Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość marti18
no wlasnie ja tez slyszalam z epoprostu trzeba jesc ale MNIEJ MNIEJ MNIEJ nawet smazonego kotlecika ale polowke:]hmm no miejmy nadzieje z ei mi poleci trozke ..bo przeemna 100weczka:Dws tyczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski,przeczytalam gdzies na forum o tych zanikach miesiaczki po odchudzaniu,no i podobniez miesiaczka zanika zawsze jak schudniemy ponizej wagi jaka mielismy przy pierwszej miesiaczce. np jesli ktos wazy 80 kg i schudnie do 50 kg a jak dostal pierwsza miesiaczke to wazyl 70,musi przytyc 20 kilogramow zeby miesiaczka wrocila. ja wazylam z 50/56 kg wiec mnie to nie martwi,ale jak jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>marti18 >> no tak jedziemy na tym samym wózku:) ja też mam studniuweczkę i też chciałambym zrzucić, najlepiej z 8 kg tylko jak pomyśle o tych wszystkich pysznych rzeczach + same Święta Bożego Narodzenia to jakoś boje sie że sie nie uda , ale co tammm a nuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ja nie pamiętam w każdym razie stosunkowo wcześnie to było więc na ma powodu do obaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo jest tu ktoś? :) pytanko mam ile kalori może mieć kakao na mleku a ile na wodzie? szklanka jeśli któraś wie piszcie bo mam taaaaaką ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti18
alle mam wyrzuty sumienia...:((przed chwilka nie wytzryamalm i wpatroszylam twarozek i kilka lyzek zupy szczawiowej..ajajajj jak chodz edo school to jest git>jem 2 razy dziennie,3,i naprawde malutko wiec leci waga leci...a siedzac w domku to szokkkk tylko o jedzonku mysli kraza.. a kakaona mleczku>>no troszki pewnie ma tych kalorii:/capucino se machnij chyba ma mniej....a smak podobny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema!! BLACK ANGEL >>> mam nadzieję, że u ciebie już wszystko wróciło do normy . Zawsze miałaś tyle zapału i energii więc sądze ,że tak łatwo się nie poddasz ? Co ja pisze ? Przecież napewno dasz radę nie ma innej opcji ;)!!!:):) Ale się dziś nabiegałam po tych sklepach , a jeszcze zaraz na spacer idę :) U mnie dziś tak około 850 kcl . Jakoś mi się udaje nie przekroczyć 1000 kcl . A ciuchy już nawet bardzo luźne się robią heh :) A te kakao myśle ,że na chudym mleczku można sobie pozwolić czasami . No i witaminy ma :D pozdrowionka papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackAngel....zyjesz tam ???:) Mam nadzieje, że nie zrezygnowałaś!!!! Dzisiaj wyjątkowo sobie pozwoliłam na obiadek w wersji mięsko i malutko ziemniaczków oraz niestety zjadłam kilka wafelków :o Na swoje usprawiedliwienie mam to, że potem pobiegłam od razu na aerobic,a wieczorkiem na spacer i mam nadzieje, że udało mi się to spalić ;) A rano byłam na basenie, więc mam nadzieje, że nie bedzie tak żle......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi:D No znów troche zjadłam i te 1000 cal zapewne przekroczyłam, ale jadłam raczej zdrowe rzeczy, żadnych ciastek ani białego pieczywa więc nie mam aż takich wyrzutów sumienia :P Alicja16 wierz mi nie jes źle ty sie przynajmniej ruszasz więc na pewno spalisz w mig:) Black Angel..... gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze Was nie lamcie sie, Angel i smutna dacie rade:D jeden dzien jest lepszy inny gorszy ale razem damy rade:D Na sniadanie pol grahamki (jeny ale one sa pyszne!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D) z twarozkiem chudym na jogurcie naturalnym ze szczypiorkiem :):):):) Pycha te bułeczki:D:D:D:D:D:D:D i polowka ma 64 kcale :D ale chrupkie pieczywo i pelnoziarniste juz mi sie znudzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema!! BLACK ANGEL>>> gdzie Ty jesteś ?/:( Wracaj szybciutko do nas. Ejjj...:(:( Razem damy radę , tylko nie uciekaj . ALICJA16>>> jak na taki ruch jaki ty masz , to jesz naprawde malutko:) W ten weekend znów szykuje się wypad do pubu na piwko . Tym razem nie żadna imprezka na której mogłabym te kcl wytańczyć , Ale obiecałam sobie ,że tylko góra jedno piwo a może nawet nie całe :) Ja narazie po śniadanku : 3 malutkie kromki chleba pełnoziarnistego z serkiem kanapkowym + kawa. A na obiad dziś filet z kurczaka z sałatką a jak będe bardzo głodna to zjem do tego ryż . Obczaiłam ,że ten Uncle Bens - jest bardzo dobry , bo się nie klei :) Trzymajcie się . paapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki;) Ja też już po śniadanku ( moja ukochana owsianka z rodzynkami) Ja w sobotę wybieram się na osiemnastkę będzie to zupełna katastrofa dla mojej diety ( tort, alkohole i cała reszta pyszności) ale i tak mam zamiar sie dobrze bawić :) potem będę się ostro ograniczać a i na imprezce wszystkiego ale po troszku;) Już sie nie moge doczekac weekendu:classic_cool: narazie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :classic_cool: Sisi_21 i smutna_18 ja tez w ten weekend mam wypad do knajpy:o znając siebie na jednym piwie to się raczej nie skończy :( Tak poza tym nastrój mam sredni, mobilizuję się na basenik, bo jakoś nie chce mi się iść, a co tam u Was, co porabiacie ??????? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez możemy sobie pozwolić na odstepstwa od diety tylko cos za cos jak zjesz cukierka to zjedz mniejszy obiad, pocwicz bądź nie jedz kolacji:) ja tak robię. Kolacji to nie jem z założenia ale jak sie na coś skuszę to jem mniej na inne posiłki. I jestem zadowolona i szczęśliwa. APEL!!!!!!!!!!! Dziewczyny nie łamcie się! Jak Wy się złamiecie to będziecie mnie miały na sumieniu bo ja tez przestanę i będę gruba do końca zycia i każdego dnia bedę płakać!!!!!!!!!!!!!! Obiecuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDDDYTEK>>> święte słowa . Popieram cię też tak robie i kolacji nie jem .Właśnie zjadlam obiad: mięsko z kurczaka, 3 łyżki ryżu i 2 łyżki kukurydzy z puszki . Z dietą ok ale humorek coś nie bardzo , jakaś smutna jestem ... nic mi się niechce. Dobra zmykam bo zaczynam wam nażekać papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi_21 może zrób sobie budyń czkeoladowy na mleczku 0% humor sie poprawi a kaloryczne wcale aż tak nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!!!!!!! to znow ja:) sorki,ze wczesniej nie pisalam, wszystko mi sie pokomplikowalo z naglych przyczyn:) ale pamietam o Was caly czas, mam nadzieje,ze wy o mnie tez:P:p tragedia byla ostatnio u mnie z jedzreniem,o tym juz wspomnialam,ale teraz tez nie moge pisac,tylko na chwilke weszlam, odezwe sie dopiero chyba w sobote! cholera jasna, ciezko mi z ta dieta, bardzo zle,ale nie poddam sie tym razem za nic w swiecie!!! walcze dalej:):) i jestem z wami!! 3majcie sie dziewczyny i tylko nie zaczynajcie jesc jak wczesniejk,to jest w skutkach tragiczne:(:( jakos myslac o tym,ze Wy tez ise meczycie i walczycie i nire poddajecie,i ze nie moge przeciez do was \"odstawac\":) i ze NIE DAM SIE ,NIE DAM SIE I KONIEC:) trzymam sie jakos , wracam do diety powoli,ale trudno cholera jasna:(:(najgorsze co moze byc,to raz przerwac,chociaz na jeden wieczor 3majcie sie mordki:):)buzka!!papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tragedia 😭 z dietą bo właśnie rozkreciła sie impreza i aż wstyd pisać co szamam wpadłam tylko na chwilke żeby to z siebie wyrzucić bo już mykamy na impry ciąg dalszy papapa Black Angel... fajnie że wpadłaś wracaj szybkooo bo musze mieć kogoś kto mnie ochrzani w takich momentach jak ten 👄 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki nie dajcie się!! Jesli już coś zjemy bardziej kalorycznego to na drugi dzień postarajmy się dużo ruszac:) BlackAngel....odezwij się w sobote i powiedz (raczej napisz hehe) że kontynuujesz dietkę razem z nami :D Pozdrawiam Was cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssiema!!! BLACK ANGEL >>>> w końcu się odezwałaś;) Super , zaciskmy pięsc i walczymy dalej .:) Razem damy radę! Wczoraj miałam pogorszenie humoru ale dziś już jest o wiele lepiej :) U mnie wszystko się poprzestawiało , budyń był niepotrzebny :) Ja kiedyś uwielbiająca słodycze do bólu teraz - one moglyby dla mnie nie istnieć . Jak widze jakieś pączki albo eklery z bitą śmietaną to aż mnie mdli . Ale za to non stop żarłabym tylko ostre , pikkantne i kwśne potrawy . Do wczoraj doszły jeszcze 4 małe kromki grahama z serkiem czosnkowym i dość dużo kapusty kiszonej - ostatnio to bym mogła ją jeść bez przerwy . Ciekawe jak długo jeszcze nie będe czula chęci do słodyczy ?? Dziś jeszcze nic nie jadłam - nie jestem narazie głodna . Kawe tylko sobie piję . U mnie to aż się dziwią jak można pić kawe bez żadnego mleka,śmietanki i cukru . Ale ja innej nie wypije . Heh jakieś dziwne mam te upodobania :P POzdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ:D Sisi_21 pozazdrościć braku pociągu do słodyczy :) rzeczywiście ciekawe masz te upodobania;) Ja juz po śniadanku, ale musze dziś zacisnąć pasa bo wczoraj już zaszalałam, a jutro znów impreza :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :classic_cool: W końcu jakaś ładna, wakacyjna pogoda :D Sisi ja tez bym chciała, żeby mnie mdliło jak widzę słodycze, ale póki co mi to nie grozi;) To już mój 26 dzień diety!!!! Aż się sama dziwię, że wytrwałam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się dziwie ale serio na widok słodyczy mnie mdli . Tylko się zastanawiam jak dlugo to potrwa ?:) Narazie zjadlam : 2 malusieńkie grahamki z serkiem kanapkowym i no oczywiście kapuste kiszoną :D ja zmykam słonaczko świeci i szkoda pogody :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dzis zrobilam super obiadek - kotlet z jajek i do tego fura surowki z kapusty kiszonej. Mniam. Poza tym o jade z siostra na zakupy jesienne. No i moze kupie cos do mojego nowego mieszkanka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith a jak robi się taki kotlecik z jajek ????:) Brzmi smakowicie, jesli mozesz dać przepis jak wrocisz z zakupów to super 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny gdzie jesteście????? Chyba was nie ukradli co?? ;) Kolejny dzionek mija, a więc zjadłam na śniadanko owsianke (standard) obiad ryż z papryką groszkiem itp.. , mnóstwo marchewki i z grzeszków to 3 michałki :( 2 ogórki konserwowe i cos tam jeszcze przekąsiłam Edith ja tez jestem ciekawa tego kotlecika z jajek, zdradź nam jego sekret :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczynki ja dzis troszke przesadzilam ale zwalam to na stres bo mialam rozmowe w sprawie pracy:) teraz ide z kolezanka gdzies na kawke i bardzo mi z tym dobrze bo musze sie zrelaksowac ale spoko walczymy dalej trzymajcie sie kwiatuszki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam słychac???:) Ja dzisiaj miałam dużo ruchu:D sprzatanie, basenik i aerobic :D zjadłam dietetyczny obiadek i owocki:) Strasznie się ciesze bo moja kolezanka powiedziała że widać ze schudłam!!!!!! Ze nogi mam takie chude:D Tez mi sie tak wydawało, ale myslalam ze to mi sie tylko tak wydaje:D i inna moja kumpela tez powiedziala ze super wygladam!!!! Ale się ciesze :) I to mnie motywuje strasznie 😘 całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×