Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

pewnie spicie juz:( to ja tez ide bo jestem wykończona potych wodnych atrakcjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak zamilkłyście ??? boicie sie wazyc i mierzyc?? ale jestem zła nie moge znalezc nigdzie metra i niemoge sie zmierzyc... pewnie moj pies potarktował go jako zabawkę... gdzie sie kupuje nowy? w sklepie z pasmanteria? bo niemam pojecia - ten był u nas od zawsze:) ale zważyłam sie juz i waga pokazała niecałe 79 wow a myślałam że poniżej 80 nigdy nie zejdę... super od kiedy sie zważyłam pierwszy raz to juz 7 kilo mniej a przeciez przez pierwsze 2 tygodnie diety nie wazylam sie.. oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dzieweczki!!!!:):) ---->centymetr kupuje sie3 wlasnie w pasmanteriach:)ale w zwyklych wielobranzowych tez mozna sie spytac %%%%% zaczynamy DRUGI tydzien!!!!!juz caly jeden wytrwalysmy,to juz jest jakis sukcesik!! wlasnie bylam sie zwazyc i ....62,5!! na dodatek dowiedzialam sie ze gdy wazylam sie tam tydzien temu to ta waga byla jakos zle ustawiona i pokazywala o 0,8kg mniej!! czyli wazylam 64,8!! w sumie to niedobra wiadomosc:) ale w takim razie przez ten tydzien stracilam 2,3 kg:):) i sie ciesze:) wklejam wiec tabelke..i czekam na wasze wyniki:) ----------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64kg---------166cm--------18lat-------95--69--100 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --... izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 ps. na sniadanko banan i moze jeszcze jakies warzywka:) pozdrowka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka!!! Zaczynamy drugi tydzień :) Black Angel>>>>> gratuluje. Imponujący wynik 2,3 kg w tydzień - super . Oby tak dalej :) Fajne są takie nagrody w odchudzaniu . Ja dopiero pójde za tydzień na wagę, bo nie mam w domu wagi . Postanowiłam się co 2 tygodnie ważyć . Ja narazie zjadłam jogurt z płatkami i 3 kromki tego pieczywa ryżowego . Kurcze nie umiem się od niego odzwyczaić . Narazie jestem tak pełna ,że nie wiem czy coś jeszcze dziś zjem . :D Idę troche poczytać , bo dorwałam w końcu książke którą szukałam jakieś dwa miesiące ;) a potem może się troche poucze ajjj... te poprawki ;) Trzymjcie się , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Zaczyna się drugi tydzien:) Zważyłam się i ważę na czczo 61 kg :D Cieszę się bardzo i dopisuje się do tabelki : ----------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - ... Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64kg---------166cm--------18lat-------95--69--100 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --... izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzień będzie dla mnie bardziej aktywny, nie będę jak wczoraj się lenić :P Co do jedzonka jeszcze nie mam pomysłów, ale oczywiscie cos małokalorycznego:D axxk --->gratulacje!!! Wow 7kg mniej!!! Nam tez musi się udac:) BlackAngel..... ---> również gratulacje :) A więc dalej do dzieła, dalej walczymy o szczuplutką sylwetkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny,ciesze sie ze Wam sie udaje:)dlatego stwierdzilam ze do was nie pasuje,jest ta godzina a juz zjadlam ciasto i batonika:(mialam zaczynac od dzisiaj,wiem,ale nie mialam w domu produktow do dietki i z glodu umarlabym gdybym po cos nie siegnela:(za jakies 20 minut ide do sklepu i kupiepotrzebne mi na jutro produkty,znalazlam nowa dietke na stronce ,,25 KILOGRAMOW DO SIERPNIA,, mam ja zamiar wyprobowac,podam wam link,przeczytajcie sobie pierwsza stronke . http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2339476 co o niej myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim !! Sandrusia...........>ja dokładnie taką dietkę stosowałam pare lat temu! do niej trzeba mieć dużo samozaparcia! mi się w tedy udało zrzucić 8kg ale w tedy dostałam kopa w tyłek od kogoś tam,tak mi nagadała ta osoba i wytrzymałam na tej diecie.Ale ostrzegam ta dieta jest monotonnnnnnna i efekt jojo gwarantowany po jakimś czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Co do mojej wagi nie wiem czy się cieszyć czy płakać?!nie spadła ani o kilogram a w pasie ubyło mi 2 cm? @$#$# * cieszę się natomiast,że wam dziewczęta udaje się:-):-):-)GRATULUJĘ!!!!!!!! ----------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - ... Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64kg---------166cm--------18lat-------95--69--100 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --... izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm---------23lat------99--78--95-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Kafeterianki i wonderful and adorable woman przyłączam się! Mam 22 lata, 170 cm wzrostu, ważę około 80 kg trudno powiedzieć bo dawno się nie ważyłam i nie mam w domu wagi. Nie przeczytałam wszystkich postów bo siedzę teraz w pracy. Jak wrócę do domu to wrzucę moje wymiary. Używam kremu antycell,. Norel faktycznie jest dobry kończę juz opakowanie. Mam nadzieję, że razem nam się uda. Mój cel 60 kg. A wymarzona waga 58 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane znalazłam w necie. Może komus się przyda a może już było, jeśli tak to przepraszam ale ejstem podekscytowana. Tak strasznie bym chciała, w końcu wrócić do swojej wagi. Moją największą zmorą jest podjadanie i słodycze. Cały czas ruszam buzią:) Mam nadzieję, że się nareszcie tego oduczę;) Założenia: Dieta jest najbardziej znana i najbardziej polecana jako skuteczny sposób odchudzania. Na początku zanim na dobre zaczniesz stosować dietę najpierw przez tydzień zapisuj wszystko co zjadasz, każdy posiłek i przekąskę. W diecie tej zaleca się zmniejszenie ilości produktów zawierających tzw. \"puste kalorie\" i \"bomb kalorycznych\", czyli duże ilości tłuszczu, słodycze, tłuste mięsa, wędliny i sery (szczególnie żółte), piwo, alkohol. Wszystko krój na cienkie plasterki - stwarza to pozory obfitości. Wyłącz ostre przyprawy, pobudzają apetyt. Jedz na małych talerzykach, oszukasz wzrok. Po każdym kęsie odkładaj kanapkę na talerzyk. Sięgnij po nią gdy będziesz mieć puste usta. Wypij szklankę wody przed posiłkiem. Jedz powoli i dokładnie przeżuwaj. Nie zjadaj czegoś tylko dlatego, że mogłoby się zmarnować. Usuwaj skórkę z drobiu. Śmietanę zastępuj kefirem lub jogurtem. W przybliżeniu tak powinien wyglądać \"rozpis\" kaloryczny posiłków: I śniadanie - 250 kcal, II śniadanie - 100 kcal, Obiad - 350 kcal, Podwieczorek - 100 kcal, Kolacja - 200 kcal Przykład: I śniadanie - 250 kcal: Do wyboru 1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka. 2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę. 3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin. 4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką. 5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę. 6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału. 7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu. II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal: Do wyboru 1. Kromka chleba z masłem i pomidorem. 2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem. 3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka. 4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem. 5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem. 6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym. 7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem. 8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej. 9. 4 cienkie plasterki mortadeli. 10. Plasterek szynki gotowanej. 11. 6 plasterków polędwicy drobiowej. 12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek. 13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem. 14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa. 15. Mały banan. 16. Grejpfrut. 17. 2 brzoskwinie. 18. 2 jabłka. 19. 2 delicje. 20. 5 kostek czekolady. 21. 3 kulki lodów owocowych. Obiad - 350 kcal: Do wyboru 1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. 2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem. 3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem. 4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami. 5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku. 6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru. 7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie. Kolacja - 200 kcal: Do wyboru 1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego. 2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g). 3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora. 4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora. 5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego. 6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa 7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej) dieta 1000 kalorii - największy katalog diet -------------------------------------------------------------------------------- żródło:Instytut Żywienia i Żywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edddytek >>> witaj ,zapraszamy :) Alicja i axxk>>> wam również gratuluje tych kilogramów mniej . izuzu>>> tobie również gratuluje mniej cm w pasie mi zawsze najciężej jest schudnąć z brzucha . Ja właśnie godzine ćwiczyłam :) jeszcze się może na spacer wybiore . Dziś w sumie zjadłam : 3 piczywka ryżowe, jogurt z płatkami , jabłko i 200 g kapusty kiszonej . I to by było na tyle dziś.:) pozdrawiam was wszystkie , trzymajcię się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Edyteeek świetnie, że do nas dołączyłaś, im więcej nas tym większa nasza siła w walce z naszymi słabościami ale też i większe wsparcie !!!!:-):-):-) mam pytanko z kąd wyczasnełaś ten rozpis? ;-) * dzięki Sisi 21 za pocieszenie ale się trochę martwię czy przypadkiem znowu nie przytyłam w mięśniach bo w końcu nie chcę wyglądać jak żona Sylwestra Stalona:P:P:p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........:-) przepraszam za pomyłkę Edddytek :-):-):-):-) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!Własnie konczę jeść obiadek - makaron z sosem bolognese a potem biegnę na aerobic:) ***Sandrusia pasujesz do nas!!! Co ty mówisz!! To zaczynasz od jutra:) a miałaś do nas pisać wczesniej przed tym jak coś zjesz kalorycznego!!! Może wtedy łatwiej ci bedzie nie zjeść jak porozmawiasz najpierw z nami:D Tylko się nie poddawaj!!! ***IZUZU to że waga nie spadła Ci jeszcze to nie koniec świata! Ważne zebyś wytrwała dalej, zważysz się za tydzien i na pewno waga drgnie w dół:) ***Witam Eddytka!!! Ja wcześniej pisałam, że diety nie lubie stosować tylko sama sobie ustalam co zjem danego dnia. Jednak chetnie z twojej ściagi skorzystam przy układaniu posiłków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia---nie panikuj, prosze cie bardzo,tylko sie nie poddawaj!!!! naprawde UWIERZ mi ze te pierwsze dni sa najfgorsze,potem jest juz coraz lepiej!!MUSZISZ wytrzymac ten pierwszy tydzien rozumiesz??:) po prostu MUSISZ chocby sie walilo i palilo--tak sobie mow--jak juz pisalam ja tez mialam dwa dni takiego kkryzysu ze skonczylabym pewnie tak jak ty, ale jakos mi sie udalo, i teraz to wielka radosc z tych dwoch kiloskow mniej i nie mysl,ze ja jestem jakas twarda:) ,wrecz przeciwnie,nie amm wcale silnej woli (ale ja sobie trzeba wyrobic,i w tym gtyodniu mi sie to udawalo,tobie TEZ sie uda!!tylko w to uwierz, i nie wygaduj tu ze do nas nie pasujesz:P ) Ja takim lakomczuchem jestem ze masakra:) a jednka przezwyciezylam sie jakos i napardwe teraz juz nie ma takiej meki jak w pierwszy dniach,znow nic slodkiego dzisiaj i wcale nie mam ochoty,chocby mnie ktos zmuszal wiec po prsotu powiedz sobie ze musisz przetrwac ten pierwsze dni,odliczaj dni,a nawet godziny do konca tygodnia:)tytlko wytrzymaj:..potem sie zwazysz..i co dalej to sie zobaczy:) ja mysle ze bedzie juz o wiele lepiej:)jak sobie w tabelce bedziesz mogla mniejsza liczbe kilosow wpisac:) (ZOBACZYSZ JAKA BEDZIESZ MIALA SATYSFAKCJE:) ) a co ciastaka i batonika to akurat sie ciez ze byla godz 15.00 a nie 22.00 jeszcze masz czas do snu zeby to spalic w calosci:):) i wchodz tu jak nie bedziesz wytrzymywac:) trzymam kciuki za ciebie:) co do tej dietki na forum ktore podalas to jesli chcesz to sprobuj kazfdy musi znalezc odpowiednia metode dla siebie--metoda prob i bledow:)na pewno ja znajdzieszja mysle ze znalazlam swoja,bo dla mnie tak jak jest teraz jest spoko i nie chce nic zmieniac (czyli owoce warzywka,troche nabialu i zawsze mniej niz 1000kcal) AXXK--no , 7 kiloskow to sporo,wiec brawo:):) teraz to zaluje ze ja tez nie zaczelam od poczatku lipca,ale przeciez za pozno nigdy nie jest:) Sisi----> ten chlebek ryzowy taki zly nie jest,bo jednak dosc dietetyczny:) choc niby zaleca sie najbardziej zytni pelnoziarnisty,to zawsze lepiej taki ryzowy niz bialy chleb,buła albo drozdżówa:) a co do tego ze z brzuszka najtrudniej schudnac to u mnie raczej odwrotnie:0 z brzucha najlatwiej mi chyba schodzi:), co widac zreszta po wymiarach bo przy mojej wadze 69 w talii to niezle chyba:) jestem typem \"klepsydry\":) biust mam 70d , i okragel biodra i udka:) i to wlasnie tam mi najtrudniej schudnac:( Alicja16---gartuluje, juz ci taka malo brakuje do granicy 60...:) jedziemy praktycznie na jednym wozku hehe:) Izuzzu--pewnie ze sie ciesz!!przeciez tak w sumie to nam bardziej o te centymetry chodzi:) wyobraz sobie ze mialabys szanse wazyc 45kilo na przyklad:) lae cialko bys miala jak ze styropianu:)czyli wyglad by sie nie zmienil:) Eddytek--->jasne ze sie dolaczaj:)wpisz sie w tableke i do dziela:) to co podalas moze byc bardzo przydatne,zwlaszcza dla \"poczatkujacych\"w dziedzinie odchudzania:):) i tych,ktorzy nie za bardzo potrafia komponowac sobie posilki to moze byz duza pomoc:) ( i te zalozenia tez trafne:) choc ja np.wole ostre potrawy,unikam soli lae innych przypraw nie,bo wtedy szybciej mi sie zaspokajaja kubki smakowe niz takim \"jalowym\"wiec po prostu dla kazdego dobre cos innego:) ) normalnie dzis zjadlam jak narazie ok 460 kcal i nie jestem glodna!!wiec SISI juz ci sie nie dziwie:) te starcone dwa kilogramy daly mi energie:) i dodatkowa motywacje:) teraz moja nastepna radosica bedzie ujrzenie piateczki na poczatku liczby na wadze:) GLAMOROUS GIRL----mam nadzieje,ze ta praca przy kompie nie zmusiala cie do zlamania diety:) i zyjesz jeszcze:) bo nie bylo cie ostatnio(dzis:D) a wlasnie sie miaalm zapytac jak te papierochy???:) ktos kiedys pytala o balsamy wyszczuplajace i ujedrniajace ..wiec wyszczuplajacych nigdy nie stosowalam i raczej w nie nie wierze (no chyba ze te drgoie,a na to nie mam kasy) a ujedrniajacy mam z Ziaji,taki w bordowym opakowaniu,jak dla mnie super:)ale to moj pierwszy ujedrniajacy wiec wielkiego porownania nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się pojawiam bo widzę że mnie szukają;) no więc zacznę od tego że najgorsze-czyli wczorajszy dzień- za mną! napisałam, oddałam i wypada mi tylko czekac na sprawdzeie a potem zrobic korektę i obronic! aha.... piszę na temat mobbingu jako patologii współczesnego zarządzania personelem! a dziś mnie nie było bo się przypomniało szefowi że płaci mi za dyspozycyjnośc od 7.30 do 15.30 i dzis skutecznie wypełnił mi te 8 godzin tak, ze nie miałam nawet czasu zerknąc co się ty dzieje! a widzę ze dzieje się dużo! no więc.... dieta nieprzerwana chociaż w sobotę była pizza i gałka loda:( ale wczoraj praktycznie tylko woda i owoce bo mi się pupy nie hciało do kuchni ruszyc:( dziś jabłko, kilka kromek razowca i talerzyk rosołku(ugotowany na udku z indyka więc chudy) bez makaronu! a zaraz idę spac bo mi głowa ęka i nie mam siły nawet patrzec na monitor:( wszystkim Paniom gratuluje sukcesów:)u mnie niestety waga bez zmian-65 kg, wymiary też tyle że biust powiększył się o 1 cm! śmiac się czy płakac........? zbytnios ie nie przejmuję bo wiem że na początku tak bywa..... ale potem to polecą wszystkie zbędne kg na raz;););) witam też nowoprzybyłe Panie:) z nami nie zginiecie;) ale schudniecie na pewno! papierosów też nie palę! już tydzień!:) potem jeszcze zajrzę i napiszę co mi się przypomni bo teraz mam totalna pustke w główce! buziaczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - ... Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64kg---------166cm--------18lat-------95--69--100 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --... izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm---------23lat------99--78--95-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciut modyfikuje swoje \"personalia\":) mierzyc sie bede co dwa tygodnie,a wazyc postaram sie co tydzien:) ----------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - ... Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --... izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm---------23lat------99--78--95-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde....wlaczylam sobie zywa myzyczke i mialam zamiar potanczyc:) ale nie dosyc,ze siostra z kuzyem mi lataja pod nogami:) (a mam ich pod opieka) to na dodatek wlasnie mnie glod wzial:/ dojadlam sie jablkiem,pomidorkiem i marchewka:) czyli na dzisiaj jest 570 kcal i mysle ze to wszystko...:)amm andzieje:) i na wszeli wypadek wyprobowuje moj sposob na chwile slaobsci:) to jest--wskocze zaraz pod prysznic,wyszoruje sie szorstka rekawica, a na koniec wpuszcze zimna wode:) i bede sie lac:) dopoki wytrzymam:) (tzn.nie zbyt dlugo :D ) wyszoruje zeby najostrzejza pasta:) wyjde odprezona,swiezutka:) a po takiej zimnej wodzie skora jest fajnie napieta:) i od razu lepiej:)--mi to zawsze pomaga:)potem jesc mi sie juz nie chce wcale,tylko balowac...(to jest moze jakis \"syndrom osiemnastek:) )bo wtedy scheamt jest podobny tyle ze po prysznicu jeszcze dluuugie szykowanie:p:pa potem szalesntwa na parkiecie:D cala noc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - ... Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --... izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm---------23lat------99--78--95-59 Edddytek 85 kg---------170 cm------22 lata-----102---87----106-----65 Ale ze mnie wielka baba:( Pierwszy raz przechodzę na dietę, pewnie kolejne dni będą łatwe ale boję się, że nie dam rady na starcie i będę chodziła głodna a potem rzucę się na jedzenie. Macie rady dla Początkujących? Dzięki za serdeczne przyjęcie, wcześniejsze porady wzięłam ze stronki http://www.twojadieta.info/ poszperajcie może znajdziecie coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZUZU:piszesz ze stosowalas juz ta dietke ze stronki ktora podalam,w ile czasu schudlac 8 kilo?i czy duzo ci ubylo cialka,chodzi mi o centymetry?bo ja juz nie wiem co ze soba zrobic,skoro zawalilam juz to mam mniej czasu do wrzesnia a ta dietka jest obiecujaca,moja kumpela,tez ja kiedys stosowala i nie przytyla,bo komponowala pozniej niskokaloryczne jedzonka,nie wiem,moze poprostu trzeba sie cale zycie pilnowac:)prosze odpowiedz mi jeszcze dzis,bo jutro moj poczatek:) witam nowe panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekt jojo..........hm..........kazdy pisze ze po dietach cud on nastepuje ale tak naprawde jesli sie nie pilnujesz to nawet po ,,madrych,, dietach przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia>>>> też tak myśle, że nawet po \"mądrych\" dietach jak wrocisz do dawnego stylu jedzenia to efekt jojo gwarantowany . Poprostu trzeba po skończonej diecie stopniowo zwiększać ilość kcl o 100 , 200 A co do tej diety , niestety nie stosowałam jej i nie wiem . trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrusia >>>> tą dietkę stosowałam prawdopodobnie przez miesiąc może troszkę dłużej ale naprawdę pierwsze dni były okropne!!! chyba z 100 razy zaglądałam do lodówki ale się nie złamałam z wiadomego powodu.Sandrusia piszesz,że masz słabość do słodyczy więc może być ci ciężko :/ ale ja w tedy połykałam chrom na zabicie głodu na słodkości !!! Będę trzymać za ciebie kciuki!!POWODZENIA!!! Mam pytanie dziewczy jak sądzicie ile może kosztować zwykły, najzwyklejszy, czarny strój kompielowy? Bo mój ulubiony podarł się wczoraj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....co do centymetrów to było widać,że schudłam nie napiszę Ci Sandruś ile to było bo nie pamiętam ale wiem, że mogłam włożyć sodnie w których dawno nie chodziłam bo były za małe:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam ;] IZUZU nie mam pojęcia ile może kosztować najzwyklejszy czarny strój, ale też sama chcę sobie kupić bo mam juz taki zniszczony i jutro zamierzam jechac do sklepu:D BlackAngel.... podziwiam cię za ten prysznic!!:) Ja tylko cieplutki lubie :P Glamorous_girl ciekawy temat pracy, a to piszesz licencjata czy jak ??? Ja teraz będę na 4 roku i bede musiała tez sobie wybrać temat....nie mam pojecia o czym bede pisac,ale mobing jest dość interesujący.....chyba???:) A z papierosami oby tak dalej!!!!! Tzn. oby tak dalej bez nich :D Na kolacje zjadłam jogurcik, 2 kromki razowego chlebka i winogronka....jakoś duzo jak na kolacje chyba:( A dzisiaj będąc w sklepie patrzyłam na kalorie waniliowego budynia i wynosiły one tylko 92 :):):) Jak na razie wytrzymyje bez słodyczy...ale kupiłam sobie ten budyń na wypadek gdyby nadszedł krytyczny moment:( Nawet nie wiedziałam, że nie jedzac słodyczy mozna tyle stracić na wadze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak bardzo sie nie orientuje w jednoczesciowych bo ja nosze tylko dwuczesciowe,tylko takie lubie,ale wejdz na aukcje www.allegro.pl na stroje kapielowe-jednoczesciowe,i popatrz cenowo np od 1zl do 5zl,zalezy ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×