Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

nie ma nikogo??????????????? czy mozre znow moj komp nawala i mi sie wypowiedzi nie wyswitlaja...:(:( ale jestem zmeczona.................aaaaaaaaaaa.......................spac mi sie chce jak nie wiem,.. to p5rez to,ze musialam sie przestawic znow nagle na wstawanie o szostej...srodek nocy normalnie:) nie chce mi sie ruszyc palcem nawet ale nie ma to tamto, zadnego obijania sie, ustwaiam muzyczke i zaczunam step!!:) rozgrzeje sie troche i od razu bedzie lepiej hehe:) ( na dodatek mam apetyt znow spory, --przynajmniej jakis objaw zblizajacego okresu jest:) zjadlam juz ok. 500 kcal jeszcze na obiad4ek zupa jarzynowa,moze naktarynki potem i musi mi wystarczyc:) pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć [ czesc] :D znów sobota... właśnie zdezerterowałam od sobotnich porządków ;) rzeczywiscie troche tu dziś puściutko ;( gdzie sie dziewczyny podziewacie?? może imprezujecie już od samego rana? :0 buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :classic_cool: Imprezowałam wczoraj i mam kaca hehe :D Ogólnie waga mi spadła do 59 kg :D a czasem nawet mam rano 58.5 :D mimo że ostatnio sobie pozwalałam a tu tak mi waga spadła!!!Cieszę się ogromnie, że w koncu waga drgnęła bo przez 1,5tyg. jak nie dłuzej stała w miejscu;) I wiecie co dobrze jest sobie czasem pozwolić na coś na co ma się ochotę, żeby potem nie pochłonąć tego w jeszcze większej ilości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema!!! Ja jestem dopiero wstałam. Ostatni coś za bardzo sobie pozwalam ... ajjj . Jutro zaciskam pasa na dobre :d W ten week nigdzie nie imprezuje w tym tygodniu mam tą poprawke . I zarazz siadam do nauki :( Black Angel >>>> nie masz tak źle . :) Pociesze cię 🌼 ja wstaje o 5.00 rano a w domu jestem punkt 18.00 - chyba ze jeszcze gdzies idę to jeszcze później . no nic nie narzekam pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - 60 kg (15.08), 98-73-96 Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) ----67 kg (18.08) Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --59,8kg (16.08) [ 93-66-98-57 ] izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm----------------23lat------99--78--95-59 Edddytek------ 80 kg---------170 cm------22lata-----102--87--106-65 78kg (22.08) CałaJa-------69kg------170cm----------19lat (?)------- 69kg(11.08)-... Andi---------77kg-------165cm.----------15 lat---100--95--105--60 no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------zgubiłam ten centymetr do pomiarów EDITHA ------- 64,5 kg -----165 cm---------- 25lat ----- bez wymiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackAngel....cieszę się, że do nas wrociłaś!!!😘 Ja też nie mogę się doczekać, kiedy kupię sobie wymarzone jeansy!Ale to dopiero pod koniec września, więc mam jeszcze trochę czasu, żeby stracic conieco :)A okres może Ci się spóżnia, przez to że raz była dietka, potem jadłaś więcej i moze sie tak troszkę rozlegulowało, na pewno wszystko wroci do normy!! Eddytek wróc do dietki!!! Tak jak własnie mowila BlackAngel..!! Po malutku !!! Ona sie nie poddała i ty tez nie mozesz się poddac!!!! Ależ mi niedobrze!! Kac mnie męczy straszny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ wczoraj zawaliłam i dlatego nie napisałam :( wstyd mi za siebie. z nosa ciurkiem mi leci, gardło boli, czizass czy to musiało mnie dopaśc akurat teraz? grr dzisiaj jest u mnie w mieście zakończenie lata, to może potańcze troche. a z jedzeniem jak narazie stabilnie, 2 kromy fitnessa na sniadanie z masłem i sałatką rybną na mieście wypiłam mołtan wiuu w puszcze, nakręciłam się troche ehh przez to przeziębienie słabo mi i duszno na zmiane, ledwo dotargałam się z miasta do domu.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube tłuste świnie
z was są . Pasztety z was są . Nie pokazujcie się na ulicy . Rozwydrzone pulpety :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze nie sa szczuple ale wlasnie po to tutaj sa,zeby scudnac!!! a poza tym przeczytalem ze ktoras z nich wazy 59 kg:to malo,moja kumpela wazy 63 i jest strasznie chuda,wiec zajmij sie swoja dupa a nie czyjas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale sa tu takie
co ważą o zgrozo ponad 70 kg . Toż to tłuste wieloryby .... łażą takie zasapane a tłuszcz się wylewa ochyda. Jak czytam tutaj jedna waży 85 kg ło matko. Tylko iść pod pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale są tu takie
co robicie grube świnki ? Pewnie znowu jecie żarłoki jak wam nie wstyd . Tłuste wieloryby. Najpierw żrecie a potem beczycie w poduszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest źle dziewczyny! Mimo tego stresu i jedzenia normalnego tzn. nie dietetycznego spadło mi 1,5 kg w poniedziałek jak znajde czas to na aerobic sie zapisze:D:D:D:D:D:D A DO TEGO, KTÓRY NAS OBRAŻA: NAWET JEŚLI KTOŚ WAŻY 80 KG NIE MUSI BYĆ ZASAPANYM I TŁUSZCZ WCALE MU SIĘ WYLEWAĆ NIE MUSI. SAMA NIE DAWNO TAKA BYŁAM I NA POWODZENIE NIE NARZEKAM. WRĘCZ PRZECIWNIE. BOLI CIĘ TO, ŻE MAMY SIŁĘ NA TO, ŻEBY POKONAĆ SWOJE SŁABOŚCI? WIDAĆ TY NIE MASZ SKORO NIE WALCZYSZ Z WŁASNYM CHAMSTWEM I GŁUPOTĄ. I NIE BĘDĘ SIĘ WIĘCEJ POWTARZAĆ. PISZ CO TYLKO CHCESZ. I TAK NIC TYM NIE OSIĄGNIESZ. Dziewczynki wracam do Was i dziękuję Wam, że się mnie nie wyrzekłyście :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddytek, gratulacje wielkie!!!:) to ile teraz wazysz???????? a mi sie tak chce spac.........aaaaaaaaaaaa........................... qrde ruchu dzis nie za duzchociaz w sumie pol godziny stepu i rowerem 12km moze zmusze sie jakos ostatkiem sily woli do tych utartych 100brzuchow i nyny:p do lozeczka przydaloby sie znow za lekture zabrac,ale len mnie juz ogarniac zaczyna ( po pierwszym dniu lekcji, niezle sie zaczyna hehe:) dzis troche qrde sporo zjadlam,jakis 100kcal, moze nawet 1100, 1200:(ale wszystko dietetyczne!!:):) nie zlamalam diety,tylko po prostu prze to,ze en okres sie zbliza to apetyt znow mam szalenczy i co chiwilammusze miec cos w ustach trzymalam sie samych warzyw i owocowc (troche chleba peln.ziarn.żytn. i serka wiejskiego) ale kalorii sie i tak uzbieralo( no bo np. juz same 9 nektarynek.........:p a jutro wizyta u babci, qrde tam to dopiero nie wiem jak dam rade. waTPIE CZY TAM WOGOLE COS OPROCZ SUROWKI DO OBIADU BEDZIE DLA MNIE \"DOZWOLONE\" JUZ TO WIDZE.....ROSOLEK, JAKIES MIESKO TYPU DEWOLAJE Z SEREM (M....UWIELBIAM:) )albo kotleciki, potem pewnie placuszek.... ehhh, chyba bede przed kazdym posilkiem wychodzic z psem na spacer:):) i wracac jak juz beda zmywac:p:P ale nie wiem czy tu sie uda, babcia znow stresu dostanie,ze sie odhcudzam (\"przeciez cos musisz jesc,bo zemdlejesz na ulicy,zobaczysz i co twedy,a jak ty teraz do szkoly chodzisz to musisz miec sile..\" itede itepe....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! W końcu mogłam wejść na stronkę, bo od rana nie chciała mi się załadowac!!!!! :( Dalej utrzymuje dietkę, choć mam pewne trudności, bowiem przyjechała moja babcią i ciagle gotuje wysokokaloryczne posiłki 😭 niestety będę zmuszona zjesc obiadek -postaram sie jak najmniej- a wieczorkiem pójdę popływac, żeby to spalić :) Ogólnie ważyłam się dzisiaj i w sumie schudłam już 6kg :D Rano moja waga wynosiła 58 kg!!! :D Boję się tylko zebym przez moją ukochaną babcię nie nadrobiła tego😭 A co tam u Was słychac??? Jak spedzacie niedzielne popołudnie???:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki:) alicja:58 kg-gratuluje!!!ja moge chyba sobie o takiej wadze pomarzyc,ale chyba warto sie meczyc:) jesli chodzi o mnie to przepraszam was ze tak bardzo rzadko tu zagladam,moja dietka........hm.........przez jakis czas staralam sie jesc mniej,takze nie jest zle:)gorzej ze sportem....ale od jutra mocno zaciskam pasek........dieta przede wszystkim i umowilam sie juz w parku na biegi z przyjaciolka:)mysle ze bedzie dobrze:)na dodatek dowiedzialam sie ze od jutra otwieraja basen wiec na bank zapisze sie na wodny aerobic:)no i wkoncu musze zaczac te kremy stosowac ktore kupilam,choc jakos mi sie nie chce......dobra to nie bede juz tu o sobie smecic,obiecuje ze zagladam od jutra do Was regularnie!!!!!:) trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia super że do nas wróciłaś!!! I fajnie, że będziesz chodzić na basen, bo super działa na sylwetkę!!! :) Ja właśnie wybieram się popływac, spalic ten przepyszny obiadek:D A na taki wodny aerobic tez musze się wybrać bo słyszałam, że jest bardzo fajny:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza
czesc prosze was o pomoc nie jstem zadna podszywaczka i zadna kretynka prosze was o pomoc bo widze,ze jestescie mile w zyciu wypaliłam juz z 6 paczek w tym jedną w której sie zaciagałam od 2 dni boli mnie między pachą a sercem mam chrypkę (jadłam lody wcześniej i koleżanka wskoczyła mi na barana) nie wiem czemu mnie boli strasznie się boje mam 15 lat prosze was naprawde o pomoc nie wiem czy to nie nowotwór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Wróciłam! W szkole strasznie.. dosłownie masakra. Ale najważniejsze,ze zdałam poprawkę! :D :D Bardzo dzielnie się trzymacie kochaneczki ;) Ja też waga wskazuje 84 ale miejmy nadzieje,bedzie lepiej szysza - cześć. mam nadzije,że to nie jakieś głupie żarty!oczywiście,że ci pomożemy.Wg mnie po 6 paczkach papierosów chyba raczej nie możesz dostać raka.Boli Cię gardło i masz chrypkę? Jadłaś lody i się podziębiłaś. Nie martw się i śpij spokojnie a boleć Cie morze np bo się uderzyłaś albo jak się nie uderzyłaś to moze serduszko Cie kłuje. Dziewczynki a wy co o tym myślicie ? Pryskam :* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do lekarza Dziewczynki, ja jak zwykle osttanio pofolgowałam sobie ale to dlatego, że mam dużo stresów. Jutro mam egzamin na 10:30 trzymajcie kciuki. Zapisuję się jutro na fitness, smutno będzie samej chodzić ale niestety koleżanka, z którą do tej pory chodziłam postanowiła juz nie ćwiczyć. Może któraś z Was jest z Warszawy i ma chęć się przyłączyć? Znalazłam fajny klub za niewielką kwotę ;)Jejq nerwuję się przed egzaminem jutrzejszym :( Będzie dobrze dziewczynki, schudłam mimo objadania się ale podam wymiery we wtorek bo przez te 2 dni chcę się ograniczyć i napisać kompetentne dane, żeby nie było, że oszukuję. Wiadomo, że raz lepiej raz gorzej. WAŻNE, ŻEBY ZAWSZE IŚĆ DO PRZODU!!! Pamiętajmy: Minutę w ustach, godzinę w żołądku i całe życie w biodrach :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szysza w zasadzie po takiej dawce fajek to nie dziwne, że Cię boli. Nie pal to przestanie. A jak zacznie jeszcz ebardziej to idź do lekarza. Znam ten ból :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza
edytek naprawde znasz to ? To nie jest przypadkiem nowotwór ja już nigdy nie zapale przysięgam! błagam żeby to tylko nie był rak.. :( mam 15 lat jak juz wiecie i sie cholernie boje znasz ten ból ? edytek ty palisz? cos wiecej o tym bólu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szysza
a tak poza tym to nie tak,że 6 paczek raz po raz tylko poprostu już przez całe życie wypaliłam miałam 4 miesięczną przerwę i 1 wrzęsnia rozładowywałam stres szkolny wypaliłam ... 9 jeden po drugim myślisz,że to od tego i przejdzie? juz nigdy nie dotkne tego swinstwa fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szysza:ja ci niestety nie pomoge bo jeszcze nigdy nie palilam,ale jezeli az tak sie boisz to skontaktuj sie z lekarzem,on cie upewni ze nic ci nie jest,bo tak mozesz byc caly czas niespokojna,ale moim zdaniem to nie jest rak,raczej przeziebienie,i moglo cie przewiac. Edddytek:trzymam za Ciebie kciuki:)ja niestety nie jestem z warszawy wiec z Toba nie pojde:(szkoda bo samej tez trudno mi sie zapisac na jakis aerobik.ale trzeba:) woman:gratuluje zaliczonej poprawki:) pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szysza znam to i to bardzo dobrze, czasem wystepuje nawet po 1 zapalonym poza tym jest tez syndrom obojczyka, tzn mam czasami takie klucie obok obojczyka. Z pewnoscia to nie rak ale czasem sie tak dzieje. Wiesz papierosy jak nawet na paczkach masz napisane SZKODZĄ. Tak więc nie powinno Cie to dziwić, że czasem cos pobolewa:) Moje koleżanki jak się napala za duzo to maja kaca gorszego niz po alkoholu :DSzysza nie martw się, po prostu gardło boli bo podrażnione a do tego wyziebione. Jeszcze ze 2 dni i kac minie ;) Dzięki Sandrusia. Razem raźniej ale cóż chyba sama będę musiała chodzić. Mam stresa przed egzamem a jeszcze o tego okre się zbliża...niech ktos ukradnie moją lodówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyszłam z baseniku:):):) przepłynęłam jak zawsze 40 długości basenu:D Wiecie co dziewczynki, ja chodziałm na aerobic -z przerwami przez 2 lata- tak srednio 2 razy w tygodniu i za bardzo efektów nie widziałam......moze dlatego, że z przerwami i wtedy nie stosowałam zadnej diety, a po basenie zobaczyłam efekty po miesiącu!!! Więc moze się na basen zapiszcie niz na fitness???? :) Cieszę się, że autorka topicu powróciła :):):) Gratulacje zdanej poprawki!!!! :):):) Eddytek powodzenia w jutrzejszym egzaminie!!!! Ja niestety nie jestem tez z Warszawy:( Fajnie, że schudłaś i to powinno cię jeszcze bardziej motywowac;) Szysza ja nie mam pojecia co to moze być bo tez nie paliłam, takze doradzić nic niestety nie moge :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zalogowałam się na www.dieta.pl i mam tam swój dzienniczek i z mostu oblicza mi ile kalorii zjadłam a ile spaliłam fajna sprawa, spróbujcie :) tymczasem ja sie zmywam musze sie na egzamin szykowac. Kiepska sprawa cala noc nie spalam to chyba stres. Na sniadanko byla: 1 bulkeczka zytnia, 2.5 plasterka poledwicy drobiowej(z buleczki robie 3 kanapeczki), 6 plasterkow pomidorka i wstyd sie przyznac napilam sie cafe latte :( ale co tam stresa mam, wg tabelek wyszlo jakies 230 kcal. Wracam do Was dziewczyny bo naprawdę mi zależy. Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddytek mam nadzieje, że jesteś już po i że super Ci poszło!!! Daj znać jak było!!!:) Jak dobrze, że mam wakacje hehe, jutro jadę w góry z moim manem, także do piatku mnie nie bedzie, ale jak przyjadę to się szybciutko odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiii
no to zaczynam od dzis z wami cm-164 waga-67 lat-20 dolaczcie mnie do tabeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natiiiiiiii witam !!!:) Fajnie, że do nas wstąpiłaś, a jaką dietę będziesz stosowac??? A może zadnej dietki tylko sama bedziesz sobie ustalać co jesz???:) Wklejam Cię do tabelki i od razu zmieniam wymiary przy swoich liczbach:D ------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - 60 kg (15.08), 98-73-96------58,5 kg (5.09.), 94-73-94 Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) ----67 kg (18.08) Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --59,8kg (16.08) [ 93-66-98-57 ] izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm----------------23lat------99--78--95-59 Edddytek------ 80 kg---------170 cm------22lata-----102--87--106-65 78kg (22.08) CałaJa-------69kg------170cm----------19lat (?)------- 69kg(11.08)-... Andi---------77kg-------165cm.----------15 lat---100--95--105--60 no perfect ------ 61 kg ------ 161 cm ------ 15 lat (?) ------zgubiłam ten centymetr do pomiarów EDITHA ------- 64,5 kg -----165 cm---------- 25lat ----- bez wymiarow natiiiiiiiii------67kg----------164cm-----------20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×