Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Kurde cały dzień krążyłem po mieście jak jakiś sęp załatwiając różne sprawy.Na koniec udałem się po kartę miejską na pocztę to stałem z 45 minui - ło zgrozo jakie te panie na poczcie refleks mają. Rzeczywiście coś powiało stagnacją..... Czyżby taki poniedziałek bo dla mnie zaczął się całkiem fajnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzicie :P Całkiem fajny poniedziałek mimo, że pracowicie walczyłam z pracą mgr :D Jak słońce świeci to mam powera do roboty, więc trza go było wykorzystać.;) Proponuję spotkać się \"na żywca\" wtedy wszelkie nieścisłości i mylne (często) wyobrażenia legną w gruzach :D;):) Papa 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w pracy oram ale zaraz spadam. Pozdrawiam wszytkich. Bis morgen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chicquita ja tam bym znalazła większe sztywniary od Ciebie ;) Majewskiego oglądałam, ładnie absurdy wyśmiewa a Chylińska rulez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cooleżankę 🖐️ Jakoś drażni mnie ten jego program. Taki o wszystkim i o niczym. I nie wiem po co gości zaprasza - i tak nic nie mówią tylko wyglądają ;-) W \"Mamy cię\" był lepszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Majewski to bym rzekła nawet już przynudza swoją osobą :P Ale i tak nabija się przednio :classic_cool: Pozdrawiam w słoneczny poranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich, \"Mamy Cię\" przegapiłem ale widziałem w urywkach takiego gościa na Leppera zrobionego i super go parodiował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyah ;) ad Szymona Majewskiego to proszę ani mru mru, bo to mój bożyszcze ;) za to Gąs pokazał wczoraj co potrafi - też niezły kolo. Chylińska NIE... jakoś nie dzierżę tej laski. a gdzie zaplutek? strajkuje głodowo or what? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bon żór! Śliwka, to kiedy startujesz? W programie Majewskiego rzeczywiście najfajniejsza jest ta ostatnia część, \"panelowa\" ;-) Dziewczyna rewelacyjnie grała Dodę! Blondi, ten chłopiec idealnie nadaje się na muszkietera, nie sądzisz? ;-) Paskudztwo! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie, Śliwko! Gdzie dokładnie w tej Tunezji? Byłam na Djerbie, ale dość dawno temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz chciała coś kupić to ostro się targuj, bo oni tam zawsze mają 3 ceny: dla turystów, dla tubylców i dla znajomych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa
ale jestem upierdliwa :-((( (ciekawe powitanie...), ale chociaż z Warszawy... Oto, z czy Wam się wkręcam: Kto chce małego koteczka NEtoperka? ......potem chetnie pogadam o dupie maryni (Maryni?) cicho do siebie: ciekawe, czy chociaż mi cos odpiszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Hej Zylafa 🖐️ Z kotkiem nie pomogę - kiedyś miałam dwa i nigdy więcej! Lubię, ale nie uważam, żeby to były zwierzaki domowe. Chyba, że źle trafiłam. Poza tym prawie nie ma mnie w domu i męczyłoby się zwierzątko. Ale o Maryni możemy pogadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa
Chętnie o Maryni, ale jak "zbędę" kotka. ;-))))) zylafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa
...a może jeszcze sie gdzies wkręcić??? :-D Jak myslisz? Ktos w końcu polubi mojego NEtoperka. Ja go bardzo lubię, ale kocia mama traci instynkt macierzyński. Dobrze, ze powoli. :-) Oglądanie fotek i filmiku do niczego nie zobowiązuje. ;-D Żyrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wciskaczko Kotów :P Sorry ja też nie pomogę -jesteśmy w naszej komunie ;) fanami psów i czasami przechowujemy takiego jednego gagatka więc średnią mamy wyrobioną ;) jesli chodzi o pozuasadnie żyjatek. co do targowania - wieeem - ale fenk ju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa
Poszłam wciskać "do wszów" :-D. Wszy to kłopot wielki a kotek to radość wielka :-) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ponownie:D śliwka-> udanego urolu Żyrafa-> sam ma jednego kilera Ale mi się roboty przez to ogladanie forum zebrało - musiałem przystpować po mi uszy juz tylko wystawały zza papierów, zaczyna się plotkarsko robić!!! Brrr gdzie kubeł z zimną wodą???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylafa
jjjjjjjja tylko chciałam kotka pokazać. Szkoda, że tu nie ma jak :-((. Ale plotkarstwem sie nie zajmuję. Jakbyscie tak poplotkowali o moim kotku....... Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×