewczyna nago i nagle - ale wancioł, nieogolona cipa itp...w ten sposób same oznaczacie kanon piekna, który narzucony mężczyźnie m in. przez was wpędza w kompleksy was same....?? O co chodzi jeśli mogę uzyskać wyjaśnienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka 🖐️ Ładny poranek, słonko świeci :) Trafiłam na ten temat o Cichopek...żenada :o jakaś tępa laska załozyła, zeby podbudować ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Total żenada :( O to własnie mi chodziło - wy same na siebie najeżdzacie...gdzie ta hitoryczna solidarność jajników ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto najeżdża? głupie cipy... normalna, mądra, inteligentna kobieta się w to nie bawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co ciekawe to piszą kobiety :) Sam za Cichopek nie przepadam - serialowa gwiazda jak Mroczek. Ale nic do niej nie mam - gdy ją widzę przełączam kanał, M jak Miłośc nie oglądam, Tanica z gwiazdami to nawet nie wiem kiedy leci...skąd w kobietach taka nienawiść do tego że jeśli ktoś ma celulit, zarosniętą cipę itp że zaraz robią taką jazdą. Później dziwicie się że faceci mają o was opinię idiotek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy pomyliłem - tutaj może dostanę normalną odpowiedź ... to chyba nobilituje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na jakie pytanie chcesz odpowiedzi? Bo ja nie wiem co myśli (?) taka durna cipa wymyślając taki temat... Jest zazdrosną chudą obrzydliwą raszplą, która cierpi w dziewictwie od kilku, kilkunastu lat?? :D bo ma mega kompleksy? Nie wiem!! Ja tam skupiam się na sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi -----> Ja zawsze wiedziałem, że stanowisz wyjątek od wszelkich reguł kobiecego swiata 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×