Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

I widzisz Zaplutek co narobiłeś? Tyle razy Ci mówiłam,z ę nasze go poczucia humoru i głupawek ludzie nie rozumieją, bo zbyt wysublimowane są ;) Bądź grzeczny i nie stresuj mi tu ludzi, bo są ok. Mówiłam Ci przecież o zjebce jaką dostałam na początku, ze jak jakaś małolata piszę czy coś tam :D Kochany Zaplutku my są inni :D:P BTW jak tam Twoja stopka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurfa, idźcie se na priv, znacie takie pojęcie \"maile\" czy jesteście na to zbyt wysublimowani? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic >> nie stresuj się, taki sympatyczny chłopak z Ciebie, już Cię nawet chciały swatać dziewczyny ;):P Ninna no zaplułaś się gorzej od Zaplutka ;) Trochę za późno o tym \"privie\" i mailu :P My od kilku lat tak zasuwamy :P prócz spotkań face to face :D An-ula ale Ci fajowo :) Ja w odpowiedzi na smsa kumpeli czy jestem gdzieś na egzotycznych wakacjach odpowiedziałam, że jasne...we Wrocławiu ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że mnie poniosło? ano nic nie poradzę, że tak reaguję na głupotę i wszelkie jej przejawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bon żór 🖐️ Jak łosie na rykowisku, no! ;-) A miało być tak pięknie... ;-) Kurczę, ale Wy macie perspektywy - seksik, urlopik... Eeech! A ja, sztywniara, z kołnierzem na szyi :o Nawet się dyskretnie za nikim obejrzeć nie mogę tylko całą mnie skręca ;-) Niech mnie ktoś przytuli! :( Bo przez te kłody pod nogi i ograniczenia chodzę co raz bardziej sfrustrowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna na głupotę i owszem, należy reagować...ale oprócz tego fajnie mieć trochę luza w naturze i nie brać wszystkiego tak dosłownie ;) Poza tym ja już wiem o co Zaplutemu chodzi (lepiej późno niż wcale) Mianowicie, gdy mu opowiedziałam o Was, o topiku Ninny, to niby mało go to interesowało, coś tam burknął, a przecież to znany zazdrośnik, a potem jeszcze zakomunikowałam, ze się zbieramy na spotkanie więc nie wytrzymał i postanowił się tu wedrzeć i sprowokować burdę :D mae culpa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita > ja Cię na gg przytulam i co? Nie odzywasz się :( Będzie dobrze, wiem to i Ty wiesz,że wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj Blondi, najwyraźniej faktycznie mamy inne poczucie humoru. ale takie głupkowate dialogi na forum jakoś słabo mnie śmieszą. tym bardziej, skoro od lat wielu macie kontakt bezpośredni, nie rozumiem konieczności Waszej wymiany uwag tutaj. elo Chicquita :) na pewno w kołnierzu Ci do twarzy ;) ale możesz nam zapodać akty w prezencie. tego jeszcze nie grali - akty w kołnierzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny kraj Ninna, poza tym on do was pisał :P No i po co tyle krzyku ;) W sumie jakby tak nie grzeszyć niekonsekwencją jak Cimoszewicz, wszyscy powinniśmy przejść na priva, bo w pewnym sensie prowadzimy ze sobą dialog :) Niegłupie, nieprawdaż ? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmawiają dwie
blondynki -Wiesz, że sylwester wypada w tym roku w piątek? Blondynka nr 2 odpowiada -byle nie trzynastego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panowi są wniebowzięci >> jest ich dwóch i trzy kobitki :) wiem ze będzie rewelacyjnie. Już mamy załatwione -jeep safari po Saharze - wszystko Wam zrelacjonuję po powrocie - no może prawie wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, niedyskretne pytanie - czy wsród tych dwóch jest Ten Jeden? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie :( wstepnie miał być >> ale jak zwykle praca, praca, praca.... Może to i lepiej bo będzie zupełnie na luzie i bez stresu, że zrobie coś nie tak. Jadę z paczką ze studiów -ludzie za którymi bym w ogień skoczyła i mam nadzieję, wreszcie odpocznę od warszawskich problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita masz mi wydobrzeć na nasze spotkanie! :) Ninnka skąd w Tobie tyle agresji? Przecież ostatnio \"miałaś\" sex ;) Sliwka daleko wybywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ponownie, praca pracą a widzę że topik nabrał rumieńców od rana. Powstał jakiś front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to w sumie Ci nie zazdroszczę ;) Stic >> ale przynajmniej nie jest nudno ;) Jak tam dziś w pracy? Słuchajcie, btw mam pytanie: Znacie jakąś firmę przeprowadzkową (sprawdzoną, polecaną)? Chodzi o wyniesienie rzeczy z jednego mieszkania załadowanie do ich auta, przewóz i wniesienie do drugiego mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuj się, blondyna. w końcu jakieś emocje. Big Brother qrfa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh...no właśnie w tym rzecz...mój facet z kolegami mają wyjazd firmowy, poza tym nikt nie ma takiego dużego auta, trzeba by z 10 rundek zrobić :D W sumie to w necie coś tam znaleźliśmy, ale myślałam, ze ktoś z Was ma jakąś firmę obcykaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×