Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

oezu, umieram z głodu... a w domu mam tylko szpinak.... zaplutek, coś za bardzo enigmatyczny jesteś. wiem! jesteś może lovelasem Blondi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna_ masz szpinak? zrób krokiety przepis zna Blondi lovelasem powiadasz? a to całkiem możliwe śliwka niewęgierka opanuj sie dziewucho! Jak Ty się wyrażasz! wszyscy się za Ciebie teraz wstydzą a najbardziej Blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
Dokladnie - daje taki kanarowi w lape, lapowy bierze jak sie uda i jest za co, ale wielkim glosem krzyczy ze rzadza nami zlodzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie 🖐️ mam nadzieję, że się wyspałyście robaczki;) ja dzisiaj jak skowronek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wyspałam. trudno się nie wyspać, jak się poszło spać o 19:00.... (no co, musiałam odreagować poprzednią noc ;)) więc też jestem jak skowronek, full of energy, mogę góry przenosić :) - czego i Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się dnia dzisiejszego. Postanowiłem zwołać oficjalną konferencja prasową dla tego forum. Co następuje: -nigdy nie zmieniłbym nicka na innego na tym forum ani na żadnym innym gdyż liczba postów mojego nicka ma byc dowodem na to, że jestem wiarygodnym i wiernym czytelnikiem tego forum. -ninna_->śliwka węgierska mnie nie interesuje, ponieważ nie prowadzimy ze sobą bezpośredniego dominującego dialogu na tym forum. Podkreślam, że reaguje też na inne wypowiedzi forumowiczek oraz moją deklarację stania się dla nich osobą odpowiednią przede wszytkim do wymiany opini i myśli /nie płynów/. -nie wiem kto to jest zapultek ale próbuje wedzrzeć się w wasze grono i prowokacyjnie wręcz obscenicznie prowokuje \"niewęgierską\"-spekulacje na ten temat będą jeszcze trwały-może powstanie \"biała księga\"-proponuje dziką lustrację -śliwka->mieszkam z kotem płci żęskiej-starą panną z humorami acz kolwiek kochaną Życzę miłego......dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic aleś wymózgolił! Luknij w zagwiaździoche, rozpłoż śmajko jajko do umywalki uwrzaśnij z bólem w podbrzuszu! I powiedz jeszcze raz kto próbuje sie tu wedrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii formalnej, odsłona druga: Blondi, who the fuck is zaplutek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, a ja już po porannej kawce. ninna_->zagwozdziacha to taki pozerski tekst co by zwrócić na siebie uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic jak poczytam Twoje \"męskie\" teksty typu : kawka na pewno porzuce swoje \"pozerskie teksty\" A po porannej kupce też już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziś się wyspałam więc i humor lepszy. Dementi: Zaplutek to nie mój lovelas, nie Stic, nikt z naszego forum, istnieje, bo go znam. Zaplutek ja Cię proszę bez mowy czarnoziemskiej mi tu, bo widzisz że nikt nie kuma :P Oznajmiam, że Clockwork Orange mu na mózg padła :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi psiczko :) piszesz : znam a czy tych kilka macanek oznacza od razu, że sie kogos zna? znana mi dziewięciolatka ma więcej kobiecej intuicji niż śliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, czyli zaplutek to Twój cień, można by rzec, osobisty ochroniarz witualny, tak Blondi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna raczej masazysta niz ochroniarz śliwka a Ty nie znasz żadnych dzieci? Ja obracam się pośród jakiejś ... pięćsetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki może ktoś sprawdzi moje IP i się przekona że nie jestem tą samą osobą...zresztą nie ulegam marnym prowokacją. Czy dzsiaj w końcu zdecyduje się padać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplutek siejesz ferment gadzino :P i wyrażaj się, bo się wstydzę :P Śliwka no ja Cię proszę, nie bądź blondynka :P Intuicję Ci gdzieś wcięło, pomyśl chwilkę kiedy kontakt z dzieckiem nie podchodzi pod prokuratora :P Ninna >> nie A i jeszcze a propos mojego faceta, on na tym forum musiałby pisać jakby bardzo mocno na głowę upadł, albo przeżył głęboki kryzys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic >> proszę Cię miej jaja :P Kobiety straciły intuicję, wybacz im ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ja odpowiem kiedy ja ja ja prokurator sam sobie nie może grozić! stic ojej! sprawdźcie moje IP i co jeszcze Ci sprawdzić? poziom poczucia humoru Co do pasjonujacego pytania o deszcz . Ja nie wiem skad Ty piszesz bo w wawie już padało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam do pracy, z mojego okna nie było tego widać a w sumie do Marszałkowskiej mam 150 m. Jak złapie poczucie humoru na poziomie zapultasa to pewnie coś skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawie tu dzisiaj:) a ja akurat nie miałam czasu zajrzeć..ALE MI SIĘ DZISIAJ ROBIĆ NIE CHCE!! Popracujcie troszkę za mnie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś dziwne klimaty tu zapanowały. i nie wiem jak Wam, ale mnie się to nie podoba. nie interesuje mnie zaplutek kim jesteś i skąd, ale jak już tu przylazłeś to się zachowuj. byle jak, ale się zachowuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliweczka, ja też mam świetny humorek;) weekendowy seksik tuż tuż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×