Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

czesc gaduły - o co chodzi z Cichopkową i ewentualną depilacją lub jej brakiem??? Moje zdanie na temat Cichopek>> A kim jest Cichopek by zaprzątała czyjąkolwiek uwagę :P :P :P Amant - o matko... już czekam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śliwka :) Ja byłam z Chic wczoraj na \"Śniadaniu na Plutonie\" POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och nieee
Warszawiaków chyba zasypało !! Żyjecie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja też powiem dzień dobry :classic_cool: Stic Landryna nina , dlaczego ja i Blondi ratujemy ten topik a Wy to pierdolicie z góry na dół? Blondi moja propozycja - środa 18.00 piwo ze śliwką :) nie ma nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super :) wezmę Cię do tej knajpki na Bednarskiej - blisko Starówki :) o której wspominałam - wiem wiem że nie wiesz jak do niej dojechać = spoko :classic_cool: damy radę :) Fuck brzuch mnie boli - wiadomo dlaczego :O Ibupromów 5 już zjadłam i nic :( marzy mi się pozycja horyzontalna i masaż stóp a nie siedzenie przed kompem i pisanie pisanie pisanie pisanie pisanie... dobrze że jutro sobota :) na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Chętnie się z wami wybiorę do tej knajpy :) Jak po weekendzie? Ja nadal mam szpital w domu - Przemo złapał jakiegoś wirusa, ma gorączkę, katar itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co baby - byłyście w knajpie ?? Cześć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze🖐️ Ta pogoda mnie dobrze nie nastraja :P Stic dziś poniedziałek więc środa jeszcze przed nami :P o ile wypali :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja się chyba zaczynam uwsteczniać przez te gry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Jak dla mnie knajpka aktualna w środę :) Chętnie napiję się piwka Landi jest chętna może Stic też się podłączysz?? Ja mam sporo pracy i dlatego nie piszę :O A dzisiejszego wieczoru to się boję - mój były zaprosił mnie na kolację... Bo uwaga \"DOJRZAŁ\" tak mnie to rozbawiło że aż przyjęłam zaproszenie... ;) Landi a co z powództwem? Znaleźliście prawnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka--> ja to pewnie napije się winka... co do powództwa będę mieć do Ciebie kila pytań -ale to już w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Śliwka możesz mi zdradzić nazwę tej knajpki przy Bednarskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Bednarska Cośtam ;) nie mam głowy do nazw... A jako kobieta skromna i niezadzierająca głowy nie przypatruję się szyldom widniejącym nad lokalami w których bywam ;) Nie pamiętam dokładnie Ale knajpa znajduje się na poczatku ulicy po lewej stronie, TUŻ OBOK pierogarni :) nie można nie trafić. Ps. am jest tylko grzane wino - z tego co kojarzę... Proponuje spotkanie jutro o 18.15? Pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na 99% Jak tam dotrzeć ze stacji Metro Ratusz? Chyba z buta co? bo na Moliera to sobie szłam spacerkiem a to niedaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dotrzeć na Starówkę :) to nie powinno być problemem. Umówmy się zatem o 18.15 pod Kolumną Zygmunta. To punkt zborny który cieżko pominąć ;) Z metra Ratusz na Starówkę jadą tramwaję - wsiadasz sobie na Al.Solidarnosci i jedziesz - dwa albo jeden przystanek i jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne że jeszcze cos dojrzewa w listopadzie :) W środęo 18:15 po Kolumną - no problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spoko, chociaż w moim przypadku nie zdziwiłabym się jesli się zgubię :D Wczoraj oglądałam (po raz setny) \"Co mi zrobisz...\" i przypomniałam sobie: -panie wsiądź pan w 125, pojedź na starówke pod kolumnę Zygmunta i powiedz pan \"Pan tu nie stał\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja widziałem filmik i złotą myśl pt: \"Jeśli nie potrafisz uczynić by komuś było lepiej, zrób wszytko by przesrane w życiu mieli wszyscy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, podoba mnie się :D Ja w Święto zmarłych trafiłam na tvp kultura na czeski film \"Powrót idioty\", tytułowy idiota był najbardziej ludzki i dobry ze wszystkich bohaterów (i pewnie dlatego był idiotą;) )a z zakładu psychiatrycznego, z którego wrócił wyniósł pewną prawdę: \"nie ma sensu unikać życia...\" Z kinowych nadchodzących czekam na \"Babel\" a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad Infiltracją deliberuję, ale nie mogę się pzremóc ze względu na obsadę :P Ludzkie Dzieci - jakoś wogóle mnie nie pociąga ten film :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant, no i dobrze, trza walczyć z chamstwem mimo, że to walka z wiatrakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obsada jest swietna. Ja jestem fanką talentu L. Dicaprio. On jest naprawdę rewelacyjnym aktorem. Szkoda że przykleiła się do niego opinia poczciwego bidulka z Titanica, przecież on ma w dorobku wiele interesujących ról. Nicholson niestety czasami przesadza w tym filmie i jest tak demoniczny że aż żałosny :O Damon jest ogólnie ok i tutaj to potwierdził natomiast Wahlberg wreszcie pokazał że jest aktorem a nie drewniakiem :P POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×