Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

qrde:( mialam niespodziewanych gosci (niespofdzianka mila,przyznaje:) )tyle,ze zjadlam jeszce 200 kalorii:(no moze 190 :bez sensu,nie lubie takich sytuacji bo WCALE mi sie jesc nie chcialo,nawet mnie nie kusilo,ale zostalam zmuszona:) i to jeszce o poznej porze,bo przed chwla:( no nic,moze ot dzis wytancze:) pewnie zbyt panikuje bo bilans to ok. 760 kcal, ale wkurzam sie na to,ze to nie dlatego ze nie wytrzymalam,obeszlabym sie rownnie dobrze bez tego,ale serio nie mialam wyjscia:/ co do tego efektu jo jo to calkiem sie z wami dziewczynki zgadzam, naewet po \"najmadrzejszej \"diecie nie mozna sobie potem nagle zaczac folgowac, trzeba sie pilnowac caly czas po prostu:/ no i masz racje sandrusia ze \"cale zycie sie pilnowac\" trzeba:)chyba sporo racji jest w tym,ze nie sztuka schudnac,ale sztuka ta wage potem utrzymac:) (choc my dobrze wiemy,ze to pierwsze to tez \"sztuka\":):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackAngel.... niestety czasem tak jest..ja tez nie lubię imprez rodzinnych, tudziez nierodzinnych:(tzn. lubie ale kiedy się odchudzam to na takich spotkankach rodzinka każe mi jeść! a znajomi pić piwo :( a znowu się zapowiada wypad do knajpy i sama nie wiem czy sobie nie pozwolić na 2 piwa ............jedno to za mało:D i jak jedno wypije to drugie na pewno tez hehe....kurcze sama nie wiem :( jak myslicie ????? Ile ma kalorii warka strong ????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silimukulukjuakhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu sie pojawiłaś załozycielko tego topicu!!!!! :):):) Bo już się za Tobą stęskniłyśmy!!! :* Nic się nie mart, zacznij od jutra z Sandrusią :) A czemu się tak nie odzywałaś do nas, nie masz stałego łącza????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeska21
witajcie Kobietki! A ja dziś się nie ważyłam, u mnie w domciu cały czas remont i w związku z tym ogromny bałagan:) Ale widzę,że jest coraz lepiej, tzn. brzuszek spada:)! no i reszta powoli też W sumie mało dziś jadłam, nawet kolacji nie jadła, bo się dowiedziałam ,że chłopak , który wpadł mi w oko niestety ma dziewczynę i na znak protestu nic nie jadłam ( hehehe;) kurcze miałam motywację ,żeby tak wypięknieć dla tego lubego, no cóż trzeba będzie znależć nowy "obiekt" zainteresowań:) Dziś tylko potaniałam godzinkę, a jutro siłownia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo ja tu widze?:)zalozycielka topicu:)nie martw sie ze ci sie nie udalo,ja tez dalam ciala i zaczynam dopiero od jutra,byle skutecznie:) Ja musze schudnac i koniec!zaden baton tego nie zniszczy!:)mam nadzieje...... Ta dietka ktora mam zamiar stosowac jest troche taka monotonna no ale skoro skuteczna:) IZUZU jak stroj?cos wypatrzylas>?jak tak to przeslij link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj założycielko topiku !🌻w.a.a woman zaglądaj do nas częściej to ci pomożemy w chwilach słabości!!!!!!! :> sandruś.......przejrzałam ceny i stroje, wszystko w sumie do wyboru do koloru, ja raczej pujdę jutro na miasto ponieważ chciałaby jeszcze jutro popływać. Całuski dla wszyskich , dobranoccccc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Dziewczyny a jednak poszłam się zważyć ( aż tak nie cierpliwa jestem ;) ) I mam o cały 1 kg mniej czyli waże 67,9 . W porównaniu z np. Black Angel to mało schudłam ale ważne że wogóle waga spada . Wklejam więc tabelkę jeszcze raz. ---------------WAGA-------WZROST------WIEK------------WYMIARY ________________________________________________(biust,talia,biodra,udo) glamorous_girl--65kg-------168cm--------21 lat------100-75-103-57 ----------(08.08) 65kg-----168cm--------21lat------101-75-103-57 w.a.w. woman----85kg-------171cm--------17 lat------103-86-102-60 Sandrusia-------80kg-------165cm--------17 lat------99-82-99-64 żółty_żonkil----62kg-------162cm--------??????------82-71-93-58 Patience--------66kg-------168cm--------17 lat------95.5-77-99.5 Madeleine-------73kg-------171cm--------19 lat------96-75-96 Alicja16--------63kg-------167cm--------22lat------98-79-96 61 kg (08.08.) - ... Sisi_21-------68.9kg-------168cm--------21 lat------98-73-99 67,9 kg (9.08.) - ... Dorotka-------71.5kg-------174cm--------??????------102-77-98 BlackAngel--------64,8 kg---------166cm--------18lat-------95-69-100-59 64,8 kg (01.08) --62,5 kg (08.08) --... izuzu-------------69kg-------160cm---------23lat-------99--80--95-59 -------------69kg-------160cm---------23lat------99--78--95-59 Edddytek 85 kg---------170 cm------22 lata-----102---87----106-----65 Pozdrawiam i życze miłego dnia , papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!ciagle jestem na diecie!!!wytrzymam napewno!!daze do moich upragnionych 57 kg!!!pozdrawiam was serdeczxnie!nie zawsze niestety moge pisac!bo mam internet z doskoku!!ale zawsze jak moge to tu zagladam!!!piszcie co u was!!!zwaze sie dzis i napisze czy w 9 dni cos drgenlo!!!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady21
Czesc dziewczyny, ja od dzisiaj postanowilam sie odchudzac.Wczoraj nie moglam dopiac moich ulubionych jeansow :( Mam 165cm wzrostu i waze 58kg. Moze to nie jest bardzo duzo, ale moje wymiary mowia co innego 92-72-98 :(:(:( udo-60 Nie czytalm wszystkich wypowiedzi bo jest ich troche duzo ;) Ale postaram sie byc na bierzaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcedluga droga przedemna-niestety,ale z wami dam rade !!!!!napewno!!mam duzo do zrzucenia!!!ok 25-30 kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabym musiala pozbyc sie 10cm z brzucha, bioder i uda :( Czy to wogole jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady21 pewnie że możliwe!!! Z nami musi ci się udać:) Dzisiaj jestem chyba w jakimś dziwnym nastroju, wszystko mnie drażni, nie chce mi się ćwiczyć ani iść na basen:( I ciągle sie zastanawiam czy pozwolić sobie na te 2 piwa....:( jak myślicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! alicja 16.......jeśli sądzisz,że będziesz zmuszona napić się piwa to wybierz się na nogach to napewno spalisz 1 piwko a jak będziesz wracać to spalisz 2 piwko! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm mieszkam troche daleko od centrum i w jedną strone mogę iść na piechotę, ale jak bede wracać po nocy to raczej na piechote nie jest wskazane....bo jest troche niebezpiecznie tak samej iść po takich zakatkach miasta...:(:(:( Ja to mam problemy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-)do centrum to idź na piechotkę szybszym tempem i będziesz mogła się napić 1 piwko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......albo powiedz znajomy że wziełaś tabletki na ból głowy i nie możesz pić....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonderful and adorable
słuchajcie CUD! Wskakuje dzisiaj po śniadaniu (niskokalorycznym) na wagę patrzę a tutaj! UWAGA! Tylko 84 kg! Myślałam,że się waga popsuła A NIE! 84 kg! Ja pitole. Jestem szczęśliwa. To motywuje mnie do działania! Ahoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać woman ze szczęścia :) To na górze ja napisałam ;) Ale dalej już nie bedę sie zapominać ;) Oj słonka Szzczęsliwa jestem Wymiary mam dokładnie: 102- biodra 85 - pas 104 - biust 171 cm 84 kg Ale jaja ;) Żarłam przez tydzień i jeszcze schudłam 2 kg! Niemożliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super!!!!! Niech to będzie twoja motywacja :D A tabletki to nie jest zły pomysl zeby się wymigać od piwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje zalozycielce topiku!!masz juz troche tluszczyku mnie!!!super!!ja dzis mam okres i czuje sie okropnie!!!brzuch mnie boli!!ale dieta trwa i trwac bedzie!!!jestem w pracy,naszczescie dzis mam malo ludzi!!pracuuje w banku,praca siedzaca,ale po pracy chodze z pieskiem,najsliczniejszym husky na swiecie na spacerki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie bo ja żarłam przez ten tydzień bo też miałam okres. I to jest najgorsze bo jak ma się okres to ma się wzmożony głód na słodycze.. :( Ale teraz już nie mogę tego zaprzepaścić! Dzisiaj na śniadanie zjadłam to co miałam (bo z finansami u mnie kruuuucho) czyli dwie kajzerki z plasterkiem serka Gouda i kawkę z mlekiem 1.5 % i cukrem niestety 1 łyż. Ae od jutra STOP CUKROWANIU! I sok pomarańczowy rano wypiłam. Szklankę.Ale na ovbiad zjem trochę ryżu i marchewki i koniec :) Oj znowu jestem odchudzająca się nawet nei wiecie jaka SZCZĘŚLIWA :) Kocham was słoneczka :* Cmok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja16>>>> ja myśle ,że w ten dzień w który wybierasz się na piwo poprostu zjedz mniej np. same warzywa żeby zmieścić się w \"dziennym limicie\" . W jedną stronę możesz się przejść piechotą . Ja tak zawsze robię . Ale musisz pamiętać ,że piwo wzmaga apetyt i raczej po nocy ci nie radze chodzić . poZdRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Angel...................
...hello my friends:):) tusiaa--->dopisz sie do tabelki, nawet jesli bedziesz tu rzadko zagladac:) i dalej walcz z nami..zwaz sie,po 9dni chyba cos tam drgnelo:) pociesz sie tym,ze po okresie organizm pozbywa sie nadmiaru wody,chudnie sie wtedy latwiej ;) i szybciej:) (njagorszy jest tydzien przed okresem.. :/) w.a.a.woman---->no prosze,kogo my tu mamy:) no to ja saie tu pilnuje caly tydzien nasz pani szef:):) obija sie i lezy do groy brzuchem a tu dwa kilosy mniej:):)no no:) gratulacje:) ne wiem jak to zrobilas:)ale teraz juz nie ma obzerania sie, pamietaj!!:) postaraj sie zagladac wczesniej,jak masz tsale to sie nie wymiguj:p:p przeciez wakacje sa:) alicja16---->ja ogolnie piwa nie lubie,ale czasem wypije dla towarzystwa i glownie dla humorku:) i dla mnie tez jak juz przelykam ten gozrki smak:D:Dto jedno to jest bezsens:),dwa jak juz:) ale dawn nie pilam, i ..radze ci,zebys sie "wywinela"jakos piwo 0,33l jasne ma ok.230kcal a ciemne 250kcal (co innego,jaks ie jest na imprezie,bo peiwo daje speeda:):)wiec mozan wszystko wytanczyc z nawiazka jeszcze:):)gorzej prz siedzeniu w knajpie:pno chyba ze piechotka,a z powrotem zmus jakiegos mena zeby cie odprowadzil ;D )( ps. jak juz mam pic to tez Warka Strong:p ) sandrusia--nie mam pojecia co sie traci szybciej, chyba kiloski z reguly,ale u kazdego to inaczej chyba wypada:) Sisi---gratuluje CALEGO kilograma mniej:) (ty moze bylas bardziej przyzwyczajona do skromnego jedzenia,a dla mnie to byla spora zmiana:) i moze dlatego wiecej mi ubylo) Lady 21----> witaj witaj,dopisuj sie do tabelki:) troche mam wiecej od ciebie w wadze i wymiarkach ale mniej wiecej sobie wyobrazam jak z toba jest:) bo troche mam podobnie,ale z 58 kg to juz sie bede cieszyc,choc oczywiscie tez chce sporo mniej:) stracic 10cm---oczywoiscie ze to mozliwe, i calkiem realne:) tylko trzeba w to wierzyc i wytrwale dazyc do celu:) ja tez chce schudnac mniej wiecej do takich wymiarkow (najlepiej 90-60-90 hehe:) dziewczyny jeszcze jedno pytanko do wszytskich: czy wy pijecie herbatke ou-erh??albo jakies inne??:) ja akurat w pu-erh wierze:) i ja lubie, kiedys pilam duzo, teraz zowu kupilam-wczoraj:) a czy pijecie kawe??bo kured ja nigdy nie pilam i nie chce sie przyzwyczajac bo nigdy mi nie byla potrzebna, wiec po co..przeciez kawka ma duuzo minusow:/ tyle ze przy odchudzaniu pomaga,bo dodaje energii :)a ma zero kalorii:):) (herbata dwie :) )i podobno kawa jeszcze przyspeisza przemiane materii qrde w tamtym tygodniu wypilam cztery:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×